Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Bobři zajíždějí do Nového JičínaNJI - VAL 3:2, 6.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již šestý zápas v letošním ročníku druhé ligy čeká Bobry v sobotu v Novém Jičíně. Celek Nového Jičína si zatím vede nad očekávání dobře a je jedním z největších překvapení druhé ligy. Po pěti zápasech patří Jičínu třetí příčka tabulky a vní jedenáct bodů. Dokáží Bobři vyhrát i svůj šestý letošní zápas?
4.10.Bobři prohráli v Novém JičíněNJI - VAL 3:2, 6.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu hráli Bobři v rámci 6. kola v Novém Jičíně. V tomto pohledném derby byli nakonec šťastnější novojičínští, když si dokázali udržet náskok z první třetiny a vyhrát 3:2. Za Bobry skórovali Vašut a Hruškovský. Bobři tak přišli i o dosavadní neporazitelnost.
5.10.Dalším soupeřem Bobrů je nováček z Frýdku MístkuMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další, v pořadí již 7. zápas čeká na hokejisty z Valašského Meziříčí. Ti změří síly s nováčkem letošní druholigové sezony - týmem HC Frýdek – Místek. Ten si účast ve 2.lize vybojoval na konci března v kvalifikačních bojích a postoupil do třetí nejvyšší soutěže v zemi. Bobři jsou zatím i přes porážku v minulém zápase na prvním místě díky lepšímu skóre, náš soupeř z Frýdku – Místku je na pozici jedenácté se ziskem 5 bodů. Prodlouží tedy Bobři domácí neporazitelnost i proti nováčkovi soutěže? Zápas začíná ve středu, 7.10. od 18. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
7.10.Bobři zdolali Frýdek MístekVAL - FRM 5:4, 7.kolo | Lukáš Pořický, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani v dalším domácím zápase nepoznali Valašskomeziříčští hokejisté hořkost porážky. Frýdek Místek porazili 5:4, hlavně díky souhře první formace Lhotský - Dvořák - Matějný, která obstarala tři branky domácích, z toho dvě vsítil Petr Dvořák. V dresu hostů se představili bývalí hráči Bobrů Robin Pavlas a Ondřej Martiník. I přes výhru klesl Valmez na druhé místo tabulky, kde se před něj dostala Orlová, a to díky lepšímu skóre.
7.10.Alespoň bod jsme uhrát mohli, říká Ondřej MartiníkVAL - FRM 5:4, 7.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání s Frýdkem-Místkem jsme se rozhodli na pár věcí zeptat hostujícího hráče. Tímto hráčem je Ondřej Martiník, který několik sezon oblékal dres Valašského Meziříčí. Dnes ovšem patří mezi tahouny mužstva Frýdku. Jak se cítí v této roli? I na to jsme se ho zeptali.
8.10.Bobři zajíždějí do PřerovaPRE - VAL 3:0, 8.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V osmém kole druhé národní ligy, zajíždějí hokejisté Valašského Meziříčí na led Přerovských Zubrů. Ti přivítají Bobry ve své nové zrekonstruované hale. Přerovští hokejisté se po sedmi zápasech drží na šesté příčce tabulky, zatímco Bobři jsou druzí jen díky horšímu skóre.
10.10.Bobři prohráli v PřerověPRE - VAL 3:0, 8.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole zavítali hokejisté Valašského Meziříčí na led Zubrů z Přerova. Tam se ale nedokázali střelecky prosadit a prohráli 3:0. Bobři tak zůstávají před valašským derby na druhém místě.
10.10.Je to pro mě výzva, říká David Varga o derbyPRE - VAL 3:0, 8.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání v Přerově jsme se zeptali na pár věcí Davida Vargy. V utkání s Frýdkem se představil v nově složené formaci a dokázal vstřelit gól. Jak si se svými novými spoluhráči v útoku sedl? I na to jsme se ho zeptali.
12.10.Valašské derby: Bobři přivítají VsetínVAL - VSE 8:2, 9.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V devátém kole druhé národní ligy přivítají domácí Bobři svého velkého rivala, a to hokejisty Vsetína. Domácí budou chtít jistě odčinit porážku v Přerově, zato hostující hokejisté se vezou na vítězné vlně. V posledních dvou zápasech porazili tápající Prostějov a stejně tak silný Hodonín. Jak dopadne derby se dozvíme ve středu 14.10.2009 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
12.10.Mladí Bobříci se střetli s Jestřáby z ProstějovaJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 9.10.2009 sehráli naši nejmladší Bobři své poslední přípravné utkání na ledě Jestřábů z Prostějova. A nevedli si vůbec špatně. I když bylo na progamu první kolo mistrovských zápasů 3 a 4 třídy, naši měli volné kolo, které využili k poslednímu přípravnému střetnutí.
12.10.Zhodnocení letní přípravy mladých BobrůJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přípravu mladých nadějí mezříčského hokeje pro nás shrnuli hlavní trenér 3. a 4. tříd Jaroslav Šilhán a vedoucí mužstva Michal Postava. Zároveň by chtěli pozvat fanoušky na vánoční turnaj 4. tříd, kterého se zúčastní i týmy velkých jmen.
14.10.Bobři vykáceli vsetínský les!VAL - VSE 8:2, 9.kolo | Michal Václav, Jan Kramář, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Až překvapivě jednoznačný průběh mělo již v pořadí třetí ligové Valašské derby. Domácí Valašské Meziříčí vcelku hladce porazilo hostující Vsetínský tým 8:2 brankami Matějného, Dvořáka, Lhostkého (2), Brunce, Lukáše Bokroše (2) a Sochorka.
15.10.Jsme rádi za vítězství v derby, říká brankář Michal KrumpochMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vydařeném utkání proti Vsetínu jsme požádali o jeho zhodnocení brankáře Bobrů s číslem 3 na zádech Michala Krumpocha, který se v zápase blýsknul několika skvělými zákroky a výraznou měrou tak přispěl k dalšímu vítězství nad nedalekým soupeřem. Z jeho tváře byla patrná radost z vítězství. "hráli jsme zodpovědně", pravil několik málo minut po utkání třicetiletý brankář, který svou kariéru spojil především s týmem Sarezy Ostrava a již několik sezon patří k pilířům v bráně Bobrů z Valašského Meziříčí.
16.10.Bobři změří síly s břeclavskými LvyMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dvě derby – stejné výsledky. Po vydařeném valašském derby a vítězství nad Vsetínem (8:2) pokračuje druholigový kolotoč dalšími zápasy, tentokráte již desátým kolem 2. ligy. Bobři z Valašského Meziříčí, aktuálně druhý tým tabulky zajíždí do Břeclavi, která právě v minulém kole zajížděla do nedalekého Hodonína a prohrála taktéž 8:2. Zápas začíná v Alcaplast areně, v sobotu, 17. října od 18.00 hodin.
17.10.Bobři zdolali BřeclavBRE - VAL 4:7, 10.kolo | Lukáš Pořický, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V desátém kole druhé národní ligy zajížděli Bobři až na jih Moravy do Břeclavi. I přesto, že Bobři inkasovali jako první již v úvodní minutě, utkání otočili a vyhráli 4:7. Velkou zásluhu na tom měl Pavel Šebesta, který vstřelil hattrick. Další zásahy Bobrů přidali Vnenk, Blažek, Brunec a Matějný.
18.10.Brankář na to nedosáhl, popsal svůj gól Jakub BlažekBRE - VAL 4:7, 10.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání v Břeclavi jsme položili několik otázek střelci třetího gólu Bobrů Jakubovi Blažkovi, který obvykle góly nestřílí, ale snaží se jim zabránit. "čekali jsme podobný zápas", líčil své pocity po tomto těžkém utkání.
19.10.Mladí bobříci zahájili sezónuLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V Sobotu 17.10.2009 odehráli 3. a 4. třídy HC Bobři Valašské Meziříčí své první mistrovské zápasy na domácím ledě. Soupeřem jim byli stejně staří hráči HC Uherský Brod. Nejprve nastoupili ke svým dvojzápasům 3. třídy. Tato kategorie, stejně jako v přípravě, hraje tzv. minihokej, 3 x 15 minut hrubého času. Poté nastoupili hrači 4.tříd.
19.10.Juniorům začátek sezóny vyšel na jedničku Michael VoráčO víkendu hráli junioři ve Studénce a poté hostili doma Kroměříž B. Nikdo asi nečekal, že bude start do sezóny tak razantní. Za oba zápasy nasázeli soupeřům 14 branek a inkasovali pouze jedinou. Fakt ,že se od minulé sezóny zlepšili, dokazuje i ten, že dokázali využít za oba zápasy 6 přesilových her.
21.10.V sobotu čeká Bobry boj o první místoVAL - ORL 2:7, 11.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Očekávaný souboj zatím dvou nejlepší týmů tabulky je tady. Na led Bobrů zavítá finalista loňské sezóny a zatím vedoucí celek tabulky Hc Orlová. Který z týmů bude po zápase okupovat první místo tabulky? To se dozvíme v sobotu 24.10. v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
24.10.Orlová suverénní, Bobři poprvé doma prohráliVAL - ORL 2:7, 11.kolo | Michal Václav, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Orlové zvítězili ve šlágru kola mezi prvním a druhým týmem druholigové tabulky vcelku jednoznačným výsledkem. O první letošní prohře Bobrů na domácím ledě rozhodla především první a třetí třetina, ve kterých domácí inkasovali celkem 7 branek. Za domácí se trefili pouze spoluhráči z prvního útoku Petr Dvořák a Luděk Lhotský.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS