archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.11.Bobři zajíždějí do HavířovaHAV - VAL 8:2, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další ligové kolo II.ligy skupiny Východ. Tentokráte zajíždějí na led lídra tabulky AZ Havířov. Utkání začíná ve středu 28. listopadu od 18 hodin. Podaří se Bobrům opět překvapit a navázat na domcí výhru proti tomuto soupeři nebo Havířov potvrdí svou roli favorita?
28.11.Bobři prohráli v HavířověHAV - VAL 8:2, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři prohráli v Havířově. O výsledku prakticky rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli 3:0. Ale to už na světelné tabuli svítil stav 4:2, který stanovila třetina první. O branky Bobrů se zasloužili David Varga a Viktor Coufal. Havířov už své vedení nepustil a připsal si tři body za výhru.
26.11.Dorostenci prohráli s Uherským BrodemVAL - UHB 3:7, 10.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostence Valašského Meziříčí čekal další z ligových zápasů. Tentokráte na vlastním ledě hostil celek Uherského Brodu. Přestože si vypracovali spoustu šancí, jejich neproměnění stálo nakonec Bobry body a soupeř dokázal Bobry porazit.
26.11.Dorost prohrál ve Velkém MeziříčíVEL - VAL 7:2, 11.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přestože skore tohoto zápasu vypadá hrozivě, Bobři se za svůj výkon nemusí stydět. Až do 50. minuty totiž drželi se svým soupeřem krok. Pak ale dvakrát inkasovali. Soupeř své vedení již nepustil a vítězství si pohlídal.
26.11.Mladší žáci si poradili v Uherském BroduUHB - VAL 0:11, 10.kolo | Jakub Nikl
26.11.Starší žáci těsně prohráli v Uherském BroduUHB - VAL 7:6, 11.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - To nejdůležitější se událo ve třetí třetině. Tu domácí vyhráli 4:1, čímž dokonale otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Bobři tak sice prohráli, ale chuť si určitě budou chtít napravit v dalším kole, kdy zajíždějí na Vsetín.
26.11.Starší žáci remizovali na VsetíněVSE - VAL 5:5, 12.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po Valašském derby mužů čekalo derby i žákovské kategorie. Starší žáci si chtěli napravit chuť po minulém utkání, kdy nezvládli třetí třetinu. V tomto utkání naopak ukázali svou bojovnost, když ze stavu 4:1 pro domácí Vsetín dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Vedení ale bohužel neudrželi a zrodila se tam dělba bodů.
26.11.Mladší žáci porazili v derby VsetínVSE - VAL 2:12, 11.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci si s vsetínským rivalem poradili o něco lépe než jejich starší kolegové (viz. zápasy starších žáků) a hlavně díky skvěle zvládnuté druhé části, kterou vyhráli poměrem 8:1, si připsali vítězství. Přesto ale trenéři ValMezu nebyli úplně spokojení s určitou rezervou ve výkonu svých svěřenců.
24.11.K Bobrům zavítá ostravská PorubaVAL - POR 6:7, 19.kolo | Michal Václav, David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu od 17 hodin přivítají hokejisté Valašského Meziříčí v dalším domácím utkání hokejisty ostravské Poruby. Vzájemné utkání letos patří jednoznačně porubskému celku, který dokázal Bobry porazit ve všech třech vzájemných střetnutích, a to pokaždé přesvědčivě - 6:1 a 9:5 v Ostravě, na ledě Valašského Meziříčí pak 5:2. Proto budou chtít svěřenci trenéra Málka tuto nelichotivou bilanci napravit. Přijďte pomoci Bobrům k důležitým bodům, které by mohly stáhnout bodové manko na předposlední Nový Jičín, které momentálně čítá šest bodů.
24.11.Bobři po velkém boji s Porubou berou bodVAL - POR 6:7, 19.kolo | Filip BazalaV rámci devatenáctého kola přivítalo Valašské Meziříčí na svém ledě celek Poruby, se kterým letos Bobři ještě nedokázali bodovat. Domácí šli v zápase brzy do vedení díky brance Heči, ale hosté v první třetině ještě dokázali srovnat stav a držet s domácími krok. Před závěrečnou sirénou se skóre vyšplhalo až na stav 4:6 pro hosty, ale díky velké vůli domácích byl stav po šedesáti minutách 6:6. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých nakonec byli úspěšnější hosté. Bobři si tak připsali do tabulky další bod, kterých mají před zápasem v Havířově dvanáct. Na předposlední Nový Jičín ztrácí Valašské Meziříčí pět bodů.
22.11.Paradoxně nás položila vlastní přesilovka, ví obránce Jan HečaPRE - VAL 5:0, 18.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase v Přerově jsem požádal o dojmy z utkání zkušeného obránce Jana Heču. Valašskému Meziříčí se nepovedl vstup do druhé třetiny, kdy ve vlastní přesilovce dvakrát inkasoval. Čím si to Honza vysvětluje? To i mnohem více se dočtete v tomto rozhovoru.
21.11.Bobři prohráli v Přerově o pět branekPRE - VAL 5:0, 18.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Katastrofální vstup do druhé třetiny, kdy Bobři inkasovali dvakrát během vlastní přesilové hry, zmařil naděje hokejistů Valašského Meziříčí na bodový zisk z přerovského ledu. Bobři se už se ve zbytku utkání nedokázali vzpamatovat a skóre naopak narůstalo na straně domácích, kteří v dalším vývoji střetnutí překonali Netoličku v brance Bobrů ještě třikrát a připsali si tak vítězství 5:0.
20.11.Bobři si brousí zuby na ZubryPRE - VAL 5:0, 18.kolo | Jan KramářV rámci 18. kola 2. ligy skupiny Východ zajíždějí ve středu Bobři z Valašského Meziříčí na horký led Přerova. Ten se nachází v rámci tabulky hodně vysoko, je v těsném tandemu za vedoucím Havířovem a druhým Prostějovem. Bobři tento zápas nebudou mít stižený pouze touto skutečností, ale také tím, že poslední vítězství nad tímto soupeřem se traduje na začátku roku 2010. Nicméně mužstvo Valašského Meziříčí pod vedením Josefa Málka v posledních kolech začíná své soupeře pořádně „kousat“ a brát body. Bobři budou zajisté bojovat, aby se něco podobného podařilo i v Přerově. Úvodní buly je plánováno na 18:00.
19.11.Dorost zvítězil na ledě BoskovicBOS - VAL 2:4, 9.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole čekal dorost Valašského Meziříčí zápas na ledě Boskovic. Valaši se dostali ve druhé třetině do vedení 2:1, které ještě ve třetí třetině navýšili a připsali si tak vítězství 4:2.
19.11.Mladší žáci porazili Uherské HradištěVAL - UHR 8:0, 9.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáky čekalo domácí utkání proti Uherskému Hradišti. Bobři položili základ své výhře již v první třetině, kterou vyhráli poměrem 3:0. Svůj náskok postupně navyšovali a po zápase se tak mohli radovat ze zaslouženého vítězství.
19.11.Starší žáci si poradili s Uherským HradištěmVAL - UHR 5:2, 10.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Stejně jako mladší žáky čekal žáky starší zápas proti Uherskému Hradišti.Když po dvou třetinách svítil na světelné tabuli stav 3:0, zdálo se, že si Bobři dokráčí k výhře bez větších problémů. Třetí třetina ale skončila 2:2, přesto ale Bobři dokázali zvítězit poměrem 5:2 a vrátili tak soupeři porážku z minulého vzájemného utkání.
18.11.Klíčové bylo, že jsme udrželi druhou třetinu, říká o Valašském derby brankář Jan LukášVAL - VSE 4:3, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném Valašském derby jsem požádal o dojmy mladého, teprve 19-ti letého, brankáře Jana Lukáše, který byl po zápase vyhlášen hráčem utkání v dresu Valašského Meziříčí. Jak se Honza vůbec dostal do kádru Valmezu? To i mnohem více se dočtete v tomto pozápasovém rozhovoru.
17.11.ValMez si připisuje tři body za výhru ve Valašském derby!VAL - VSE 4:3, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším utkání čekal Bobry v rámci Valašského derby celek Vsetína. Ten se dostal do vedení, které ale neudržel a Bobři otočili stav utkání ve svůj prospěch. Do konce první třetiny ale soupeř opět srovnal. Druhou třetinu ovlivnila spousta vyloučení, přesto se ValMez dostal do vedení 3:2. Toto vedení v poslední části ještě navýšil Lukáš Bokroš. Nedlouho poté ale Vsetín opět snížil. Více už ale nestihl a Bobři si tak připisují důležité vítězství.
16.11.Valašské derby je opět tadyVAL - VSE 4:3, 17.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu sehrají Bobři v rámci 17. kola tzv. „Valašské derby“. Protivník ze Vsetína okupuje v současné době čtvrté místo v tabulce a ve vyrovnané skupině Východ dokázal z posledních tří zápasů získat 9 bodů. Domácí hokejisté sice takovou bilanci nemají, ale v posledních kolech hra doznala zvýšeného pokroku a nedají soupeři nic zadarmo, navíc valašskomeziříčská bilance s týmem ze Vsetína je více než příznivá. Vše nasvědčuje tomu, že se ve Valašském Meziříčí uskuteční skvělá hokejová bitva, navíc tři vylosovaní diváci získají karton piva Radegast! Úvodní buly zápasů se vhazuje v 17:00.
14.11.Bobři berou v zápase s Opavou bodVAL - OPA 3:4, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali celek Slezanu Opava. Po první třetině byl stav vyrovnaný 1:1. Druhou část ovšem vyhráli hosté a dostali se do vedení 3:2. Půl minuty před koncem si prodloužení vynutil Lukáš Bokroš. Bobři ale v prodloužení inkasovali a připsali si tak jeden bod.