Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Reprezentantky mladé Bobry nešetřilyRichard MüllerV závěru pětidenního kempu změřily české reprezentantky do 18 let ve dvou zápasech síly s mladším dorostem Bobrů. Ve dvou netradičních duelech mladé Češky dominovaly a Bobrům dovolily vstřelit pouze jedinou branku. Přípravu před nadcházejícím šampionátem v moskevském Dmitrově svěřenkyně kouče Pavla Zuziaka zvládly na výbornou! (foto: Martin Voltr)
2.1.Do nového roku pravou nohou? Valmez vyzve doma PorubuVAL - POR 2:5, 33.kolo | Richard MüllerNový rok je tady, ovšem sezóna jede dál. Už od pondělí se chystají Bobři na domácí zápas proti favorizované Porubě. Valachům se začíná na Bobří hrázi dařit. Přestože prosinec patřil převážně výjezdům, doma byli Weintrittovi svěřenci už třikrát v řadě úspěšní. Vstoupí modrobílí do letošního roku výhrou?
2.1.HC Bobři Valašské Meziříčí vás zve na Týden hokejeRedakcePřijďte v pondělí 22. ledna v 18:00 hod. na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí na akci Týden hokeje!
3.1.Poruba vykradla Bobří hráz a odvezla si všechny tři bodyVAL - POR 2:5, 33.kolo | Daniel GargulákS vyrovnanou bilancí dvou výher a dvou proher vstupovali hráči Valašského Meziříčí do utkání s Porubou. Celý zápas je ale trápilo zakončení a zbytečné fauly, které dokázala Poruba potrestat. Bobři tak odevzdali prvnímu týmu tabulky všechny body a díky jednobodovému zisku Nového Jičína se propadli na páté místo.
5.1.Bobři míří zabojovat o důležité body do ŠumperkuSUM - VAL 6:3, 34.kolo | Daniel GargulákPrvní výjezd v novém roce. Bobry čeká daleká cesta na led šumperských Draků. Šumperští si drží na domácím stánku skvělou formu. Valašské Meziříčí je ale po domácím prohře s Porubou plné odhodlání připsat na své konto znovu body do tabulky.
6.1.Draci ubránili svoji pevnost a nechali Bobry odjet s prázdnouSUM - VAL 6:3, 34.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí nedokázalo překvapit ani dalšího favorita na ledě Šumperku. Bobři celý zápas jen dotahovali vedení Draků a nakonec odjeli z Šumperku s prázdnou. Navíc díky výhře Nového Jičína v Porubě nyní ztrácí na svého rivala čtyři body.
8.1.K soutoku Bečev dorazí HodonínVAL - HOD 3:7, 35.kolo | Richard MüllerHodonín je soupeř, proti kterému odehraje Valašské Meziříčí poslední zápas základní části probíhající sezóny. Než ovšem tato chvíle nastane, střetnou se mužstva ještě dvakrát. Právě ve středu se ukáží jihomoravané na Bobří hrázi už potřetí, navíc hnáni předchozími dvěma tříbodovými úspěchy. Bude to také poprvé, kdy proti Bobrům, se vší pravděpodobností, naskočí Jan Matějka, který se ke trenéru Čechmánkovi přesunul z Valašska během prosince loňského roku.
9.1.Výsledky zápasů mládeže - 1. týdenp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První letošní porci zápasů za sebou mají mladí hokejisté Bobrů.
10.1.Hodonín potvrdil roli favorita a odvezl si z Bobří hráze všechny tři bodyVAL - HOD 3:7, 35.kolo | Daniel GargulákAni proti druhému týmu tabulky se nepodařilo Valašskému Meziříčí bodovat. Drtiči většinu zápasu měli utkání pod kontrolou a zaslouženě si dokráčeli pro všechny tři body. Díky výhře Nového Jičíně s Šumperkem navíc ztrácí Bobři nyní už sedm bodů.
12.1.Kluci bojovat! Vytěží Bobři tři body doma proti Slezanu?VAL - OPA 4:6, 36.kolo | Richard MüllerJe čas opět začít vyhrávat. Bobři v minulém zápase podlehli vysokým rozdílem Hodonínu a po třech dnech je čeká znovu domácí představení. Nyní do Valašského Meziříčí míří poslední celek tabulky Slezan Opava. Valachy momentálně nejvíce trápí defenzíva a inkasují až přespříliš branek. Podaří se Weintrittovým svěřencům zvrátit nepříznivé výsledky v sobotním utkání, které startuje od 17:00?
13.1.Valaši padli doma se SlezanemVAL - OPA 4:6, 36.kolo | Daniel GargulákI přes velké indispozice v hráčském kádru a s okleštěnou sestavou nastoupili Bobři do utkání s Opavou. Celý zápas byl ale ve znamení soupeře až na jednotlivé úseky ve druhé a třetí třetině, kdy si Bobři vypracovali několik šancí, které ale nedokázali proměnit. Nyní Bobry čeká týdenní pauza a čas na regeneraci a před dalším důležitým utkáním v Novém Jičíně.
18.1.Výsledky zápasů mládeže - 2. týdenp.š. O víkendu nezaháleli ani naši mladí hokejisté. Jak si vedli se dočtete níže.
19.1.Po týdnu pauzy odjíždí Bobři do Nového JičínaNJI - VAL 2:4, 38.kolo | Richard MüllerStředeční volný los zajistil Bobrům pracovní týden bez mistrovského utkání. Po posledním nevydařeném domácím zápase s Opavou se tak mohli Weintrittovi svěřenci plně soustředit na trénink. Hlavní cíl je nyní jediný, a to přerušit sérii pěti proher v řadě. Přetrhnout nelichotivou šňůru zkusí Valaši v sobotu na ledě nedalekého Nového Jičína.
20.1.Valaši zdolali ve veledůležitém souboji Nový JičínNJI - VAL 2:4, 38.kolo | Daniel GargulákBobři zajížděli v rámci 38. kola na led tabulkového protivníka z Nového Jičína. V důležitém boji o udržení kontaktu se svým sokem potřebovali bezpodmínečně zvítězit. To se jim povedlo po bojovném výkonu za všechny tři body a stáhli tak náskok Ďáblů na rozdíl sedmi bodů s tím, že mají ještě zápas k dobru.
22.1.Gólman Šafránek má namířeno k BobrůmRichard MüllerPřed blížícím se play-off začíná managment týmu rozšiřovat kádr. První z rozjednaných posil je zkušený brankář Dušan Šafránek, který v letošní sezóně působil v Opavě. Šafránek se představí domácímu publiku už ve středu proti Kopřivnici. (foto: Ivo Dostál)
22.1.Bobři hostili akci Pojď hrát hokej!RedakceV pondělí 22. ledna od 18:00 hod. hostil valašskomeziříčský hokejový stánek akci pořádanou klubem HC Bobři Valašské Meziříčí a Českým svazem ledního hokeje s názvem Pojď hrát hokej. V rámci této akce si na zimní stadion našlo cestu 52 dětí, které s sebou měly doprovody ze strany rodičů či rodinných příslušníků
23.1.Středeční podvečer oživí domácí souboj Bobrů s KopřivnicíVAL - KOP 3:4, 39.kolo | Richard MüllerBobři se po pěti prohrách opět postavili na nohy a o víkendu brali z derby proti Novému Jičínu všechny tři body. Venkovní vítězství pozvedlo náladu v kabině a zároveň se povedlo do týmu přivést jednu z více avizovaných posil. Jak si povede gólman Šafránek po jedenácti letech v drese Valašského Meziříčí?
24.1.Výsledky zápasů mládeže - 3. týdenp.š. Další porce našich mladých hokejistů je za námi. Jak si tedy o uplynulém víkendu vedli mladí Bobři?
24.1.Kopřivnice vybojovala těsnou výhru a odvezla si z Bobří hráze všechny tři bodyVAL - KOP 3:4, 39.kolo | Daniel GargulákVyrovnané utkání bylo k vidění ve Valašském Meziříčí v duelu s Kopřivnicí. Bobři se dostali do vedení pouze v úvodu zápasu a zbytek utkání skóre pouze dotahovali. I přes snížení skóre na jedinou branku Valaši už nedokázali srovnat stav duelu a darovali tak hráčům Tatry výhru v základní hrací době.
25.1.Josef Daněk: Snad nám teď zase přepne a budeme hrát konečně naši hruDaniel GargulákV duelu s Kopřivnicí zaznamenal útočník Valachů svou devátou branku v letošní sezóně. Ani on ale nedokázal nakonec zvrátit prohru s Tatrou a po utkání našel jednoznačné příčiny prohry nebo mezery ve hře Bobrů, které je potřeba do blížícího se play-off vylepšit.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS