Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Bobři porazili Frýdek-Místek po samostatných nájezdech a vybojovali dva bodyVAL - FRM 4:3, 37.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli velmi dobré utkání. Hlavně první třetinu mohli diváci sledovat neskutečný hokej plný branek a skvělých momentů. Nakonec utkání dospělo až do nájezdů, kde se jako jediný trefil Antonín Sprušil, který tak vystřelil Bobrům druhý bod.
30.1.Sobota ve znamení zápasu o šest bodůVAL - FRM 4:3, 37.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 31. ledna zavítá na led Valašského Meziříčí tým, který se nachází na desátém místě průběžného pořadí druhé ligy, a sice HC Frýdek-Místek. Oba dva týmy ještě společně s Karvinou bojují o záchranu a nikdo si nechce vytáhnout černého Petra v podobě 11. místa po základní části. Případná výhra nad Frýdkem, by valašskomeziříčské hokejisty za dalších příznivých okolností (prohra Karviné), přiblížila do slibné pozice v podobě záchrany.
29.1.Dorostenci po srdnatém boji berou z dramatického utkání proti Orlové bod za remízu 5:5.VAL - ORL 5:5, 17.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - středa 28.01.2015 Dorostenci se zcela mimořádně představili před domácími fanoušky tuto středu, kdy se dohrával odložený zápas 17. kola krajského přeboru dorostu. Původní termín (11.1.2015) nevyhovoval soupeřům z důvodu nemoci. Ať už je to jakkoliv, tak určité taktizování mezi družstvy na špici tabulky je více než čitelné. V tuto chvíli bojují o postup do 1. ligy staršího dorostu oba týmy z čela naší tabulky – Technika Brno a právě Orlová. Naše družstvo, které se nachází aktuálně na 3 místě již postoupit nemůže, protože jsme tento postup získali již v loňské sezóně a tuto soutěž nyní hrajeme v součinnosti s družstvem z Nového Jičína.
27.1.Příští zápas bude nesmírně důležitý, říká Antonín SprušilDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přínášíme vám rozhovor s letošní posilou Antonínem Sprušilem. Ten působí ve Valmezu jako stavební kámen útoku a v kanadském bodování Bobrů se nachází na třetím místě. Jak se mu ve Valmezu líbí? Jak hodnotí minulý zápas? I tohle se dočtete v rozhovoru.
27.1.Naši dorostenci vybojovali v Kroměříži výhru 7:4.KRO - VAL 4:7, 19.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - neděle 25.1.2015 19. kolo krajského přeboru dorostenců se uskutečnilo v Kroměříži. Podaří se dorostencům prodloužit sérii neporažených zápasů na osmé utkání v řadě? S touto tajenkou se dnes představili na soupeřově ledu.
26.1.Body jsou zásluhou spolupráce celého útoku, říká o svých spoluhráčích Ondřej MartiníkredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - S odstupem několika dní se vrátil ke zhodnocení zápasu s Hodonínem kapitán Bobrů, Ondřej Martiník. V čem vidí výrazně zlepšené výkony mužstva? To se dočtete uvnitř článku.
24.1.Bobři zvládli utkání proti Hodonínu a před Frýdkem mají náskok již šest bodůVAL - HOD 4:2, 35.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli utkání proti Hodonínu. Hlavně díky první třetině, v které nastříleli hned čtyři branky vyhráli a získali tak důležité tři body v bojích o záchranu. Na předposlední Frýdek-Místek mají náskok již šest bodů.
23.1.Bobři budou hostit celek SHK HodonínVAL - HOD 4:2, 35.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 24. ledna od 17:00 hod. se na meziříčském ledě odehraje další kolo 2. ligy sk. Východ. Soupeřem Bobrů bude tým z jižní Moravy - SHK Hodonín, který v současné době okupuje sedmou příčku v tabulce se 44 body.
22.1.Bobři zápas v Porubě nezvládli, vracejí se tak bez bodůPOR - VAL 8:1, 34.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí v Porubě odehráli špatný zápas. Zatímco na domácím hřišti dokázali svého soupeře z Poruby dvakrát v letošní sezóně porazit, na hřišti soupeře dvakrát vysoko prohráli. Výsledek je sice krutý, nicméně porážky nejbližších konkurentů v tabulce znamenají, že se v tabulce na těchto postech změny neudály. Sobotní zápas proti Hodonínu tak musí Bobři sehrát mnohem zodpovědněji.
21.1.Mladší i starší žáci se utkali na domácím ledě s protivníky z Uherského Ostrohu.Pavel ŠkrhlaUplynulou neděli sehráli naši žáci svá utkání s vrstevníky Uh.Ostrohu s bilancí jednoho vítězství a jedné remízy.
21.1.Dorostencům se podařilo nakonec přetlačit své soupeře z Hodonína 6:4.VAL - HOD 6:4, 18.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - sobota 17.1.2015 Po týdenní přestávce (z důvodu zrušení zápasu ze strany Orlové) opět naskočili dorostenci do rozjeté soutěže a to do 18. kola krajského přeboru dorostenců. Dnešní soupeř doputoval až z dalekého Hodonína a v této soutěži vystupuje (stejně jako my) jako „B“ družstvo Hodonína. Dnešní soupeř dýchá ze 4. místa v tabulce právě na záda Bobrům a tak se dal očekávat poměrně vyrovnaný zápas.
19.1.Bobři zamíří do Ostravy, podaří se jim do třetice porazit Porubu?POR - VAL 8:1, 34.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu zamíří do Ostravy, kde se utkají s Porubou. Té se letos opět celkem daří a nachází se v tabulce na třetím místě. Bobři se se nacházejí v tabulce na devátém místě. Přijeďte Bobry podpořit a pomoct jim tak k vítězství!
17.1.Zlepšené výkony Bobrů přinášejí další důležité body, tentokrát z Nového Jičína!NJI - VAL 2:3, 33.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí v malém derby zajížděli na led Nového Jičína. Bobři s dosavadními všemi novými posilami v obranných řadách, předvedli výtečný kolektivní a bojovný výkon, který byl ohodnocen třemi získanými body. Valaši rozhodli o vítězství v první třetině, ve které ihned z počátku vstřelili dvě branky. V poslední periodě se domácí celek doslova hnal za vyrovnáním, ale hosté z Valašského Meziříčí již nepřipustili scénář "alá Vsetín" a dokázali srdnatým výkonem odvést tři body. Velkou zásluhu na zisku bodů má výtečně chytající Martin Svoboda. Za Bobry se v utkání trefil Ondřej Martiník, Tonda Sprušil a David Varga.
16.1.Další derby, Bobři zajíždějí do Nového JičínaNJI - VAL 2:3, 33.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další derby v pořadí máme zde, Bobři zajíždějí do blízkého Jičína, kde odehrají další důležité utkání. Novému Jičínu se celkem daří a play-off má již téměř jisté. Bobři na vyřazovací boje v současné době nepomýšlejí, jelikož si musí dávat pozor, aby nespadli na poslední místo v tabulce.
14.1.Klíčový zápas Bobři zvládli, Karviná poraženaVAL - SKK 4:2, 32.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes se hrál jeden z velmi důležitých bojů o záchranu. Do Valmezu zajíždělo mužstvo Karviné. Bobři důležitý zápas zvládli a připisují si důležité tři body. Hlavně třetí třetina v podání Bobrů byla velmi dobrá. Doufejme, že naši hráči budou ve výkonech pokračovat i po zbytek sezóny.
12.1.Příští utkání bych si dovolil označit jako klíčové, chceme ponechat Karvinou za námi, říká Petr Gulda.redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dresu Bobrů můžeme stejně jako v loňské sezóně, objevit dvě shodná jména. Nyní to však není pouze shoda jmen, ale rodinné spojení. Otec a syn - Petr Gulda. Chvíli v zápase útočník, poté obránce. Právě Petra Guldy mladšího jsme se zeptali na několik otázek směřující k nadcházejícímu utkání s Karvinou.
12.1.Klíčový zápas máme zde, do Valmezu zajíždí KarvináVAL - SKK 4:2, 32.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu přijede do Valmezu tým SK Karviná. Ten je v tabulce těsně za Valmezem s odstupem jednoho bodíku. Karviná v posledním utkání porazila doma silnou Opavu. Bobři v posledním zápase prohráli proti Technice. Předešlé dva domácí duely se jim ale podařilo dobře odehrát, a tak budeme čekat třetí kvalitní domácí utkání z jejich strany.
11.1.Uplynulý týden byl úspěšným pro naše žákovská družstva.Pavel Škrhla V minulém týdnu sehráli naši starší i mladší žáci svá odložená utkání ve Znojmě a v obou zápasech vyhráli. O víkendu pak hráli pouze žáci mladší a poměrně s přehledem zvítězili v Uherském Brodě.
10.1.Bobři neproměnili své vyložené šance, z Brna tak odjíždí s prázdnouTEC - VAL 4:0, 31.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nedáš - dostaneš. Takto by se dalo parafrázovat utkání mezi Technikou Brno a hostujícími Bobry z Valašského Meziříčí. Především ve druhé a třetí třetině si vytvořili Valaši vyložené šance ke skórování, když několikrát byli sami před brankářem Novákem, ovšem bez brankového efektu. Na druhé straně však domácí dokázali své šance využít. Smutnější je ztráta bodů z minulého utkání o ten fakt, že Karviná dnešní utkání vyhrála a dotáhla se na rozdíl jednoho budou právě na Valmez. Středeční domácí utkání tak slibuje velkou podívanou, kdy Bobři budou hrát s hornickým celkem o "šest bodů".
9.1.Velká škoda, že jsme nepřidali třetí gól z vyložené šance, i tak se ale tým zvedá, ohlíží se za derby brankář Martin SvobodaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Proti Vsetínu se do branky postavil zlínský odchovanec, brankář Martin Svoboda, který svými důležitými zákroky držel tým Bobrů v celém utkání ve hře o důležité body. Nakonec však místo tří, brali Bobři pouze jeden. Jak sám viděl osudný moment v čase 59:59 z brankoviště a jak zhodnotil celé valašské derby se dočtete uvnitř článku.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS