Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.10.Víkendové výsledky mládežeredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Sezónu už zahájila také naše mládežnická družstva. Mladší i starší žáci byli hosty brněnské Techniky, stejného soupeře přivítalo doma ´B´mužstvo dorostu. Jak si teda vedla mládež Bobrů?
5.10.Bobři i přes vedení ztratili domácí utkání s BřeclavíVAL - BRE 1:3, 5.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři sehráli další druholigové utkání na svém ledě, kde hostili celek Břeclavi. Hosté však působili od začátku sehraněji, neboť rychlostí, bruslením, osobními souboji mnohdy předčili domácí hráče, kteří v zápase hokejově tahali za kratší konec. Bobři však šli do vedení, kdy střelu Petra Guldy tečoval před brankářem Miroslav Škumát. Brankově to však bylo z domácí strany bohužel vše. Hosté se poté po individuálních chybách prosadili celkem třikrát a odváží si na jih republiky tři cenné body.
6.10.V dalším kole budou Bobři zajíždět na led OpavyOPA - VAL 8:2, 6.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V 6. kole 2. ligy sk. Východ se hokejisté Valašského Meziříčí podívají na led lídra naší skupiny a sice týmu z Opavy. Opava neztratila zatím ani jeden bod a s přehledem vede tabulku o 2 body před Vsetínem. Zápas začíná v 18:00 hod. a dle stránek slezkého týmu se nebude vybírat na náš zápas vstupné. Přijeďte tedy podpořit Bobry a dopomoct jim k vítězství!
6.10.Musíme hrát každou třetinu na plno, jestli chceme pomýšlet na úspěch, říká útočník Marek RandýsekredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - S odstupem dvou dnů jsme požádali o zhodnocení nepříliš povedeného domácího utkání s Břeclaví hráče, který do hry naskočil v průběhu druhé třetiny. Řeč je o valašskomeziříčském odchovanci, Marku Randýskovi , který svou bojovností na ledě nechává maximum. Jak tento domácí útočník zhodnotil čtvrté utkání Bobrů v této sezóně?
6.10.Dorostenci přivezli z Vysočiny vítězstvíPavel ŠkrhlaMladí Bobři i přes rozsáhlou marodku vybojovali ve Velkém Meziříčí výhru 10:5.
6.10.Zápasy mladších a starších žáků proti Kometě BrnoPavel ŠkrhlaO víkendu pokračovaly ve svých soutěžích také mladé naděje Bobrů. Jak si vedli mladší a starší žáci v domácích měřeních sil s Kometou Brno se dočtete níže.
9.10.Porážka z Opavy by měla být pro Bobry varovánímOPA - VAL 8:2, 6.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři sehráli na ledě Opavy špatné utkání, ve kterém sice vedli již od první minuty, nicméně domácí Slezan dokázal zápas dokonale otočit až na hrozivých 8:2. Za hosty se v utkání trefil Marek Kundrátek a Jiří Slovák. Tato prohra by měla být pro hráče Bobrů varováním, že přístup k utkání musí být daleko svědomitější.
9.10.Třetí zápas na domácí půdě, Bobři přivítají Přerov.VAL - PRE 1:2, 7.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři odehrají svůj třetí domácí zápas. Jejich soupeřem bude Přerov, který zatím figuruje v tabulce na sedmém místě. Toto utkání taky bude velmi zajímavé pro hostujícího brankáře Jirku Slováka, který působil předešlé tři sezóny právě u Bobrů.
12.10.Bobři doplácí na svou produktivitu, s Přerovem vstřelili jen jeden gólVAL - PRE 1:2, 7.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O výsledku utkání mezi domácími Bobry a hostujícími Zubry rozhodla první třetina, ve které vstřelil Přerov dvě branky. Ty mu pomohly k tomu, aby si z Valašska odvezl tři body. Za Valašské Meziříčí pokračuje trápení v podobě produktivity hráčů, jedinou branku domácích vstřelil až v samotném závěru Jiří Slovák. Bobři i přes zlepšený výkon ve druhé a třetí třetině a spoustě svých šancí nakonec na potřebné body nedosáhli. Již ve středu se na našem ledě představí ve valašském derby celek ze Vsetína. Je jasné, že pokud chceme myslet na body, musí být nasazení a bojovnost u některých hráčů úplně jiná.
13.10.První derby sezóny je zde, Vsetín zajíždí na půdu Bobrů.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu se můžeme těšit na 1. Valašské derby této sezóny. Vsetín se nachází na dobrém třetím místě. Bobři to budou mít velmi těžké, protože se nacházejí na místě desátém a moc se jim nedaří. Doufejme, že naváží na staré dobré časy, kdy poráželi Vsetín, i když se jim vůbec nedařilo. Přijďte Bobry podpořit svými hlasivkami, bude to potřeba!
13.10.Musíme makat na 100%, má jasno do dalších utkání útočník Vojtěch BarošredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po sobotním utkání, kdy meziříčští Bobři prohráli o jedinou branku s celkem Přerova jsme požádali o dojmy z utkání útočníka Vojtu Baroše. Jak zhodnotil samotné utkání a jak se dívá na nadcházející první valašské derby?
15.10.I přes konečnou porážku ve valašském derby zdobila Bobry příkladná bojovnostVAL - VSE 2:5, 8.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehráli letošní první valašské derby a i přes prohru, je potřeba u Bobrů vyzdvihnout bojovnost a velké nasazení! Zápas byl po dvě třetiny vyrovnaný, oba celky příkladně bránily a vyrážely do protiútoků. Šťastnějším týmem se stal nakonec Vsetín, který překonal domácího Vydržela celkem čtyřikrát, zatímco Bobři Hromadu pouze dvakrát. Hokej se hraje na góly, nikoliv na šance a žádné "kdyby" neplatí ani v možnosti samostatných úniků domácích Škumáta a Martiníka. Přestože Bobři na body nedosáhli, je nutno opravdu hráčům za bojovnost a velké nasazení poděkovat.
15.10.Víkendové zápasy mladších a starších žákůPavel ŠkrhlaMladí Bobři o víkendu měřili síly se soupeři z Jižní Moravy se střídavými úspěchy. Jak si tedy naše naděje vedly?
16.10.Je potřeba pokračovat v nasazení a přístupu k zápasům jako s Přerovem a Vsetínem, má jasno kapitán Bobrů Martin Varga redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po bojovném utkání s VHK Vsetín, ve kterém byli Bobři dvě třetiny vyrovnaným soupeřem, jsem požádal o dojmy z utkání kapitána Bobrů, útočníka Martina Vargu, který byl v zápase hodně vidět svou "buldočí" obětavostí, dohrávaním osobních soubojů a útočnou hrou. I přes evidentní zklamání, se pustil do rozboru utkání, které by mohlo Bobrů pomoci k dalším zápasům a důležitým bodům do tabulky.
16.10.Dorostenci hráli s Orlovou.Pavel ŠkrhlaPo úspěchu v minulém kole sehráli v neděli naši dorostenci s Orlovou vyrovnaný zápas. Konečný výsledek 1:6 rozhodně neodpovídá průběhu zápasu,kdy naši hráči byli svému soupeři místy víc,než vyrovnaným soupeřem.
17.10.Bobři zajíždějí do Brna, tam se utkají s Technikou.TEC - VAL 2:4, 9.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí do Brna, kde se utkají s Technikou. Technika se nachází v tabulce na čtvrtém místě a letošní sezónu se jí zatím daří. Bobři v posledním kole prohráli v derby se Vsetínem, a tak si budou chtít určitě spravit náladu.
18.10.Bobři porazili Techniku a připisují si tři důležité body!TEC - VAL 2:4, 9.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zajížděli na led silné Techniky, která měla z posledních dvou utkání dvě vítězství s impozantním skóre 14:1. Hosté z Valašska však po velmi dobérm výkonu z derby předvedli opět výkon, který by je měl zdobit i v dalších utkáních a svého soupeře přehráli dvoubrankovým rozdílem. Za hosty se postupně trefili Škumát, Baroš, Varga D. a do prázdné branky pečetil vítězství Šimek. Bobři si za poslední výkony v utkáních rozhodně tři body zaslouží a věříme, že se svěřencům Vavrečky podaří bodovat i v dalším utkání, tentokárt na domácím ledě ve středečním utkání s Karvinou.
20.10.Dodrželi jsme to, co po nás trenéři chtěli, má jasno o zisku tří bodů obránce Jozef ŠimekredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O zpětné zhodnocení utkání s Technikou Brno jsme požádali střelce poslední branky Bobrů, obránce Jozefa Šimka.Odpovědi bývalého obránce Vsetína a Brumova - Bylnice naleznete uvnitř článku.
20.10.Mladší i starší žáci sehráli svá utkání s vrstevníky v BřeclaviPavel ŠkrhlaS bilancí jednoho vítězství a jedné porážky měřili v Břeclavi síly naši mladí Bobříci.
21.10.Dorostenci Bobrů přesvědčivě porazili Hodonín´B´Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 4. kolo krajského přeboru dorostenců proti sobě svedlo dvě mužstva,která se v minulé sezóně bila o první místo v tabulce.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS