archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Výsledkový servis mládeže 30. - 31.1.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Čerstvé výsledky zápasů mladých Bobrů,které odehráli o tomto víkendu.
30.1.Žihadla se zabodla do kůže Bobrů, Valaši odjíždějí domů bez boduMBU - VAL 6:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři si opět nedokázali pohlídat vedení zajištěné prvním gólem a prohráli už šestý duel v řadě. Jediným střelcem modrobílých se tak stal Miroslav Varga. Bobři se díky prohře dostali na poslední místo tabulky za Karvinou a od utkání právě s tímto týmem nevstřelili v zápase více než dvě branky.
29.1.Kde a s kým hraje bobří mládež?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Všichni naši mladí hokejisté sehrají o tomto víkendu svá utkání na půdě soupeřů
29.1.Bobry čeká daleká cesta do Moravských BudějovicMBU - VAL 6:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Základní část sezóny se nám pomaličku chýlí ke konci a Bobři mají před sebou poslední daleký výjezd do Moravských Budějovic. Celek, který ještě minulou sezónu bojoval v západní skupině, umí zatím modrobílé Valachy vždy potrápit. Poslední vzájemný zápas na ledě Bobrů skončil velmi atraktivním výsledkem 7:11. Tentokrát se ale Žihadla představí na domácím ledě, odkud si Bobři odvezli zatím jediný výsledek, a to porážku 1:7. Začátek utkání je stanoven v sobotu 30.1.2016 od 17:00.
27.1.Dvě dobré třetiny nestačí, Nový Jičín si odváží tři bodyVAL - NJI 2:4, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní očekávané derby začalo lépe pro Bobry, kteří byli první třetinu lepší a vyhráli ji o jednu branku. Pak však přišla třetina druhá, která rozhodla o dnešním výsledku. Nový Jičín nasázel čtyři branky a Bobři dokázali odpovědět jen jednou. Třetí třetina skončila bez branek, a tak si hosté odvážejí cenné tři body za výhru.
25.1.Prolomí Bobři dosavadní neúspěchy v zápase proti Novému Jičínu?VAL - NJI 2:4, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už naposledy v této sezóně proti sobě nastoupí mužstva, jejichž domovské stadiony odděluje necelých dvacet kilometrů. Ještě větší cifru můžeme zpozorovat, pokud se podíváme na bodový náskok novojičínských vůči valašskomeziříčským Bobrům, který činí aktuálně dvacet sedm bodů. Poslední dvě vzájemná utkání však znamenala především tuhý boj o těsná vítězství, který by se k radosti každého fanouška mohl uskutečnit i tentokrát. Plánovaný začátek tohoto derby je ve středu 27.1.2015 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
24.1.Výsledkový servis mládeže 23. - 24.1.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jelikož měli dorostenci obě víkendová kola odložená,porce zápasů naší mládeže byla o něco menší,než obvykle.
23.1.Bída, děs a utrpení. Další debakl je na světě. Břeclav nasázela osm branekVAL - BRE 1:8, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes zajížděla na půdu Bobrů desátá Břeclav. Kdo čekal vyrovnaný zápas, byl na velkém omylu. První třetinu Bobři sice zvládli, ale poté přišel již velmi známý scénář. Břeclav nasázela osm branek a jasně ovládla zápas. Odváží si tak tři body a Bobrům se vzdaluje. K zamyšlení je spoustu věcí, nejen přístup hráčů na ledě..
22.1.Do Valašského Meziříčí zavítá Břeclav, prolomí Bobři šňůru domácích proher?David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tuto sobotu nás čeká zajímavý duel. Do Valašského Meziříčí totiž zavítá celek Břeclavi. Bude to souboj desátého s jedenáctým, Břeclav má před Bobry náskok 14 bodů. Zajímavý je i fakt, že oba týmy spojuje datum 5. 12. 2015 a jak? V tento datum se zrodila poslední domácí výhra Bobrů a poslední venkovní výhra Břeclavi. Zveme fanoušky na tento duel, přijďte hráče podpořit.
22.1.Kam a kdy na náš mládežnický hokej?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Z důvodu marodky na straně soupeřů se překládají zápasy staršího dorostu (pátek 22.1. SHKm Hodonín _ HC Bobři) a neděle (HC Bobři - Jestřábi Prostějov). Ostatní mužstva odehrají svá utkání podle plánu.
21.1.HC Bobři pořádají Školičku bruslení pro MŠredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Více jak stovka děti z meziříčských mateřských škol absolvuje v těchto týdnech Školičku bruslení. V deseti lekcích zvládnou základy a zlepší si techniku jízdy na bruslích. Jak jim to jde při prvních lekcích uvidíte v reportáži uvnitř článku.
21.1.Další prohra, Bobři odjíždějí s prázdnou i z KopřivniceKOP - VAL 7:2, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajížděli k derby do nedaleké Kopřivnice. Ta dnes jasně ukázala, že je lepším týmem a zaslouženě vyhrála 7:2.
18.1.Po dvou nezdarech přichází derby s KopřivnicíDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajíždějí po dvou nezdarech k derby do nedaleké Kopřivnice. Ta se jako nováček nachází v tabulce na překvapivém devátém místě. Bobři poslední zápas prohráli o čtyři branky, naopak Kopřivnice vyloupila Břeclav a nasázela jí pět branek. Máme se dnes na co těšit.
18.1.Výsledkový servis mládeže 16. - 17.1.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zatímco přípravce 2. tříd byly zápasy odloženy a jak starší,tak i mladší žáci vyhráli,dorostenci na domácím ledě svému soupeři podlehli.
16.1.Kdy a kam na mládežnický hokej?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na poředu jsou další kola mládežnických soutěží.
16.1.I přes bojovný výkon Bobři na body s Frýdkem-Místkem nedosáhliVAL - FRM 1:5, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes do bobří hráze přijížděl první tým tabulky Frýdek-Místek. První třetinu se hrála vyrovnaná hra, kdy převážně v úvodu měli více šancí domácích. Ovšem klíčový moment nastal ve druhé třetině, kdy Bobři inkasovali hned čtyřikrát a neskórovali ani jednou. Ve třetí třetině oba týmy vstřelili po brance, a tak si hosté odvážejí tři body.
14.1.Začíná poslední část sezóny, soupeřem Bobrů bude Frýdek-MístekVAL - FRM 1:5, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Sobotním zápasem 34. kola ligy se dostane sezóna do své poslední čtvrtiny. Jak už asi mnozí tuší, soupeřem Bobrů bude na domácím ledě favorizovaný Frýdek-Místek. Tým, který si v průběhu loňské části vydobyl svými výsledky značný respkt, pokračuje ve stejně suveréních výkonech dále. Avšak Bobři patří k těm, kteří dokázali v Polárce frýdecko-místecké značně potrápit a nečekaně tím dostat utkání až do nájezdů. O tom, zda se k podobnému výkonu vyburcují svěřenci Davida Handla i nyní, se můžete přesvědčit v sobotu 16.1.2016 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
13.1.Dva góly Studeného nestačily, Bobři schytali debaklVAL - POR 2:9, 0.kolo | René ChylaBobři sice do zápasu vstoupili aktivněji, znovu je ale trápila koncovka, a Porubští tak tvrdě trestali. Domácím fandům sice vykřesal naději bodový zisk Václav Studený, vyrovnat se však ValMezu již nepodařilo a RT TORAX tak dále pohodlně navyšoval své vedení. Nový lodivod bobří střídačky David Handl si tak na domácí vítěznou premiéru bude muset ještě minimálně do soboty počkat.
10.1.Dalším soupeřem Bobrů bude PorubaVAL - POR 2:9, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již potřetí v této sezóně se utkají Bobři proti Porubě. Tentokrát se duel sehraje na ledě ve Valašském Meziříčí, odkud si naposledy odvezli Ostravané porážku 4:5. Začátek zápasu je naplánován na středu 13.1.2016 od 18:00. Zveme všechny fanoušky, aby přišli Bobry na zimní stadion ve Valašském Meziříčí podpořit.
9.1.Až nájezdy rozhodly o vítězství Bobrů v KarvinéKAR - VAL 3:4, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Z duelu dvou týmu z úplného dna tabulky vzešli po nájezdech jako vítězové hosté z Valašského Meziříčí. Vítězný gól Bobrů v nájezdech proměnil David Varga a zajistil tím pro svůj tým dva body, které si odvážejí na Valašsko. Jako druhý brankář na lavičku Bobrů usedl mladý dorostenec Evžen Oczadly, který ale do utkání zasahovat nemusel. Pro Karvinou znamená prohra už desátý nevyhraný zápas v řadě.