Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Bobři budou hostit lídra tabulky - HC ZUBR PřerovVAL - PRE 3:2, 29.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První zápas v roce 2015 odehraje klub z Valašského Meziříčí proti celku HC ZUBR Přerov. Zápas se uskuteční netradičně, a sice v neděli 4. ledna od 17:00 hod. na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Jak se bude oběma celkům dařit po dlouhé Vánoční přestávce, to si budeme muset počkat do neděle. Jisté však je, že to Bobři nebudou mít v tomto zápase vůbec jednoduché.
4.1.Bobři si připisují proti lídrovi tabulky z Přerova dva body za vítězství v prodloužení!VAL - PRE 3:2, 29.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní utkání bylo hodně vyrovnané. David Varga je zápasovým hrdinou, a to když svou brankou v prodloužení zajistil Bobrům bodík navíc. Bobři ukázali, že v týmu je velký potenciál, stačí ho jen rozvíjet. Více o tomto zápase v podrobné reportáži.
5.1.Mladší i starší žáci si poradili se svými soupeři ze Vsetína.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Uplynulý víkend sehrála naše žákovská družstva svá utkání se Vsetínem. V obou zápasech naši mladí Bobříci zvítězili. Po výsledcích 7:3 a 6:4 berou všechny body.
5.1.SEZÓNA POKRAČUJE: Valmez bude hostit Valašské derbyVAL - VSE 2:3, 30.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po těžkém nedělním zápase s Přerovem, čeká Bobry ve středu 7. ledna od 18:00 hod. další těžké utkání. Soupeřem jim bude druhý tým průběžného pořadí naší ligy, a sice tým VHK Vsetín. Meziříčští hokejisté si tedy již tuto středu odbydou třetí ze čtyř Valašských derby v této sezóně.
7.1.Bobři byli vteřinu od třech bodů, Vsetín na kolenou, poslední vteřina však vše změnila!VAL - VSE 2:3, 30.kolo | redakceTak tohle hodně zamrzí! Bobři měli svého soupeře ze Vsetína na kolenou, jen jediná vteřina dělila domácí hráče od zaslouženého vítězství v utkání. Tu jim však překazili hosté náhodnou střelou od mantinelu, která se odrazila od zad domácího Svobody a zapadla se závěrečným hvizdem do branky domácích. Především za třetí třetinu a několik vyložených šancí si však domácí dnes zasloužili vyhrát...nic naplat, Bobři však berou alespoň ze zápasu bod, což je určitě také úspěch, je tady však velké ALE...Za domácí se v utkání trefil Ondřej Martiník a Patrik Kovář. Prohra v prodloužení je až příliš krutá, ale vsetínští jistě poznali, že S Valmezem musí stále počítat. Velká škoda, dnes nevyhrál v žádném případě lepší tým, ale setsakramentsky šťastnější.
8.1.V meziříčském derby tahali naši dorostenci za delší konec.VEL - VAL 1:4, 16.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - neděle 04.01.2015 Dorostencům se v rámci 16. kola krajského přeboru dorostu povedlo zvítězit na půdě soupeře a dovršit tak velmi úspěšný týden v rámci kterého vyhráli Bobři všechny zápasy ve všech věkových kategoriích (včetně mužů).
9.1.Velká škoda, že jsme nepřidali třetí gól z vyložené šance, i tak se ale tým zvedá, ohlíží se za derby brankář Martin SvobodaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Proti Vsetínu se do branky postavil zlínský odchovanec, brankář Martin Svoboda, který svými důležitými zákroky držel tým Bobrů v celém utkání ve hře o důležité body. Nakonec však místo tří, brali Bobři pouze jeden. Jak sám viděl osudný moment v čase 59:59 z brankoviště a jak zhodnotil celé valašské derby se dočtete uvnitř článku.
9.1.Bobři míří k dalšímu zápasu do BrnaTEC - VAL 4:0, 31.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 10. ledna odjíždějí Bobři ke svému zápasu do Brna, kde se utkají s místní Technikou. Tudíž po prvním Přerovu a druhém Vsetíně čeká teď Bobry třetí tým naší tabulky. Potvrdí hokejisté Valašského Meziříčí svou vzestupnou formu po novém roce a dokáží si z Brna přivézt nějaké body? Na rozuzlení těchto otázek si musíme ještě počkat. Nicméně již teď si můžeme prohlídnout některá fakta, která se k tomuto zápasu pojí.
9.1.Rozhovor s útočníkem Vladimírem CinkemZdeněk KonvičnýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes Vám představujeme zatím poslední posilu Bobrů Vladimíra Cinka, který k nám přišel ze Salitu Šumperk.
10.1.Bobři neproměnili své vyložené šance, z Brna tak odjíždí s prázdnouTEC - VAL 4:0, 31.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nedáš - dostaneš. Takto by se dalo parafrázovat utkání mezi Technikou Brno a hostujícími Bobry z Valašského Meziříčí. Především ve druhé a třetí třetině si vytvořili Valaši vyložené šance ke skórování, když několikrát byli sami před brankářem Novákem, ovšem bez brankového efektu. Na druhé straně však domácí dokázali své šance využít. Smutnější je ztráta bodů z minulého utkání o ten fakt, že Karviná dnešní utkání vyhrála a dotáhla se na rozdíl jednoho budou právě na Valmez. Středeční domácí utkání tak slibuje velkou podívanou, kdy Bobři budou hrát s hornickým celkem o "šest bodů".
11.1.Uplynulý týden byl úspěšným pro naše žákovská družstva.Pavel Škrhla V minulém týdnu sehráli naši starší i mladší žáci svá odložená utkání ve Znojmě a v obou zápasech vyhráli. O víkendu pak hráli pouze žáci mladší a poměrně s přehledem zvítězili v Uherském Brodě.
12.1.Příští utkání bych si dovolil označit jako klíčové, chceme ponechat Karvinou za námi, říká Petr Gulda.redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dresu Bobrů můžeme stejně jako v loňské sezóně, objevit dvě shodná jména. Nyní to však není pouze shoda jmen, ale rodinné spojení. Otec a syn - Petr Gulda. Chvíli v zápase útočník, poté obránce. Právě Petra Guldy mladšího jsme se zeptali na několik otázek směřující k nadcházejícímu utkání s Karvinou.
12.1.Klíčový zápas máme zde, do Valmezu zajíždí KarvináVAL - SKK 4:2, 32.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu přijede do Valmezu tým SK Karviná. Ten je v tabulce těsně za Valmezem s odstupem jednoho bodíku. Karviná v posledním utkání porazila doma silnou Opavu. Bobři v posledním zápase prohráli proti Technice. Předešlé dva domácí duely se jim ale podařilo dobře odehrát, a tak budeme čekat třetí kvalitní domácí utkání z jejich strany.
14.1.Klíčový zápas Bobři zvládli, Karviná poraženaVAL - SKK 4:2, 32.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes se hrál jeden z velmi důležitých bojů o záchranu. Do Valmezu zajíždělo mužstvo Karviné. Bobři důležitý zápas zvládli a připisují si důležité tři body. Hlavně třetí třetina v podání Bobrů byla velmi dobrá. Doufejme, že naši hráči budou ve výkonech pokračovat i po zbytek sezóny.
16.1.Další derby, Bobři zajíždějí do Nového JičínaNJI - VAL 2:3, 33.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další derby v pořadí máme zde, Bobři zajíždějí do blízkého Jičína, kde odehrají další důležité utkání. Novému Jičínu se celkem daří a play-off má již téměř jisté. Bobři na vyřazovací boje v současné době nepomýšlejí, jelikož si musí dávat pozor, aby nespadli na poslední místo v tabulce.
17.1.Zlepšené výkony Bobrů přinášejí další důležité body, tentokrát z Nového Jičína!NJI - VAL 2:3, 33.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí v malém derby zajížděli na led Nového Jičína. Bobři s dosavadními všemi novými posilami v obranných řadách, předvedli výtečný kolektivní a bojovný výkon, který byl ohodnocen třemi získanými body. Valaši rozhodli o vítězství v první třetině, ve které ihned z počátku vstřelili dvě branky. V poslední periodě se domácí celek doslova hnal za vyrovnáním, ale hosté z Valašského Meziříčí již nepřipustili scénář "alá Vsetín" a dokázali srdnatým výkonem odvést tři body. Velkou zásluhu na zisku bodů má výtečně chytající Martin Svoboda. Za Bobry se v utkání trefil Ondřej Martiník, Tonda Sprušil a David Varga.
19.1.Bobři zamíří do Ostravy, podaří se jim do třetice porazit Porubu?POR - VAL 8:1, 34.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu zamíří do Ostravy, kde se utkají s Porubou. Té se letos opět celkem daří a nachází se v tabulce na třetím místě. Bobři se se nacházejí v tabulce na devátém místě. Přijeďte Bobry podpořit a pomoct jim tak k vítězství!
21.1.Mladší i starší žáci se utkali na domácím ledě s protivníky z Uherského Ostrohu.Pavel ŠkrhlaUplynulou neděli sehráli naši žáci svá utkání s vrstevníky Uh.Ostrohu s bilancí jednoho vítězství a jedné remízy.
21.1.Dorostencům se podařilo nakonec přetlačit své soupeře z Hodonína 6:4.VAL - HOD 6:4, 18.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - sobota 17.1.2015 Po týdenní přestávce (z důvodu zrušení zápasu ze strany Orlové) opět naskočili dorostenci do rozjeté soutěže a to do 18. kola krajského přeboru dorostenců. Dnešní soupeř doputoval až z dalekého Hodonína a v této soutěži vystupuje (stejně jako my) jako „B“ družstvo Hodonína. Dnešní soupeř dýchá ze 4. místa v tabulce právě na záda Bobrům a tak se dal očekávat poměrně vyrovnaný zápas.
22.1.Bobři zápas v Porubě nezvládli, vracejí se tak bez bodůPOR - VAL 8:1, 34.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí v Porubě odehráli špatný zápas. Zatímco na domácím hřišti dokázali svého soupeře z Poruby dvakrát v letošní sezóně porazit, na hřišti soupeře dvakrát vysoko prohráli. Výsledek je sice krutý, nicméně porážky nejbližších konkurentů v tabulce znamenají, že se v tabulce na těchto postech změny neudály. Sobotní zápas proti Hodonínu tak musí Bobři sehrát mnohem zodpovědněji.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS