Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Mizérie pokračuje i nadále, z Karviné bez bodu, pozice v tabulce se otáčíSKK - VAL 6:2, 21.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Těžko se hodnotí v emocích utkání... Kór v zápase, které bylo pro Bobry velice důležité a defacto o "šest bodů". Jejich prohra - vysoká prohra, je upoutala na samé dno druholigové tabulky. Masochisticky řečeno tam, kde byla jejich pozice poslední dvě sezóny. Bobři však před utkáním s Karvinou vyměnili trenéra, tato změna měla vést k novému impulsu pro mužstvo. Impuls však nepřišel vůbec žádný. Bobři v utkání prohrávali už šestibrankovým rozdílem. V posledních minutách dokázali snížit zásluhou Matušenka a Sprušila. Hrát posledních pět minut utkání však na body nikdy nestačí a stačit nebude ani v extralize, ani v kraji. Bobři jsou touto prohrou poslední a pozice s Karvinou si v tabulce proměňují. Karviná tímto vítězstvím získává taktéž 14 bodů, nicméně s lepším skórem a celých 43% ze všech získaných bodů vytěžila právě proti Bobrům. Je na čase, aby hráči začali opět bojovat a hrát srdcem! Při tomto atributu žádného fanouška prohra mrzet nebude, ale nesmí se zapomenout na hlavní: letos žádná další šance se udržet v soutěži zvané baráž se nekoná...
28.11.V dalším kole 2. ligy zajíždějí Bobři na led Karvivé. V sázce bude Černý Petr.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naše hokejisty čeká v sobotu na severu Moravy důležitý zápas. Nastoupí proti sobě soupeři,kteří se nacházejí na chvostu tabulky,na 10. a 11. místě. S nadsázkou se tedy dá říci,že v sázce bude Černý Petr. Ačkoliv letos odpadly boje o udržení se v soutěži,bude se v podstatě jednat o již druhé pokračování barážové série,ve které s Karvinou zatím na zápasy prohráváme 0:1.
27.11.K získání bodů bychom potřebovali do sebe dostat lehkost a více sebedůvěry, má jasno kapitán Martin VargaredakcePo prohraném utkání s Technikou Brno jsme požádali o dojmy ze zápasu útočníka Martina Vargu. "Škoda přesilovek, ale to je výsledek psychického rozpoložení týmu", říká o početních výhodách svého mužstva jeho kapitán. Více se dočete uvnitř článku.
26.11.Bobrům se nepovedlo další utkání, Technika jim nadělila 6 branekVAL - TEC 1:6, 20.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobří mizérie pokračuje, tentokrát se jejich katem stala Technika Brno. Bobři sice začali výborně a od první minuty zásluhou Martiníka vedli. Vedení se jim podařilo udržet do poloviny zápasu. Bohužel zásluhou okleštěné sestavy a taky páru individuálním chybám inkasovali v druhé polovině utkání hráči Valašského Meziříčí 6 gólů, všechny 3 body si tedy odvezla Technika do Brna.
24.11.Bobři přivítají druhou Techniku.VAL - TEC 1:6, 20.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu se mohou fanoušci těšit na domácí utkání Bobrů, ti nastoupí proti hráčům z Techniky Brno. Bobrům se letos nedaří a nacházejí se na předposledním místě, Technika je na tom značně líp a je na druhém místě za Přerovem. Přijďte Bobry podpořit!
24.11.Mladší i starší žáci se z Blanska vrátili s plným bodovým ziskem.Pavel Škrhla Naši mladí Bobříci smetli soupeře do Macochy a ze svého dvojzápasu si přivážejí výhry 11:2 a 9:2.
24.11.Dorostenci po nevýrazném výkonu prohráli v Orlové.Pavel ŠkrhlaNaši mladí Bobři svůj zápas,ve kterém po celou dobu tahali za kratší konec,prohráli v Orlové 1:5.
23.11.Bobři ani ve druhém valašském derby neuspěliVSE - VAL 7:2, 19.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři nedokázali v zápase s VHK kromě vyrovnávací branky držet krok. Hráči Valašského Meziříčí v podstatě půl zápasu hráli v oslabení, čehož domácí Vsetín dokázal využít celkem čtyřikrát. Hráči ze soutoku obou Bečev tak prohráli druhé derby sezóny. Zápas je za námi, v podstatě se dá říci, že pokud výkony týmu nepůjdou nahoru, o lepší místo, než současné, mluvit patrně nemůžeme. Je na hráčích, aby ukázali, že na druhou ligu skutečně mají již ve středu, proti dalšímu těžkému soupeři, Technice Brno. Věříme, že Bobři zaberou a body zůstanou na Valašsku!
20.11.Další díl Valašského derby je tady!VSE - VAL 7:2, 19.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čeká další venkovní utkání, kdy se v sobotu 22. listopadu od 17:30 představí v rámci Valašského derby na vsetínském Lapači. Tamní klub se vyhřívá na špici tabulky a vstupuje do tohoto zápasu jako favorit. Zatnou Bobři zuby a vyplení Lapač?
20.11.Jen tvrdá dřina nás dostane zespoda tabulky, říká útočník Jiří Slovák redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jediným valašskomeziříčským střelcem v zápase s Přerovem se stal útočník Jiří Slovák. Ten zhodnotil právě minulé utkání na ledě Zubrů, a také zmínil, co je potřeba, aby se výkony Bobrů zvedly a tým začal dále bodovat.
19.11.Naše žákovská družstva se o prodlouženém víkendu utkala se svými soupeři ve Vyškově a doma proti Technice Brno.Pavel ŠkrhlaMladí Bobři odehráli v sobotu dvojzápas ve Vyškově a odvezli si domů dvě vítězství. V pondělí sehráli své zápasy s Technikou Brno na domácím ledě s bilancí jedné výhry a jedné porážky.
18.11.Bobři odjíždějí z Přerova s prázdnouPRE - VAL 5:1, 18.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí před Valašským derby prohrálo v Přerově vysoko 5:1. Jediným úspěšným střelcem se stal v závěru Jiří Slovák, který však jen zkorigoval skóre.
17.11.V Meziříčském derby Bobři svého soupeře rozstříleli 11:0.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 9. kolo krajského přeboru dorostenců svedla bitvu dvě moravská Meziříčská družstva, které od sebe dělí vzdálenost téměř 200 km. To Valašské hostilo Velké.
16.11.Opava si z Valašska odváží tři bodyVAL - OPA 2:3, 17.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali celek Opavy a bohužel neprodloužili sérii zápasů, ve kterých dokázali bodovat. Kocián poslal v úvodní periodě hosty do vedení, které dokázal Valentík anulovat. Opava však dokázala odskočit na rozdíl dvou branek a zdálo se být rozhodnuto. Škumát vykřesal ještě pro domácí naději, avšak více již Bobři nestihli, a Opava tak zvítězila.
16.11.Bobři se ve sváteční pondělí představí na ledě PřerovaPRE - VAL 5:1, 18.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další ligové utkání, ve kterém se netradičně v pondělí 17.listopadu od 17 hodin představí na ledě Přerova. Udrží se Zubři na čele tabulky, nebo se ValMez přiblíží příčkám zajišťující vyřazovací boje?
13.11.Bobři přivítají celek OpavyVAL - OPA 2:3, 17.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším ligovém zápase přivítají hráči Valašského Meziříčí na svém ledě celek Slezanu Opava. Slezané neprožívají zrovna nejúspěšnější období sezóny, a pozvolna se propadají tabulkou. Dokáží svůj pád zastavit, nebo Bobři potvrdí, že Opava si z jejich ledu body nevozí? To se dozvíme v sobotu 15. listopadu od 17 hodin.
12.11.Dorostenci si ze zápasu v Brně body nepřivezli.Pavel ŠkrhlaMladí Bobři sehráli v Brně s Technikou smolný zápas.I přes značnou převahu na body nedosáhli a vezou porážku 3:4.
12.11.Úspěšná mise žáků v Uherském Hradišti.Pavel ŠkrhlaV úterý 11.11.2014 sehráli mladí Bobři svá utkání na ledě Uherského Hradiště.Mladší žáci si přivezli výhru 5:3,starší berou bod za remízu 5:5.
12.11.Bobři si odváží z Břeclavi jeden bodBRE - VAL 4:3, 16.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po dvou vítězných utkáních v řadě pokračují Bobři v bodovém zisku i z ledu Břeclavi. Bobři v zápase dvakrát vedli, nicméně domácí Lvi vždy dokázali srovnat stav utkání. Tři minuty před koncem šli domácí dokonce do vedení, nicméně hostující Bobři stačili stav utkání vyrovnat a zajistit si tak bodový zisk z hostujícího kluziště. Hned v úvodu prodloužení však Břeclav využila svou přesilovou hru a připisuje si bonusový bod navíc. Bobři však vezou zpět na Valašsko cenný bod. Za Valašské Meziříčí se v utkání trefili Baroš, Martiník a Varga Mar. Věříme, že bodový zisk prodloužíme i v sobotním utkání s Opavou.
10.11.Bobři zajíždějí na led BřeclaviBRE - VAL 4:3, 16.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dvou vítězných domácích zápasech čeká Bobry utkání na ledě soupeře. A hned v téměř 200 kilometrů vzdálené Břeclavi. Lvi opravdu bojují, jako jejich jmenovci ze zvířecí říše, a vyhřívají se na 5. místě tabulky s minimální ztrátou na čelo soutěže. Dokáží Bobři navázat na dvě vítězství, nebo Břeclav udrží krok s čelem tabulky? To se dozvíme ve středu 12. listopadu od 18 hodin
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS