Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.1.Bobři zajíždějí na půdu Techniky. Podaří se jim vyhrát první zápas v novém roce?TEC - VAL 5:1, 30.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí do Brna na led Techniky. Bude to jejich první zápas v novém roce 2014. Technika se zatím nachází na pátém místě se ziskem 49 bodů. Bobři se v poslední kole odlepili ode dna a jsou na předposledním jedenáctém místě.
4.1.Vstup do nového roku 2014 Bobrům nevyšel. Podlehli Technice Brno.TEC - VAL 5:1, 30.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli první zápas v kalendářním roku. Zajížděli na půdu Techniky Brno. Bobři celý zápas bojovali, avšak Technika ukázala, že je o něco lepším týmem a vybojovala na domácím ledě vítězství. Více se dozvíte v reportáži.
5.1.Dorost vysoko porazil Brumov-Bylnici.VAL - BMB 5:0, 14.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V prvním utkání letošního roku přivítal v malém valašském derby vedoucí celek krajské dorostenecké soutěže HC Bobři Valašské Meziříčí Brumov-Bylnici.
6.1.Mladší i starší žáci porazili brněnskou Kometu!redakceMladší i starší žáci HC Bobři na svém ledě přivítali brněnskou Kometou a oba dva zástupci Valašského Meziříčí odcházeli z ledu vítězně. Bojovnost, odhodlání a střelecká produktivita - atributy, které trenéra Pokorného mohou těšit do další fáze nastavby.
7.1.Poprvé v roce 2014 před domácím publikem. Podaří se Bobrům vyhrát?VAL - POR 2:3, 31.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři odehrají svůj první zápas na domácím ledě v letošním kalendářním roce. Přivítají Porubu, které se v letošní sezóně daří a zatím se nachází na krásném druhém místě se ztrátou dvou bodů na první Prostějov. Čeká nás jistě velmi zajímavé utkání. Přijďte Bobry podpořit!
8.1.Bobři proti Porubě berou bod, možnosti však měli na tři!VAL - POR 2:3, 31.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani dvoubrankové vedení hokejistů Valašského Meziříčí neskončilo tolik vytouženými třemi body pro domácí tým. Hosté dokázali vyrovnat, aby si ve třetí třetině vytvořili několi slibných šancí ke zvratu utkání. Paradoxně však Bobři mohli minutu před koncem rozhodnout, trestné střílení však kapitán Bobrů, Roman Škutchan neproměnil a zápas tak dospěl do prodloužení. V tom se již štěstí přiklonilo na stranu porubských, kteří si odváží do Ostravy bonusový bod navíc. Vzhledem k průběhu zápasu a možnosti skórovat v závěru zápasu je však vydřený bod pro Valachy málo a po Frýdku Místku tak Bobři ztrácí další zbytečné body, které by je v tabulce posunuly výše.
10.1.Bobři zajíždějí na horkou půdu Hodonína. HOD - VAL 6:0, 32.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zajíždějí Bobři na horkou půdu Hodonína. Ten se zatím nachází v tabulce na pátém místě, v posledním zápase ale překvapivě prohrál těsně v Novém Jičíně. Bobři v posledním zápase přivitáli druhou Porubu a odehráli velmi kvalitní zápas, bohužel nakonec z toho byl "jen" bodík. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas, přijeďte Bobry podpořit!
11.1.Bobry sráží produktivita. V Hodoníně se nedokázali prosadit ani jednou!HOD - VAL 6:0, 32.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři na ledě Hodonína nedokázali vstřelit branku. To by asi k anotaci stačilo bez nutnosti se dále rozepisovat. Produktivita je nyní kamenem úrazu Bobrů, pouhé 2 branky v průměru na zápas je velice málo k tomu, aby Valaši sbírali body pravidelně. Bobry možná zlomila hned první branka, která padla již po třiceti vteřinách hry, domácí pak postupně přidávali do valašské sítě další branky, zatímco na straně Bobrů stál vždy v cestě domácí Barus nebo dobře postavené tyče. Přesilovky a důležité vhazování, atributy, které Bobrům nyní také nevychází. Bobři tak odjíždí z Hodonína s prázdnou nejen bodově ale i střelecky, přestože si vytvořili šance, které mohly proměnit. Hostům se nedalo upřít nasazení, hokej se hraje na góly, a pokud je nebudou střílet….. Snad se to změní již v příštím domácím utkání s Novým Jičínem!
12.1.Je to pro mě velký úspěch a taky nezapomenutelný zážitek, tvrdí mladičký brankář Ondřej Sekula.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s osmnáctiletým brankářem Ondřejem Sekulou, který včera v Hodoníně zažil svou ligovou premiéru. Odchytal zhruba třicet minut zápasu a nepustil za své záda ani jednu střelu. Jak vnímá svůj debut v "A" mužstvu? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
13.1.Mladší i starší žáci prohráli s Kroměříží, naopak zvítězili nad Technikou BrnoredakceMladší i starší žáci nejprve prohráli s Kroměříží, aby den poté porazili Techniku Brno.
14.1.Bobři doma přivítají Přerov, podaří se jim prolomit střeleckou smůlu?VAL - PRE 1:0, 33.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu přivítají Bobři na domácím ledě Přerov, který se zatím nachází v tabulce na šestém místě. Bobři jsou v krizi a osm posledních zápasů prohráli. Naposledy proti Hodonínu vysoko 0:6. Přijďte Bobry podpořit a pomoct jim tak k zisku tří bodů!
15.1.Takto se bojuje o body: Bobři porazili PřerovVAL - PRE 1:0, 33.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Takto se bojuje o body. Nadpis dnešní anotace naprosto přesně vystihuje dnešní utkání ve kterém Bobři doslova vydřeli tři body až v závěrečných minutách utkáních. Po celý zápas předváděli famózní výkony oba brankáři, na domácí straně Jiří Slovák, na přerovské Martin Vojtek. Když už se zdálo, že patrně utkání doběhne do prodloužení, dostal se k puku domácí kapitán Roman Škutchan a prostřelil hostujícího Vojtka. Radost domácích byla obrovská jak na střídačce, tak i na tribuně. Dnes zaslouží absolutorium všichni hráči Bobrů bez vyjímky, takto přesně se bojuje srdcem za Valmez!
16.1.Vítězství nad Přerovem je pro nás maximálně nakopávající do dalších bojů, říká obránce Werner HartmannMichal VáclavWerner Hartmann, hráč, který vyhrál juniorskou extraligu s Vítkovicemi, postoupil s havířovským AZ do první ligy letos opět nastupuje v defenzivě Bobrů. V utkání s Přerovem jako obránce mnohokrát zachytil nebezpečné útoky hostujících hráčů, aby svým zodpovědným výkonem, které předvedli ostatně všichni hráči domácích, přispěl k důležitým třem bodům pro Valašské Meziříčí. Názory na utkání s Přerovem a dalších následujících soupeřích naleznete ve článku.
17.1.Další zápas na domácím ledě. Bobři přivítají v důležitém zápase Nový Jičín.VAL - NJI 3:4, 34.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři nastoupí na domácím ledě proti Novému Jičínu. Ten je před nimi o pět bodů, a tak je jistě tohle utkání pro oba celky celkem důležité. Bobři v minulém zápase po bojovném výkonu doma porazili Přerov. Přijďte Bobry podpořit!
18.1.Bobři těsně prohráli s Novým Jičínem. Rozhodovaly chyby v obraně.VAL - NJI 3:4, 34.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes Bobři odehráli velmi důležitý zápas na domácím ledě. Do něho vstoupili výborně a vedli 2:0. Druhou třetinu ale zápas vůbec nezvládli a také díky třem zásadním chybám v obraně prohrávají dnešní zápas těsně 3:4. Více se dočtete v reportáži.
20.1.Další měření mládeže: s Technikou Brno a Uherským Hradištěm zaznamenali Bobři vítězství i porážkuredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O víkendu sehráli svá další utkání mladší a starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí. Na Technice se více dařilo starším žákům, kteří své vrstevníky o jeden gól přehráli, zatímco mladší žáci o jeden gól prohráli. V neděli se výsledky otočily, mladší žáci celkem jednozačně přehárli svého soupeře z Uherského Hradiště, zatímco starší žáci prohráli rozdílem jediné branky.
21.1.Boj vrcholí. Bobři přivítají v jednom z nejdůležitějších zápasů sezóny Orlovou.VAL - ORL 0:2, 35.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři nastoupí k veledůležitému utkaní doma proti Orlové. Ta se nachází pouze o jedno místo nad nimi a Bobři na ní ztrácejí pouhý bodík. Přijďte Bobry podpořit co v nejhojnějším počtu a pomoct jim tak získat velmi cenné 3 body!
21.1.Dorostenci podlehli doma Velkému Meziříčí.VAL - VEL 3:4, 16.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotním zápase čekal dorostence soupeř z Meziříčí. Nikoli však z Valašského, ale z Velkého. Bobři hledali úspěšný recept na porážku soupeře celé dvě třetiny a když už se zdálo, že ho konečně našli, tak bohužel skončila i třetí třetina.
22.1.Valmez - Orlová: Bobři prohráli bitvu, nikoliv však ještě válku. VAL - ORL 0:2, 35.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na tyčky Bobři sice vyhráli 4:0, na branky však prohráli 0:2. Každý z nás samozřejmě ví, že hokej se hraje na vstřelené góly a ty dnes stříleli jen orlovští. Domácím hráčům tak stále chybí klid v zakončení, bez nějž vyhrávat zápasy budou jen stěží. Rozdíl na předposlední místo tak Bobrům vzrostl na 4 body, do konce základní části zbývá posledních 9 zápasů. Nyní tak bude pro Bobry veledůležitý každý zápas. Bobři musí trpělivě čekat na body, ve které všichni doufáme, ještě přijdou. Těžko jinak zápas hodnotit, šance domácí měli, ale vstřelit branku je v této sezóně pro Bobry velice těžké a produktivita útočníků nikterak oslnivá. Doufáme, že kluci ještě neřekli poslední slovo a o to předposlední místo se poperou do posledního kola. Bitva je prohraná, nikoliv však ještě válka!
24.1.Bobry čeká další utkání. Zajíždějí na půdu Poruby, kde hraje svá domácí utkání Frýdek-Místek.FRM - VAL 3:1, 36.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí na půdu Poruby, kde hraje svá domácí utkání Frýdek-Místek. Ten se zatím nachází na osmém místě, které zaručuje Play-off. Bobři se stále potácejí na posledním místě a pokud s tím chtějí něco dělat, musejí skoro z každého zápasu minimálně bodovat.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS