Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Úspěšný víkend mladších a starších žáků Bobrů !Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Úspěšné víkendové zápasy mají za sebou mladší a starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí. Jejich soupeřem byl Brumov-Bylnice a Uherský Ostroh a v obou případech neodešli z ledu žáci poraženi. Výsledky a hodnocení trenérů Bobrů naleznete ve článku.
2.10.Břeclav porazila Bobry 4:2BRE - VAL 4:2, 6.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se z Břeclavi vrací bez bodu. Utkání, které mnoho hokejové krásy nenabídlo, nedopadlo pro svěřence Jana Vavrečky zrovna nejlépe. Břeclav se dostala již do vedení 3:0. Bobři ale nesložili zbraně a dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Ve třetí třetině ale domácí přidali další branku a rozhodli tak o své výhře.
3.10.Dorostenci zvítězili v BrněJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kategorie dorostu zahájila soutěž utkáním na soupeřově ledu. V rámci 1. kola se utkali se svým tradičním soupeřem Technikou Brno. Při měření sil v rámci loňské sezóny byli úspěšnější Bobři, kteří vyhráli 3 zápasy (v jednom utkání podlehli). Byli tudíž papírovými favority.
3.10.Valašské derby je opět tady! Bobři vyzvou VsetínVAL - VSE 1:5, 7.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další domácí ligové utkání. A nejde o jen tak nějaké utkání. Svěřenci trenéra Vavrečky čeká další díl ságy Valašského derby. Ani jeden z obou soupeřů neprožívá zrovna růžový start do sezony. Kdo tedy bude v Derby úspěšnější? To se dozvíme v sobotu 5.října od 17 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Na sobotním domácím utkání proti VHK Vsetín budou před zimním stadionem prodávány slosovatelné zpravodaje (info z klubu, nový rozhovor s trenérem Vavrečkou,..), z nichž budou před třetí třetinou losováni výherci dárkového balíčku od firmy Váhala.
5.10.Bobři padli se Vsetínem, rozhodly branky ve vlastních přesilovkáchVAL - VSE 1:5, 7.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v domácím prostředí nestačili na Vsetín, kterému nabídli vedení ve vlastních přesilovkách. Vsetín pak utkání v poklidu kontroloval. Ve třetí části zkorigoval hrozivé skore Miroslav Varga.
7.10.Vysoká vítězství mladších i starších žáků Bobrů proti PSG ZlínredakceMladší i starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí mají za sebou výtečné zápasy, když v obou svých utkáních dokázali porazit PSG Zlín ve stejných věkových kategoriích vysokým rozdílem! Blahopřejeme nadějím valašskomeziříčského hokeje!
8.10.Dorostenci Bobrů se také radují z vítězství, odnesla to Brumov-BylniceredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 2. kola se dorostenci HC Bobři Valašské Meziříčí utkali se svým soupeřem z Brumova – Bylnice, tentokráte na domácím ledu. Očekával se vyrovnaný hokej, protože v uplynulé sezóně byly všechny zápasy mezi těmito týmy vyrovnané. Z výhry se nakonec radovali dorostenci Bobrů, kteří svému soupeři nastříleli šest branek.
8.10.Bobři zajíždějí na půdu TechnikyTEC - VAL 4:2, 8.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po třech letech zajíždějí Bobři na půdu Techniky, ta se letošní sezónu vrátila do východní skupiny 2. ligy. Technika do sezóny vstoupila velmi slušně a nachází se v tabulce na 2. místě. Bobři se potácejí na zadních příčkách. Určitě ale budou chtít odčinit vysokou prohru v derby.
9.10.Bobři i přes zlepšený výkon body z Brna nevezouTEC - VAL 4:2, 8.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajížděli po nevydařeném valašském derby na led Techniky Brno, kde chtěli svou nelichotivou bilanci čtyř proher z posledních zápasů zvrátit. Bobři drželi se soupeřem, který se v tabulce nachází na druhém místě, dlouho krok, nicméně i přes bojovnost a zlepšenou hru Valachů si domácí Brňané svou zkušeností nenechali vzít žádný bod. I přes prohru však Bobři svým výkonem jistě nezklamali a doufáme, že tyto tolik očekávané body přijdou již v sobotním domácím utkání proti Porubě, která však taktéž hýří zkušeností ve svém kádru. Za hosty se v Brně trefili útočníci Ondřej Kubáč a Jiří Slovák.
10.10.Výkon a výsledek z Brna by nás měl povzbudit do dalších bojů, věří Lukáš ZábojníkTEC - VAL 4:2, 8.kolo | David ŠimonBobři podali na ledě brněnské Techniky zlepšený výkon, který si zasloužil i nějaký bod do tabulky druhé ligy. Jedním z hráčů, který v dresu Valašského Meziříčí bojoval je důrazný obránce Lukáš Zábojník. Odchovanec zlínského hokeje již třetí sezónu působí na soutoku Bečvy a svůj tým burcuje do dalších utkání: "I přes těžký los musíme urvat nějaké body na úkor favoritů".
10.10.Bobři přivítají na domácím ledě PorubuVAL - POR 1:3, 9.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí přivítají na svém ledě Porubu. Té se zatím velmi daří a pohybuje se v horní části tabulky. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas. Bobři budou chtít totiž ještě odčinit domácí prohru z derby.
12.10.I přes zlepšenou třetí třetinu se Bobrům bodovat proti Porubě nepodařiloVAL - POR 1:3, 9.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí přivítali na svém ledě celek z ostravské Poruby a ihned od začátku se museli točit nejen hráči v jednotlivých formacích, ale i brankář Slovák, který měl oproti svému kolegovi plnou lapačku práce. Bobři se dlouho nemohli dostat do pohody, která by jim přinesla na hokejky klid. Zlom nastal ve využité přesilovce ve druhé třetině, kdy dělovku Hartmanna tečoval Kubáč a snížil tak narozdíl kontaktní branky. Třetí třetina oproti předchozím dvoum však patřila domácím. Valaši na svého soupeře doslova vletěli a bylo vidět, že chtějí výsledek otočit. Své šance však vždy dokázal zlikvidovat hostující Tihlář. Domácí se ke konci zápasu pokusili o power-play, ve kterém však záhy inkasovali rozhodující třetí branku, která znamenala konec bodovým nadějím.
14.10.Žáci Bobrů bodovali i proti Uherskému HradištiredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté mladších a starších žáků zajížděli na led Uherského Hradiště, kde sehráli další mistrovská utkání. Tyto zápasy nejsou pro naděje meziříčského hokeje nikterak jednoduché, což se také potvrdilo. Nakonec si Bobři odváží jedno vítězství a jednu porážku, nicméně za odvedený výkon jim patří velké díky.
14.10.Bobři zajíždění do HodonínaHOD - VAL 8:1, 10.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po třech letech se Bobři porvou o body s Hodonínem. Ten se letos vrátil do 2. ligy skupiny Východ. Návrat do této skupiny Hodonínu zatím docela svědčí, nachází se ve středu tabulky. Jistě nás čeká velmi zajímavý zápas.
16.10.Bobři proti Hodonínu neuspěli, odjíždí s debaklemHOD - VAL 8:1, 10.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí zajíždělo na led SHK Hodonín, jenž byl soupeřem Valachů ve vzájemném finále roku 2010. Že to bylo nyní setkání pro Valachy neúspěšné viděl každý již po první třetině. Bobři svému soupeři podlehli až nečekaně vysoko rozdílem sedmi branek. Valašské Meziříčí alespoň v posledních dvou minutách snížilo stav utkání čestnou brankou Wernera Hartmanna. Na tento zápas však Bobři musejí co nejdříve zapomenout, neboť je v sobotu čeká další z týmů čela tabulky, Přerov. Produktivita je nyní to, co svěřence trenéra Vavrečky trápí patrně ze všeho nejvíce. Věříme, že zápas s Přerovem bude „jinou ligou“ a Bobři na domácím ledě ukáží, že jejich zatracování a vylepšování skóre a kanadských bodů svých soupeřů nebude pokračovat.
18.10.Na valmezský led zavítá PřerovNJI - VAL 4:3, 1.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu Bobři přivítají doma Přerov. Ten v posledním zápase porazil Nový Jičín a nachází se na třetím místě. Bobři v minulém kole odjeli s debaklem z Hodonína, a tak budou určitě chtít alespoň favorita potrápit a odčinit doma tento debakl.
19.10.Bobři po výborném výkonu porážejí Přerov v nájezdech!VAL - PRE 6:5, 11.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí přivítali na svém ledě celek ze špice tabulky – HC Zubr Přerov. V dresu Bobrů se představil dva noví hráči – ze zlínské extraligové juniorky přišli na výpomoc obránce Jakub Řezáč a útočník a kapitán zlínských „junků“ Dominik Matula. Na hře Bobrů to bylo hned poznat. Domácí tentokrát předvedli výkon, který by je měl zdobit po všechny zápasy – bojovnost, srdíčko a nasazení nechybělo ani jednomu domácímu hráči. Poprvé v letošní sezóně vstřelili Valaši úvodní branku utkání, což je evidentně nakoplo do dalších minut. Znova se gólově prosadil „Varga gang“, jmenovitě Miroslav Varga a David Varga , doplněni Ondřejem Kubáčem, Janem Hečou a právě výše zmíněným Dominikem Matulou. Bobři dovedli utkání po třech třetinách za stavu 5:5 do prodloužení. Když ani to nerozhodlo, přišly na řadu samostatné nájezdy. Z domácí se prosadili parádně zvládnutými blafáky Jan Heča a Miroslav Varga a jelikož hosté z Přerova nedokázali ani jednou překonat domácího brankáře Smolku, rozhodli tak o zisku dvou bodů pro Valašské Meziříčí.
20.10.Celý tým hrál zodpovědně, má jasno o výhře nad Přerovem nová tvář v dresu Bobrů, Dominik MatulaMichal VáclavV zápase proti Přerovu se poprvé valašskomeziříčským fanouškům představil mladý extraligový hráč juniorů PSG Zlín, Dominik Matula. Se svým spoupráčem Jakubem Řezáčem byli na ledě k nepřehlédnutí nejen díky svým žlutým přilbám, ale hlavně i díky zodpovědnému a bojovnému výkonu, jenž zdobilo všechny hráče Bobrů. Jak se Dominik dostal do kádru Bobrů a co říká na svůj debut ve Valašském Meziříčí se dočtete uvnitř článku.
21.10.I proti Vsetínu mládež úspěšnáredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starší žáci tentokrát sehráli valašské derby proti sousednímu VHK Vsetín. Mladší žáci svého soupeře jasně přehráli, starší žáci, oslabeni o hráče základního kádru a naopak s mladšími žáky v sestavě statečně vzdorovali svým starším kolegům ze Vsetína a po boji prohráli. I přesto si všihni hráči zaslouží obdiv a poděkování za bojovnost.
21.10.Bobři doma přivítají Nový JičínVAL - NJI 4:1, 12.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu přivítají celek Nového Jičína. Jistě nás čeká velmi zajímavý a pro oba týmy důležitý zápas. Bobři jsou totiž na posledním místě a jen o skóre je před nimi Nový Jičín, ten je tedy předposlední. Můžeme tudíž očekávat velkou bitvu.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS