Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2008 vyšly tyto články:

21.12.V Přerově našli Bobři přemožitelePRE - VAL 3:1, 28.kolo | Aleš NovotnýZatímco na domácím ledě přehráli Bobři Přerov jasně 8:2, v odvetě na ledě soupeře nezachytli nástup Zubrů v první třetině a za stavu 2:0 bylo pro Valašské Meziříčí velmi těžké zápas obracet. Přerovu skvěle zahrála obrana, která povolila pouze jediný úspěch Meziříčí, dvě minuty před koncem se prosadil Ondřej Martiník, který snížil na konečných 3:1 pro Přerov.
21.12.První třetinu jsme odflákli, říká trenér Roman SedlákPRE - VAL 3:1, 28.kolo | Aleš NovotnýTým hokejových Zubrů se rozhodl na domácím ledě oplácet soupeřům porážky z první poloviny základní části. Po vítězství nad Orlovou si Zubři vyšlápli i na lídra tabulky a díky velmi bojovnému kolektivnímu výkonu porazili vedoucí Bobry z Valašského Meziříčí. "První třetinu jsme odflákli. Pak ve druhé a třetí třetině už kluci začali více hrát, ale bohužel jsme gól dali moc pozdě. To už bylo velmi těžké ještě s tím zápasem něco udělat," říká smutně trenér Valašského Meziříčí Roman Sedlák.
19.12.Bobři zakončí hokejový rok 2008 zápasem proti PřerovuPRE - VAL 3:1, 28.kolo | V. UrubekHokejisté Valašského Meziříčí zakončí veleúspěšnou část sezony odehranou v roce 2008. Soupeřem jim budou Zubři z Přerova, tým, který se po výměně hlavního trenéra začíná zvedat a vzestupnou formu bude chtít potvrdit také v sobotu 20.12. Bobři mají jistotu, že i v případě, že by na Hané nebodovali, zůstanou na čele tabulky 2. ligy skupiny Východ a také se s touto velmi povedenou částí sezony určitě chtějí rozloučit vítězstvím.
17.12.Šebesta s Vargou zničili Velké MeziříčíVAL - VEL 5:3, 27.kolo | Michal Berg, Michael Voráč, Richard ZuzaňákZápas proti Velkému Meziříčí se změnil v galapředstavení dvou hráčů Bobrů. David Varga vstřelil svůj první druholigový hattrick v kariéře a Pavel Šebesta se gólem a čtyřmi přirávkami podílel na všech brankách svého týmů v utkání. Kapitán Bobrů navíc neproměnil trestné střílení. Šebesta i nadále kraluje kanadskému bodování druhé ligy, stejně jako Valašké Meziřčí vládne tabulce východní skupiny 2.ligy. Poslední zápas před Vánocemi sehrají Bobři v sobotu v Přerově.
16.12.Ve středu přivítáme Velké MeziříčíVAL - VEL 5:3, 27.kolo | Michal BergV další kole 2.ligy přivítají Bobři na domácím ledě hokejisty Velkého Meziříčí. Soupeř z Vysočiny sice patří v tabulce až na předposlední 15. příčku, ale v minulém kole si připsal cenný skalp - na domácím ledě porazil silný Šumperk 4:2. Valašské Meziříčí ovšem před svými fanoušky body jen tak neztrácí a i v tomto zápase bude velkým favoritem.
14.12.Valaši jedou z Nového Jičína se vztyčenou hlavou, vezou bodNJI - VAL 5:4, 26.kolo | David SchlegelBobři z Valšského Meziříčí sehráli v Novém Jičíně hezký zápas. Dokonce v něm dvakrát vedli, ale nakonec domácí dokázali vyrovnat a v samostatných nájezdech se Novojičínským dařilo lépe. Celkem pět ze šestí nájezdů skončilo gólem, nedal jediný Petr Dvořák. Dva góly hostí vstřelil útočník Roman Vaněček. Bobři však smutnit nemusejí, skupinu Východ vedou před nedělními dohrávkami se sedmibodovým náskokem.
13.12.Na Bobry čeká připravený Nový JičínNJI - VAL 5:4, 26.kolo | Tomáš PeroutkaV sobotu 13. prosince vyjíždí Bobři z Valašského Meziříčí na led sedmého celku tabulky – Nového Jičína. V minulém zápase Bobři potvrdili neporazitelnost v domácím prostředí, kdy udolali Opavu 5:3. V posledním zápase, kdy hrál Valmez venku, uhrál výhru se Ždárem 3:6 a potvrdil tak, že nejen doma je nebezpečný. Potvrdí Bobři své vedení i ve 25. kole?
10.12.Bobři porazili Opavu a vedou tabulku o šest bodůVAL - OPA 5:3, 25.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákPo první třetině to vypadalo, že Opava zase tak silný soupeř nebude. Pravda byla ale úplně jiná. Valašské Meziříčí sice zásluhou Martiníka zvýšilo až na 3:0, ale Slezan ukázal své kvality a dokázal snížit na rozdíl jedné branky. Poslední tečku za utkáním dali opět domácí Bobři, když Ondra Tatarčík upravil skóre na konečných 5:3.
9.12.Informace k utkání HC Bobři – VHKMichael VoráčUtkání 29. kola 2. ligy mezi HC Bobři Val. Meziříčí a VHK Vsetín se uskuteční v sobotu 3.1.2009 v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí. Přinášíme informce o předprodeji vstupenek na tento zápas.
7.12.Vynikající závěr přinesl Bobrům vítězství na ledě ŽďáruZNS - VAL 3:6, 24.kolo | Michal Berg, Martin KrásnýPo dvou třetinách Bobří překvapivě prohrávali na ledě Žďáru nad Sázavou 2:3. V 52. minutě však v přesilovce srovnal Jiří Krisl a když už se zdálo, že vyrovnaný zápas půjde do prodloužení, sehráli Bobři minutové galapředstavení. Během 42 vteřin v 59. minutě nastříleli zkoprnělým domácím tři branky, když se postupně trefili Dalibor Sochorek, Petr Dvořák a Ivo Kratěna. Závěrečná kanonáda tak přinesla upevnění prvního místa Valašského Meziříčí v tabulce. V nejbližším domácím zápase přivítají Bobři ve středu na svém ledě Opavu.
6.12.Bobři jedou do Žďáru pro bodyZNS - VAL 3:6, 24.kolo | Tomáš PeroutkaPo prohraném zápasu v Brně a vítězství Bobrů nad Uničovem vyjíždí tuto neděli celek Valašského Meziříčí na led dvanáctého celku tabulky Žďáru nad Sázavou. Bobři si stále drží tří bodový náskok před druhým Hodonínem a pětibodový před Draky z Šumperku. Udrží si Valašské Meziříčí náskok i ve 24. kole?
3.12.Valašské Meziříčí v pohodě přehrálo UničovVAL - UNI 5:2, 23.kolo | RedakceHokejisté Valašského Meziříčí si na domácím ledě připsali další výhru, když ve středečním utkání 23. kola porazili HC Uničov 5:2. Zlomový gól vstřelil hned na začátku druhé třetiny Petr Dvořák, který zvyšoval na 3:1. Ve zbytku utknání si domácí výsledek pohlídali a do tabulky si tak připsali další tři důležité body.
2.12.Lidé postupně objevují, že i u nás se hraje dobrý hokej, říká Petr KovářDavid SchlegelHokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí prožívají od postupu do druhé ligy nejkrásnější období. Se čtyřbodovým náskokem vedou celou soutěž a říjnové derby se Vsetínem bylo oslavou celé soutěže. Takovou návštěvu, jaká viděla vzájemný souboj Na Lapači, neuvidí mnohá extraligová města za celý rok... Sportovním manažerem Bobrů je Petr Kovář, se kterým jsme si povídali o cestě za letošním úspěchem, ale také o problémech, které hokej ve Valašském Meziříčí trápí.
2.12.Na Valašsko míří UničovVAL - UNI 5:2, 23.kolo | Michael VoráčVe 23. kole přivítá celek HC Bobři Valašské Meziříčí ve středu na domácím ledě sedmý tým tabulky HC Uničov. Valašské Meziříčí se nachází ve špatné situaci. Týmu chybí pět kvalitních hráčů, kteří jsou zranění. Na to také hokejisté z Valašska doplatili v neděli, kdy prohráli s Technikou Brno. Udrží si Valašské Meziříčí doma neporazitelnost?