archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.4. třídy porazily KroměřížJakub Nikl, Michal PostavaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 28.11.2010 čekalo hráče 4. tříd Bobrů utkání v Kroměříži. Domácí celek téměř k ničemu nepustili a zaslouženě si odvezli tři body. Přispěli k tomu i dva střelci hattricků Marek Kelnar a Vojta Pernický.
27.11.Jestřábi sebrali Bobrům všechny bodyVAL - PRO 3:5, 22.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po týdenní pauze se Bobři sešli téměř v plné sestavě a do zápasu vstupovali s jasným cílem - získat tři body. Byl to ale Prostějov, kdo měl nakonec důvod k radosti. První i druhá třetina skončila nerozhodně. V té první museli dotahovat jednogólovou ztrátu Bobři, ve druhé chvíli ztráceli Jestřábi. O výsledku nakonec rozhodla třetí třetina. Na první gól prostějovských dokázali Bobři ještě odpovědět. Prostějov ale dalšími dvěma góly na hranici pravidel odskočil domácímu Valašskému Meziříčí a odvezl si tak všechny body. Bobři mohou litovat nevyužitých přesilových her, ve kterých měli velké problémy s přechodem přes střední pásmo.
27.11.Dokud je šance, tak se budeme rvát, říká o šancích na postup do první šestky Jakub BlažekVAL - PRO 3:5, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po ne zrovna vydařeném zápase s Prostějovem jsem vyzpovídal dlouhodobou oporu v obraně Jakuba Blažka, který po zápase neskrýval zklamání z výsledku. Jakub byl i u posledního gólu Prostějova, který byl přinejmenším sporný. Jak ho viděl on? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
26.11.Bobři hostí JestřábyVAL - PRO 3:5, 22.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po týdenní přestávce se fanoušci druhé ligy skupiny Východ konečně dočkali. Tento víkend je totiž na řadě dvacáté první kolo jejich oblíbené soutěže! V tomto kole se střetne Valašské Meziříčí na vlastním ledě s týmem z Prostějova!
25.11.V dalších zápasech čtvrťáků se radovali i jejich soupeřiMichal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V minulém období měli napilno i hráči 4.tříd Bobrů. Nejprve zajížděli k derby na led VHK Vsetín , poté předehrávali zápas na ledě PSG Zlín a vše zakončili domácím zápasem proti Uherskému Hradišti. Pojďme si postupně jednotlivé zápasy rozebrat.
23.11.Nikdy neříkej nikdy, mám nutkání se vrátit, říká elitní útočník Pavel ŠebestaJ.Nikl, M.Václav, J.KramářRedakce valašskomeziříčských Bobrů navštívila úterní zápas městské ligy v Ostravě, kde v dresu Staré Bělé působí i bývalý kapitán Bobrů, Pavel Šebesta. Ten v utkání přidal několik kanadských bodů a svým uměním, přehledem, a technikou doslova vyučuje nejen své soupeře, ale předává dále cenné zkušenosti i svým spoluhráčům. Po zápase jsme Pavla požádali, aby nám odpověděl na pár otázek týkajících se jeho současného života a případnému návratu na druholigový led. "Nikdy neříkej nikdy", říká bez rozmyšlení hráč, který stále patří k výborným a hlavně skromným hokejistům, kteří by mohli předávat své zkušenosti nadále i ve vyšší souteži, třeba i v dresu Valašského Meziříčí, kde by ho zajisté rádi viděli všichni fanoušci Bobrů.
22.11.Malí Bobři padli s KroměřížíJakub Nikl, Pavel VanduchV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 2. kola ligy mladších žáků (5. třídy) se utkali malí Bobři v sobotu 14.11.2010 na soupeřově ledu s týmem HK Kroměříž B. Body bohužel zůstaly u domácích, kteří dokázali potrestat chyby Bobrů.
21.11.Snažím se v každém zápase odvádět maximum, říká útočník Martin VargaBRE - VAL 5:4, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s celkem Břeclavi jsem vyzpovídal hráče, kterého není třeba fanouškům Bobrů dlouze představovat. Tímto hráčem je útočník Martin Varga, který díky různým zraněním hráčů Bobrů dostal příležitost zahrát si na postu obránce. Jak on osobně vnímal svou hru? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
20.11.Bobři vezou z Břeclavi bod, hattrickem se uvedl Robin BaculBRE - VAL 5:4, 21.kolo | David Fabián, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejistům Valašského Meziříčí se nepovedl vstup do utkání v Břeclavi a po osmi minutách prohrávali už o dvě branky. Valmez se ale vzpamatoval a dvěma brankami nové posily, Robina Bacula, srovnal stav utkání. Ve třetí třetině však Břeclav dvěma rychlými góly opět odskočila na dvoubrankový rozdíl. Valaši se naštěstí nevzdali a utkání dovedli do prodloužení, když se dvě a půl minuty před koncem potřetí trefil Robin Bacul. Ve druhé minutě prodloužení pak urvala v přesilové hře bod navíc domácí Břeclav. Hokejisté Bobrů, ikdyž prohráli v prodloužení, určitě zaslouží pochvalu za bojovnost, kterou předvedli v celém zápase a hlavně ve třetí třetině, neboť z důvodu zranění či nemocí mnoha obránců zaskakovali na tomto postu ryzí útočníci. V zápase se blýskl hattrickem Robin Bacul,který nasměroval Bobry k velmi cennému bodu. Další branku přidal útočník David Kostelňák po jemné teči od modré z hole Michala Palíka.
19.11.Bobři zajíždějí do Břeclavi bojovat o další bodyBRE - VAL 5:4, 21.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždějí v následujícím zápase 21. kola na led celku HC Břeclav, kde se pokusí již s novou výraznou posilou v podobě Robina Bacula bodovat. Bobři v předchozím zápase porazili celkem jednoznačně Opavu, náš nynější soupeř z Břeclavi zvítězil v Uherském Hradišti až na samostatné nájezdy. Zápas na ledě Alcaplast arény začíná v sobotu, 20. listopadu od 17.00 hodin.
18.11.Bobři hlásí velkou posilu, přichází Robin BaculMichal Václav, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení valašskomeziříčského klubu se dohodlo na příchodu elitního útočníka, který má na svém kontě přes 200 zápasů v naší nejvyšší hokejové soutěži a zároveň se stal mistrem polské nejvyšší hokejové soutěže včetně vítězství v polském poháru. To vše v dresu GKS Tychy. Řeč je o Robinu Baculovi , který několik let patřil k nejlepším českým hokejistům, působících v Polsku. Pojďme si tedy novou akvizici v dresu Bobrů představit.
17.11.Bobrům se odveta vydařila, Opavě vstřelili sedm branekVAL - OPA 7:0, 20.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí dokázali svému soupeři z Opavy vrátit porážku a na domácím ledě rozstříleli Slezan sedmi brankami. První třetina ještě skončila bez branek, ovšem ve druhé a následně ve třetí části hry se domácí Bobři rozstříleli a za záda Davida Iláše poslali celkem 7 přesných zásahů. Spousta šancí domácích však ještě zůstala nevyužita. Bobři využili častého faulování soupeře a ve svých přesilových hrách dokázali své šance přeměnit v góly. Za domácí se blýskl hattrickem Lukáš Bokroš, jeden přesný zásah si připsali Jan Matějný, Ondřej Tatarčík, David Varga a Róbert Balga. Absolutorium určitě zaslouží domácí brankář Václav Vlachýnský, který se několikrát vyznamenal skvělými zákroky a neumožnil soupeři vstřelit jedinou branku. Soupeř z Opavy tak jede domů s prázdnou, naopak Bobři si připisují zaslouženě tři body do druholigové tabulky.
17.11.Musíme bodovat, už není na co čekat, říká o bojích o první šestku Lukáš BokrošVAL - OPA 7:0, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vysokém vítězství nad Opavou jsem vyzpovídal jednoho z hlavních strůjců této vysoké výhry. Jedná se o autora tří branek v síti soupeře Lukáše Bokroše, který tedy snad protrhl střeleckou smůlu. Co on sám si o tom myslí? To se dozvíte v tomto článku.
16.11.Bobři hostí opavský Slezan, dokáží v odvetě zvítězit?VAL - OPA 7:0, 20.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se po vítězném valašském derby opět představí na svém ledě, kde budou hostit celek Opavy. Hokejistům Valašského Meziříčí se první zápas na ledě svého nynějšího soupeře nepovedl a inkasovali celkem šest branek. Proto odveta budou pro Bobry velice důležitá. Ve hře jsou nejen druholigové body, ale také setrvání v pozici zaručují přímý souboj o elitní šestku, znamenající přímý postup do vyřazovacích bojů. Souboj mezi domácími Bobry a hostujícím Slezanem začíná ve středu, 17. listopadu od 18.00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
14.11.Valmez i poosmé porazil VsetínVSE - VAL 1:2, 19.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I v osmém valašském derby měli na konci zápasu důvod k radosti hokejisté Valašského Meziříčí, kteří porazali i bez tří hráčů základní sestavy na Lapači Vsetín 2:1 v prodloužení. Za dva body vděčí Bobři hlavně výborně chytajícímu Václavu Vlachýnskému, který občas i s trochou štěstí likvidoval jednu gólovou příležitost vsetínských za druhou. Prodloužení po ojedinělé akci Bobrů rozhodl hned v první minutě Lukáš Bokroš.
14.11.Bojovali jsme až do konce, říká o derby Václav VlachýnskýVSE - VAL 1:2, 19.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném derby se Vsetínem jsem si vybral na rozhovor muže, který má velký podíl na vítězství ValMezu. Tím mužem není nikdo jiný, než strážce brankové čáry Václav Vlachýnský, který někdy přiváděl vsetínské střelce až k šílenství. Jak on sám viděl vypjaté osmé valašské derby? I to se dočtete v tomto článku.
13.11.Bobři si brousí zuby na VHKVSE - VAL 1:2, 19.kolo | Jan KramářDalší již osmý mistrovský zápas mezi Valašským Meziříčím a Vsetín se uskuteční v neděli 14. listopadu v 17:30. Porazí Bobři Vsetín již po osmé v řadě nebo se VHK konečně podaří poprvé porazit Valašské Meziříčí a tak ukončit své, chce se říci prokletí? Vše bude určitě sledováno téměř plným vsetínským stadionem se jménem Lapač.
12.11.Odveta s Uherským Brodem se na domácím ledě malým Bobrům nepovedla Pavel Vanduch, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 2.kola ligy mladších žáků (5. třídy) se utkali malí Bobři v sobotu 6.11.2010 na domácím ledě s týmem HC Uherský Brod. Odveta se bohužel klukům nepovedla, když prohráli brankou v poslední minutě tohoto zápasu v poměru 1:2.
10.11.Neproměnili jsme spoustu šancí, říká o derby Ondřej MartiníkVAL - NJI 3:2, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dramatickém derby s Jičínem jsem vyzpovídal útočníka Ondřeje Martiníka, který se do týmu Bobrů vrátil po působení ve Frýdku-Místku. Ondra dokázal proti Novému Jičínu vstřelit branku, ale také "zazdít" trestné střílení. Jaké má z toho pocity? Čtěte níže.
10.11.První derby týdne přineslo Bobrům 2 bodyVAL - NJI 3:2, 18.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes nepovedený vstup do utkání se domácím hokejistům povedlo v prvním ze dvou derby tohoto týdne získat 2 body. O osudu utkání rozhodovaly až nájezdy, ve kterých se hned dvakrát prosadil zatím nejproduktivnější hráč Valašského Meziříčí Jan Matějný. Mrzet ovšem mohou dvě nevyužité přesilové hry 5 proti 3 a neproměněné trestné střílení v závěru zápasu.