archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Souhrn mládeže - září, říjenJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Pravidelně každý měsíc vám budeme přinášet ohlédnutí za výsledky mládežnických kategorií. Tentokrát výjimečně bude tento ohled za dva měsíce, konkrétně září a říjen. Zde se dozvíte nejen, jak si kluci vedli, ale i jejich postavení v tabulce nebo komu se střelecky daří. Pojďme si tedy připomenout, jak si naděje meziříčského hokeje vedly v uplynulých týdnech.
3.11.Bobři zajíždějí na led ProstějovaPRO - VAL 4:2, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již v sobotu 3.11. čeká Bobry další utkání. Soupeřem jim bude celek Jestřábů z Prostějova. Bobry tedy na ledě soupeře nečeká vůbec nic jednoduchého. Momentálně třetí celek tabulky se bude chtít i nadále držet nadostřel prvního Havířova, naopak Bobři budou určitě chtít vydolovat nějaký ten bodík do tabulky. Utkání startuje v 17 hodin na zimním stadioně v Prostějově.
3.11.Bobři sice podlehli Prostějovu, přesto jejich hra zaznamenala vzestupPRO - VAL 4:2, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Prostějov byl před utkáním favoritem. Tento předpoklad ale ze začátku utkání úplně nenaplňoval. Bobři měli lepší start do utkání. Po té ale Prostějov přeřadil na vyšší stupeň a Netolička v bráně Bobrů se měl co otáčet. Puk za svá záda ale pustil až ve druhé třetině. Martiník ale dokázal vyrovnat. Do konce třetiny ale Prostějov odskočil na vedení 3:1. V poslední části se Bobři snažili snížit, což se jim podařilo dvě minuty před koncem utkání zásluhou Coufala. Hned vzápětí ale počtvrté inkasovali a podlehli tak Jestřábům 4:2. Bobři byli svému soupeři vyrovnaným soupeřem a poud by proměnili své šance z úvodu utkání, asi by bylo zaděláno na překvapení. Žel se tak nestalo a Bobři vzestup formy budou muset potvrdit ve středu doma v zápase s Frýdkem-Místkem.
4.11.Mladší žáci vyhráli ve ZlíněZLN - VAL 0:13, 8.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žácí se v osmém kole představili na ledě Zlína. Svého soupeře se nezalekli a ukázali, proč jim patří první místo v tabulce. Základy své výhry položili Bobři již v první třetině, kterou vyhráli 5:0. Když vyhráli stejným poměrem i třetinu druhou, nebylo o vítězi utkání pochyb. Nakonec ValMez přidal ještě další tři branky.
4.11.Starší žáci podlehli ZlínuZLN - VAL 8:5, 8.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci zajížděli, stejně jako jejich mladší kolegové, na led Zlína. Proti tomuto celku se jim ale příliš nevedlo, když se jim nepovedl začátek utkání. Zlín si nakonec s Bobry poradil a zvítězil 8:5.
4.11.Dorostenci doma podlehli HodonínuVAL - HOD 2:12, 7.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Valašského Meziříčí hostili celek Hodonína. Utkání se jim ale bohužel příliš nepovedlo a podlehli svému soupeři, který si tak připsal důležité body do tabulky.
6.11.Bobři hostí Frýdek-Místek, podaří se jim naplno poprvé bodovat?VAL - FRM 6:4, 14.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už čtrnáctý zápas letošní sezóny mají na programu hokejisté Valašského Meziříčí, jejich soupeřem bude ve středu 7. 11. 2012 aktuálně čtvrtý celek tabulky Frýdek-Místek. Bobři ještě ani jednou nedosáhli v letošní sezóně tříbodového vítězství a právě to budou v tomto utkání chtít změnit. Přijďte podpořit Bobry přímo na stadion, utkání začíná v 18:00.
7.11.Bobři si připisují první vítězství za 3 bodyVAL - FRM 6:4, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dalším kole přivítali Frýdek-Místek a šli do utkání s jasným cílem - navátźat na zlepšený výkon z minulého zápasu v Prostějově. To se jim nakonec podařilo. Po dvou třetináchsvítil na tabuli stav 3:3. Bobři ale v poslední části rozhodli o tom, že tři body zůstanou na Valašsku a připsali si tak vůbec první tříbodovou výhru v tomto ligovém ročníku.
8.11.Jsme rádi, že se to konečně prolomilo, říká Patrik MachalaVAL - FRM 6:4, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prvním tříbodovém vítězství v této sezoně jsem požádal o dojmy z utkání střelce jedné z branek ValMezu, mladého útočníka Patrika Machalu. Patrikův útok Frýdku v tomto zápase zatápěl a výraznou měrou se zasloužil o vítězství. Více se dočtete v tomto rozhovoru.
8.11.Starší žáci se utkali s Novým Mestom nad VáhomVAL - NMV 3:6, 9.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V lize starších žáků nastupuje "mimo soutěž", tedy bez nároku na postup do finálové skupiny slovenský tým Nové Mesto nad Váhom. Bobři se ve středu 7.listopadu s tímto týmme utkali po druhé v sezoně. A stejně jako v prvním případě, i v tomto utkání bylo Nové Mesto úspěšnější a dokázalo Bobry porazit.
10.11.Bobři zajíždějí do KarvinéKAR - VAL 5:3, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 10.listopadu od 17 hodin čeká Bobry další ligový zápas. Tentokráte se Valašské Meziříčí představí na ledě osmého celku tabulky, Baníku Karviná. Potvrdí domácí Karviná roli favorita nebo Bobři naváží na svou vzrůstající formu a odvezou si zpět na Vaalšsko nějaké body?
10.11.Bobři podlehli KarvinéKAR - VAL 5:3, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole se utkali Bobři s celkem Karviné. Hned v první třetině se ale Karviná dostala do dvoubrankového vedení. Bobři sice průběh utkání otočili a dostali se do vedení 3:2, ale nejen že toto vedení nemělo dlouhého trvání, ale Karviná přidala i další branky a porazila tak na svém ledě Bobry poměrem 5:3.
12.11.Dorost podlehl BrumovuVAL - BMB 4:6, 8.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 11. listopadu dorost Valašského Meziříčí přivítal na svém ledě celek Brumova-Bylnice. Po divoké první třetině, která skončila výsledkem 3:3 se do vedení dostali hosté a toto vedení už nepustili. Brumov si tak připsal další výhru poměrem 6:4.
13.11.ValMez bude hostit OpavuVAL - OPA 3:4, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu 14.listopadu od 18 hodin čeká další domácí ligové utkání na A tým Bobrů. Soupeřem jim bude Slezan Opava, který prozatím okupuje pátou příčku v tabulce. Zajímavostí bezesporu je, že Opava ještě nedokázala na ledě ValMezu zvítězit. Dokáže Slezan toto prokletí zlomit? Nebo Bobři prodlouží jejich čekání na výhru z ValMezu?
14.11.Bobři berou v zápase s Opavou bodVAL - OPA 3:4, 16.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali celek Slezanu Opava. Po první třetině byl stav vyrovnaný 1:1. Druhou část ovšem vyhráli hosté a dostali se do vedení 3:2. Půl minuty před koncem si prodloužení vynutil Lukáš Bokroš. Bobři ale v prodloužení inkasovali a připsali si tak jeden bod.
16.11.Valašské derby je opět tadyVAL - VSE 4:3, 17.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu sehrají Bobři v rámci 17. kola tzv. „Valašské derby“. Protivník ze Vsetína okupuje v současné době čtvrté místo v tabulce a ve vyrovnané skupině Východ dokázal z posledních tří zápasů získat 9 bodů. Domácí hokejisté sice takovou bilanci nemají, ale v posledních kolech hra doznala zvýšeného pokroku a nedají soupeři nic zadarmo, navíc valašskomeziříčská bilance s týmem ze Vsetína je více než příznivá. Vše nasvědčuje tomu, že se ve Valašském Meziříčí uskuteční skvělá hokejová bitva, navíc tři vylosovaní diváci získají karton piva Radegast! Úvodní buly zápasů se vhazuje v 17:00.
17.11.ValMez si připisuje tři body za výhru ve Valašském derby!VAL - VSE 4:3, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším utkání čekal Bobry v rámci Valašského derby celek Vsetína. Ten se dostal do vedení, které ale neudržel a Bobři otočili stav utkání ve svůj prospěch. Do konce první třetiny ale soupeř opět srovnal. Druhou třetinu ovlivnila spousta vyloučení, přesto se ValMez dostal do vedení 3:2. Toto vedení v poslední části ještě navýšil Lukáš Bokroš. Nedlouho poté ale Vsetín opět snížil. Více už ale nestihl a Bobři si tak připisují důležité vítězství.
18.11.Klíčové bylo, že jsme udrželi druhou třetinu, říká o Valašském derby brankář Jan LukášVAL - VSE 4:3, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném Valašském derby jsem požádal o dojmy mladého, teprve 19-ti letého, brankáře Jana Lukáše, který byl po zápase vyhlášen hráčem utkání v dresu Valašského Meziříčí. Jak se Honza vůbec dostal do kádru Valmezu? To i mnohem více se dočtete v tomto pozápasovém rozhovoru.
19.11.Dorost zvítězil na ledě BoskovicBOS - VAL 2:4, 9.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole čekal dorost Valašského Meziříčí zápas na ledě Boskovic. Valaši se dostali ve druhé třetině do vedení 2:1, které ještě ve třetí třetině navýšili a připsali si tak vítězství 4:2.
19.11.Mladší žáci porazili Uherské HradištěVAL - UHR 8:0, 9.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáky čekalo domácí utkání proti Uherskému Hradišti. Bobři položili základ své výhře již v první třetině, kterou vyhráli poměrem 3:0. Svůj náskok postupně navyšovali a po zápase se tak mohli radovat ze zaslouženého vítězství.