Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Poprvé v novém roce. Na Valašsko přijede slezská OpavaVAL - OPA 6:4, 29.kolo | Daniel GargulákDlouhá vánoční pauza se hlásí o svůj konec a Druhá liga se přehoupne do své fáze roku 2019. Valašské Meziříčí v ní vyzve jako prvního soupeře v novém roce na svém ledě Slezan Opava, které mají Valaši po prohře na vlastním ledě co vracet. Zápas v rámci dvacátého devátého kola začíná netradičně ve čtvrtek 3. ledna v 18:00.
2.1.Semifinále play-off, dravé mládí nebo plyšáková bouře. To vše nabídl rok 2018Daniel GargulákRok se s rokem sešel a i na Bobří hrázi vstupují hráči Valašského Meziříčí do roku nového. Ten uplynulý přinesl znovu spoustu radostných i méně radostných chvilek, my vám nyní přinášíme chronologické ohlédnutí za těmi nejpodstatnějšími. Lední hokej ve Valašském Meziříčí nicméně opět zaznamenal pod současným vedením posun vpřed a my se všichni můžeme těšit, co přinese rok 2019.
2.1.Akce Pojď hrát hokej opět ve Valašském Meziříčí!RedakcePřijďte v pondělí 21. ledna v 15:30 hod. na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí na akci Týden hokeje.
3.1.První zápas nového roku za tři body. Tentokrát odjela s prázdnou i OpavaVAL - OPA 6:4, 29.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí pokračuje ve skvělé jízdě, když proti Slezanu zaznamenalo už šesté vítězství v posledních sedmi duelech. Zápas s Opavou rozhodly přesilové hry, kterých Valaši využili rovnou pět a i šestou branku přidali v netradiční herní situaci, při hře Slezanu bez brankáře.
4.1.Po dvou dnech vyráží Bobři k dalšímu zápasu. Na svém ledě je přivítá PelhřimovPEL - VAL 0:6, 30.kolo | Daniel GargulákPo vydařeném startu nového roku čeká Valašské Meziříčí netradičně hned po dvou dnech další soutěžní kolo. To zavede Bobry k Ledním medvědům z Pelhřimova, tedy k dalšímu soupeři ze skupiny Jih. Valaši se s tímto sokem utkali v rámci letošní sezóny už na domácím ledě, kde jej zdolali těsně, ale přece 2:1.
5.1.Čtyři branky ve druhé třetině rozhodly. Valaši vezou vítězství z PelhřimovaPEL - VAL 0:6, 30.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí pokračuje na vítězné vlně. Svěřenci trenéra Weintritta si po domácím klání s Opavou poradili i s Ledními medvědy z Pelhřimova, kterým na jejich ledě nasázeli rovných šest branek a brankář Slovák zároveň udržel čisté konto. Bobři se tak posunuli na druhou pozici v tabulce své skupiny, kterou budou hájit ve středu doma proti Havlíčkovu Brodu v dohrávce dvacátého kola.
6.1.Po prvním gólu se nám rozvázaly ruce, má jasno o vítězství v Pelhřimově Josef DaněkPEL - VAL 0:6, 30.kolo | Daniel GargulákOd letošní sezóny nastupuje s áčkem na prsou. Posledních pět zápasů se srovnává povoláním útočník s novou rolí v obraně, kterou týmu pomáhá v krušných časech s nedostatkem obránců. Od změny postu Josefa Daňka Valašské Meziříčí ale vyhrálo všechny zápasy, jak správně naznačil při odjezdu týmového autobusu z Pelhřimova Ondřej Martiník. Sám Josef Daněk měl poté co říci k uplynulému zápasu s Ledními medvědy.
7.1.Dohrávka dvacátého kola přivede do Valmezu Havlíčkův BrodVAL - HBR 1:4, 20.kolo | Daniel GargulákPodruhé v sezóně bude oproti původnímu plánu vážit cestu do Valašského Meziříčí Havlíčkův Brod. Rebelové se v rámci dvacátého kola měli na Valašsku představit již na konci listopadu, kvůli poruše rolby a nezpůsobilosti hrací plochy bylo ale nutné duel přeložit na středu 9. ledna. Utkání započne úvodním vhazováním v 18:00.
8.1.Informace ke vstupenkám z odloženého duelu s Havlíčkovým BrodemVAL - HBR 1:4, 20.kolo | KlubNa základě rozhodnutí klubu HC Bobři Valašské Meziříčí vzhledem k odloženému utkání s Havlíčkovým Brodem, jehož původní termín byl stanoven na 24. listopad, bude na náhradní termín 9. ledna možno využít původní žluté náramky z listopadového termínu utkání.
9.1.Bruslaři přehráli Bobry a ve třetí třetině rozhodli o svém plném bodovém ziskuVAL - HBR 1:4, 20.kolo | Daniel GargulákDohrávané dvacáté kolo připravilo Valachům třetí porážku na domácí půdě v sezóně. Havlíčkův Brod tahal otěže utkání větší část zápasu a ze svého tlaku nakonec vytěžil hned tři branky v samotném závěru duelu. Za domácí skóroval jako jediný kapitán Tomáš Brunec. Jeho povedený, ale také jediný gól Bobrů na bodový zisk nestačil.
10.1.Další soupeř ze skupiny Jih. Tentokrát k Bobrům míří PísekVAL - PIS 3:4, 31.kolo | Daniel GargulákDruhá liga pokračuje ve zběsilém tempu a Valašské Meziříčí čeká druhé domácí měření sil po sobě a znovu se soupeřem z jižní skupiny. Na Valašsko v sobotu 12. ledna zavítají hokejisté Písku k odvetnému zápasu s Valachy. Ten první mezi soupeři z kvalifikace o první ligu z před mnoha sezón vyzněl lépe právě pro písecké, Bobři tak mají svému soupeři co vracet ihned s úvodním vhazováním naplánovaným na 17:00.
12.1.Písek předvedl neuvěřitelný obrat a obral Bobry o všechny bodyVAL - PIS 3:4, 31.kolo | Daniel GargulákZápas, na který budou chtít všichni z týmu Valachů co nejrychleji zapomenout. Slibné vedení 3:0 po druhé třetině nakonec nestačilo na zisk jediného bodu poté, co soupeř předvedl famózní obrat ve skóre. Srovnat se píseckým podařilo v rozmezí 36 sekund, rozhodující trefu pak zařídil sedm a půl minuty před koncem Volf.
14.1.Bitva o šest bodů. K Valachům dorazí tradiční rival z Nového JičínaVAL - NJI 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákDruhá liga nabídne v rámci třicátého druhého kola divákům ve Valašském Meziříčí už třetí po sobě jdoucí utkání a los Valachům určil v tomto kole soupeře všech soupeřů. Do jejich svatostánku zavítají Ďáblové z Nového Jičína, kteří jsou stále s blížícím se koncem základní části mimo pozice pro play-off. Derby o šest bodů začíná v 18:00 ve středu 16. ledna.
16.1.Ďáblové zdoláni! Dvěma brankami se blýskl mladý PaťavaVAL - NJI 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákZe tří domácích zápasu si nakonec Valaši odnášejí přece jenom alespoň jedno vítězství. Klasicky tuhý boj s rivalem z Nového Jičína nabízel drama do samotného konce, Bobři si však celý zápas drželi brankový náskok a nakonec tedy duel dotáhli do vítězného konce za všechny tři body. První dvě branky přišly ve třetí třetině z hole Daniela Paťavy, který se tak podílel velkou měrou hlavně na uklidnění mužstva do dalšího průběhu zápasu.
17.1.Havlíčkobrodská Kotlina bude hostit odvetu s Valašským MeziříčímHBR - VAL 0:5, 33.kolo | Daniel GargulákTřicáté třetí kolo přisoudilo Valachům výjezd do Havlíčkova Brodu, tedy k soupeři, se kterým se družina trenéra Weintritta utkala jen pár dní zpět v dohrávce dvacátého kola. Z té si všechny body Rebelové z Valašského Meziříčí odvezli domů do Kotliny. Zda se Bobrům podaří ukrást alespoň část jmění z Havlíčkova Brodu zpět ukáže sobotní 17. hodina datována k 19. lednu.
19.1.Skvělý výkon podtržený třemi body! Bobři vykradli Kotlinu pěti gólyHBR - VAL 0:5, 33.kolo | Daniel GargulákPo výhře na domácím ledě s Novým Jičínem Valaši uspěli i v odvetě ve venkovním utkaní s Havlíčkovým Brodem. Valaši splnili svou úlohu na výbornou a nasázeli soupeři hned pět branek, zatímco soupeř nedokázal dosáhnout ani jedné. Svěřenci trenéra Weintritta tak vrátili Rebelům deset dní starou porážku a připsali si další veledůležité tři body.
20.1.Od gólmana po posledního útočníka výborný výkon, neskrýval nadšení Jakub PořickýHBR - VAL 0:5, 33.kolo | Daniel GargulákZa Valašské Meziříčí kroutí po svém příchodu z Ústí nad Labem už čtvrtou sezónu. Postupem času se stal na Valašsku miláčkem publika na a bez jeho přítomnosti už si lze tým Bobrů jen těžko představovat. Jakub Pořický přidal proti Havlíčkovu Brodu už svou třináctou branku sezóny a přispěl tak k vysoké výhře na ledě soupeře. Po zápase se rozpovídal o samotném utkání nebo vítězství v anketě o sympaťáka Druhé ligy - skupiny Východ.
21.1.Pojď hrát hokej popáté ve Valašském MeziříčíRedakceV pondělí 21. ledna již popáté hostil Zimní stadion ve Valašském Meziříčí akci pro děti ve věku od 4 do 8 let s názvem Pojď hrát hokej. Tentokrát na akci dorazilo 27 dětí, které si vyzkoušely, jaké to je stát se hokejistou.
24.1.Valašské Meziříčí čeká nájezd Žihadel. Na Bobří hráz dorazí lídr skupiny JihVAL - MBU 6:2, 34.kolo | Daniel GargulákTýdenní pauza od hokeje se blíží ke svému konci. Druhá liga v sobotu 26. ledna nabídne už v rámci třicátého čtvrtého kola souboj prvního s druhým napříč skupinami Jih a Východ. Na Valašsku se představí žlutočerné Moravské Budějovice, které přijedou hájit své první místo v jižní skupině. Úvodní buly je naplánováno na 17:00
26.1.Valašské Meziříčí ubránilo svou tvrz proti Žihadlům. Dvěma góly přispěl kapitán BrunecVAL - MBU 6:2, 34.kolo | Daniel GargulákAni druhý tým z trojlístku třech nejlepších družstev jižní skupiny na Valachy nedokázal vyzrát, ti o svém definitivním vítězství rozhodli ve třetí třetině třemi góly. I přes nesmírně vyrovnaný zápas tak nakonec Bobři vyhráli rozdílem čtyř branek a po Havlíčkově Brodu zdolali i Moravské Budějovice.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS