Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2008 vyšly tyto články:

25.10.Bobři rozhodli v přesilovkáchVAL - PRE 8:2, 13.kolo | Mladý BobrVe 13.kole 2.ligy přivítali Bobři na svém stadionu celek Přerova. Přerovští hokejisté nezískali v posledních třech zápasech ani bod a přijeli s cílem o nějaký ten bodík Bobry připravit. Ve Valašském Meziříčí dobře začali a v první třetině byli lepším týmem. Domácí ale skvěle zápas obrátili hned v úvodu 2.třetiny a poté uštědřili přerovským Zubrům další debakl, tentokrát v poměru 8:2.
22.10.V souboji dvou Meziříčí nakonec úspěšnější ValašskéVEL - VAL 3:4, 12.kolo | hcKe středečnímu utkání 12.kola odjížděli Bobři do Velkého Meziříčí s cílem stoprocentně bodovat a napravit tak ztrátu z minulého kola, kdy podlehli v domácím prostředí Novému Jičínu (1:2sn). V sestavě i nadále chyběli J.Matějný, J.Blažek a také O.Tatarčík. Naopak se do sestavy vrátil, po dvouzápasové absenci, uzdravený centr prvního útoku Petr Dvořák. Úkol se Bobrům podařilo splnit, ale nebylo to nic jednoduchého. Po velkém boji zvítězili Bobři nakonec 4:3 a dostali se znovu na první místo průběžné tabulky.
18.10.Bobři vydřeli ve vyrovnaném utkání bodVAL - NJI 1:2, 11.kolo | Mladý BobrSobotní derby naplnilo očekávání každého ze 700 diváků přítomných na ZS ve Valašském Meziříčí. Utkání bylo dramatické, s častými osobními souboji a hlavně soubojem brankářů, ve kterém byli úspěšnější hosté z Nového Jičína. Tomu nasvědčuje počet střel na branku 25:25.
15.10.Po hodech přišel bodový půstOPA - VAL 5:2, 10.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve včerejším utkání podlehli Bobři na ledě Opavy, aktuálně druhého týmu tabulky, celkem jednoznačným výsledkem v poměru 5:2. Toto utkání bylo považováno za „šlágr“ kola, ale ani divácká kulisa, ani kvalita hry toto očekávání nenaplnila. Návštěva byla jistě ovlivněna televizním přenosem kvalifikačního utkání našich fotbalistů.
11.10.Bobři žádné překvapení nepřipustiliVAL - ZNS 12:3, 9.kolo | Richard Zuzaňák V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání 9. kola přivítali Bobři na domácím kluzišti celek Žďáru nad Sázavou, se kterým se utkali poprvé v historii. Domácí hokejisté vstoupili do zápasu excelentně a již ve 3.minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:0, když překonali hostujícího brankáře Vajnera Radovan Glas a Ivo Kratěna.
9.10.Bobři vezou z Uničova tři bodyUNI - VAL 2:4, 8.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V osmém kole druhé ligy zajížděli hokejisté Valašského Meziříčí na led Uničova s cílem bodovat a udržet zatím první příčku průběžné tabulky. Uničovu se v letošním ročníku také zatím daří, pohybuje se v první třetině tabulky a tak se dal očekávat vyrovnaný hokejový souboj.
4.10.Bobři zdolali TechnikuVAL - TEC 4:2, 7.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání 7.kola přivítali hokejisté Val.Meziříčí na svém ledě vysokoškoláky z Brna. Tomuto utkání konkuroval televizní přenos historicky prvního utkání NHL v České republice mezi New York Rangers a Tampou Bay. I přes tuto skutečnost se tribuna velice slušně zaplnila a domácí fanoušci očekávali další vítězství Bobrů. Ti v letošním ročníku zatím na domácím kluzišti neztratili ani bod.
1.10.Hodonín vystřídal na vedoucí příčce Valašské MeziříčíHOD - VAL 5:4, 6.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středečním přímém souboji o průběžnou první příčku tabulky skupiny "Východ" byli úspěšnější o jednu branku domácí Drtiči a vystřídali tak Bobry na špici tabulky.