archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Bobři dokázali na ledě Poruby naplno bodovat POR - VAL 2:3, 7.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí si z ostravské Poruby vezou tři body, když se jim podařilo porazit domácí celek HC RT Torax Poruba 2011 porazit o jedinou branku, a to 3:2 poté, co dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu dvěma brankami ve třetí třetině. Do střelecké listiny se zapsali z valašskomeziříčských hráčů Martin Varga, Lukáš Bokroš a vítěznou trefou Jakub Musil. Na druhé straně se trefil do černého bývalý tahoun právě meziříčského týmu Jan Matějný. Dalším pozitivem utkání je, že Bobři po několika minulých zkratech dokázali zvládnout závěr zápasu.
2.10.Dali jsme do toho více srdíčka, říká Milan OvšákPOR - VAL 2:3, 7.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězství na ledě Poruby jsem požádal o dojmy z utkání obránce Milana Ovšáka. Pro Milana bylo toto utkání o to pikantnější, že v Porubě hokejově začínal. Jak se vůbec cítil po vyjetí na led? To i mnoho dalšího se dozvíte v tomto rozhovoru.
3.10.V derby hostí Bobři celek Nového JičínaVAL - NJI 8:1, 8.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším mistrovském utkání přivítají v malém derby hráči Valašského Meziříčí celek Nového Jičína. V zápase půjde především o zajištění příček zajišťující play-off. "Musíme mít zajištěnou obranu a více střílet," má o úkolech do tohoto zápasu jasno obránce Milan Ovšák. Dokáží tedy Bobři svého soka porazit?
5.10.Nový Jičín odjel z Valmezu s debaklemVAL - NJI 8:1, 8.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z Í Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí porazili na domácím ledě celek Nového Jičína vysoko 8:1 a opět se tak přiblížili plným bodovým ziskem čelu tabulky. Na první branku domácích Bobrů dokázal Nový Jičín bleskově odpovědět, ale to bylo vše. Pak už úřadovali pouze domácí hokejisté a hosté můžou jen děkovat svému brankáři Kozákovi, že rozdíl ve skóre není daleko vyšší. O branky Bobrů se postarali Werner Hartmann, Martin Ambruz, Josef Fojtík, Patrik Dostál, Milan Kopecký a "rodinným hattrickem" všichni tři bratři Vargové - jmenovitě tedy Miroslav, David a Martin.
6.10.Snažím se v každém utkání podat maximální výkon, říká Miroslav VargaMichal Václav, Petr NerušilV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po výsledkově vydařeném utkání s Novým Jičínem jsme vyzpovídali hráče, který přispěl svou aktivní hrou a brankou k nejvyššímu vítězství v derby proti celku, který je nám kilometrově nejblíže. Tím hráčem je Miroslav Varga, který se v zápase trefil stejně jako jeho dva bratři David a Martin a zkompletovali tak "rodinný hattrick". Jak sám tento agilní útočník s neustálým odhodláním zlepšovat své výkony a hru zhodnotil zápas se můžete dočíst v pozápasovém rozhovoru.
7.10.Bobři se střetnou s HavířovemHAV - VAL 5:1, 9.kolo | Jan KramářV sobotu 8. října zajíždějí hokejisté Valašského Meziříčí na led klubu AZ Havířov. Ten se momentálně nachází na čtvrté příčce, těsně před klubem z Valašského Meziříčí. Havířov v této sezóně zatím utrpěl pouze jedinou prohru a to ve třetím kolem na vlastním ledě s Prostějovem 2:5. AZ určitě budou chtít skalp Valašského Meziříčí, aby si upevnili svou čtvrtou příčku, popřípadě poskočili na vyšší pozice v tabulce. Zápas začíná v 17:00 na Zimním stadionu v Havířově.
8.10.Bobři nestačili na HavířovHAV - VAL 5:1, 9.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším utkání bojovali Bobři o body na ledě AZ Havířov. Již od začátku bylo jasné, kdo je v tomto zápase favoritem. Havířov po trefách Krafta s Říčkou vedl po první třetině již 2:0. Ve druhé periodě se prosadil i meziříčský Dostál, ale snižoval pouze na stav 3:1. V 60. minutě definitivně rozhodl o výhře domácích v poměru 5:1 Sztefek. Bobři tedy po čtyřech vítězných zápasech v řadě podlehli Havířovu.
9.10.Doma se snažíme vyhrát všechny zápasy, říká David VargaHAV - VAL 5:1, 9.kolo | Jakub Nikl, Petr NerušilV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase v Havířově se s s námi o dojmy z utkání podělil další z bratrů Vargů - David. David mohl ve druhé třetině snížit stav, nakonec z toho ale byl třetí gol v síti ValMezu. Nejenom o zápase s Havířovem jsme si s Davidem povídali. Více se dočtete v tomto článku.
11.10.Bobři přivítají Jestřáby z ProstějovaVAL - PRO 1:0, 10.kolo | David FabiánDalší kolo druhé ligy skupiny východ je na programu ve středu 12. října a hokejisté Valašského Meziříčí přivítají na svém ledě celek LHK Jestřábi Prostějov ztrácející v tabulce na páté Bobry pouze jeden bod a tak nás určitě čeká velice zajímavý a vyrovnaný zápas. Přijďte podpořit své hokejisty v honbě za důležitými body. Utkání začíná v 18:00.
12.10.Jediná branka Bobrů rozhodla utkání s ProstějovemVAL - PRO 1:0, 10.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dnešním utkání Bobři hostili Jestřáby z Prostějova. Po první bezbrankové třetině se dokázal ve druhé periodě prosadit Miroslav Varga po odraženém puku střely Ondřeje Martiníka. Že to byl nakonec zásah vítězný, to se ukázalo až po konečné siréně. Ve třetí třetině ale hosté šli za vyrovnáním, proti kterému byl brankář Jiří Slovák, jenž loni chytal právě za Jestřáby z Prostějova. Jeho skvělý výkon pomohl Bobrům ke třem bodům a dalšímu důležitému vítězství.
13.10.Vychytaná nula proti Prostějovu je velmi cenná, říká brankář Jiří SlovákMichal Václav, Petr NerušilV pozápasovém rozhovoru jsme tentokrát vyzpovídali hráče, který má největší podíl na tom, že Bobři svůj zápas dotáhli do vítězného konce. Brankář Bobrů, Jiří Slovák v zápase udržel čisté konto, když zlikvidoval několik velice nebezpečných střel a dorážek od soupeře z Prostějova. Především ve třetí třetině měl domácí brankář plné ruce práce, přesto nedopustil, aby za jeho zády skončil byť jen jediný kotouč. Jak zhodnotil Jiří Slovák utkání s Prostějovem, za který práve loni chytal? To se dozvíte níže ve článku.
14.10.Bobři míří na HC Plus OilKAR - VAL 8:0, 11.kolo | Jan KramářHokejisté Valašského Meziříčí zajíždějí v sobotu 14. 10. 2011 na led hokejistů z Karviné. Tento klub, který byl v letní přestávce přestěhován z Orlové do Karviné, se momentálně nachází na šesté příčce. To znamená, že Karviná je přímým soupeřem hokejistů z Valašského Meziříčí v momentálním rozpoložení tabulky, Bobři, kteří okupují příčku pátou, na své soupeře mají náskok tří bodů.
15.10.Bobři odjíždí z Karviné s debaklemKAR - VAL 8:0, 11.kolo | Michal VáclavJako den a noc vypadají nyní výkony meziříčských Bobrů. Po minulém utkání, ve kterém svému soupeři nedovolili díky výtečnému výkonu celého týmu, vstřelit byť jen jedinou branku, přišlo velké zklamání na ledě Karviné, která také nezačala sezónu v oslnivé formě a před vzájemným měřením sil byla v tabulce až za Valašským Meziříčím. Domácí hokejisté ale ihned od začátku ukázali, že body dnes zůstanou doma. Bobři se v zápase nedokázali ani jednou prosadit, za to domácím hokejistům vyšlo téměř vše. Výsledný rozdíl osmi branek pro Karvinou musí být velkým poučením pro Bobry do příštích utkání. Bobři tak zakončili první čtvrtinu soutěže vysokou porážkou a odjíždí domů s debaklem.
16.10.Bez vstřeleného gólu nemůžeme vyhrávat, říká obránce Werner HartmannKAR - VAL 8:0, 11.kolo | Jakub Nikl, Petr NerušilV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po hodně nepovedeném utkání v Karviné jsme požádali o rozhovor člena defenzivní hry Bobrů. Tímto hráčem je obránce Werner Hartmann, kterého k nám zapůjčily extraligové Vítkovice. S Wernerem jsme si povídali nejenom o zápase, ale i o jeho hokejových začátcích. Více se dočtete v tomto článku.
21.10.Bobři zajíždějí do OpavyOPA - VAL 3:2, 13.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po týdenní pauze a odehrané čtvrtině utkání v základní části, se hokejisté Valašského Meziříčí ve svém dalším utkání vydají do Slezska, kde je bude hostit domácí celek HC Slezan Opava. Domácí budou chtít určitě navázat na svůj brankostroj z posledního utkání v Hradišti, hosté z Valašska naopak co nejrychleji zapomenout na debakl z Karviné. Věřme,že Bobři tentokrát předvedou výkon, jehož atributy budou bojovnost, nasazení a dobrá obranná činnost. Zápas mezi aktuálně druhým celkem tabulky ze Slezska a sedmým celkem z Valašska začíná v sobotu, 22.10. od 17. hodin na zimním stadioně v Opavě.
22.10.Bobři si z Opavy odváží bodOPA - VAL 3:2, 13.kolo | Michal VáclavHokejisté Valašského Meziříčí se po týdenní přestávce představili na ledě momentálně druhého týmu tabulky - opavského Slezanu a odváží si určitě cenný bod. Pro Valachy zápas nezačal vůbec dobře a již v prvním střídání inkasovali úvodní branku zápasu. Poté se hra vyrovnala a hostující Bobři zásluhou Milana Kopeckého vyrovnali. Ve druhé třetině se domácí Slezan znova dostal do vedení, nicméně hostující Martin Ambuz ve třetí třetině stav utkání ku spokojenosti hostujících hráčů a fanoušků vyrovnal. Nerozhodný výsledek i přes nelichotivou situaci v podobě dvojnásobného oslabení v závěru zápasu Bobři přečkali. V samotném prodloužení však byli opavští hráči šťastnější a dokázali výborně chytajícího hostujícího Jiřího Slováka překonat potřetí. Slezan Opava tak vrátil Bobrům porážku v prodloužení z úvodního utkání této sezóny ve vzájemném měření sil. I přes prohru však Bobři zanechali sympatický dojem a hlavně bod, který si na Valašsko odváží, je určitě velice cenným a potřebným pro psychiku hráčů.
23.10.Jsme rádi za bod, který jsme získali, říká Přemysl VašutOPA - VAL 3:2, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase v Opavě jsem vyzpovídal kapitána týmu Přemysla Vašuta, který připravil druhý gol ValMezu v tomto utkání. Přemysl patří neodmyslitelně k oporám Bobrů a i proto mu patří kapitánské céčko. S elitním obráncem Bobrů jsme si povídali nejenom o zápase v Opavě. Více se dočtete v tomto článku.
25.10.Valašské Meziříčí v dalším kole přivítá soupeře z PřerovaVAL - PRE 1:3, 14.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu 26. 10. čeká hokejisty z Valašského Meziříčí další těžký zápas, tentokrát se soupeřem z Hané, a sice týmem HC Zubr Přerov. Hanáci se v současné chvíli nacházejí na pátém místě tabulky a na Bobry z Valašského Meziříčí mají náskok sedmi bodů, stejně jako na šestém místě tým VHK Vsetín.
26.10.Bobři podlehli ZubrůmVAL - PRE 1:3, 14.kolo | Jakub Nikl, David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším zápase hostili Bobři Zubry z Přerova. Po vyrovnané první třetině, vedli hosté z Přerova 1:0. Hned na začátku druhé třetiny dokázal vyrovnat David Varga, ale Přerov dokázal využít svých dalších šancí a dostal se do vedení 3:1. Bobři se však nevzdali a v poslední třetině hostům zle zatápěli. Přesto se jim ale nepovedlo poslat puk za Okáčova záda. Zubři si tedy připsali 3 body za výhru 3:1.
27.10.Na jednu vstřelenou branku se těžko vyhrává, říká novic v dresu Bobrů, Michal VodnýMichal Václav, Petr NerušilV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Přerovem, kde však zanechali Bobři sympatický herní projev, jsme požádali o krátké zhodnocení zápasu nového člena v sestavě Bobrů, útočníka na střídavé starty z mateřské Olomouce Michala Vodného . Jeho vyjádření k zápasu si můžete přečíst níže ve článku.