archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.12.Vsetín v derby dominovalVSE - VAL 7:0, 28.kolo | LuPČtvrteční utkání na ledě Vsetína se Bobrům vůbec nevydařilo podle představ. Domácího brankáře Hromadu ohrozili za celý zápas pouze devětkrát, naopak sami sedmkrát inkasovali. Hrozící debakl se podařilo zastavit ve druhé polovině duelu. Šanci na reparát budou mít Bobři opět proti Vsetínu 5.1.
28.12.Soutěž v rámci 80.let založení hokeje vyhrála ZŠ KřižnáMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V průběhu měsíce listopadu a prosince probíhala mezi základními školami ve Valašském Meziříčí soutěž v rámci jubilea 80. let od založení hokeje ve městě. Jednalo se soutěž místních základních škol v rámci tvorby výkresů, poutačů či koláží, která by co nejlépe vystihovala právě založení hokeje v našem městě. Vítězem se stala základní škola Křižná, jejichž žáci v součinnosti s odbornou učitelkou vytvořili dle vedení klubu HC Bobři a redakce nejvýstižnější a nejpovedenější dílo. Jakožto vítězná škola získá bezplatné bruslení na zimním stadionu ve vybraném termínu. Dále bude pro žáky táké připraveno občerstvení od firmy Váhala. "Z vítězství měly děti obrovskou radost", řekla nám pocity z výsledku paní učitelka Věra Imbergerová. Soutěž byla od samého začátku pod záštitou starosty města Valašského Meziříčí, p. Jiřího Částečky, za které mu tímto děkujeme.
26.12.Další Valašské derby je tadyVSE - VAL 7:0, 28.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hned po vánočních svátcích, ve čtvrtek 27.prosince, čeká Bobry další utkání v rámci II.ligy skupiny Východ. Tentokrát se jim do cesty postaví ve Valašském derby celek VHK Vsetín. Utkání začíná v 17:30 na vsetínském zimním stadionu.
24.12.HC Bobři přejí krásné prožití Vánoc a vše nejlepší v novém roceMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí přeje všem hráčům, fanouškům, sponzorům, obchodním partnerům a rodičům krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2013 hodně štěstí, zdraví, pohody a úspěchů.
22.12.Bobři vezou z Opavy 3 bodyOPA - VAL 2:5, 27.kolo | Jan Kramář, Filip LefendaPředvánoční zápas v Opavě vynesl Bobrům první 3 bodové vítězství na půdě soupeře. Díky brankám Heži, Lehečky, Ambruze a Coufala dokázali Bobři vyhrát 2:5. Nutno dodat, že Opava předčila svého soupeře v mnoha aspektech, ale snaha a výdrž hostujícího celku a také výborný výkon brankáře Slováka rozhodly o výhře Valašského Meziříčí.
22.12.Utkání jsme odbojovali, říká útočník Oldřich HežaOPA - VAL 2:5, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po výhře v Opavě jsem požádal o dojmy z utkání dvougólového střelce Oldřicha Hežu, který jezdí, v rámci střídavých startů, pomáhat Bobrům z Olomouce. Jak je Oldřich ve ValMezu spokojený? To i mnohem více se dočtete v tomto rozhovoru.
20.12.Bobři se představí na ledě OpavyOPA - VAL 2:5, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Netradičně v pátek 21.12 od 18 hodin se představí Bobři na ledě Slezanu Opava. Bobři by určitě chtěli navázat na sérii zlepšených výkonů, díky kterým ze dvou posledních utkání brali vždy po bodu. Naopak Opava bojuje o čtvrtou příčku zaručující domácí prostředí v play-off. Který tým bude nakonec úspěšnější?
19.12.Bobři hostí Karvinou, dokáží zopakovat bodový zisk z předešlého utkání?VAL - KAR 4:5, 26.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu, 19.12.2012 přovítají hokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí na svém ledě celek Baníku Karviná. Domácí hokejisté v minulém utkání dokázali z ledu Frýdku-Místku dovést bod, náš nynější soupeř z Karviné hostil opavský Slezan a dokázal v něm zvítězit za plný počet bodů. Jak poznamenal po minulém utkání domácí kouč Josef Málek: "doufáme, že si po dobrých výkonech s týmy před námi budeme na body sahat častěji". Věříme, že tomu tak bude již po utkání s Karvinou. Zápas začíná v 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte povzbudit a podpořit Bobry v nelekhké situaci a pomoci svými hlasivkami k zisku bodů.
19.12.Bobři berou proti Karviné bodVAL - KAR 4:5, 26.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali v dalším kole Karvinou. Bobry dostal do vedení Bokroš, jenže soupeř dokázal rychle vyrovnat. Další branku přidal Coufal. Na tuto brankou Karviná zareagovala dvěma brankami a ototčila průběh utkání. Do třetí třetiny se ale šlo za stavu 4:3 pro domácí. Holý si ale vynutil prodloužení, ve kterém pak sám rozhodl o dvou bodech pro Karvinou.
17.12.Dorostenci padli v HodoníněHOD - VAL 11:4, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů zajížděli na led prvního týmu tabulky Hodonína. Po ne příliš povedené první třetině, kterou prohráli 6:1, bylo jasně dáno, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Bobři sice nesložili zbraně, ale náskok soupeře již nedokázali dohnat.
17.12.Dorostenci prohráli v BrumověBMB - VAL 8:2, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů se v další zápase představili na ledě Brumova. I přes vyorvnanou první třetinu, která skončila 1:1, nakonec nebyli úspěšní. Domácí hráči ve druhé třetině přidali rozdílové branky a dostali se do vedení, které již do konce zápasu udrželi.
15.12.Z Frýdku-Místku vezou Bobři bodFRM - VAL 3:2, 25.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vezou z Frýdku-Místku zasloužený bod . Cesta k bodovému zisku však nebyla nikterak jednoduchá, Valaši se sice ujali vedení obráncem Janem Hečou, ovšem ve druhé dvacetiminutovce v rozmezí dvou minut otočil domácí Frýdek-Místek skóre na svou stranu. V závěrečné třetině dokázali Bobři vyrovnat zásluhou Jakuba Voznici až v poslední minutě základní části a vynutil si tak prodloužení, ve kterém však prozměnu domácí hráči dokázali v poslední minutě prodloužení vstřelit vítězný třetí gól. Oporou hostí byl bezesporu brankář Jiří Slovák, který dokázal zlikvidovat velké šance domácích. Bobři tak po dlouhé době vezou z hostujícího ledu bod a doufáme, že body budou sbírat i na domácím hřišti.
12.12.Bobři i přes množství šancí nakonec podlehli ProstějovuVAL - PRO 2:5, 24.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí v dalším kole hostilo na svém ledě celek Prostějova. A přestože celý zápas bylo utkání vyrovnané, úspěšnější byli hosté, kteří využívali chyb v domácí obraně a odvezli si tři body. Nutno však domácí hráče pochválit za bojovnost a množství šancí "na půl sezóny". Kdyby svěřenci trenéra Málka využili jen několik tutovek, mohl výsledek vypadat jinak. Leč na šance se nehraje a góly vstřelili hosté. Branky ValMezu si připsali Ondřej Martiník a Martin Lyzák.
11.12.Na Prostějov i se zpěvem koledVAL - PRO 2:5, 24.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Krátce před začátkem středečního utkání mezi domácími Bobry a hostujícím Prostějovem, v magický den 12.12.2012 se z ochozů zimního stadionu ve Valašském Meziříčí rozezní z úst přítomných fanoušků, jednotlivých sborů, zástupců deníků a představitelů města vánoční koledy. Proč tomu tak je? Právě domácí zápas hokejistů Valašského Meziříčí byl vybrán v rámci unikátního projektu Deníku a Rádia Impuls pod názvem Česko zpívá koledy. „Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán nebo Půjdem spolu do Betléma“. Znáte je, že? Přidejte se tedy k největšímu sboru v republice a společně připravme pravou vánoční atmosféru hokejového večera.
Na akci Česko zpívá koledy přislíbili účast:
Jiří Částečka – starosta
MuDr Miroslav Krchňák – 1. místostarosta
Mgr Jiří Pernický – 2. místostarosta
Zpívat budou členové souboru Mezříčan z Valašského Meziříčí pod vedením Zdenky Podzemné.
Mediálně celou akci zaštiťují: Valašský Deník, Rádio Impuls, televize Barandov.
Samotný zápas mezi Bobry a Jestřáby začne krátce po 18. hodině. Pojďme domácím hráčům navodit opravdu domácí atmosféru nejen zpěvem koled, ale i hlasitou podporou během tohoto utkání. Více informací o této celorepublikové akci naleznete ZDE
10.12.Mladší žáci porazili KroměřížKRO - VAL 4:11, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci si upevnili první příčku v tabulce vítězstvím na ledě silného Kroměříže. Bobrům k výhře pomohla první třetina, kterou vyhráli 3:0. Svůj náskok si udržovali až do konce a přesvědčivě si díky výhře upevnili vedoucí postavení v tabulce.
10.12.Starší žáci přetlačili KroměřížKRO - VAL 1:2, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci si připsali další vítězství v této sezoně, když dokázali přetlačit 2:1 Kroměříž na jeho ledě. Bobři se do vedení dostali ve druhé třetině, a to hned do dvoubrankového. Jenže soupeř dokázal v poslední třetině snížit. Více už ale nestihl.
10.12.Dorostenci porazili TechnikuVAL - TEC 6:3, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostence Bobrů čekal domácí zápas s Technikou Brno. Dorostenci nakonec dokázali zvítězit. Základ své výhry položili již v úvodní třetině, kterou vyhráli 5:1. Svůj náskok už nepustili a zvítězili 6:3.
10.12.Bobři se nedokázali bodově prosadit ani se VsetínemVAL - VSE 1:5, 29.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už pět zápasů v řadě nedokázali hokejisté Valašského Meziříčí vytěžit ze zápasu ani bod. Tentokrát se jim osudným stal soupeř ze Vsetína. Hostující hráči předčili domácí zejména ve střelbě a přechodu do útočného pásma. Také udělali méně chyb než domácí hráči. Vše se zlomilo již v první třetině, v té šli sice Bobři zásluhou Lukáše Bokroše do vedení, ale hokejisté Vsetína se nepoložili a zvládli třetinu na výbornou. Ve druhé třetině se sice domácí zvedli, v bráně hostů byl však pozorný Hromada, který pochytal veškeré šance domácích. V poslední třetině ještě přidali hosté dvě branky a tím upravili konečné skóre na 1:5.
9.12.Bobry čeká další derby, tentokrát se VsetínemVAL - VSE 1:5, 29.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Netradičně v pondělí čeká hokejisty Valašského Meziříčí další zápas 2. ligy. V předehrávce devětadvacátého kola budou Bobři hostit celek VHK. Jestli může něco Bobry ještě nastartovat k lepším výsledkům, tak je to právě derby se Vsetínem, tedy týmem, na kterým zatím byli Bobři schopni zvítězit v podstatě vždy, ať už se jejich pozice v tabulce byla jakákoliv.
8.12.Nový Jičín v souboji s Bobry opět úspěšnějšíNJI - VAL 3:0, 23.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani pátý vzájemný zápas mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím nepřinesl radost do tábora Bobrů. Jičín si totiž připsal další vítězství nad Bobry, tentokráte v poměru 3:0. Oproti středečnímu utkání sice šel výkon Bobrů nahoru, přesto to opět na soupeře nestačilo.