Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Bobři s Kopřivnicí neuhájili domácí neporazitelnostVAL - KOP 3:5, 6.kolo | Richard MüllerNepříliš veselý byl pro Bobry sobotní duel s Kopřivnicí, která vyloupila Bobří hráz a domů si odvezla tři body. Jejich cesta za výhrou začala už v první minutě gólem Ollendera. Přestože se Bobři snažili dotáhnout na soupeře, ani jednou se jim nepodařilo jít do vedení. Valaši se ani po zlepšeném závěru a dvou brankách Miroslava Vargy nedokázali vzepřít nepříznivému skóre a podlehli Kopřivnici 3:5.
2.10.Výsledkový servis mládeže 28.9.- 2.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další zápasy mají za sebou naši mladí hokejisté. A jak si vedli?
3.10.Odvrátí Bobři své nezdary v Opavě?OPA - VAL 4:3, 7.kolo | Richard MüllerPrvní z pěti částí letošního ročníku druhé ligy se chýlí ke konci a Bobry čeká poslední venkovní utkání v tomhle kole. Jejich soupeřem se, v pořadí sedmém utkání, stane Opava. Se slezským soupeřem se setkali už dvakrát v přípravě, a právě Opava byla jediným celkem, který dokázal na Bobry vyzrát. Nyní se Valašské Meziříčí nachází ve složitější situaci, jelikož mu nevyšly poslední dvě utkání a potřebuje získat zpět ztracené sebevědomí.
5.10.Ani napotřetí nedosáhli Bobři na bodyOPA - VAL 4:3, 7.kolo | Richard MüllerBobrům se ani ve středečním utkání nepovedlo vyzrát na svého soupeře a z Opavy odjíždějí s prázdnou. Utkání, kterému vévodily hlavně častá vyloučení bylo už od začátku vyrovnané. Valachům odehrála dobré utkání první formace, ve které nahradil zraněného Fojtíka Tomáš Brunec, jenž vstřelil i první branku Bobrů. Ani tento počin však nestačil k tomu, aby se mohli z výhry radovat hosté. Bobry čeká nyní týdenní pauza, ve které budou střádat síly na šumperské Draky.
7.10.Zápasy mládeže - víkend 8.- 9.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O víkendu opět pokračují mládežnické soutěže.
8.10.Výsledkový servis mládeže 8.- 9.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na tento víkend budou chtít všichni mladí Bobři a jejich příznivci zapomenout. Nepovedlo se jim totiž vydolovat ani jeden bodík.
9.10.Po šesti letech přijíždí na Bobří hráz Draci ze ŠumperkaVAL - SUM 2:0, 9.kolo | Richard MüllerVe středu 12. 10. přijedou po dlouhých šesti letech na led Valašského Meziříčí hokejisté ze Šumperka. Mužstvo, které v minulých letech brázdilo končinami celé republiky v rámci WSM ligy, se nyní vrací na scénu druholigovou. V posledním utkání zahajovacího kola se aktuálně čtvrtý tým tabulky postaví Bobrům, kterým se v posledních utkáních nedaří podle ideálních představ. Začátek duelu je stanoven na 18:00.
10.10.Škola bruslení zahájenap.š. Na našem zimním stadiónu se tento týden opět rozběhla již tradiční škola bruslení.
12.10.Bobři po gólově skromném utkání uspěli nad ŠumperkemVAL - SUM 2:0, 9.kolo | Richard MüllerPo třech zápasech, ve kterých Bobři nezískali ani bod, přichází příjemná změna v podobě domácí porážky Šumperka, který díky brankám Jakuba Pořického a Tomáše Brunce odjíždí domů s dvoubrankovou porážkou. Hokejisté meziříčí navnadili všechny fanoušky na sobotní derby, které odehrají v sobotu doma proti Vsetínu.
12.10.Zápasy mládeže - víkend 14. - 16.10. 2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zde jsou uvedeny místa a časy zápasů našich mladých hokejistů,které odehrají o tomto víkendu.
13.10.Petr Dvořák hodnotí dění v klubu, dočkají se fanoušci tribuny na sezení?Richard MüllerJe to už dlouhých sedm měsíců, kterých Petr Dvořák sedí v manažerském křesle a stará se o chod mužského hokeje. Od minulého týdne však jeho kompetence sahají ještě o něco výše. Členská schůze ho na svém zasedání zvolila místopředsedou klubu, čímž se dostal i do vedení mládeže Bobrů. Zároveň ho ale potkala i první nevydařená utkání se seniorským áčkem. Jaké má poznatky ze svého dosavadního působení, na čem musí hráči zapracovat, a co plánuje ve své funkci dále?
13.10.Sobota bude patřit valašskému derby!VAL - VSE 1:3, 10.kolo | Richard MüllerPrvní kolo vzájemných duelů je za námi, a stejně jako na začátku ligy, je na řadě tradiční valašské derby. Na Bobří hráz přijede v sobotu 15. 10. favorizovaný Vsetín, který je vedoucím týmem tabulky. Na poslední počínání Vsetína ve Valašském Meziříčí mají meziříčští dobré vzpomínky, a rádi by tento úspěch zopakovali. Zveme všechny fanoušky hokeje, aby přišli v sobotu vytvořit tu nejlepší atmosféru, která tomuto souboji patří! Začátek utkání je stanoven na 17:00.
14.10.Bobry posiluje mladý Michal HlaváčRichard MüllerPrávě před valašským derby oznamují Bobři posílení kádru v podobě jednadvacetiletého útočníka Michala Hlaváče, který je odchovancem zlínského hokeje. Jeho poslední působiště bylo v Novém Jičíně, kde však na vlastní žádost rozvázal smlouvu a jeho kroky vedou do Valašského Meziříčí, ve kterém by se chtěl prosadit mezi konkurencí do útočných řad Bobrů. Michalovi přejeme hodně štěstí a mnoho branek na bobří hrázi.
15.10.První třetina rozhodla o vítězství VsetínaVAL - VSE 1:3, 10.kolo | Richard MüllerV desátém kole druhé ligy přivítali Bobři na svém ledě mužstvo Vsetína, které do derby nastupovalo jako favorit. Svou roli však Vsacané potvrdili pouze v první třetině, do které vlétli velmi aktivně, a díky nešťastnému vyloučení Karla Vydry šli hned od prvních minut do dvoubrankového vedení. I závěr úvodní periody patřil hostujícímu celku, ale poté se hra srovnala a ve třetí třetině Bobři dokázali dokonce Vsetín přehrávat, z čehož ale vytěžili domácí pouze jednu branku, která už výsledek neohrozila. Se závěrečným hvizdem tak svítilo na tabuli skóre 1:3 pro Vsetín.
17.10.Výsledkový servis mládeže 14.-16.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí Bobři mají za sebou další porci zápasů. Jak si v nich vedli,to zjistíte v tomto přehledu. Statistiky zápasů naleznete na hlavní stránce mládeže.
17.10.V jedenáctém kole zamíří Bobři na TechnikuTEC - VAL 5:4, 11.kolo | Richard MüllerMožnost prolomit prokletí z venkovních utkání budou mít Bobři v rámci své prozatím nejdelší zajížďky do moravské metropole, kde se v rámci jedenáctého kola druhé ligy utkají s tamní Technikou. Brňané patří k soupeřům kteří se nachází v tabulce vůči Valachům v zádech, ale rozdíl mezi těmito celky jsou pouhé dva body. Zápas ve sportcentru Lužánky začíná v 18:00.
20.10.Bobři vezou z Brna jeden bod, padli v prodlouženíTEC - VAL 5:4, 11.kolo | Richard MüllerBobři si byli vědomi, že je na jihu Moravy nečeká jednoduchý soupeř, což potvrdila Technika hned v prvních vteřinách hry. Bobři se z inkasované branky rychle oklepali a dvakrát v utkání i vedli. Přesto nakonec museli skóre srovnávat, a když šla hra do prodloužení, završil svůj hattrick Stehlík, který Brňanům ukořistil i druhý bod z tohoto utkání. Meziříčští doplatili zejména na dvě neubráněná oslabení. Po prohře klesli Handlovi svěřenci na sedmé místo tabulky.
20.10.V atraktivní domácím duelu vyzvou Bobři PorubuVAL - POR 2:5, 12.kolo | Richard MüllerPapírově druhý nejsilnější soupeř zavítá v rámci dvanáctého kola na Bobří hráz, kde se bude chtít vytáhnout na domácí Bobry, kteří na rozdíl od venkovních utkání doma vyhrávat umí. Bude to právě Poruba, která bude v sobotu 22. 10. od 17:00 čelit Valachům od soutoku Bečev. Přijďte domácí borce podpořit, jelikož domácí atmosféra je nyní pro Bobry velkým hnacím motorem.
21.10.Zápasy mládeže tento týdenp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po středeční dohrávce mladších žáků ve Frýdku-Místku pokračují mládežnické soutěže dalšími hracími koly.
22.10.Výsledkový servis mládeže 19.- 23.10.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí Bobři mají za sebou další porci soutěžních zápasů.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS