archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.10.Proti Uherskému Brodu se prosadili výrazně pouze mladší žáciredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starčí žáci sehráli další svá utkání, tentokráte s celkem HC Uherský Brod. Mladší žáci nedovolili svému soupři byť jen jedinkrát skórovat a sami zasadili 28 úderů do soupeřovy brány. Starší žáci už tak povedené utkání neodehráli a především nekoncentrovaností a individuální chyby ke konci zápasu rozhodly o vítězství hostů z Uherského Brodu.
30.10.4.ročník BOBR Cup je minulostíredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnec 28.10 – 29.10.2013 se na zimním stadiónu ve Valašském Meziříčí konal hokejový turnaj třetích tříd. V letošním již čtvrtém ročníku se na mezříčském ledu prohánělo osm mužstev z různých koutů republiky a ze Slovenska.
30.10.Bobři vybojovali s Frýdkem dva body!FRM - VAL 1:2, 14.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se představili na porubském ledě v souboji s Frýdkem-Místkem, který zde má v letošní sezoně druholigový azyl. A nakonec byli díky Robinu Pavlasovi a Ondřeji Kubáčovi úspěšní a odvážejí si důležité dva body za výhru 2:1 po samosttaných nájezdech
29.10.Dorostenci Bobrů vyhráli na ledě Uherského BroduUHB - VAL 2:5, 3.kolo | Tomáš KoutnýV pondělí se vydali dorostenci na výlet do Uherského Brodu, kde na místním ledě dohrávali odložené kolo z 13.10. proti místním stejně starým hokejistům.

Zápas měl dramatický průběh, nicméně především nepřesnými výroky rozhodčích na obou stranách. Hosté se s danou situací vypořádali lépe a odvážejí si zasloužené vítězství, když je také výrazně svými výbornými zákroky v brance podržel Jakub Pokorný.

29.10.Bobři se ve středu utkají s Frýdkem-MístkemFRM - VAL 1:2, 14.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajíždění ve středu do Poruby, tam totiž hraje nyní své domácí zápasy Frýdek-Místek. Hala, která pamatovala mnoho a byla ikonou města, byla zbourána. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas. Bobři musejí odčinit domácí debakl s Orlovou, Frýdek zase prohru doma s Opavou.
29.10.Mladší žáci svého soupeře z Brodu deklasovaliVAL - UHB 28:0, 8.kolo | Tomáš KoutnýMladší a starší žáci si to v neděli rozdali se stejně starými hokejisty z HC Uherský Brod. Mladší Valaši své soupeře doslova rozstříleli, starší prohráli gólem v poslední minutě.
29.10.Starší žáci prohráli s Brodem smolně v poslední minutěVAL - UHB 5:6, 8.kolo | Tomáš KoutnýMladší a starší žáci si to v neděli rozdali se stejně starými hokejisty z HC Uherský Brod. Mladší Valaši své soupeře doslova rozstříleli, starší prohráli gólem v poslední minutě.
27.10.4.ročník Bobr Cup je tady!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již v pořadí 4.ročník turnaje Bobr Cup proběhne ve dnech 28.- 29.10.2013 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí za účasti celkem 12 mužstev! Přijďte povzbudit meziříčské hráče HC Bobři, kteří se těší na Vaši podporu!
26.10.Dorostenci Bobrů rozstříleli stejně staré hokejisty z HoráckaHOD - VAL, 26.kolo | Tomáš KoutnýNa led domácího Meziříčí přijelo Meziříčí jiné, Velké. Při pohledu na tabulku soutěže by mnoho diváků nečekalo, že průběh zápasu bude nakonec tak jednoznačný. Domácí jsou druzí, hosté hned pod nimi.
26.10.Bobři dnes na Orlovou jednoznačně neměliVAL - ORL 0:6, 13.kolo | ToKaUtkání, na které se určitě domácí diváci těšili, protože v posledních zápasech Bobři ukázali, že mohou hrát líbivý, bojovný hokej. Nestalo se však. Naopak Orlová přijela po obměně trenéra zcela uvolněná a na domácí se doslova vrhla.
25.10.Bobři doma přivítají OrlovouVAL - ORL 0:6, 13.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se doma představí proti Orlové. Bobři jsou rozjetí a v posledních dvou zápasech vyhráli. Orlová v posledním zápase vysoko prohrála proti Vsetínu. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas a pro oba týmy také velmi důležitý.
23.10.Bobři pokračují v bojovných výkonech - porazili Nový JičínVAL - NJI 4:1, 12.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí mělo na programu zápas o „šest bodů“ se sousedním Novým Jičínem. Za Bobry již v zápase nastoupily nové posily, útočníci Zdeněk Novosad a Robin Pavlas, kteří ukázali, že budou platnými hráči v sestavě Bobrů a ihned se také zapsali do statistik zápasů svými podíly na brankách domácích. Hosté z Jičína, vědomi si důležitosti zápasu, dlouho hráli s domácími vyrovnanou hru, nicméně v první třetině se prosadil svou urputností domácí útočník Jiří Slovák a poslal Bobry do vedení. To navýšil ve druhé třetině krásnou střelou Ondřej Kubáč. Hosté poté dokázali z chvilkového zaváhání domácích snížit na rozdíl jediné branky, nicméně Miroslav Varga a Ondřej Martiník následně přidali další pojistku k zisku tří bodů. Bobři si tak v tabulce prohodili pozici právě s Novým Jičínem a v sobotu je čeká doma Orlová, která je před Valašským Meziříčím v tabulce pouze o jeden bod. Dnešní utkání určitě nebylo jednoduché, nicméně Bobři i s novými hráči v sestavě ukázali, že mohou hrát s každým soupeřem vyrovnanou hru a když se přidá srdíčko a bojovnost, žádný soupeř to nebude mít ve „Valmezu“ lehké.
21.10.I proti Vsetínu mládež úspěšnáredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starší žáci tentokrát sehráli valašské derby proti sousednímu VHK Vsetín. Mladší žáci svého soupeře jasně přehráli, starší žáci, oslabeni o hráče základního kádru a naopak s mladšími žáky v sestavě statečně vzdorovali svým starším kolegům ze Vsetína a po boji prohráli. I přesto si všihni hráči zaslouží obdiv a poděkování za bojovnost.
21.10.Bobři doma přivítají Nový JičínVAL - NJI 4:1, 12.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu přivítají celek Nového Jičína. Jistě nás čeká velmi zajímavý a pro oba týmy důležitý zápas. Bobři jsou totiž na posledním místě a jen o skóre je před nimi Nový Jičín, ten je tedy předposlední. Můžeme tudíž očekávat velkou bitvu.
20.10.Celý tým hrál zodpovědně, má jasno o výhře nad Přerovem nová tvář v dresu Bobrů, Dominik MatulaMichal VáclavV zápase proti Přerovu se poprvé valašskomeziříčským fanouškům představil mladý extraligový hráč juniorů PSG Zlín, Dominik Matula. Se svým spoupráčem Jakubem Řezáčem byli na ledě k nepřehlédnutí nejen díky svým žlutým přilbám, ale hlavně i díky zodpovědnému a bojovnému výkonu, jenž zdobilo všechny hráče Bobrů. Jak se Dominik dostal do kádru Bobrů a co říká na svůj debut ve Valašském Meziříčí se dočtete uvnitř článku.
19.10.Bobři po výborném výkonu porážejí Přerov v nájezdech!VAL - PRE 6:5, 11.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí přivítali na svém ledě celek ze špice tabulky – HC Zubr Přerov. V dresu Bobrů se představil dva noví hráči – ze zlínské extraligové juniorky přišli na výpomoc obránce Jakub Řezáč a útočník a kapitán zlínských „junků“ Dominik Matula. Na hře Bobrů to bylo hned poznat. Domácí tentokrát předvedli výkon, který by je měl zdobit po všechny zápasy – bojovnost, srdíčko a nasazení nechybělo ani jednomu domácímu hráči. Poprvé v letošní sezóně vstřelili Valaši úvodní branku utkání, což je evidentně nakoplo do dalších minut. Znova se gólově prosadil „Varga gang“, jmenovitě Miroslav Varga a David Varga , doplněni Ondřejem Kubáčem, Janem Hečou a právě výše zmíněným Dominikem Matulou. Bobři dovedli utkání po třech třetinách za stavu 5:5 do prodloužení. Když ani to nerozhodlo, přišly na řadu samostatné nájezdy. Z domácí se prosadili parádně zvládnutými blafáky Jan Heča a Miroslav Varga a jelikož hosté z Přerova nedokázali ani jednou překonat domácího brankáře Smolku, rozhodli tak o zisku dvou bodů pro Valašské Meziříčí.
18.10.Na valmezský led zavítá PřerovNJI - VAL 4:3, 1.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu Bobři přivítají doma Přerov. Ten v posledním zápase porazil Nový Jičín a nachází se na třetím místě. Bobři v minulém kole odjeli s debaklem z Hodonína, a tak budou určitě chtít alespoň favorita potrápit a odčinit doma tento debakl.
16.10.Bobři proti Hodonínu neuspěli, odjíždí s debaklemHOD - VAL 8:1, 10.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí zajíždělo na led SHK Hodonín, jenž byl soupeřem Valachů ve vzájemném finále roku 2010. Že to bylo nyní setkání pro Valachy neúspěšné viděl každý již po první třetině. Bobři svému soupeři podlehli až nečekaně vysoko rozdílem sedmi branek. Valašské Meziříčí alespoň v posledních dvou minutách snížilo stav utkání čestnou brankou Wernera Hartmanna. Na tento zápas však Bobři musejí co nejdříve zapomenout, neboť je v sobotu čeká další z týmů čela tabulky, Přerov. Produktivita je nyní to, co svěřence trenéra Vavrečky trápí patrně ze všeho nejvíce. Věříme, že zápas s Přerovem bude „jinou ligou“ a Bobři na domácím ledě ukáží, že jejich zatracování a vylepšování skóre a kanadských bodů svých soupeřů nebude pokračovat.
14.10.Žáci Bobrů bodovali i proti Uherskému HradištiredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté mladších a starších žáků zajížděli na led Uherského Hradiště, kde sehráli další mistrovská utkání. Tyto zápasy nejsou pro naděje meziříčského hokeje nikterak jednoduché, což se také potvrdilo. Nakonec si Bobři odváží jedno vítězství a jednu porážku, nicméně za odvedený výkon jim patří velké díky.
14.10.Bobři zajíždění do HodonínaHOD - VAL 8:1, 10.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po třech letech se Bobři porvou o body s Hodonínem. Ten se letos vrátil do 2. ligy skupiny Východ. Návrat do této skupiny Hodonínu zatím docela svědčí, nachází se ve středu tabulky. Jistě nás čeká velmi zajímavý zápas.