Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Bobři doma přivítají OpavuVAL - OPA 3:6, 15.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu do Valmezu přivítá Opava, ta v minulém zápase prohrála na nájezdy proti poslednímu Novému Jičínu, a tak bude chtít jistě tuto prohru odčinit. Bobři v minulém zápase ubojovali dva body po výhře na nájezdy proti Frýdku-Místku.
1.11.Bobry posílil zkušený Roman ŠkutchanDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu v zápase proti Opavě nastoupí za Bobry zkušený útočník Roman Škutchan, který převážnou část své kariéry strávil v polské nejvyšší soutěži a ve Francii.
1.11.Nová posila Bobrů: Chci stále vyhrávat !Tomáš KoutnýHC Bobři se v sobotu 2. listopadu opět představí v 17 hodin na svém domácím ledě, tentokrát proti Opavě. Před týdnem jim utkání s Orlovou nevyšlo (0:6), napravili to ale v Porubě, kde urvali po samostatných nájezdech (1:2 sn) dva body. To vše je určitě dobrou pozvánkou na další domácí utkání.
2.11.Bobři podlehli OpavěVAL - OPA 3:6, 15.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dnešním zápase na domácím ledě podlehli Opavě. Ta byla dnes lepším týmem a zaslouženě si odváží domů tři body.
4.11.Přinášíme Vám rozhovor s Markem RandýskemDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes jsme si k rozhovoru přizvali Marka Randýska. Po dlouhé době se k hokeji vrátil a chce se stále zlepšovat. Jaké byly jeho hokejové začátky? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
4.11.V Kroměříži se dařilo pouze mladším žákům, starší žáci i přes bojovnost prohráliredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další ze série zápasů mládežnických celků Bobrů sehráli mladší a starší žáci na ledě silného HK Kroměříž. Bobrům se dařilo napůl, zatímco mladší žáci zvítězili, starší žáci svému soupeři podlehli. I přesto oba týmy mládežnických nadějí Bobrů zaslouží poděkování za přístup k utkání.
5.11.Dorostenci si protáhli vítěznou šňůruHOD - VAL 2:4, 5.kolo | Tomáš Koutný

HOKEJ: Po úspěchu v Uherském Brodu, odjeli  o víkendu dorostenci HC Bobři Valašské Meziříčí na led Hodonína.

5.11.Bobři zajíždějí na horkou půdu JestřábůPRO - VAL 5:3, 16.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu zajíždění na horkou půdu Prostějova. Ten se zatím nachází na prvním místě v tabulce a má ambice na postup do první ligy. Bobrům se tuto sezónu moc nedaří, a tak bude tento zápas pro ně jistě velmi těžký.
6.11.Bobři i přes bojovný výkon Prostějovu podlehliPRO - VAL 5:3, 16.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes i přes bojovný výkon padli na půdě Jestřábů. Bobři vedli po první třetině 1:0, ale druhá třetina se jim vůbec nepovedla. Ve třetí třetině se s výsledkem nedalo skoro nic již dělat, a tak odjíždějí domů bez bodu.
8.11.Bobři se doma představí proti BřeclaviVAL - BRE 3:2, 17.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu do Valmezu zavítá Břeclav. Té se v posledním době moc nedaří a v posledním zápase prohrála na nájezdy proti Novému Jičínu. Bobři v posledním zápase po bojovném výkonu prohráli na půdě Prostějova. Tento zápas nám jistě nabídne zajímavou podívanou.
9.11.Bobři porazili Břeclav na nájezdyVAL - BRE 3:2, 17.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobrům se podařilo dnes vyhrát. Celý zápas sice prohrávali, ale naštěstí v závěru zápasu vyrovnali. Na nájezdy vyhráli díky Miroslavu Vargovi, který jako jediný hráč nájezd proměnil.
10.11.Na přesilovkách musíme zapracovat a začít je trestat, má jasno obránce Jakub ŘezáčMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném utkání s Břeclaví jsem požádal o dojmy hráče extraligové zlínské juniorky, který u Bobrů působí formou střídavých startů. Obránce Jakub Řezáč ihned po svém příchodu do Valašského Meziříčí dokázal, že i přes svůj mladý věk zaujal v týmu pozici stabilního obránce, na kterého trenér Vavrečka spoléhá. Jak se Jakub dostal do Valmezu, jak hodnotí zápas s Břeclaví, nebo jeslti nastoupí na Vsetíně se dočtete ve článku.
10.11.Dorostenci dnes prohráli na neproměňování šancíVAL - TEC 2:4, 7.kolo | Tomáš Koutný9.11. 10:00
12.11.Mladší žáci porazili Uherské Hradiště, starší žáci naopak prohráliredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - další zápasy sehráli mladší a starší žáci Bobrů na domácím ledě, kde hostili celky z Uherského Hradiště. Mladším žákům se podařilo své vrstevníky porazit, starší žáci i přes dobrý výkon na svého soupeře nestačili.
12.11.Druhé derby sezóny je tady! Bobři zajíždějí na VsetínVSE - VAL 4:1, 18.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu nás čeká druhé derby. Bobři zajíždějí na Vsetín. Čeká nás určitě zajímavý zápas plný emocí a bojovnosti. Vsetín se zatím pohybuje ve středu tabulky, Bobři se chtějí odlepit z posledního místa. Přijeďte je podpořit!
14.11.Bobři ani napodruhé Vsetín neporaziliVSE - VAL 4:1, 18.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zajížděli na led Vsetína, kde chtěli odčinit domácí porážku z minulého derby. O osudu zápasu tak možná rozhodla již první minuta, ve které Bobři neproměnili trestné střílení a naopak následně domácí dokázali ke konci první třetiny dvakrát skórovat. I přes snížení stavu Zdeňkem Novosadem však domácí přidali ještě dvě branky a rozhodli tak o tom, že tři body zůstávají na Vsetíně.
15.11.Bobři doma přivítají Techniku BrnoVAL - TEC 1:7, 19.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Technika Brno. Ta se zatím po svém návratu do skupiny Východ nachází zhruba ve středu tabulky. Bobři se stále nacházejí na posledním místě a budou se chtít konečně odpichnout ode dna. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas.
16.11.Technika udělila Bobrům lekci z produktivityVAL - TEC 1:7, 19.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí si chtěli po nevydařeném valašském derby spravit chuť na brněnské Technice. První třetinu sice domácí hráči prohráli jednobrankový rozdílem, nicméně ihned ve druhé části proměnil trestné střílení Miroslav Varga a vyrovnal stav utkání. Že to ovšem bylo ze strany Bobrů vše nikdo asi nečekal. Hosté druhou část jasně ovládli a přidávali jednu branku za druhou, když se na své branky ani nikterak "nenadřeli". Konečný výsledek rozdílu šesti branek sice situacím na ledě neodpovídal, ale je určitě k zamyšlením nad produktivitou a přístupu hráčů k utkáním!
17.11.Mladší žáci Brumov rozstříleliVAL - BMB 16:4, 10.kolo | Tomáš KoutnýV neděli v 10,15 hodin začal dvojzápas mezi žáky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC Brumov-Bylnice. Jako první se podle hokejových regulí proti sobě postavily ročníky 2002 a mladší.
17.11.Čtyřgólový Brodek vystřílel starším žákům tři bodyVAL - BMB 4:1, 10.kolo | Tomáš KoutnýV neděli v 10,15 hodin začal dvojzápas mezi žáky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC Brumov-Bylnice. Starší žáci po brankostroji mladších získali také tři body, především díky velkému dni Jiřího Brodka.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS