Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Piš o hokeji a získej dres a karton piv Radegastredakce Pro všechny fanoušky, kteří mají rádi hokej a chtějí své dojmy sdělit ostatním, je určena výzva Radegastu. Stačí, když napíšeš článek na téma Radegast a hokej a pošleš ho na e-mail: info@radegast.cz. Radegast vybere ty nejlepší a umístí je do nové webové rubriky Pohledy z tribun. Jako autor zveřejněného článku získáš originální hokejový dres Radegast a k tomu karton piv.
1.11.5. třídy zahájily sezonuJakub Nikl, Michal PostavaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do sezony po 4. třídách vstoupili žáci 5. tříd, kteří nejprve zajížděli do Uherského Brodu a poté hostili celek Kroměříže. Jak si vedli? To se dozvíte v tomto článku.
1.11.Bobři přivítají Zubry z PřerovaVAL - PRE 2:5, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká zakončení série čtyř zápasů před vlastním publikem. Tato série končí i tak trošku symbolicky, když Bobři mají šanci napravit ostudnou porážku z prvního kola. Ano, soupeřem Bobrů bude celek HC ZUBR Přerov. Zápas je naplánovaný na středu 3.11. od 18 hodin.
2.11.Hokejisté Bobrů mohou svým fanouškům vystřílet pivo! Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Všichni fanoušci mají rádi útočný hokej plný střel na soupeřovu bránu. Ti z Valašského Meziříčí teď ale poženou své hráče do útoku s ještě větším úsilím než dosud. Pokud totiž tým Bobrů vyšle v jednom zápase na soupeřova brankáře alespoň 40 střel, získají fanoušci 40 piv Radegast. Pivovar chce netradiční motivací oslavit s fanoušky 40.výročí od svého založení, které si připomene na začátku prosince.
3.11.Bobři pořádají již 8. ročník školy bruslení!Jakub NiklDalší možnost přivést své dítě na zimní stadion ve Valašském Meziříčí a okusit tak poprvé první krůčky na bruslích, budou mít děti již od pondělí, 8.listopadu 2010, kdy od 15.30 začíná již 8.ročník Školy bruslení, pořádaný místním hokejovým klubem. Všichni malí zájemci z řad chlapců a dívek jsou srdečně zváni, aby absolvovali tuto určitě zábavnější školu za pomocí jak trenérů nejmenších nadějí Bobrů, tak i samotných hráčů "A" týmu. Více uvnitř článku.
3.11.Bobři ani v domácí odvetě nedokázali proti Přerovu bodovatVAL - PRE 2:5, 16.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí však vstoupili do utkání aktivně a v první třetině byly k vidění brankové šance, které však nedokázali proměnit. Nejinak tomu bylo i v první třetině na straně dnešního soupeře z Přerova. Přišlo však na řadu druhé dějství a domácí radost hokejistů i fanoušků, které zařídili v rozmezí dvou minut svými přesnými zásahy Ondřej Tatarčík a Róbert Balga. Pokud někdo v ten moment vzpomněl na předchozí domácí ztrátu vedení proti Hodonínu, musel krutou realitu okusit znova. Bobři ztratili brzy své dvoubrankové vedení a hosté z Přerova otočili dokonce druhé třetiny i stav utkání ve svůj prospěch. Do poslední části vstoupili domácí Bobři zakřiknutě a místo očekávaného tlaku a pokusu o vyrovnání, to byli právě hosté, kteří se usazovali na dlouhé chvíle v útočném pásmu, aby přidali další tři branky. Bobrům se tak domácí odveta nepodařila a o další důležité body musí zabojovat tuto sobotu na „horkém“ ledě Orlové.
3.11.Když v zápase vedeme, nesmíme přestat hrát, říká jednoznačně Martin MatuštíkVAL - PRE 2:5, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném utkání s Přerovem nebylo domácím hokejistům do řeči, přesto jsem tedy požádal o rozhovor hráče, který do zápasu sice nezasáhl, ale svou dravostí, technikou a bojovností bude patřit jistě k budoucím tahounům meziříčského A týmu. Řeč je o Martinu Matuštíkovi. Jak je vůbec tento mladý útočník se svou pozicí ve ValMezu spokojený? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
5.11.Nejmenší Bobři nadělovaliJakub Nikl, Michal PostavaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 30.10.2010 pokračovala dalším dvojzápasem krajská soutěž 3. tříd. Nejmenší Bobři zajížděli tentokrát do Uherského Hradiště. Vzhledem k tomu, že jeli kluci v nejsilnější možné sestavě, dali jim trenéři před zápasy jednoznačný úkol. Předvést svou hru a nasázet soupeři co nejvíc gólů. Ani sami trenéři, rodiče a hráči však netušili, jak prorocká tato výzva byla. Nejprve je ovšem čekal již tradční soupeř VHK Vsetín.
5.11.Bobři jedou bojovat o cenné body do OrlovéORL - VAL 4:0, 17.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po čtyřech domácích zápasech v řadě se hokejisté Valašského Meziříčí přesouvají i na led svého soupeře. Valaši zajíždějí do Orlové, kde změří síly s tamními „olejáři“. To, že hosty ze soutoku dvou Bečev nečeká nic jednoduchého netřeba připomínat, Orlová letos poskládala velice silný tým s nejvyššími ambicemi. Hostující Bobři si již však v průběhu sezóny dokázali, že každý tým je k poražení! Valašské Meziříčí se tak vrací poprvé v mistrovské sezoně na led, kde společně s fanoušky prožívali napjaté, bojovné a vítězné hokejové momenty z loňského semifinále. Zápas mezi Bobry a Orlovou začíná v sobotu, 6. listopadu od 17. hodin na zimním stadionu v Orlové.
6.11.Bobři z Orlové body nedovezliORL - VAL 4:0, 17.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes neměli svůj den a nedokázali příliš potrápit domácí Orlovou, která si dobrým výkonem vybojovala 3 body. Valaši se během celého zápasu nedokázali dostat do větší šance, zatímco domácí byli stále na dostřel dobře chytajícího Krumpocha, který držel Bobry až do poloviny utkání. To se v přesilové hře prosadil Luka a otevřel gólový účet zápasu. Olejáři nepolevili a ve zbytku utkání přidali ještě další 3 branky. Valmez tedy odjel domů bez bodu i vstřelené branky a s výsledkem 4:0.
7.11.Michal Krumpoch : Chytit se dá všechnoORL - VAL 4:0, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naděje Bobrů na dobrý výsledek proti Orlové dlouho držel svým výkonem brankář Michal Krumpoch, kterého fanouškům ValMezu není třeba dlouho představovat. Jeho vynikající výkon byl oceněn titulem muže zápasu na straně ValMezu. I přesto ale odjížděli Bobři s prázdnou.
7.11.Lukáš Bacul v offline rozhovoruLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V anketě, která běžela na našich stránkách jste si mohli vybrat hráče, kterému můžete položit jakoukoliv otázku, týkající se nejen hokejového života. Anketu s přehledem vyhrál doposud nejlepší střelec Valmezu LUKÁŠ BACUL. Otázky na Lukáše můžete po dobu dvou týdnů pokládat ZDE
9.11.Bobři hostí v derby Nový JičínVAL - NJI 3:2, 18.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašské Meziříčí hostí v dalším domácím zápase ve svém „malém derby“ nejbližšího druholigového soupeře, celek HC Nový Jičín. Oba týmy dělí pouze jeden bod v tabulce. Pro domácí Bobry je zápas a případné bodové ohodnocení velice důležitým pro udržení kontaktu s předními týmy tabulky. Bobři mají rozhodně i tomuto celku co vracet, první vzájemný duel ve třetím kole skončil výhrou domácích, kdy hostům z Valašského Meziříčí nevyšla vůbec první třetina, která de facto rozhodla vzájemné měření sil. Zápas mezi prozatím osmým týmem tabulky Valašským Meziříčím a sedmým Novým Jičínem začíná ve středu, 10. listopadu od 18. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte podpořit Bobry k důležitým bodům!
9.11.První výhru mají za sebou i mladší žáciJakub Nikl, Pavel VanduchV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poslední zápas 1. kola ligy mladších žáků (5. třídy) sehráli malí Bobři na soupeřově ledu v Českém Těšíně v neděli 31. 10. 2010. Přesto že se jednalo o soupeře, se kterým se ještě ve své historii neutkali, na zápas přijížděli Bobři s odhodláním přivést domů 3 body a konečně tak protrhnout zatím pasivní bilanci předchozích zápasů. Papírově byli naši hráči favorité utkání, ale vzhledem k tomu, že hokej se hraje na branky, tak teoretizování muselo jít stranou. Trenéři vedli své svěřence k tomu, že jiná možnost než povinné vítězství se nepřipouští. Tak jako minulé zápasy nastupoval tým oslabený o 2 hráče základní sestavy, proto byl opět doplněn hráči z 3. tříd a mladšími.
10.11.Neproměnili jsme spoustu šancí, říká o derby Ondřej MartiníkVAL - NJI 3:2, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dramatickém derby s Jičínem jsem vyzpovídal útočníka Ondřeje Martiníka, který se do týmu Bobrů vrátil po působení ve Frýdku-Místku. Ondra dokázal proti Novému Jičínu vstřelit branku, ale také "zazdít" trestné střílení. Jaké má z toho pocity? Čtěte níže.
10.11.První derby týdne přineslo Bobrům 2 bodyVAL - NJI 3:2, 18.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes nepovedený vstup do utkání se domácím hokejistům povedlo v prvním ze dvou derby tohoto týdne získat 2 body. O osudu utkání rozhodovaly až nájezdy, ve kterých se hned dvakrát prosadil zatím nejproduktivnější hráč Valašského Meziříčí Jan Matějný. Mrzet ovšem mohou dvě nevyužité přesilové hry 5 proti 3 a neproměněné trestné střílení v závěru zápasu.
12.11.Odveta s Uherským Brodem se na domácím ledě malým Bobrům nepovedla Pavel Vanduch, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 2.kola ligy mladších žáků (5. třídy) se utkali malí Bobři v sobotu 6.11.2010 na domácím ledě s týmem HC Uherský Brod. Odveta se bohužel klukům nepovedla, když prohráli brankou v poslední minutě tohoto zápasu v poměru 1:2.
13.11.Bobři si brousí zuby na VHKVSE - VAL 1:2, 19.kolo | Jan KramářDalší již osmý mistrovský zápas mezi Valašským Meziříčím a Vsetín se uskuteční v neděli 14. listopadu v 17:30. Porazí Bobři Vsetín již po osmé v řadě nebo se VHK konečně podaří poprvé porazit Valašské Meziříčí a tak ukončit své, chce se říci prokletí? Vše bude určitě sledováno téměř plným vsetínským stadionem se jménem Lapač.
14.11.Valmez i poosmé porazil VsetínVSE - VAL 1:2, 19.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I v osmém valašském derby měli na konci zápasu důvod k radosti hokejisté Valašského Meziříčí, kteří porazali i bez tří hráčů základní sestavy na Lapači Vsetín 2:1 v prodloužení. Za dva body vděčí Bobři hlavně výborně chytajícímu Václavu Vlachýnskému, který občas i s trochou štěstí likvidoval jednu gólovou příležitost vsetínských za druhou. Prodloužení po ojedinělé akci Bobrů rozhodl hned v první minutě Lukáš Bokroš.
14.11.Bojovali jsme až do konce, říká o derby Václav VlachýnskýVSE - VAL 1:2, 19.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném derby se Vsetínem jsem si vybral na rozhovor muže, který má velký podíl na vítězství ValMezu. Tím mužem není nikdo jiný, než strážce brankové čáry Václav Vlachýnský, který někdy přiváděl vsetínské střelce až k šílenství. Jak on sám viděl vypjaté osmé valašské derby? I to se dočtete v tomto článku.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS