archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.10.Bobři berou proti Hodonínu "pouze" dva bodyVAL - HOD 6:5, 15.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První třetina přinesla vyrovnanou jak hru, tak i skóre utkání. Na každé straně se rozsvítilo červené světlo pouze jedinkrát. Kdo si však myslel, že v dnešním zápase padne málo gólů, velice se spletl. Hokejisté Valašského Meziříčí po výborně zvládnuté druhé třetině, kterou vyhráli o čtyři branky navýšili své vedení nad svým soupeřem z Hodonína na 5:1. Třetí třetina však přinesla velký obrat. Hodonín zlepšil svou hru, a také čtyřmi přesnými zásahy vyrovnal skóre utkání na 5:5. Na řadu tedy přišlo prodloužení, ve kterém však i přes dvojnásobnou přesilovku Bobrů branka nepadla. Po úpravě ledu se tak rozjely samostatné nájezdy. Za domácí se prosadili Lukáš Bokroš a Jan Matějný, na straně hostů pouze Lubomír Vaškovič. Bobři tak získali „pouze“ dva body, ikdyž zápas a skóre měli rozehrané ke klidnému vítězství. I dvoubodové vítězství nad Hodonínem však nakonec přineslo úsměvy na tváře jak samotných hokejistů, tak i fanoušků.
30.10.Rozhodly individuální chyby, říká o zápase slovenský útočník Róbert BalgaVAL - HOD 6:5, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dramatickém utkání s Hodonínem jsem si vybral pro rozhovor Róberta Balgu, útočníka, který k nám před sezonou zamířil z Dukly Trenčín. Róbert se zapsal mezi střelce pěknou souhrou s Lukášem Bokrošem. Byla tato akce natrenovaná? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
29.10.Hodonín po půl roce ve Valašském Meziříčí!VAL - HOD 6:5, 15.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Pro někoho je to jakoby včera, co se tyto dva týmy střetly ve finále sezóny 09/10, ale je tomu již přes půl roku! A oba týmy se nachází na jiných příčkách tabulky, než byly minulou sezónu zvyklé. Hodonín neměl stejně jako Valašské Meziříčí moc dobrý začátek sezóny, v posledních zápasech ovšem mají oba dva týmy vzestupnou tendenci a stoupají v tabulce výše a výše.
26.10.4. třídy si připsaly dvě domácí vítězstvíJakub Nikl, Michal PostavaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na ledě ve Valašském Meziříčí se neprohánějí jenom Bobři mužské kategorie, ale i jejich mladší následovníci ve věku 4. tříd. Ti odehráli dvě kola své soutěže na domácím ledě, když nejprve přivítali celek Zlína a o týden později Kroměříže. Jak si vedli? To se dozvíte v tomto článku.
25.10.Průběžný souhrn sezóny ... Jan KramářMáme tady zhruba polovinu první části, a již si pomalu začínají všechny týmy rozdělovat karty, jaké jsou vyhlídky týmů do další části či do případného playoff. Pojďme se na to podívat trošičku podrobněji.
23.10.Doufám, že si zahrajeme baráž o první ligu, říká o juniorce její kapitán Miroslav VargaVAL - UHR 5:1, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném zápase s Uherským Hradištěm jsem vyzpovídal střelce jedné z branek ValMezu Miroslava Vargu, který patří i mezi tahouny juniorky. Jak zatím vidí sezonu juniorů? To a mnohem více se dočtete v tomto rozhovoru.
23.10.Bobři porazili Uherské HradištěVAL - UHR 5:1, 13.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zvítězili v dalším domácím zápase nad týmem z Uherského Hradiště rozdílem čtyř branek. Skóre utkání otevřeli domácí zásluhou střelce Lukáše Bacula, hostující Hradiště však ještě do konce první třetiny srovnalo zásluhou obránce Michala Sladkého, který dříve působil i právě v dresu Bobrů. To však bylo z hole hostů vše, naopak domácí přidali další branky z hole Miroslava Vargy, Róberta Balgy, Ondřeje Martiníka a premiérovou trefu v dresu Bobrů zaznamenal i obránce Tomáš Fojtík. Bobři si tak připisují další důležité tři body do druholigové tabulky.
22.10.Bobři hostí nováčka z Uherského Hradiště!VAL - UHR 5:1, 13.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zápasem se Šumperkem odstartovalo Valašské Meziříčí šňůru čtyř zápasů na domácím ledě. Druhým ze soupeřů jim bude tým z Uherského Hradiště. Uherské Hradiště si minulý rok vybojovalo nárok startovat tento rok ve druhé lize a cíl pro nováčka je jasný, udržet se zde!
20.10.Bobři po vynikajícím výkonu porazili ŠumperkVAL - SUM 6:4, 12.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Domácí hokejisté podali v zápase proti favoritovi celé soutěže velice bojovný výkon a zaslouženě si připisují všechny body do druholigové tabulky. Bobři začali zápas aktivně, hostující Šumperk však časem vyrovnal hru a k vidění byl ofenzivní hokej, který se musel divákům líbit. Šance se střídaly na obou stranách, nutno však zmínit, že více brankových příležitostí měli na svých hokejkách právě domácí hokejisté, kteří několikrát zle zatápěli před hostujícím brankovištěm. Hra a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Rozběhla se třetí třetina a domácí hokejisté svou obrovskou bojovností a týmovým výkonem dokázali vstřelit další branky, na které již šumperští hráči nedokázali odpovědět. Ze strany meziříčských hráčů to byl jeden z nejlepších domácích zápasů v nové sezóně. Bobři si tak opět dokázali, že se dá hrát i se silnými soupeři z popředí tabulky, kteří mají nemalé ambice. Domácí si tak připisují velice cenné vítězství a pro další domácí zápas jistě i trochu zdravého sebevědomí.
20.10.Ukázali jsme, že můžeme porazit každého, říká Lukáš BokrošVAL - SUM 6:4, 12.kolo | Jakub NiklPo vyhraném zápase se Šumperkem jsem se rozhodl vyzpovídat střelce poslední branky Lukáše Bokroše, který se řadí mezi nejproduktivnější hráče týmu Bobrů. V čem vidí největší změny oproti zápasu v Havířově? To a mnohem víc nám Lukáš prozradil v následujícím pozápasovém rozhovoru.
19.10.Šumperk a Radegast míří na území Bobrů!VAL - SUM 6:4, 12.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu čeká hokejisty z Valašského Meziříčí těžký zápas, soupeřem jim bude jeden z favoritů na celkové vítězství ligy, tým ze Šumperku. Tým, který střídá rok od roku účast v první a druhé lize. A v této sezóně má opět nakročeno na návrat do první ligy. Bude k vidění velmi atraktivní hokej, také ne nadarmo si tento zápas vybral i jeden z největších sponzorů moravského hokeje pivovar Radegast, pro svou akci, na které si budete moct zasoutěžit a vyhrát například 120 piv Radegast Premium. Podrobnosti se dočtete ve článku!
16.10.Bobři nestačili na havířovský AZ a odjíždějí s prázdnouHAV - VAL 8:3, 11.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři po pěti výhrách v řadě poznali hořkost porážky a prohráli na ledě AZ Havířov 8:3. O výsledku utkání rozhodla především první třetina, ve které svěřenci trenéra Romana Sedláka inkasovali hned čtyřikrát. Domácí hokejisté však Bobrům nedovolili ani ve zbývajících dvou třetinách vzít otěže zápasu do svých rukou a obrátit skóre ve svůj prospěch. Naopak domácí havířovští hráči přidávali další branky. Hostujícím meziříčským hráčům se podařilo zkorigovat skóre především ve třetí třetině. Za hosty se v zápase trefili Lukáš Bokroš, Róbert Balga a Jan Matějný. Doufejme, že tento nepovedený zápas nezanechá na psychice hráčů žádné šrámy a již v dalším domácím středečním zápase proti prvnímu celku tabulky Šumperku vyjedou Bobři na led s jednoznačným odhodláním bodovat.
15.10.Kolotoč mistrovských zápasů malých Bobrů se roztočil naplnoMichal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kolotoč mistrovských zápasů malých Bobrů se rozjíždí naplno, a proto vám budeme přinášet průběžně výsledky a reportáže právě z utkání nejmenších nadějí valašskomeziříčských Bobrů. Pojďme se tedy společně poohlédnout za minulými zápasy, kdy Bobři změřili síly s celky VHK Vsetín, Uherským Hradištěm a Kroměříží.
14.10.Bobři budou bojovat na ledě Havířova o další body!HAV - VAL 8:3, 11.kolo | Jan KramářDalším ze soupeřů Valašského Meziříčí bude v sobotu 16. října od 18:00 nováček z Havířova. Tým, který minulou sezónu bojoval v první lize, se v průběhu ročníku dostal do likvidačních finančních problémů a tak sezónu nedokončil. A tak říkajíc na zelené louce začal znovu ve druhé lize s názvem AZ Havířov. (Foto - Lukáš Bajgar)
13.10.Určitě chceme tři body, říká o nadcházejícím zápase v Havířově Jakub MusilVAL - FRM 3:2, 10.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vyhraném utkání s Frýdkem jsem vyzpovídal obránce Jakuba Musila, který do ValMezu zamířil před touto sezónou z extraligového Zlína . V zápase s Frýdkem-Místkem obrana vytvářela spousty chyb. Jaký má na to názor Jakub? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
13.10.Bobři díky třem trefám Lukáše Bacula porazili v prodloužení Frýdek - MístekVAL - FRM 3:2, 10.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se i nadále drží na vítězné vlně, ikdyž tentokrát jen díky vítězství v prodloužení. Domácí přitom svůj zápas začali velice dobře a zásluhou gólů Lukáše Bacula se ujali dvoubrankového vedení. V prostřední části v rozmezí jedné minuty si však domácí Bobři vybrali slabší chvilku a soupeř z Frýdku-Místku toho dokázal dokonale využít a rázem srovnal stav utkání. Ve třetí třetině začala velká přetahovaná o vítězný gól. Bobři i přes řadu vyložených šancí skórovat nedokázali. Na řadu přišlo tedy prodloužení, které rozhodl svou třetí brankou v zápase excelentní Lukáš Bacul a zajistil tímto valašskomeziříčským hráčům další dva body do druholigové tabulky.
11.10.Vyhrají Bobři popáté v řadě?VAL - FRM 3:2, 10.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po výhře 2:4 na ledě Techniky v Rosicích čeká Valašské Meziříčí další celek ze spodní části tabulky, tentokrát soupeřem borců z Valašského Meziříčí bude tým z Frýdku-Místku. Zápas začíná ve středu 13. října v 18:00 hod. na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí!
9.10.Bobři zdolali Techniku 4:2TEC - VAL 2:4, 9.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobrům vyšel skvěle vstup do utkání, když už v páté minutě vedli zásluhou Miroslava Vargy 1:0. Necelých deset minut poté přidal další zásah kapitán Valmezu Přemysl Vašut jenž svou brankou stanovil stav první třetiny na 0:2. Ve druhé třetině přidal jediný zásah Lukáš Bokroš. Technika ale své zbraně nesložila a dvěma zásahy utkání zdramatizovala.V následné hře bez brankáře ale Jan Matějný brankou do prázdné klece rozhodl o vítězství Valmezu 4:2.
7.10.Bobři míří za Technikou do RosicMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další mistrovský zápas po týdenní přestávce čeká hokejisty Valašského Meziříčí, kteří zajíždějí do Rosic, kde změří síly s brněnskou Technikou. Bobři mají za sebou tři vítězná utkání v řadě, za to „domácí“ vysokoškolský klub z Brna se prozatím trápí a předsezónní vítězné zápasy v přípravě prozatím neodpovídají postavení Techniky ve druholigové tabulce. Zda-li se Technika chytne právě proti svému nynějšímu soupeři z Valašska, anebo zabodují zlepšující se Bobři se dozvíme v sobotu, 9. října od 17.00 na zimním stadionu v Rosicích.
2.10.Bobři porazili Uničov, hattrickem se blýskl Jan MatějnýVAL - UNI 7:4, 8.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zvládli i svůj další zápas a porazili na domácím ledě bojovný tým z Uničova rozdílem tří branek. Začátek utkání sice patřil hostům z Uničova, kteří otevřeli skóre utkání, nicméně poté se rozstříleli také domácí Bobři a navyšovali postupně stav utkání. Hostující Uničov se však nevzdal a dvěma brankami v rozmezí jedné minuty hru zdramatizoval. Brankovou pojistku a zároveň hattrick v utkání přidal z trestného střílení Jan Matějný. Dvě branky v utkání si připsal i Lukáš Bacul a po jedné vstřelili Lukáš Bokroš a Jakub Blažek. Bobři tak již potřetí po sobě zvítězili v základní hrací době.