Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2020 vyšly tyto články:

2.10.Bobři míří do Znojma. Na ledě nováčka se pokusí po dvou kolech znovu bodovatZNO - VAL 8:1, 5.kolo | Daniel GargulákAlespoň pro tuto chvíli poslední kolo s fanouškovskou kulisou. I takový podtext bude mít utkání 5. kola mezi favoritem 2.ligy a Bobry z Valašského Meziříčí. Znojmo bude navazovat na své předchozí tři výhry, naproti tomu Valaši se pokus o první tříbodovým zisk nové sezóny. Utkání na jihu Moravy začíná v sobotu 17:30, kdy bude vhozeno úvodní buly.
3.10.Valaši na Orly nevyzráli. Ze Znojma se vrací s prázdnouZNO - VAL 8:1, 5.kolo | Daniel GargulákJihomoravské Znojmo potvrdilo roli jasného favorita. V utkání s Valašským Meziříčím kontrolovalo celý průběh utkání a bez větších obtíží si dokráčelo za pohodlným tříbodovým ziskem. Bobři tak zůstávají v tabulce se ziskem dvou bodů z prvního zápasu z Kopřivnicí, ve středu je čeká druhé venkovní utkání po sobě, tentokrát v Opavě.
5.10.A-tým Bobrů má podezření na koronavirus. Zápas v Opavě odloženKlubStředeční zápas na ledě opavského Slezanu je odložen, v mužstvu A týmu se objevily příznaky koronavirového onemocnění. O tom jestli se odehraje sobotní zápas s Velkým Meziříčím rozhodnou až výsledky testů, na které aktuálně klub čeká. O dalším průběhu situace vás budeme informovat.
8.10.Koronavirus v kádru potvrzen. Do odvolání se ruší zápasyKlubPodezření na koronavirus, který se objevil v A-týmu Bobrů, byl po pozitivním testu potvrzen. Do odvolání Bobři odkládají všechny následující zápasy. Tým se momentálně bude řídit pokyny krajských hygieniků, a podle jejich nařízení i dále postupovat. O tom, kdy Bobři znovu vyjedou znovu na led, vás budeme informovat.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS