Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Hokejisté a jejich přání do nového roku!M.Václav, J.Kramář, L.PořickýJe tady konec roku 2010, lidé začínají bilancovat a s odstupem času se ohlíží zpět, aby si řekli, zda svá přání, předsevzetí, či tužby byly naplněny. A jelikož s novým rokem přichází nová odhodlání, rozhodli jsme se, že Vám přineseme novoroční přání na nadcházející rok jak od některých současných hráčů hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí, tak i hráčů, kteří meziříčský dres oblékali a zanechali v týmu Bobrů a u fanoušků výraznou a nesmazatelnou hokejovou stopu. Speciální přání pro příznivce Bobrů i samotné hráče máme i od letošního mistra světa v ledním hokeji. Více uvnitř tohoto článku.
28.12.Nejmenší Bobři v Uherském Ostrohu – aneb jak „druhák“ porazil Slovácko i HanouMichal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejmenší Bobři zajížděli minulý víkend na led Uherského Ostrohu, kde je postupně čekal jak domácí tým, tak i celek HK Kroměříž. Své zápasy sehrál jak "A" tým, tak i "B" mužstvo nejmenších Bobříků, kteří okusili pocit vítězství, tak i porážky. Pojďme si jednotlivé zápasy připomenout.
25.12.Roman Sedlák : Cílem je stále postup do play-offJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ještě před zápasem v Uherském Hradišti jsme pro vás připravili vánoční rozhovor s hlavním trenérem ValMezu, panem Romanem Sedlákem. Pan Sedlák nám odkryl své plány na zbytek této sezony, zhodnotil její dosavadní průběh a odpovídal i na další dotazy, které mezi sebou fanoušci nahlas řeší. Dokonce nám sdělil svůj vzkaz svým kritikům.
23.12.Nebyly to chyby jenom obrany, říká o zápase Michal KrumpochUHR - VAL 5:1, 28.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nevydařeném utkání v Uherském Hradišti jsem požádal o dojmy z utkání navrátilce do základní sestavy brankáře Michala Krumpocha, který svými zákroky dlouho držel ValMez ve hře o bodový zisk. Bohužel jeho spoluhráči nedokázali proměňovat šance, a tak jsme si odvezli debakl 5:1.
22.12.Mizérie pokračuje: Bobři z Uherského Hradiště nevezou ani jeden bodUHR - VAL 5:1, 28.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nezopakovali zlepšené herní výkony z předešlých dvou zápasů a opět nedokázali bodovat proti papírově slabšímu soupeři a značně si tak komplikují boj o play-off. Na ledě předposledního Uherského Hradiště Bobři po nepříliš povedeném výkonu inkasovali pět branek, zatímco sami dokázali skórovat pouze jedenkrát. O jediný přesný zásah Bobrů se postaral Přemysl Vašut. Vzhledem k tomu, že osmý Hodonín dokázal porazit lídra z Šumperku, narostla ztráta již na šest bodů, a to mají Drtiči ještě zápas k dobru. Doufejme, že vánoční přestávka Bobrům pomůže a do nového roku vstoupí s mnohem lepšími výkony, protože k poslednímu utkání základní části zajíždějí právě do Hodonína.
21.12.V posledním zápase roku zajíždějí Bobři na led Uherského HradištěUHR - VAL 5:1, 28.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždějí ve svém posledním zápase letošního roku na led nováčka soutěže z Uherského Hradiště. Po zlepšujících výkonech z předešlých zápasů budou chtít Bobři konečně naplno bodovat, domácí Hradiště však svůj tým notně posílilo a nedá také hostujícím Bobrům určitě nic zadarmo. Valašské Meziříčí nyní musí bodově zabrat, chce-li se přiblížit co nejblíže osmému místu, Uherské Hradiště se naopak stále teoreticky nevzdává možnosti vyhnout se skupině o udržení, do které spadají poslední tři týmy. Tuhý boj o důležité body začíná ve středu, 22. prosince od 18. hodin na zimním stadionu v Uherském Hradišti.
18.12.Bobři po zlepšeném výkonu berou proti silnému Havířovu bodVAL - HAV 4:5, 27.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí dokázali proti velice silnému soupeři z Havířova, který se nachází na druhém místě tabulky vybojovat cenný bod. A že mohli mít Bobři bodů více, se mohl přesvědčit každý návštěvník tohoto zápasu. Domácí nastoupili do zápasu jako „vyměnění“. Bojovnost, srdíčko, nasazení, zdobilo téměř každé střídání valašskomeziříčských Bobrů. Pár minut před koncem se hostům podařilo vyrovnat a vynutit si tak prodloužení. V něm branka nepadla a na řadu tedy přišly nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hostující havířovští hráči. Bobři však v dnešním zápase ukázali, že při nasazení, které předvedli,mohou hrát a vyhrávat i proti celkům z předních příček. Bod, který Bobři vybojovali je určitě cenným a neméně důležitým pro udržení „dostřelu“ na osmou pozici, kterou stáhli na tři body.
18.12.Hokej se hraje v pěti dopředu a v pěti dozadu, říká David VargaVAL - HAV 4:5, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Havířovem jsem požádal o dojmy z utkání útočníka Davida Vargu, který na led naskočil po dlouhé době. Jak vnímá svůj výkon proti druhému celku tabulky? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
17.12.Havířovská garda míří na led BobrůVAL - HAV 4:5, 27.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jedním z posledních soupeřů Valašského Meziříčí v první části bude v sobotu 18. prosince od 17:00 tým z Havířova. Tým, který minulou sezónu bojoval v první lize, se v průběhu sezóny dostal do likvidačních finančních problémů a sezónu nedokončil. A tak říkajíc na zelené louce začal znovu ve druhé lize s názvem AZ Havířov.
16.12.Ty tři zápasy nám napoví, co a jak, říká o závěru základní části Lukáš BaculSUM - VAL 4:1, 26.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase v Šumperku jsem požádal o dojmy z utkání střelce Lukáše Bacula, který patřil ve zmíněném zápase k nejlepším hráčům. Lukáš do ValMezu zamířil z Nového Jičína. Sleduje jejich výsledky? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
15.12.Bobři bojovali, přesto na ledě prvního Šumperku prohráliSUM - VAL 4:1, 26.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajížděli na led lídra druholigové tabulky a zároveň největšího favorita na postup do první ligy, celku Salith Šumperk. Bobrům nevyšla především první třetina, kterou prohráli rozdílem dvou branek. Domácí zkušení hokejisté své šance dokázali v průběhu zápasu proměnit, hostující Bobři i přes své brankové příležitostí však tolik štěstí neměli, když v cestě ke vstřelení gólů stál především výborně chytající Tomáš Štůrala. Domácí šumperští hokejisté si skóre již pohlídali až do konce třetí třetiny, když za zády hostujícího brankáře Václava Vlachynského postupně skončily celkem čtyři přesné zásahy. Za hosty se trefil z úniku jen Lukáš Bokroš. Bobři se stali prvním týmem, kterému Šumperk na domácím ledě nevstřelil alespoň pět branek. Hokejisté Valašského Meziříčí i přes prohru nezanechali vůbec špatný herní projev, který je snad příslibem do příštího domácího sobotního zápasu proti prozatím druhému celku tabulky, AZ Havířov. Bobrům tak nadále patří devátá příčka, se stejnou čtyřbodovou ztrátou na osmé místo znamenající poslední vstupenku do vyřazovacích bojů.
13.12.Bobři zamíří na horkou půdu šumperských DrakůSUM - VAL 4:1, 26.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Středeční podvečer bude opět patřit hokeji. Soupeřem valašskomeziříčských Bobrů tentokrát bude tým, který se nachází na opačném konci tabulky než týmy, proti kterým nastupovali Valaši v minulých kolech. Řeč je o prvním celku 2. ligy skupiny východ, tedy Šumperku. Nicméně proti týmům z horních pater tabulky se Bobrům tradičně daří. Jestli to bude platit i v tomto zápase, to se dozvíme ve středu 15. prosince. Zápas na šumperském zimním stadionu začíná v 18:00.
11.12.Chybí nám body, musíme zabojovat a přivést je z venku, říká o situaci Luděk RůčkaVAL - TEC 4:3, 25.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Technikou jsem požádal o dojmy z utkání jednu ze stálic v obranné řadě Bobrů. Tímto hráčem je Luděk Růčka, který patří mezi oblíbence mezříčského publika. Luděk už dlouho nerozvlnil síť svým gólem. Schovává si snad své trefy na další zápasy? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
11.12.Bobři porazili Techniku až po samostatných nájezdechVAL - TEC 4:3, 25.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři nadále pokračují v nepříliš povedených výkonech a už popáté v řadě nedokázali naplno bodovat. Přestože v dnešním utkání proti Technice Brno vedli po dvou třetinách o dvě branky, nepovedlo se jim tento náskok udržet a vyrovnávací gól si dokonce srazili do brány sami. V utkání, které musely rozhodnout samostatné nájezdy, se jim alespoň povedlo urvat bod navrch, když jediným úspěšným střelcem byl Robin Bacul. Ztráta na 8. místo se tak opět o jeden bod navýšila.
10.12.K Bobrům míří nejen Technika Brno, ale i Radegast a 40 piv zdarmaVAL - TEC 4:3, 25.kolo | Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na led Valašského Meziříčí přijíždí „znovuzrozená“ Technika Brno. Tým, Techniky se v posledních kolech zvedá tabulkou výše a po dlouhé době se dostal pryč z budoucí „tabulky“ Play-Out. Tým se nachází momentálně na jedenáctém místě a náskok na třinácté Uherské Hradiště činí dva body, takže si ještě nemůže být Brno ničím jisté a musí bojovat do posledního kola!Prvních 40 piv Radegast bude připraveno pro fanoušky u hlavního vchodu stadionu od 15.hodin.
9.12.Setkání hráčů s fanoušky už dnes! redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Všechny příznivce Bobrů čeká už dnes velký hokejový večer s Radegastem, který fandí moravskému hokeje. Společně se svými fanoušky totiž půjdou do restaurace Na Vyhlídce na vychlazený Radegast praví chlapi z týmu HC Bobři Valašské Meziříčí.
9.12.Jako kdyby na nás spadla deka, říká o nepovedených utkáních Jan MatějnýFRM - VAL 5:2, 24.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dalším nepovedeném zápase Bobrů, tentorát ve Frýdku-Místku, jsem si vybral na rozhovor hráče, který patřil mezi nejlepší hráče Bobrů v tomto zápase. Tímto hráčem je Jan Matějný, který je zatím také nejproduktivnější hríč ValMezu.
8.12.Bobři nedokázali bodovat ani proti předposlednímu Frýdku - MístkuFRM - VAL 5:2, 24.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tři zápasy čeká meziříčský tým na další důležité druholigové body. A že bylo kde brát, bylo před dvojzápasem s Uničovem a Frýdkem-Místkem všem jasné. Jenže opak byl pravdou. Oba zápasy Bobři prohráli a namísto plného počtu bodů a ataku šesté příčky si tak Bobři nepřipisují na své konto žádný bod a zřejmě tak valašskomeziříčský tým čeká tuhý boj vůbec o osmé místo, zaručující poslední vstupenku do vyřazovacích bojů. Bobři skórovali v dnešním zápase pouze zásluhou Davida Kostelňáka a Lukáše Bacula. Bobry může ztráta „povinných“ bodů velice mrzet, neboť v blízké době přichází zápasy s týmy, kteří se nachází na opačných příčkách druholigové tabulky, s jinými ambicemi a ke vší úctě k předešlým soupeřům, i kvalitě kádru. Hokejisté Valašského Meziříčí tak budou muset v sobě najít opět sílu, odhodlání a srdce ukázat, že hrát a bojovat za Valašské Meziříčí je pro ně přednost a čest. Reparát k předešlým utkáním a navýšením bodů do tabulky budou mít Bobři již tuto sobotu, kdy budeme hostit celek Techniky Brno.
6.12.Hráči Bobrů půjdou na pivo s fanouškyredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Netradiční hokejový večer čeká všechny příznivce týmu HC Bobři Valašské Meziříčí. Na pivo s příznivci klubu totiž půjdou do restaurace Na Vyhlídce hráči valašského klubu. Pokud se tedy chceš dozvědět novinky z týmu, zavzpomínat na loňskou barážovou jízdu a vyhrát některou z cen z hokejové kolekce Radegast, rezervuj si Na Vyhlídce stůl. Skvělý hokejový večer startuje ve čtvrtek 9. prosince v 19 hod. Pokud už volná místa nebudou, přijď i tak. Bude to stát za to.
6.12.Bobři pojedou odčinit ostudnou porážku do Frýdku-MístkuFRM - VAL 5:2, 24.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další zápas na cizím kluzišti čeká hokejisty Valašského Meziříčí. Po překvapivé porážce z minulého kola od posledního Uničova bude tentokrát soupeřem valašského celku tým, který je v tabulce pouze o příčku výše, tedy předposlední - Frýdek-Místek. Věřme, že tentokrát dokáží Bobři vybojovat nějaké cenné body do tabulky. Zápas začíná ve středu 8. prosince v 18:00 ve Frýdku-Místku.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS