Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Ohlédnutí za hokejovým rokem 2011Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Blíží se konec roku a čas bilancování. My jsme pro vás trošku zhodnotili dosavadní průběh sezony. Před začátkem soutěže odstoupil celek Šternberku, proto je v tabulce pouze 11 týmů. O každém z nich se ke konci tohoto roku můžete něco dozvědět.
24.12.Příjemné vzpomínání, tvrdí o svém angažmá u Bobrů dvojice Pavel Šebesta a Dalibor SochorekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jelikož máme vánoční svátky, kdy hráči regenerují, odpočívají, aby po Vánocích opět mohli nazout brusle a připravovat se na další důležitou část sezóny,tak i přesto se snažíme, aby se v tomto krásném období roku objevil na webu článek, který se „vymyká“ ostatním co do obsahu, tak i atraktivity. A redakce Bobrů vám všem jeden takový přináší. Připravili jsme pro vás rozhovor, který nám byl několikrát na zimním stadionu zmiňován a připomínán, jestli by nešel zařídit. Interview dvou hráčů, kteří se nesmazatelně zapsali do historie valašskomeziříčského klubu a úspěchu v podobě vítězství ve druhé národní hokejové lize. Ano, mluvíme o útočnících, kteří významnou měrou, svým přístupem, bojovností, produktivitou a odhodláním vybojovali pro Bobry cenné historické vítězství a navíc se v sezoně 2009/2010 stali nejproduktivnější dvojicí celé druhé ligy. Duo PAVEL ŠEBESTA a DALIBOR SOCHOREK. Zajímavé odpovědi na současné i minulé sezóny si můžete přečíst v našem vánočním rozhovoru.
22.12.Na střídačce jsme to hecovali, říká o vítězném derby kapitán Přemysl VašutVAL - NJI 4:3, 30.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dramatickém derby s Novým Jičínem, které Bobři díky skvělému finiši vyhráli, jsem požádal o dojmy z utkání kapitána mužstva Bobrů Přemysla Vašuta, který je kmenovým hráčem právě Nového Jičína. S Přemyslem jsme hodnotili nejen derby, ale i dosavadní průběh sezony. Více se dočtete v tomto rozhovoru.
21.12.Bobři zakončili letošní rok vítězně, v derby porazili Nový JičínVAL - NJI 4:3, 30.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí dokázali zakončit svůj letošní poslední zápas v tomto roce vítězně, když dokázali porazit svého nejbližšího soupeře z Nového Jičína rozdílovou brankou až 18 vteřin před koncem základní hrací doby. Domácí hráči, hnáni neúnavnými fanoušky dopředu, otevřeli skóre utkání zásluhou Martina Vargy. Po té hosté dokázali těsně před odchodem do kabin srovnat. Druhá část také skončila nerozhodně, a to po vstřelené brance na každé straně. Za domácí se trefil zkušený Martin Ambruz. Třetí třetina přinesla i mnoho vyloučených na domácí straně, která měla za následek třetí branku z hokejek jičínských hráčů, a tím poprvé v zápase vedení. Bobři však nesložili zbraně a zásluhou Marka Knebla srovnali na 3:3. Když už se téměř všichni chystali na následné prodloužení, dostal se k puku Martin Ambruz a pohotovou dorážkou vstřelil jen pár vteřin před vypršením šedesáti minut čtvrtý domácí gól a zajistil tak Bobrům tři důležité body.
20.12.Bobři v posledním utkání tohoto roku přivítají Nový JičínVAL - NJI 4:3, 30.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po šňůře čtyř prohraných utkání se Bobři dočkali v minulém utkání s ostravskou Porubou konečně i tříbodového vítězství. Zisk bodů budou chtít určitě svěřenci trenéra Ing. Stuchlíka zopakovat i v utkání s Novým Jičínem, které je tak pro Valašské Meziříčí navíc posledním utkáním letošního roku. Zápas začíná ve středu, 21. prosince od 18. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte podpořit Bobry v tomto „malém derby“ k zisku důležitých bodů a setrvání na „dostřel“ svým soupeřům nacházejícím se v tabulce těsně nad Bobry.
18.12.Bobři zvítězili na ledě ostravské PorubyPOR - VAL 3:4, 29.kolo | Adam Bagar, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí zajížděli na led ostravské Poruby s cílem odčinit předešlé matné výkony a vytěžit z Ostravy důležité body. První třetina vyšla hostům z Valašska na výbornou, když se zásluhou obránce Janáčka a útočníka Martina Vargy ujali dvoubrankového vedení. Druhá třetina však vyšla lépe domácím hokejistům, kteří snížili stavu utkání na rozdíl jediné branky. Do třetí třetiny tak šli domácím s odhodláním vyrovnat, což se jim také brzy podařilo. Klid na hokejky hostujícím Bobrů přidali však záhy útočníci Marek Knebl a obránce Werner Hartmann. Nic na tom nezměnila ani třetí branka domácích, kteří tak již po několikáté po sobě prohráli rozdílem jediné branky. Hosté z Valmezu naopak zvítězili po čtyřech prohranýh utkáních a připisují si do tabulky důležité tři body nejen pro udržení sedmé pozice, ale i pro své sebevědomí. Bobři tak vyhráli na ledě Poruby stejným výsledkem, jako v domácím utkání.
17.12.Bobři zajíždějí na led PorubyPOR - VAL 3:4, 29.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kvůli krasobruslařské soutěži na ledě Poruby se zápas mezi Porubou a Bobry odehraje až v neděli 18.12. od 17 hodin. Přestože ostravští hokejisté okupují poslední příčku tabulky, nečeká Bobry nic lehkého. Body budou chtít získat jako Bobři, tak Poruba. Oba týmy mají černou sérii bez bodu, kterou by chtěly přerušit. Více se dočtete v tomto článku.
14.12.Bobři nestačili ani na Uherské HradištěVAL - UHR 4:6, 28.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí prožívá největší šňůru proher v letošní sezóně, dnešním zápasem se rozrostla na čtyři utkání. Tentokrát hokejisté s bobrem na hrudi nestačili na soupeře z Uherského Hradiště. V zápase rozhodla hlavně nepozorná obrana domácích hokejistů, kteří mnohdy za sebou zanechali protihráče z Uherského Hradiště. Skóre otevřel již v první minutě hostující Vodák a hosté už si své vedení pohlídali až do konce, i přes snahu valašskomeziříčských hráčů o srovnání. Nejblíže tomu byli domácí asi v půlce třetí části hry, kdy během minuty srovnali díky Haasovi na rozdíl pouhého gólu. Nakonec ovšem přišla hrubá chyba v obraně a místo vyrovnávacího gólu padl pojišťovací gól Uherského Hradiště z hole Hrabce.
13.12.Bobři vyzvou Uherské HradištěVAL - UHR 4:6, 28.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu 14.12. je na programu další koli 2. ligy skupiny Východ. Hokejisté Valašského Meziříčí přivítají celek předposledního Uherského Hradiště, proti kterému budou chtít protrhnout bodový půst. Nášemu soupeři půjde o odlepení se ode dna tabulky, protože na svého nejbližšího soka, Nový Jičín, ztrácí pouze bod. Utkání na valašskomeziříčském ledě začíná v 18 hodin.
12.12.Bobři i přes zlepšený výkon padli na ledě KarvinéKAR - VAL 5:3, 31.kolo | Michal Václav, Tomáš SalamonV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí odehráli na ledě prvního celku tabulky utkání,ve kterém sice na body nedosáhli, nicméně za předvedenou hru a bojovnost se nemusí stydět. Domácí Karviná využila především svou sílu kádru ve druhé třetině, která rozhodla o tom, že Bobři potřetí za sebou odejdou z utkání poraženi. Konečný výsledek 5:3 pro tento ambiciozní tým z Karviné je však určitě pro někoho i překvapením. Za hosty se v zápase trefil Patrik Dostál a olomoucké duo Radim Haas a Michal Vodný.
11.12.Musíme více střílet, uvědomuje si bolest Bobrů v přesilovkách, Róbert BalgaVAL - FRM 1:3, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Frýdkem-Místkem jsem požádal o dojmy z tohoto utkání útočníka Róberta Balgu. Tento rodák z Trenčína neskrýval zklamání z výsledku. Více se dočtete v tomto krátkém rozhovoru.
11.12.Bobry čeká předehrávka v KarvinéKAR - VAL 5:3, 31.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kolotoč II.ligy se nezastavuje před ničím. Bobry čeká netradiční předehrávka. Soupeřem ValMezu bude jeden z nejtěžších - Karviná. Bobři jistě budou chtít odčinit poslední dvě zaváhání. Utkání začíná v pondělí 12.12. od 18 hodin.
10.12.Bobři na Frýdek-Místek nestačili VAL - FRM 1:3, 27.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříči nezvládli domácí utkání s Frýdkem - Místkem a nedokázali vybojovat ani bod. Bobři vyhořeli v koncovce a hostujícího brankáře dokázal překonat jen Lukáš Bokroš. Naopak hosté se prosadili hned třikrát, když v každé třetině dali po jedné brance. Bobrům se tak opět vzdálily týmy ze špice tabulky a budou to mít v postupu výše velice těžké.
9.12.Na led Bobrů přijíždí Frýdek-Místek, dokáží Bobři doma naplno bodovat?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším utkání se na ledě Valašského Meziříčí představí soupeř, který je v tabulce o příčku níže, než jsou domácí Bobři, a to slezský celek z Frýdku-Místku. Domácí tým má zajisté co napravovat a odčinit, věříme, že přístup k utkání, nasazení a bojovnost bude minimálně takový, jaký byl v předchozím domácím utkání s VHK. Frýdek-Místek zatím drží poslední pozici zaručující účast v play-off, kterou bude chtít nadále udržet i před svými pronásledovateli ze spod tabulky. Utkání tedy nebude pro Bobry nikterak jednoduché a jen jen na samotných hráčích, aby v sobě našli opětovně vítězného ducha a odhodlání. Zápas Mezi Valašským Meziříčím a Frýdkem Místkem začíná v sobotu, 10.12. od 17.hodin na zimním stadioně ve Valašském Meziříčí
8.12.Ve třetí třetině se nám to rozpadlo, říká o zápase v Přerově Patrik DostálPRE - VAL 9:2, 26.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném zápase v Přerově jsem požádal o dojmy ze zápasu jednadvacetiletého útočníka Bobrů Patrika Dostála. Na jeho tváři bylo vidět neskrývané zklamání z výsledku. V kabině hostů byl po zápase důsledný proslov trenéra Stuchlíka, který byl výrazně nespokojen s předvedenou hrou Valachů. Patrik však věří, že prohru odčiní Bobři již v sobotu proti Frýdku-Místku. Krátké ohlédnutí za zápasem si můžete přečíst níže ve článku.
8.12.Mladí Bobři přivítají VsetínJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 10. prosince přivítají žáci Bobrů od 10 hodin na svém stadionu celek Vsetína. Týden po Valašském derby A mužstev nás tedy čeká další derby. Hráči s bobrem na prsou budou chtít v derby napodobit své starší kolegy a zvítězit. Již se jim to v probíhající sezoně podařilo. Dokáží svůj úspěch zopakovat? Příjďte se přesvědčit sami a podpořit Bobříky v jejich boji!
7.12.Bobři předvedli ostudný výkon a odjíždí z Přerova s debaklemPRE - VAL 9:2, 26.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po vítězném valašském derby a možná i zvýšeném sebevědomí přišel pro hokejisty Valašského Meziříčí tvrdý pád na zem. Bobři zajížděli na led celku, proti kterému se mu v dlouhodobém měření sil nedaří a odváží si krutou prohru. Hosté nedokázali navázat na bojovný výkon z předešlého utkání, domácí Přerov byl ve všech aspektech lepším týmem a zcela zaslouženě zvítězil. Bobři tak předvedli další výkon z kategorie špatných. Pokud však chtějí opravdu do vysněného play-off, musí přístup k právě k takovým zápasům pozměnit. Možnost mají již v sobotu, kdy přivítáme Frýdek Místek.
6.12.Bobři zajíždějí do PřerovaPRE - VAL 9:2, 26.kolo | Jan KramářV dalším kole zavítají hokejisté klubu HC Bobři Valašské Meziříčí na led neoblíbeného HC Zubra Přerov. Poslední vzájemné zápasy těchto dvou soupeřů staví ještě s umocněním domácího prostředí do role favorita hokejisty z Přerova. Je na pováženou, že hokejisté Valašského Meziříčí dokázali svého středečního soupeře porazit v mistrovském zápase naposledy 16. ledna roku 2010 a to ještě po samostatných nájezdech. Touhle nepříjemnou bilancí, které se tým z Valašska „pyšní“ bude chtít jistě konečně zlomit a to hned ze dvou důvodů. Jedním je již zmíněný důvod zlomení nepříjemné bilance a tím druhým a důležitějším důvodem je to, že Přerov je hned po Vsetínu nejbližší soupeř Bobrů z Valašského Meziříčí v současné tabulce ligy.
6.12.Souhrn výsledků mladých BobrůJakub Nikl, Michal PostavaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Koncem září zahájily svou sezónu týmy mladších a starších žáků HC Bobři Valašské Meziříčí. Těsně před koncem roku a poslední dvě kola před skončením základní části soutěže je zde krátké ohlédnutí za probíhající sezónou.
4.12.Se zápasem jsem spokojený, cíl byl splněn, říká o předzápasových plánech v derby, brankář Jiří SlovákMichal VáclavByl vyhlášen jako nejlepší hráč utkání, zlikvidoval velké šance hostujících vsetínských hráčů, svými zákroky mnohdy podržel Bobry před vstřelenými brankami z holí hostujících úočníků. Výčet těchto plusových vlastností by zajisté bylo povíce, nicméně každý určitě poznal, že řeč je o domácím brankáři, Jiřím Slovákovi. Po zápase společně v kabině se spoluhráči a vedením klubu tradičním vítězným pokřikem oslavili vítězství ve valašském derby, aby nám poté Jirka odpověděl na několik otázek týkajících se tohoto utkání. Na tváři domácího brankáře byla znát spokojenost, která určitě překonala i pozápasovou únavu. Jak nám Jiří Slovák odpovídal, se můžete dočíst ve článku.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS