Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Ondřej Tatarčík: Na Vsetíně musíme bodovatVAL - PRE 2:3, 19.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání s Přerovem, jsme požádali o pár slov k zápasu navrátilce do sestavy Ondřeje Tatarčíka. Ten nastoupil poprvé od zápasu v Hodoníně před domácím publikem. Jaké byly jeho dojmy z utkání a je už stoprocentně zdráv?
29.11.Zničí Bobři farmářům úrodu?VSE - VAL 3:4, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu 2.12.2009 zajíždějí k dalšímu utkání II.ligy skupiny Východ na led svého rivala VHK Vsetín. V minulém měření sil těchto soupeřů byl úspěšnější celek Bobrů, když svého soka vymazal z ledu výsledkem 8:2. Bude se opakovat něco podobného?
28.11.Po velké bitvě si Přerov odváží vítězstvíVAL - PRE 2:3, 19.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři nezvládli své těžké utkání s týmem HC Zubr Přerov a prohráli rozdílem jedné branky 2:3. O osudu zápasu rozhodly především přesilové hry. Domácí ve svých početních výhodách dvakrát inkasovali. Hosté jen jednou. Hokejisté Valašského Meziříčí tak prohráli druhé utkání v řadě a napravit tuto bilanci budou chtít zajisté již v příštím zápase na ledě Vsetína.
27.11.Valašské Meziříčí přivítá na svém ledě HC Zubr PřerovMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejlepší útok versus nejlepší obrana soutěže, aneb hokejisté Valašského Meziříčí a hokejisté Přerova změří síly v dalším, v pořadí již 20.utkání druholigové skupiny Východ. Tentokrát se na ledě Bobrů představí velmi silný tým, který v posledních zápasech chytil mimořádnou fazónu a tuto bude chtít zajisté ukázat i na Valašsku. Zápas mezi Bobry a Zubry začíná v sobotu , 28.11. od 17.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
25.11.Bobři nepotvrdili roli favorita a odjíždějí s debaklemFRM - VAL 8:3, 18.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Celých 31 bodů dělilo před utkáním Valašské Meziříčí a Frýdek Místek. Nebo-li první tým tabulky a poslední. Bobři i přes dobrý úvod zápasu jej poté nezvládli takticky a dostali od svého soupeře lekci z produktivity. Dvěmi brankami v domácím dresu zazářil exmeziříčský Martiník. Bobři ale i přes prohru zůstávají stále na prvním místě tabulky, jelikož zaváhala také Orlová.
25.11.Druhá třetina nám utekla, smutnil Tomáš PopovičFRM - VAL 8:3, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání ve Frýdku - Místku jsme se zeptali na dojmy z utkání brankáře Tomáše Popoviče, který nastoupil do brány jako jednička místo Michala Krumpocha. Byl to speciální tah trenéra? I na to jsme se tohoto mladého brankáře zeptali.
24.11.Bobříci soupeřili se ZlínemLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 21.11.2009 zajížděli ke svému mistrovskému utkání malí Bobři do Zlína. V místní PSG Aréně se postavili proti silnému protivníkovi. Předem je nutno říci, že mládežnická základna Zlína je natolik velká, že trenéři mohli do obou týmů ("A" i "B") postavit výkonostně stejné hráče, kteří kompletně chodí do třetí třídy. To se projevilo zejména při zápase "B" týmů, kde za Bobry nastupují předškoláci, prvňáci a druháci. I přes tento velký rozdíl bojovali malí Bobři ze všech sil. Zápas nakonec skončil jednoznačně pro PSG v poměru 22:1. Do druhého zápasu už trenéři Zlína upravili sestavu, nicméně pořád to byli samí třeťáci. Přesto Bobři zatli zuby a předvedli výborný výkon a i když prohráli 12:9, je skvělé, že dokázali vstřelit 9 branek. Trenéři Veselý i Šilhán vyzdvihli bojovný a nebojácný výkon celého týmu.
24.11.Bobři zajíždějí do FrýdkuFRM - VAL 8:3, 18.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším zápase druhé ligy, zavítáme na led nováčka Frýdku Místku. Ten zatím sídlí na posledním místě tabulky, ovšem v minulém kole dokázal hodně potrápit Hodonín. Jak dopadne souboj aktuálně prvních Bobrů a posledního Frýdku? To se dozvíme ve středu 25. listopadu na ZS ve Frýdku Místku.
21.11.Bobři vítězí v derby nad Novým Jičínem, rozhodla druhá třetinaVAL - NJI 9:4, 17.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři potvrdili svou střeleckou formu z minulých zápasů a v derby porazili svého nejbližšího soupeře východní skupiny II. ligy, celek Nového Jičína poměrem 9:4. Hokejistům Valašského Meziříčí výborně vyšla především druhá třetina zápasu, ve které prakticky rozhodli o tom, že tři body zůstanou na Valašsku. Za domácí se dvěmi brankami v zápase prosadili útočníci Vaněček a Brunec, za hosty se taktéž dvěmi brankami prosadil Marek Pavlačka, který si v minulosti vyzkoušel i dres domácích Bobrů.
21.11.My jezdíme všude vyhrát, říká s úsměvem Jan MatějnýVAL - NJI 9:4, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po derby s Novým Jičínem jsme požádali o dojmy z utkání střelce důležitého druhého gólu Jana Matějného."bylo to úplně do prázdné, takže na tom nebylo nic těžkého", popsal svůj gól bývalý hráč Vítkovic.
19.11.Derby s Novým Jičínem je opět zde!VAL - NJI 9:4, 17.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 21.11. na led Bobrů zavítá průběžně pátý tým 2. ligy skupiny Východ, a sice Nový Jičín, ten ,jak již bylo řečeno vzhledem ke svému postavení v tabulce, pojede do Valašského Meziříčí pro nějaký ten bodík, určitě by se totiž rád připojil k pronásledovatelům Valašského Meziříčí, kterými jsou Orlová, Hodonín a Přerov.
18.11.Doufám, že odčiníme prohru z Jičína a vyhrajeme pro fanoušky, říká Roman VaněčekOPA - VAL 4:5, 16.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po parádni třetí třetině svítil na výsledkové tabuli stav 4:4. Nutno říct že Bobři prohrávali už 3:1. V prodloužení však povedenou tečí rozhodl o bodu navíc pro Bobry kapitán Pavel Šebesta. O dojmy z tohoto zápasu, jsme požádali útočníka Bobrů Romana Vaněčka.
17.11.Bobři si vezou z Opavy dva body, rozhodla třetí třetinaOPA - VAL 4:5, 16.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V tomto kole zajížděli hokejisté Valašského Meziříčí na led Slezanu Opava. Po druhé třetině sice Bobři prohrávali už 3:1, ale po srdnatém výkonu ve třetí části dokázali zápas dokonce otočit, nicméně zásluhou elitního domácího střelce Glabazni po šedesáti minutách svítilo na výsledkové tabuli nerozhodné skóre 4:4. Druhý bod zajistil Bobrům kapitán mužstva Pavel Šebesta.
16.11.Bobři zajíždějí do OpavyOPA - VAL 4:5, 16.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již potřetí budou soupeřem Bobrů hokejisté Opavy. Tentokrát se utkají na ledě Opavy. Celek Opavy zatím drží průběžné 7 místo v tabulce. Zato hokejisté Valmezu vládnou tabulce již s náskokem tří bodů před Orlovou. Navýší tak Bobři svůj bodový zisk? Zápas začíná netradičně v Úterý 17. listopadu v 18:00.
16.11.Malí Bobříci hostili Uherské HradištěJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 15.11.2009 hráli na domácím ledě malí Bobři proti Uherskému Hradišti. Svého soupeře se nezalekli a první dvě utkání vyhráli. Pak se ale štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří vyhráli zbylá utkání.
14.11.Bobři deklasovali Techniku, čtyřmi góly se zaskvěl Tomáš BrunecVAL - TEC 11:2, 15.kolo | Michal Václav, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři deklasovali svého soupeře z Blanska devítigolovým rozdílem a vůbec poprvé v sezoně se na ukazatali skore rozsvítilo dvouciferné číslo. Právě 11 vstřelených branek si mezi sebou rozdělily všechny tři formace domácích a především zazářil útočník Tomáš Brunec, který vstřelil 4 góly a na jeden přihrál! Bobři tak celkem jednoznačně porazili celek, za který nastoupil v průběhu utkání i Ondřej Jirkův, brankář, který přišel pomoci Bobrům před loňským play-off.
14.11.Výsledek je takový bonus, říká Tomáš BrunecVAL - TEC 11:2, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vydařeném utkání s Technikou Blansko jsme vyzpovídali hlavního strůjce vítězství Bobrů útočníka Tomáše Brunce. Ten dokázal vstřelit čtyři branky a na další nahrát. Kdy naposledy dokázal něco podobného? I tuto otázku jsme tomuto nebezpečnému útočníkovi položili.
12.11.Okénko do minulosti: Zhodnocení sezony 2001- 2002 předsedou Ing. Josefem VávrouMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhé místo vybojovali v uplynulém ročníku ( 2001 - 2002) regionálního přeboru hokejisté TJ Val. Meziříčí. O zhodnocení sezony a nastínění plánů do budoucna promluvil Ing. Josef Vávra.
12.11.Bobři hostí TechnikuVAL - TEC 11:2, 15.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole druhé národní ligy, zavítá na led Valašského Meziříčí celek VSK Technika Blansko. Tento klub v posledním svém zápase porazil Vsetín 3:1. Vyšlápnou si vysokoškoláci i na druhý Valašský klub, nebo tři body zůstanou na ledě Bobrů? To se dozvíme v sobotu 14. listopadu v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
9.11.Mladí Bobři měřili síly se VsetínemLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tuto neděli bylo na programu další kolo krajských soutěží 3. a 4. tříd. Malí Bobři tentokrát zajížděli na horkou půdu Vsetína. Během týdne hráči nejen trénovali, ale také bojovali s nachlazením. Díky tomu byl také zrušen jeden trénink. S napětím jsme čekali v jakém počtu "zdravých" hráčů se v neděli sejdeme. Nakonec doma zůstali jen nejmenší a pár nemocných.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS