Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Výsledkový servis mládeže 27. - 29.11.2015p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další porci zápasů mají po víkendu za sebou naši mladí hokejisté.
29.11.Bod je určitě hodně cenný, říká o utkání s Frýdkem-Místkem, brankář Jiří Slovák redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke svému letošnímu prvnímu startu v dresu Bobrů z Valašského Meziříčí nastoupil brankář Jiří Slovák . Ten v letošní sezóně působí v prvoligovém Přerově. Fanouškům Bobrů hodně známý brankář z minulých let svým výkonem potvrdil své kvality a výraznou měrou pomohl hráčům z Valašska překvapit domácí Frýdek-Místek a "urvat" pro Bobry bod do tabulky. Jak sám brankář znodnotil utkání s třineckou farmou?
28.11.Bobři senzačně bodovali ve Frýdku-MístkuFRM - VAL 3:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Urputný boj předvedla ve Frýdku-Místku modrobílá družina Petra Tejkla a po prohraných nájezdech si odváží domů zasloužený bod. I přes tlak domácích dokázali především díky skvělému brankáři Slovákovi vždy srovnat a udržet vyrovnaný stav skóre po celou dobu hracího času. O góly Bobrů se postarali Martin Kubo a Antonín Sprušil. Početná výprava fanoušků z Valašského Meziříčí tak neodjížděla domů zklamaná. Za podporu všem děkujeme.
27.11.Kam,kdy a kde na mládež tento víkend?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naše mládežnická mužstva mají na pořadu další kola svých soutěží. Kdo,kdy,kde a s kým? O tom níže.
26.11.Bobři zamíří na led ocelového Frýdku-MístkuFRM - VAL 3:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jedno z papírově nejtěžších utkání odehrají Bobři tuto sobotu v hale Polárka ve Frýdku-Místku. V moderní sportovní hale bude 23. kolem načata druhá polovina ligy. Souboj prvního celku s předposledním se odehraje 28.11.2015 od 17:00.
25.11.Bobrům se v Porubě nezadařiloPOR - VAL 6:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Šestigólový příděl si domů z Ostravy odvážejí svěřenci Petra Tejkla, kteří nestačili na Porubu. Nepovedený zápas alespoň důstojně zakončili dvěma góly Studený a Pořický v poslední periodě.
23.11.Bobři mají před sebou dvě venkovní utkání po sobě, začínají v PoruběPOR - VAL 6:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již podruhé v této sezóně se utkají celky Poruby a Valašského Meziříčí. Tentokrát ale Bobři zavítají na ostravský stadion v Porubě, kde se pokusí obhájit své vítězství 5:4 proti Porubě z 11. kola na domácí ploše. Utkání se odehraje ve středu 25.11.2015 od 18:00 na zimním stadionu Ostrava - Poruba, který má kapacitu 5000 diváků.
23.11.Výsledkový servis mládeže 20.11. - 22.11.2015p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naši mladí hokejisté si poradili se svými soupeři se střídavými úspěchy.
21.11.Bobři doma urvali cenné tři bodyVAL - KAR 3:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ze souboje dvou posledních celků ligy vzešli jako vítězové domácí Bobři. Ve vyrovnaném utkání dokázali v poslední třetině otočit nepříznivé skóre a díky šťastnému gólu Zbyňka Hradila porazili Karvinou 3:2. Valašské Meziříčí má na 11. místě náskok 3 bodů na poslední Karvinou a osm bodů ztrácí na 10. Břeclav.
19.11.Teď, nebo nikdy! Bobři se utkají doma proti KarvinéVAL - KAR 3:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Souboj dvou posledních celků tabulky se blíží. Na led Valašského Meziříčí zavítá Karviná. Z minulého souboje vzešli jako vítězové karvinští, když na svém ledě porazili Bobry 2:1. Nyní mají Bobři příležitost proměnit svou dosavadní hru v body. Pro poraženého bude znamenat tento duel i poslední místo v tabulce po 21. kole ligy. Utkání se odehraje v sobotu 21.11.2015 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
19.11.Kam a kdy o tomto víkendu na mládež? (20.11.- 22.11.2015)p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naši mladí hokejisté ukousnou další porci svých mistrovských zápasů. Kdo,kdy a kde bude hrát? To se dočtete zde.
17.11.Bobři inkasovali pouze jeden gól, přesto brněnské Technice podlehliTEC - VAL 1:0, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři odehráli na ledě silného soupeře vyrovnaný hokej. O vítězství soupeře rozhodola jediná branka, na kterou asistoval bývalý hráč Bobrů Mikuláš Zbořil. Bobři odjíždějí z Brna s pátou porážkou řadě na kontě.
16.11.Bobři zajíždějí do Brna, podaří se jim Techniku porazit?TEC - VAL 1:0, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V úterý 17. listopadu Bobři zajíždějí do Brna, kde se utkají s Technikou. Ta se nachází v první polovině tabulky, konkrétně na 5. místě. Bobři jsou stále na předposledním místě. V poslední zápase však předvedli velmi dobrý výkon a jen těsně podlehli Vsetínu. Na výkon budou chtít určitě navázat právě v tomto zápase.
15.11.Výsledkový servis mládeže 13. - 15.11.2015p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naše mládežnická mužstva měla na pořadu další porci mistrovských utkání. Jak si vadly naše mladé naděje?
14.11.Bobři v derby těsně podlehli VsetínuVAL - VSE 3:4, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašskému derby dnes nechybělo nic. Góly, dobrou diváckou kulisu i těsný výsledek až do konce utkání duel rozhodně nepostrádal. Ze souboje vzešli jako vítězové hosté ze Vsetína. Bobři se ale za svůj odvedený výkon stydět nemusí. O dva góly na straně Valašského Meziříčí se postarala nová posila ze Vsetína Martin Kubo. Třetí branku přidal, a tím i zdramatizoval závěr, exvsetínský Martin Kývala. Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu!
12.11.Bobři budou hostit druhé valašské derby sezónyVAL - VSE 3:4, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po více než deseti měsících se může dočkat fanoušek Bobrů valašského derby na domácí půdě. Již tuto sobotu poměří své síly dva odvěcí rivalové z Valašska. Pro zapáleného fanouška bude tento téměř hokejový svátek znamenat souboj týmů z opačných stran tabulky. "Prohrát se může s kýmkoliv, jenom né se Vsetínem,", říkával ještě letos Petr Dvořák. Dnes svou slavnou citaci trochu pozměnil. Ovšem jak je známo, derby nemá favorita, proto přijďte v co největším počtu Bobry podpořit. Společně budeme silnější! Začátek souboje je naplánován na 17:00.
11.11.Bobři se vracejí z Hodonína s prázdnouHOD - VAL 6:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři si připisují třetí prohru v řadě. Po utkání, ve kterém rozhodly nejvíce góly v oslabení, nestačili na hodonínské Drtiče. O výsledku rozhodla převážně nevydařená druhá třetina, na kterou by měli Bobři co nejrychleji zapomenout. Týmu v tomto zápase nepomohly ani 2 body (1+1) Václava Studeného. Duel nedochytal kvůli zranění Lukáš Vydržel.
9.11.Bobři se představí v HodoníněHOD - VAL 6:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V 18. kole se mužstvo Bobrů podívá do Hodonína. V cestě za body jim bude stát celek Drtičů, kteří na domácím ledě nedají nikomu nic zadarmo. V prvním vzájemném utkání na půdě Bobrů vyhráli hodonínští Drtiči 7:0, což vedlo i ke změně na trenérské pozici. Utkání se odehraje ve středu 11.11.2015 na stadionu Václava Nedomanského s kapacitou 3500 diváků. Začátek duelu je naplánován na 18:00.
8.11.Výsledkový servis mládeže 6. - 8. 11.p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jedinými mužstvy naší mládeže,jež o tomto víkendu sehrála svá mistrovská utkání, byli žáci 3. tříd. Jejich soupeři byly týmy z Brumova-Bylnice a Uherského Brodu.
7.11.Mizerná první polovina zápasu rozhodla, Opava odváží tři bodyVAL - OPA 3:4, 17.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes hostili celek Opavy. První polovina zápasu se Bobrům vůbec nevydařila. Prohrávali dokonce o čtyři branky. Nástup ve druhé třetině už byl pozdě, Bobři sice skórovali hned třikrát, vyrovnací branku však již nevstřelili. Opava si tak dnes odváží všechny body.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Moravské Budějovice 2005
HC Bobři Valašské Meziříčí