archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Bobři budou chtít v odvetě Kopřivnici hodně oplácetKOP - VAL 5:2, 15.kolo | Richard MüllerUž ve druhém po sobě jdoucím utkání budou Valaši od soutoku Bečev čelit soupeři který je jim blízký jak vzdáleností na mapě, tak i odstupem v tabulce. Bobři se postaví v Tatra aréně Kopřivnici, která už letos jednou Bobří hráz vyloupila. Nejen se zápornou vzájemnou bilancí se budou chtít poprat svěřenci Handla s Dvořákem, kteří potřebují zvednout sebevědomí a především herní výkony. Zda-li se Bobři odrazí k lepším výkonům můžete sledovat v Kopřivnici od 18:00.
30.10.Výsledkový servis mládeže 27.-30.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další porce mládežnických zápasů byla na pořadu tohoto víkendu.
29.10.Bobři berou z derby dva body, Nový Jičín padl v prodlouženíVAL - NJI 3:2, 14.kolo | Richard MüllerBobři dobře věděli, že je v domácím derby s Novým Jičínem nebude čekat nic lehkého, a očekávání bylo naplněno do poslední kapky. Valaši se do vedení dostali zásluhou ostrostřelce Fojtíka hned v patnácté vteřině, ale přesto museli v závěru Nový Jičín dotahovat. Po proměněném nájezdu Studeného šlo utkání za stavu 2:2 do prodloužení, ve kterém rozhodl o druhém bodu pro domácí Nedbálek.
27.10.V sobotu čeká Bobří hráz lokální derby s Novým JičínemVAL - NJI 3:2, 14.kolo | Richard MüllerV sobotu 29. 10. čeká Bobry sedmé domácí utkání v letošní sezóně, a zároveň druhé v tomto měsíci, které může nést označení lokální derby. Na Bobří hráz přijede osmý celek tabulky, Nový Jičín, který má na kontě tři výhry, tedy stejně jako Valašské Meziříčí. Aby toho nebylo málo, tak si to oba týmy rozdají přímo o sedmé místo v tabulce. Duel začíná na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 17:00.
26.10.Drtiči opanovali přesilovky a Bobři odjíždí bohužel bez boduHOD - VAL 6:2, 13.kolo | Richard MüllerStejným výsledkem, jako první utkání, skončila odveta mezi Hodonínem a Bobry, avšak nyní se z výhry radoval celek ze Slovácka. Hlavní příčinou porážky byla nezvládnutá oslabení, která měla za vinu pět gólu v brance Čápa. Valachy již potřetí v řadě sestřelil hráč soupeře hattrickem. Po brněnském Stehlíkovi a Zacharovi z Poruby to byl Jakub Vrána, jenž se mohl nad Bobry takto individuálně vytáhnout. Jedinou dobrou zprávou může být dvoubrankový počin Josefa Fojtíka, kterému by mohl střelecký apetit vydržet i do sobotního utkání doma s Novým Jičínem.
26.10.Zápasy mládeže tento týdenp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mládežnické soutěže pokračují dalšími koly.
25.10.Novým kapitánem Bobrů je Jakub PořickýRichard MüllerV domácím utkání s Porubou mohli fanoušci vidět jednu změnu v hierarchii týmu. Václav Studený již neplní funkci kapitána, stejně jako jeho asistenti Karel Vydra s Michalem Nedbálkem. Novým nositelem céčka na hrudi je Jakub Pořický, který by měl podle slov trenérů oživit morálku kabiny a nahecovat mužstvo ke zlepšeným výsledkům. Novými asistenty Jakuba Pořického se stali Petr Dvořák s Tomášem Bruncem. Jak kometuje změnu asistent trenéra Radim Dvořák a co k tomu řekl samotný Jakub Pořický?
24.10.Na jihu Moravy se střetnou Bobři s DrtičiHOD - VAL 6:2, 13.kolo | Richard MüllerVe středu 26. listopadu čeká meziříčské Bobry druhá větší zajížďka v řadě. Tentokrát zamíří ještě o něco jižněji, kde v těsné blízkosti slovenských hranic sídlí hodonínští Drtiči. Čtvrtý tým tabulky bude chtít Bobrům určitě co oplácet, zvláště pak v domácím prostředí by opět nechtěl přijít o body. Utkání se odehraje na zimním stadionu Václava Nedomanského od 18:00.
(foto: shkhodonin.cz)
23.10.Z Bobří hráze odjíždí jako vítěz PorubaVAL - POR 2:5, 12.kolo | Richard MüllerVe velmi vyostřeném duchu se neslo utkání dvanáctého kola ligy mezi Bobry a hostující Porubou. Meziříčští se dostali zásluhou Jana Podešvy do vedení, které ale ve druhé třetině získali na svou stranu Ostravané, další gól v brance Čecha z hokejky Davida Vargy už vítězství Poruby neohrozil. Utkání bohužel poznamenaly výkony sudích, se kterými nebyli spokojeni jak domácí tak i hosté, což mělo za příčinu hned několik zraněných hráčů.
22.10.Výsledkový servis mládeže 19.- 23.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí Bobři mají za sebou další porci soutěžních zápasů.
21.10.Zápasy mládeže tento týdenp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po středeční dohrávce mladších žáků ve Frýdku-Místku pokračují mládežnické soutěže dalšími hracími koly.
20.10.Bobři vezou z Brna jeden bod, padli v prodlouženíTEC - VAL 5:4, 11.kolo | Richard MüllerBobři si byli vědomi, že je na jihu Moravy nečeká jednoduchý soupeř, což potvrdila Technika hned v prvních vteřinách hry. Bobři se z inkasované branky rychle oklepali a dvakrát v utkání i vedli. Přesto nakonec museli skóre srovnávat, a když šla hra do prodloužení, završil svůj hattrick Stehlík, který Brňanům ukořistil i druhý bod z tohoto utkání. Meziříčští doplatili zejména na dvě neubráněná oslabení. Po prohře klesli Handlovi svěřenci na sedmé místo tabulky.
20.10.V atraktivní domácím duelu vyzvou Bobři PorubuVAL - POR 2:5, 12.kolo | Richard MüllerPapírově druhý nejsilnější soupeř zavítá v rámci dvanáctého kola na Bobří hráz, kde se bude chtít vytáhnout na domácí Bobry, kteří na rozdíl od venkovních utkání doma vyhrávat umí. Bude to právě Poruba, která bude v sobotu 22. 10. od 17:00 čelit Valachům od soutoku Bečev. Přijďte domácí borce podpořit, jelikož domácí atmosféra je nyní pro Bobry velkým hnacím motorem.
17.10.Výsledkový servis mládeže 14.-16.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí Bobři mají za sebou další porci zápasů. Jak si v nich vedli,to zjistíte v tomto přehledu. Statistiky zápasů naleznete na hlavní stránce mládeže.
17.10.V jedenáctém kole zamíří Bobři na TechnikuTEC - VAL 5:4, 11.kolo | Richard MüllerMožnost prolomit prokletí z venkovních utkání budou mít Bobři v rámci své prozatím nejdelší zajížďky do moravské metropole, kde se v rámci jedenáctého kola druhé ligy utkají s tamní Technikou. Brňané patří k soupeřům kteří se nachází v tabulce vůči Valachům v zádech, ale rozdíl mezi těmito celky jsou pouhé dva body. Zápas ve sportcentru Lužánky začíná v 18:00.
15.10.První třetina rozhodla o vítězství VsetínaVAL - VSE 1:3, 10.kolo | Richard MüllerV desátém kole druhé ligy přivítali Bobři na svém ledě mužstvo Vsetína, které do derby nastupovalo jako favorit. Svou roli však Vsacané potvrdili pouze v první třetině, do které vlétli velmi aktivně, a díky nešťastnému vyloučení Karla Vydry šli hned od prvních minut do dvoubrankového vedení. I závěr úvodní periody patřil hostujícímu celku, ale poté se hra srovnala a ve třetí třetině Bobři dokázali dokonce Vsetín přehrávat, z čehož ale vytěžili domácí pouze jednu branku, která už výsledek neohrozila. Se závěrečným hvizdem tak svítilo na tabuli skóre 1:3 pro Vsetín.
14.10.Bobry posiluje mladý Michal HlaváčRichard MüllerPrávě před valašským derby oznamují Bobři posílení kádru v podobě jednadvacetiletého útočníka Michala Hlaváče, který je odchovancem zlínského hokeje. Jeho poslední působiště bylo v Novém Jičíně, kde však na vlastní žádost rozvázal smlouvu a jeho kroky vedou do Valašského Meziříčí, ve kterém by se chtěl prosadit mezi konkurencí do útočných řad Bobrů. Michalovi přejeme hodně štěstí a mnoho branek na bobří hrázi.
13.10.Petr Dvořák hodnotí dění v klubu, dočkají se fanoušci tribuny na sezení?Richard MüllerJe to už dlouhých sedm měsíců, kterých Petr Dvořák sedí v manažerském křesle a stará se o chod mužského hokeje. Od minulého týdne však jeho kompetence sahají ještě o něco výše. Členská schůze ho na svém zasedání zvolila místopředsedou klubu, čímž se dostal i do vedení mládeže Bobrů. Zároveň ho ale potkala i první nevydařená utkání se seniorským áčkem. Jaké má poznatky ze svého dosavadního působení, na čem musí hráči zapracovat, a co plánuje ve své funkci dále?
13.10.Sobota bude patřit valašskému derby!VAL - VSE 1:3, 10.kolo | Richard MüllerPrvní kolo vzájemných duelů je za námi, a stejně jako na začátku ligy, je na řadě tradiční valašské derby. Na Bobří hráz přijede v sobotu 15. 10. favorizovaný Vsetín, který je vedoucím týmem tabulky. Na poslední počínání Vsetína ve Valašském Meziříčí mají meziříčští dobré vzpomínky, a rádi by tento úspěch zopakovali. Zveme všechny fanoušky hokeje, aby přišli v sobotu vytvořit tu nejlepší atmosféru, která tomuto souboji patří! Začátek utkání je stanoven na 17:00.
12.10.Bobři po gólově skromném utkání uspěli nad ŠumperkemVAL - SUM 2:0, 9.kolo | Richard MüllerPo třech zápasech, ve kterých Bobři nezískali ani bod, přichází příjemná změna v podobě domácí porážky Šumperka, který díky brankám Jakuba Pořického a Tomáše Brunce odjíždí domů s dvoubrankovou porážkou. Hokejisté meziříčí navnadili všechny fanoušky na sobotní derby, které odehrají v sobotu doma proti Vsetínu.