Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2008 vyšly tyto články:

4.11.Valašské Meziříčí v derby předčilo Vsetín na nájezdyVSE - VAL 4:5, 14.kolo | Radek BařinaDlouho očekávané první valašské derby je za námi. Na Lapači, ve výborné atmosféře, se nakonec štětí přiklonilo na stranu Bobrů, když téměř tříhodinové drama rozhodl pro Valašské Meziříčí v deváté sérii samostatných nájezdů Dalibor Sochorek.
4.11.S Prostějovem za tři bodyVAL - PRO 4:1, 15.kolo | Marek HavranHokejisté Valašského Meziříčí potvrdili roli jasného favorita a v 15. kole druhé hokejové ligy porazili na domácím ledě Prostějov. Dvěma brankami hned v prvních pěti minutách se blýskl útočník Bobrů Ondřej Tatarčík.
8.11.Bobři rozhodli ve třetí třetiněVAL - BRE 2:1, 16.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákV utkání 16. kola přivítali Bobři nováčka třetí nejvyšší soutěže, celek HC Břeclav. Na góly chudý zápas vyzníval dlouhou dobu pro hostující hokejisty, kteří po dvou třetinách vedli 0:1. Domácí zvládli ale v poslední části vývoj zápasu góly Pavla Šebesty a Ondřeje Dvořáka otočit a nakonec se tak radovali ze zisku plného počtu bodů.
10.11.Ve středu nás čeká OrlováORL - VAL 4:3, 17.kolo | Michael VoráčVe středu zajíždějí hokejisté Valašského Meziříčí na led celku HC Orlová, který se nachází na čtvrté příčce tabulky. Orlová má velký restík z minulého kola, kdy podlehla Šumperku 4:0. Odčiní Orlová chybu z minulého utkání nebo se Valaši udrží na prvním místě tabulky?! Utkání na stadionu v Orlové začíná v 18:00.
11.11.Vychutnával jsem si atmosféru domácího publika, říká Miroslav VargaORL - VAL 4:3, 17.kolo | Michael VoráčJako první se k výslechu dostal nejmladší z Vargů, a to Miroslav. Miroslav v minulých letech působil v dorostenecké extralize ve Vsetíně, nyní hraje za KP Juniorů ve Valašské Meziříčí.
13.11.Bobři vezou ze severu bodORL - VAL 4:3, 17.kolo | Michael Voráč, Michal PostavaV 17. kole druhé ligy skupiny východ zajížděli hokejisté Valašského Meziříčí na led celku HC Orlová, který se momentálně nacházel na čtvrtém místě tabulky. Po velkém boji, kdy hokejisté Valašského Meziříčí ještě půl minuty před koncem třetí třetiny vedli 3:2, si nakonec vezou ze severu pouze jediný bod.
15.11.Bobří hráz opět nedobytaVAL - SUM 6:5, 18.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákI po 18. kole, kdy na led Valašského Meziříčí zavítal Šumperk, zůstávají Bobři na čele tabulky. V dramatickém závěru dokázali domácí hokejisté získat v prodloužení cenné dva body.
17.11.Na domácím ledě dokázala zvítězit pouze přípravkaVAL - KAR 5:6, 9.kolo | Michael VoráčJak junioři, tak dorostenci ztratili svou výhru ve víkendových střetnutí až v závěru utkání. Jediná přípravka dokázala na domácím ledě v malém valašském derby porazit VHK Vsetín.
18.11.Ve středu přivítáme nováčka z PelhřimovaVAL - PEL 2:1, 19.kolo | Michael VoráčV 19. kole zamíří na Valašsko celek Spartaku Pelhřimov. Spartak nebude v lehké situaci. Po reorganizaci 2. ligy to má ze všech klubů na Valašsko nejdále.
19.11.Bobři opět doma vyhráli až v prodlouženíVAL - PEL 2:1, 19.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákI když Spartak hrál v sestavě pouze se 13-ti hráči, dokázal si z Valašského Meziříčí odvést zasloužený bod za remízu. Velkou zásluhou na výsledku měl brankář Jirkův z Pelhřimova, který za svá záda nepustil uctivých 36 střel. Bobři i po výhře v prodlužení drží, se stejným ziskem bodů jako Hodonín, první příčku.
23.11.Bobři míří na HanouSTE - VAL 4:5, 20.kolo | Michael VoráčV neděli 23.listopadu vyjedou poprvé o víkendu naši hokejisté na Hanou do Šternberku. Hanáci mají celkově nevyrovnané výsledky, dokáží vyhrát nad silnějšími soupeři, ale také dokáží nemile překvapit a odevzdat body slabším soupeřům.
24.11.Série výher v prodloužení pokračuje, tentokrát si Bobři vezou dva body ze ŠternberkuSTE - VAL 4:5, 20.kolo | Michael VoráčVe 20.kole, kdy Valašské Meziříčí zajíždelo na led devátého Šternberka, se odehrál zápas podobný tomu z minulého kola. Bobři v něm na domácím ledě rozhodli o výhře v 17.sekundě prodloužení. Na Hané se průběh opakoval. Valaši porazili Šternberk 4:5 po gólu Sochorka - opět v 17.sekundě prodloužení.
26.11.Bobři zvládli boj o první místo na jedničkuVAL - HOD 5:4, 21.kolo | Richard Zuzaňák, Michael Voráč, Michal BergSouboj o čelo tabulky jak má být viděli fanoušci ve Valašském Meziříčí. Domácí Bobři vedli nad Hodonínem už 3:0 a zdálo se, že z očekávaného boje bude selanka, ale Drtiči se nevzdali a v nástupu do třetiny srovnali stav zápasu. Spolupráce Petra Dvořáka a Jakuba Blažka ale znamenala opět vedení pro Bobry a když pak Radovan Glas přidal pátou branku, nemusel valašskomeziříčské už gól hostujícího Čárského několik vteřin před koncem nijak mrzet. Bobři na čele tabulky zvýšili po výhře 5:4 svůj náskok před druhou Opavou už na čtyři body. Jakub Blažek vstřelil v zápase již stou branku Bobrů v této sezóně!
30.11.Bobři zajíždějí do BrnaTEC - VAL 6:3, 22.kolo | David SchlegelVedoucí celek tabulky HC Bobři Valašské Meziříčí zajíždějí v rámci 22. kola do Brna, kde se od 18 hodin v Hokejové hale střetne s Technikou Brno. Sedmý celek tabulky je zatím třetím nejlépe střílejícím mužstvem soutěže a protože Bobři zatím jako jediný celek skupiny Východ nastříleli přes sto branek, můžeme očekávat střelecké hody.
30.11.Technika rozhodla utkání ve druhé třetiněTEC - VAL 6:3, 22.kolo | Michael VoráčKvalitní zápas mohl vidět každý, kdo se přišel podívat na nedělní utkání mezi Technikou Brno a Valašským Meziříčím. Bobři jako papíroví favorité nezvládli druhou třetinu a během 10 minut inkasovali tři góly. V utkání se blýskl brněnský Zdeněk Mráz, který vstřelil čtyři branky! Valaši tak doplatili na velkou marodku, která se rozrostla po středečním utkání s Hodonínem o další čtyři hráče.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS