archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Bobři senzačně otočili derby s Novým JičínemVAL - NJI 3:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Výhrou 3:2 nad svým soupeřem se Bobři odlepili ode dna tabulky. O skvělý obrat se v poslední třetině postaral David Varga. Hokejisté Valašského Meziříčí se tak mohli podruhé za sebou radovat z vítězství na domácím ledě.
30.10.Derby s Novým Jičínem klepe na dveřeVAL - NJI 3:2, 0.kolo | Richard Müller- V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhé derby proti Novému Jičínu je před námi. Tentokrát se Bobři představí na domácím ledě. Na minulý duel s Novým Jičínem nemají Bobři dobré vzpomínky. To vše se ale může změnit v sobotním utkání, ve kterém oproti minulému derby nastupují Bobři v posílené sestavě, a také s Petrem Tejklem na lavičce. Souboj, který nikdy nepostrádá na rivalitě, začíná v 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte Bobry v hojném počtu podpořit.
28.10.Bobři otočili utkání s Břeclaví k vítěznému konciVAL - BRE 3:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve vyrovnaném utkání dokázali Bobři odvrátit nepříznivý stav 0:1 ze druhé třetiny a porazili břeclavské Lvy 3:1. Cenným vítězstvím se Bobři v tabulce bodově dotáhli na Karvinou.
27.10.Výsledkový servis mládežep.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Uplynulý víkend sehráli také naši mladí Bobři svá utkáni. S jakými výsledky,to se dočtete v tomto zápasovém servisu.
26.10.Do Valašského Meziříčí přijede tým BřeclaviVAL - BRE 3:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes státní svátek bude ve Valašském Meziříčí hokejově rušno. Věkově mladý tým z Břeclavi zavítá v rámci 14. kola na zimní stadion Valašského Meziříčí odehrát odvetné utkání proti Bobrům. Právě Břeclav je tým, na který našli v první čtvrtině sezony Bobři recept a na jejich domácím ledě je dokázali přehrát 4:2. Utkání se odehraje ve středu 28.10.2015 od 18:00. Přijďte podpořit Bobry.
24.10.Bobři si odvážejí z Kopřivnice gólový výpraskKOP - VAL 10:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Noční můrou se stal pro Bobry venkovní zápas s Kopřivnicí. Domácí nasázeli Bobrům celkem 10 branek. Ve třetí třetině se o dva góly Bobrů postarali Varga s Tomigou. Bobři po prohře 2:10 zůstávají na posledním místě tabulky.
22.10.Další zápas na ledě KopřivniceKOP - VAL 10:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K dalšímu utkání zajedou Bobři do nedaleké Kopřivnice. Úkol mají svěřenci Petra Tejkla jasný. Měli by odčinit porážku z druhého kola na domácím ledě 3:6. Utkání se odehraje 24.10.2015 na zimním stadionu v Kopřivnici. Začátek duelu je naplánován na 17:00. Přijeďte podpořit Bobry v důležitém utkání.
21.10.Po statečném boji přišel hořký konecVAL - FRM 2:7, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do Valašského Meziříčí přijel favorit ligy Frýdek-Místek. Přestože byl Frýdek-Místek v držení puku lepší, dokázali Bobři i díky skvělému Lukáši Vydrželovi vzdorovat jejich tlaku až do třetí třetiny. V závěru hosté přidali 4 góly a tím si zajistili výhru 7:2. Za bojovný výkon byli i přes prohru hráči Bobrů odměněni potleskem.
19.10.Druhá čtrvtina sezóny začíná, Bobři budou hostit Frýdek-MístekVAL - FRM 2:7, 0.kolo | Richard Müller, David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhá čtvrtina sezóny je před námi a do Valašského Meziříčí zavítá Frýdek-Místek. Ten je od letošní sezóny farmou extraligového Třince a má celkem slušně našlápnuto do 1. ligy. Zápas to bude jistě zajímavý, Bobři budou chtít navázat na dobrý výkon z předchozího utkání, kdy doma porazili Porubu 5:4.
19.10.Byl to vydřený zápas a takhle musíme pokračovat i dál, má jasno útočník Martin KývalaredakceHokejisté Valašského Meziříčí v minulém utkání dokázali po velice bojovném výkonu porazit silnou Porubu. Výhru Bobrům zajistil útočník Martin Kývala, který se ve třetí třetině prezentoval únikem s nekompromisním zakončením za Tihlářova záda. Jak samotný útočník, který k Bobrům přišel před sezónou z nedalekého Vsetína, zhodnotil utkání se můžete dočíst uvnitř článku.
17.10.První domácí tři body jsou na světě, Bobři ubojovali výhru proti PoruběVAL - POR 5:4, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní zápas se jevil pro domácí tým velmi dobře. Po první třetině totiž Bobři vedli 3:0. V druhé třetině však přišla mizérie a inkasovali jsme čtyři branky. Po druhé třetiny tak svítil stav 4:4. V třetí třetině se prosadil jako jediný hráč domácí Kývala a vystřelil tak Bobrům první domácí výhru.
16.10.Boj o první domácí výhru, Poruba dalším soupeřem BobrůDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu zavítá Poruba na led Valašského Meziříčí. Bobři budou bojovat o první výhru na svém ledě. Cíl to není lehký, Poruba je dobře rozjetá a je v tabulce na pěkném čtvrtém místě. Přijď hráče povzbudit a společnými silami vybojovat výhru!
15.10.Bobři odjíždějí z Karviné bez boduKAR - VAL 2:1, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajížděli na led Karviné. Utkání se jim moc nevydařilo a první branku vstřelili až těsně před koncem utkání. To už logicky nestačilo. Karviná tak získává cenné tři body za výhru 2:1.
12.10.Bobři zavítají do města horníkůKAR - VAL 2:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V Karviné se ve středu představí celky, které drží poslední příčky tabulky se stejným počtem bodů. Oba týmy však dokázaly pozvednout své výkony a naznačily, že by mohly tabulkou stoupat výše. Dokáží Bobři v 10. kole navázat na své herní výkony a dočkají se výhry? Utkání se odehraje 14.10.2015 na zimním stadionu v Karviné s kapacitou 7500 míst. Začátek je naplánován na 18:00.
10.10.Ani dobrý výkon nestačil na tři body, Bobři podlehli Technice v prodlouženíVAL - TEC 4:5, 9.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na led Valašského Meziříčí přijela Technika Brno. Valaši hned od začátku udávali tempo zápasu. V polovině zápasu však přišel zvrat a i Technika se dostala ke slovu. Nakonec se utkání prodlužovalo. V tom si vedli lépe hosté a Petr Jurča se prosadil brankou devět sekund před koncem. Hosté si tak odvážejí dva body. Reportáž z utkání najdete uvnitř článku.
8.10.Motivaci a koncentraci již nesmíme vypustit, říká Patrik KuchtaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po několika nepovedených odehraných zápasech týmu a ne příliš oslnivých výkonech hráčů Valašského Meziříčí, předvedli Bobři zlepšený výkon právě ve valašském derby. Jak hodnotí dosavadní působení u Bobrů a jak vidí budoucí zápasy týmu útočník Patrik Kuchta, se dočtete uvnitř článku.
8.10.Bobři budou hostit Techniku BrnoVAL - TEC 4:5, 9.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašskomeziříčské hokejisty čeká v sobotním duelu silný soupeř z moravské metropole. Bobří hráz přijede dobývat aktuálně druhé mužstvo tabulky. Bobři budou po vylepšeném výkonu ze vsetínského Lapače vzdorovat Technice v posílené sestavě. Přijďte tuto sobotu Bobry povzbudit. Utkání se odehraje na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 17:00.
7.10.Lapač opět nedobyt, Bobři však předvedli mnohem lepší výkon než v předchozích utkáníchVSE - VAL 3:1, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli k prvnímu valašskému derby v této sezóně. Výkon nepředvedli vůbec špatný, naopak, patrně nejlepší, který jsme mohli vidět v této sezóně. Bohužel na kvalitní Vsetín to opět nestačilo. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon brankáře Vydržela, který dnes předvedl několik výtečných zákroků.
5.10.Petr Tejkl se vrací na lavičku BobrůRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bývalý reprezentační obránce Petr Tejkl se vrací po 7 utkáních absence opět na valašskomeziříčskou střídačku jako hlavní trenér A-mužstva Bobrů. Bývalý hráč Vítkovic, Olomouce či Havířova se opět zhostí nelehkého úkolu a pokusí se zvednout uvadající hru předposledního Valašského Meziříčí. Jako trenér působil Petr Tejkl kromě Valašského Meziříčí také na střídačce blízkého Rožnova pod Radhoštěm.
5.10.První valašské derby sezóny klepe na dveře VSE - VAL 3:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po necelých osmi měsících se hokejoví fanoušci na Valašsku dočkají tradičního derby. Bobři zajíždějí na vsetínský Lapač, který naposled dobyli 22. 1. 2012. Bobři po velmi neúspěšném vstupu do sezóny přebírá staronový trenér Petr Tejkl. Dokáží Bobři oživení změnou trenéra dosáhnout na tížené body? Přijeďte nás podpořit. Utkání se odehraje na zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně. Začátek je naplánován na 17:30.