Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Je to pro mě čest být součástí mužstva, říká kustod František MusilMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Během dosavadní sezony jsme vám přinášeli rozhovory s hráči a vedením oddílu HC Bobři. K dnešnímu poslednímu dni v roce 2009 Vám představíme člověka, který k meziříčskému hokeji stoprocentně patří. Rozhovor s mužem, který se stará o pohodlí a výzbroj hráčů - kustod František Musil.
29.12.Bobři obsadili druhé místo v turnaji!Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnech 28. a 29. prosince se konal na zimním stadionu turnaj 4. tříd za účasti domácích Bobrů, HK Dukly Trenčín, HC Slovanu Bratislava, HC Letců Letňany a HC Znojemských Orlů. Turnaj vyhráli hráči z Trenčína před Bobry a Letci. Čtvrtí skončili Orli ze Znojma a poslední příčku obsadil Slovan Bratislava.AKTUALIZOVÁNO.
25.12.HC Bobři pořádají vánoční turnaj 4. třídMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá hokejový turnaj žáků 4.tříd ve velkém hokeji konané v pondělí a úterý 28. – 29. 12. 2009 na ZS ve Valašském Meziříčí za účasti týmů: HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Znojemští Orli, HC Letci Letňany, HK Dukla Trenčín a HC Slovan Bratislava . Přijďte podpořit naše nejmenší hráče v tomto prestižním turnaji!
24.12.Nejmenší Bobři změřili síly s KroměřížíMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 20.12.2009 odehráli své další mistrovské utkání 3. a 4. třídy HC Bobři Valašské Meziříčí. S jakými výsledky se dozvíte z následujícího článku.
23.12.Chtěli jsme tento zápas za každou cenu vyhrát, říká útočník Dalibor SochorekTEC - VAL 3:5, 25.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po posledním utkání v roce 2009 v Blansku jsme se rozhodli vyzpovídat útočníka Dalibora Sochorka, který v tomto zápase dokázal vstřelit dva góly. Jaké jsou plány mužstva na vánoční svátky? I na to nám Dalibor odpověděl.
22.12.Bobři v Blansku zakončili rok vítězně TEC - VAL 3:5, 25.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním zápase roku 2009 hokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí zvítězili nad svým soupeřem z Blanska v poměru 5:3 a vrátili se tak opět do čela druholigové tabulky před Přerov. Velkou zásluhu na tříbodovém vítězství měl dvougólový Dalibor Sochorek, který poté měl možnost i trestného střílení, které však neproměnil. Jednou brankou se v zápase prezentoval kapitán Pavel Šebesta a Tomáš Brunec s Petrem Dvořákem. Touto výhrou Bobři zakončili úšpěšně letošní rok a nezbývá než mužstvu popřát, aby se jim stejně dařilo i v následujícím roce a zbytku celé sezony!
21.12.V posledním zápase tohoto roku zajíždějí Bobři do BlanskaTEC - VAL 3:5, 25.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po velkém boji v Hodoníně, kde Bobři prohráli o jedinou branku se hokejisté Valašského Meziříčí představí podruhé za sebou na hostujícím ledě. Cílem cesty je opět jih, tentokrát Blansko. Tým Blanska v minulém kole zajížděl na led Valašského hokejové klubu kde Technika prohrála 4:1. Bobři zajisté budou chtít v tomto nadcházejícím zápase zvítězit a udržet si přes vánoční svátky první místo v tabulce. Blansko bude mít určitě snahu se vytáhnout na lídra soutěže a vybojovat další potřebné body do tabulky. Zápas tentokrát začíná již v úterý, 22.prosince od 18. 00 hodin na zimním stadionu v Blansku.
20.12.Jakub Mocek: Roli jedničky si užívámHOD - VAL 4:3, 24.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po svalovém zranění Michala Krumpocha a nemoci dvojky Tomáše Popoviče se z třetího brankáře stala jednička týmu. Řeč je o mladém brankáři Mockovi. Nutno říct, že se své role zhostil dokonale a i na ledě silného Hodonína předváděl solidní výkon. Jak viděl zápas a co říká na spornou branku, kterou rozhodčí uznal? I nato jsme se jej zeptali.
19.12.Nejen hokejisté Hodonína porazili BobryHOD - VAL 4:3, 24.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K dalšímu zápasu II.ligy skupiny Východ zajížděli Bobři ve šlágru kola do Hodonína. Domácí sice už vedli 3:0, ale Bobři se nevzdali a zásluhou Vnenka s Bokrošem dokázali snížit na 3:2. Pak ale přišla chvíle hlavního rozhodčího, který uznal 4. gól Drtičů, i když puk nepřešel přes brankovou čáru před odpískáním přerušené hry. Otřeseným Bobrům se už pouze podařilo snížit na konečných 4:3.
18.12.Souboj dvou nejproduktivnějších celků je tady. Drtiči hostí BobryMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další ze série očekávaných druholigových zápasů mohou shlédnout diváci a fanoušci obou mužstev v sobotu na zimním stadionu v Hodoníně. Pikantní souboj mezi dvěma týmy, které jsou na špici druholigové tabulky. Valašské Meziříčí momentálně hýří střeleckou produktivitou, kdy v posledních třech zápasech dokázali hráči svým soupeřům nastřílet 24 branek. Hodonín po výměně trenérů hraje také ve svých zápasech prim a tým jde opět k nejvyšším metám druholigové tabulky. Zápas mezi nejproduktivnějšími týmy II.ligy skupiny Východ začíná v sobotu, 19.12. od 17. hodin na zimním stadionu v Hodoníně.
16.12.Bobři rozstříleli Prostějov 8:3VAL - PRO 8:3, 23.kolo | Michal Václav,Jakub Nikl, Lukáš PořickýV tomto utkání hostili Bobři celek Jestřábů z Prostějova a už od začátku utkání dávali na ledě znát, kdo je domácí. Bobři i přes inkasovanou první branku zatížili konto soupeře 8 góly, když se trefili dvakrát Šebesta, Brunec a po jedné brance přidali Sochorek, Růčka, Varga D. a Hruškovský. V utkání se na straně Bobrů představil i nový obránce Michal Palík.
16.12.Vyrovnávací branka nás nastartovala, říká nová tvář v obraně Bobrů Michal PalíkMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - novou tvář v dresu Bobrů s číslem 39 na zádech mohli fanoušci Bobrů rozpoznat v obraně Valašského Meziříčí. Je jím Michal Palík, který je v dresu Meziříčí prozatím na měsíční hostování z VOKD Poruba. Jak hodnotí svůj první zápas v dresu s Bobrem na hrudi se dozvíme v nadcházejícím minirozhovoru.
15.12.Do Valmezu přiletí JestřábiVAL - PRO 8:3, 23.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Letos naposledy, uvidíme Bobry na domácím ledě. Našim soupeřem bude tým HC Jestřábi Prostějov. Ti svůj poslední zápas prohráli s Hodonínem, zato Valmez vyhrál na ledě Uničova vysoko 10:3. Jak dopadne tento zápas se dozvíme ve středu 16. prosince v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
12.12.Bobři deklasovali Uničov 10:3UNI - VAL 3:10, 23.kolo | Lukáš Pořický, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším zápase druhé hokejové ligy deklasovali Bobři celek Uničova 10:3. Po špatném začátku, kdy Uničov vedl již ve druhé minutě první třetiny 2:0, zavelel k obratu Matějný a posléze Sochorek, když vyrovnal na 2:2. Zápas se lámal ve druhé třetině, kterou Bobři vyhráli 6:0. Ve třetí třetině Bobři již kontrolovali výsledek a porazili Uničov 10:3.
12.12.David Varga: Přes Vánoce chceme zůstat prvníUNI - VAL 3:10, 23.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po přesvědčivém vítězství 10:3 na ledě Uničova jsme poprosili o dojmy ze zápasu prostředního z rodu Vargů Davida. Jak on sám viděl zápas a co říká na typické začátky Bobrů v zápase? Nato, i na otázky týkajíci se školy nám odpověděl.
10.12.Další zápas venku, aneb Bobři míří do UničovaUNI - VAL 3:10, 23.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vyvedeném souboji o první místo v Orlové čeká Bobry již druhý zápas po sobě na ledě soupeře. Tentokrát zavítáme na led celku HC Uničov. Podaří se Bobrům navýšit svůj náskok na prvním místě tabulky? To se dozvíme v sobotu 12. prosince v 17:00 na ZS v Uničově.
9.12.Bobři zvítězili nad Orlovou a upevnili si první místoORL - VAL 3:6, 22.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zvládli souboj o první místo v tabulce bravurně a zvítězili nad svým soupeřem z Orlové v poměru 3:6. Bobry zastihla tentokrát ve výborné formě i první třetina utkání, kterou vyhráli o dvě branky. Orlová sice ve druhé třetině v rozmezí dvou minut srovnala stav zápasu, nicméně ofenzivní síla Bobrů se projevila naplno dalšími brankami v síti Šafránka potažmo střídajícího Unzeitiga. Za Bobry se dvakrát v zápase trefil Sochorek, který byl vyhlášen i nejlepším hráčem Bobrů, po jedné trefě přidali Blažek, Bokroš, Varga a Matějný. Nutno i vyzdvihnout výkon hostujícího brankáře Popoviče, který kryl 34 střel domácích.
9.12.Přesilovky rozhodují zápasy, ví Lukáš BokrošORL - VAL 3:6, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vydařeném utkání v Orlové jsme se zeptali útočníka Lukáše Bokroše na dojmy z tohoto šlágru kola. "Důležitý byl začátek", tvrdí o utkání syn slavného trenéra, který si v zápase připsal jeden gól.
8.12.Bobři míří do Orlové. Uhájí první místo?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se v nadcházejícím kole utkají s týmem, se kterým se prozatím dlouhodobě přetahují o první místo v tabulce. Jedná se o hokejový klub z Orlové, který od začátku soutěže drží výbornou výkonnost a i přes menší výsledkové zaváhání patří k tomu nejlepšímu, co může východní skupina II. Ligy nabídnout. Proto bude nanejvýš zajímavé, jak dopadne šlágr kola, mezi prvním a druhým týmem tabulky. Zápas začíná ve středu, 9.12. od 18. hodin na zimním stadionu v Orlové.
7.12.Malí Bobřící vyhráli turnaj v ProstějověJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 4.12.2009 se malí Bobři zúčastnili Mikulášského turnaje 3. tříd v Prostějově pod záštitou radního města Mgr. Jiřího Pospíšila. "B" tým sice skončil poslední, ale "A" tým celý turnaj vyhrál, a tak putovala trofej na Valašsko.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS