Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.12.Bobři zajíždějí do Nového JičínaNJI - VAL 3:2, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 1. prosince od 17 hodin čeká Bobry první ze série tří po sobě jdoucích utkání s Novým Jičínem. Sérii odstartují Bobři na ledě soupeře. A že jsou to zápasy pro oba týmy velmi důležité, asi netřeba zmiňovat. Oba soupeře totiž dělí 5 bodů. Čeká nás tedy přímý souboj o předposlední místo v tabulce.
1.12.Bobři i přes zlepšenou hru těsně prohráli v Novém JičíněNJI - VAL 3:2, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v Novém Jičíně padli. A to i přesto, že byli lepším mužstvem. Hráče Valašského Meziříčí stálo vítězství hlavně špatná koncovka. Přesto se Bobři za svůj výkon nemusí stydět a porážku 3:2 mohou Jičínu vrátit již ve středu na domácím ledě. Zápas začíná v 18:00.
2.12.Mladší žáci si poradili s BrumovemVAL - BMB 25:0, 12.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším zápase ligy mladších žáků čekal Bobry domácí zápas s Brumovem-Bylnicí. O výsledku bylo prakticky rozhodnuto již po první třetině, kterou svěřenci Jaroslava Pokorného vyhráli 9:0. Svůj náskok ve zbytku utkání navyšovali a připsali si tak další body za vítězství.
2.12.Starší žáci porazili BrumovVAL - BMB 12:1, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci v dalším kole hostili celek Brumova-Bylnice. Již první třetina byla v jejich režii, avšak branku Bobři vstřelili pouze jedinou. Přestože šancí měli požehnaně. Ve druhé třetině se koncovka domácích zlepšila a Bobři si tak vypracovali solidní náskok do poslední periody. Nakonec tento náskok ještě navýšili a dokázali tak zvítězit.
3.12.Dorost porazil Warrior BrnoVAL - WBB 6:5, 12.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Valašského Meziříčí odehráli další domácí ligové utkání, tentokráte proti B týmu Warrioru Brno. Po dvou třetinách svítil na světelné tabuli stav 4:1 pro domácí a zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto. V poslední části ale hosté dokázali zápas pořádně zdramatizovat. Přesto si Bobři připsali vítězství poměrem 6:5.
4.12.Valašské Meziříčí přivítá Nový JičínVAL - NJI 2:10, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí čeká další domácí utkání. Tentokráte ve středu 5.12. od 18 hodin přivítají celek Nového Jičína. Bobři mají Jičínu co vracet a určitě budou chtít před domácími fanoušky naplno bodovat. Přijďte je tedy v tomto boji podpořit.
5.12.Bobři doma s předposledním Jičínem desetkrát inkasovaliVAL - NJI 2:10, 22.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Měl to být zápas o vše, ale místo toho je z toho hrozivá ztráta jedenácti bodů právě na Nový Jičín, se kterým Bobři sehrají navíc v sobotu ještě třetí zápas v řadě. Domácí hokejisté nezvládli derby a podruhé v sezóně utržili před vlastními diváky debakl od stejného týmu.
7.12.Třetí utkání s Novým Jičínem po sobě je tadyVAL - NJI 2:10, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí čeká poslední ze série utkání s Novým Jičínem. Toto poslední utkání se odehraje v sobotu 8.12. od 17 hodin v Novém Jičíně. Bobři mají po minulém domácím zápase s tímto soupeřem co napravovat. Podaří se Bobrům konečně nad Novým Jičínem v této sezoně zvítězit nebo si soupeř připíše další body? To se dozvíme již v sobotu. Přijeďte i vy podpořit Bobry v jejich snažení!
8.12.Nový Jičín v souboji s Bobry opět úspěšnějšíNJI - VAL 3:0, 23.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani pátý vzájemný zápas mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím nepřinesl radost do tábora Bobrů. Jičín si totiž připsal další vítězství nad Bobry, tentokráte v poměru 3:0. Oproti středečnímu utkání sice šel výkon Bobrů nahoru, přesto to opět na soupeře nestačilo.
9.12.Bobry čeká další derby, tentokrát se VsetínemVAL - VSE 1:5, 29.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Netradičně v pondělí čeká hokejisty Valašského Meziříčí další zápas 2. ligy. V předehrávce devětadvacátého kola budou Bobři hostit celek VHK. Jestli může něco Bobry ještě nastartovat k lepším výsledkům, tak je to právě derby se Vsetínem, tedy týmem, na kterým zatím byli Bobři schopni zvítězit v podstatě vždy, ať už se jejich pozice v tabulce byla jakákoliv.
10.12.Mladší žáci porazili KroměřížKRO - VAL 4:11, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci si upevnili první příčku v tabulce vítězstvím na ledě silného Kroměříže. Bobrům k výhře pomohla první třetina, kterou vyhráli 3:0. Svůj náskok si udržovali až do konce a přesvědčivě si díky výhře upevnili vedoucí postavení v tabulce.
10.12.Starší žáci přetlačili KroměřížKRO - VAL 1:2, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci si připsali další vítězství v této sezoně, když dokázali přetlačit 2:1 Kroměříž na jeho ledě. Bobři se do vedení dostali ve druhé třetině, a to hned do dvoubrankového. Jenže soupeř dokázal v poslední třetině snížit. Více už ale nestihl.
10.12.Dorostenci porazili TechnikuVAL - TEC 6:3, 13.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostence Bobrů čekal domácí zápas s Technikou Brno. Dorostenci nakonec dokázali zvítězit. Základ své výhry položili již v úvodní třetině, kterou vyhráli 5:1. Svůj náskok už nepustili a zvítězili 6:3.
10.12.Bobři se nedokázali bodově prosadit ani se VsetínemVAL - VSE 1:5, 29.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už pět zápasů v řadě nedokázali hokejisté Valašského Meziříčí vytěžit ze zápasu ani bod. Tentokrát se jim osudným stal soupeř ze Vsetína. Hostující hráči předčili domácí zejména ve střelbě a přechodu do útočného pásma. Také udělali méně chyb než domácí hráči. Vše se zlomilo již v první třetině, v té šli sice Bobři zásluhou Lukáše Bokroše do vedení, ale hokejisté Vsetína se nepoložili a zvládli třetinu na výbornou. Ve druhé třetině se sice domácí zvedli, v bráně hostů byl však pozorný Hromada, který pochytal veškeré šance domácích. V poslední třetině ještě přidali hosté dvě branky a tím upravili konečné skóre na 1:5.
11.12.Na Prostějov i se zpěvem koledVAL - PRO 2:5, 24.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Krátce před začátkem středečního utkání mezi domácími Bobry a hostujícím Prostějovem, v magický den 12.12.2012 se z ochozů zimního stadionu ve Valašském Meziříčí rozezní z úst přítomných fanoušků, jednotlivých sborů, zástupců deníků a představitelů města vánoční koledy. Proč tomu tak je? Právě domácí zápas hokejistů Valašského Meziříčí byl vybrán v rámci unikátního projektu Deníku a Rádia Impuls pod názvem Česko zpívá koledy. „Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán nebo Půjdem spolu do Betléma“. Znáte je, že? Přidejte se tedy k největšímu sboru v republice a společně připravme pravou vánoční atmosféru hokejového večera.
Na akci Česko zpívá koledy přislíbili účast:
Jiří Částečka – starosta
MuDr Miroslav Krchňák – 1. místostarosta
Mgr Jiří Pernický – 2. místostarosta
Zpívat budou členové souboru Mezříčan z Valašského Meziříčí pod vedením Zdenky Podzemné.
Mediálně celou akci zaštiťují: Valašský Deník, Rádio Impuls, televize Barandov.
Samotný zápas mezi Bobry a Jestřáby začne krátce po 18. hodině. Pojďme domácím hráčům navodit opravdu domácí atmosféru nejen zpěvem koled, ale i hlasitou podporou během tohoto utkání. Více informací o této celorepublikové akci naleznete ZDE
12.12.Bobři i přes množství šancí nakonec podlehli ProstějovuVAL - PRO 2:5, 24.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí v dalším kole hostilo na svém ledě celek Prostějova. A přestože celý zápas bylo utkání vyrovnané, úspěšnější byli hosté, kteří využívali chyb v domácí obraně a odvezli si tři body. Nutno však domácí hráče pochválit za bojovnost a množství šancí "na půl sezóny". Kdyby svěřenci trenéra Málka využili jen několik tutovek, mohl výsledek vypadat jinak. Leč na šance se nehraje a góly vstřelili hosté. Branky ValMezu si připsali Ondřej Martiník a Martin Lyzák.
15.12.Z Frýdku-Místku vezou Bobři bodFRM - VAL 3:2, 25.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vezou z Frýdku-Místku zasloužený bod . Cesta k bodovému zisku však nebyla nikterak jednoduchá, Valaši se sice ujali vedení obráncem Janem Hečou, ovšem ve druhé dvacetiminutovce v rozmezí dvou minut otočil domácí Frýdek-Místek skóre na svou stranu. V závěrečné třetině dokázali Bobři vyrovnat zásluhou Jakuba Voznici až v poslední minutě základní části a vynutil si tak prodloužení, ve kterém však prozměnu domácí hráči dokázali v poslední minutě prodloužení vstřelit vítězný třetí gól. Oporou hostí byl bezesporu brankář Jiří Slovák, který dokázal zlikvidovat velké šance domácích. Bobři tak po dlouhé době vezou z hostujícího ledu bod a doufáme, že body budou sbírat i na domácím hřišti.
17.12.Dorostenci padli v HodoníněHOD - VAL 11:4, 14.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů zajížděli na led prvního týmu tabulky Hodonína. Po ne příliš povedené první třetině, kterou prohráli 6:1, bylo jasně dáno, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Bobři sice nesložili zbraně, ale náskok soupeře již nedokázali dohnat.
17.12.Dorostenci prohráli v BrumověBMB - VAL 8:2, 15.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů se v další zápase představili na ledě Brumova. I přes vyorvnanou první třetinu, která skončila 1:1, nakonec nebyli úspěšní. Domácí hráči ve druhé třetině přidali rozdílové branky a dostali se do vedení, které již do konce zápasu udrželi.
19.12.Bobři hostí Karvinou, dokáží zopakovat bodový zisk z předešlého utkání?VAL - KAR 4:5, 26.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu, 19.12.2012 přovítají hokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí na svém ledě celek Baníku Karviná. Domácí hokejisté v minulém utkání dokázali z ledu Frýdku-Místku dovést bod, náš nynější soupeř z Karviné hostil opavský Slezan a dokázal v něm zvítězit za plný počet bodů. Jak poznamenal po minulém utkání domácí kouč Josef Málek: "doufáme, že si po dobrých výkonech s týmy před námi budeme na body sahat častěji". Věříme, že tomu tak bude již po utkání s Karvinou. Zápas začíná v 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte povzbudit a podpořit Bobry v nelekhké situaci a pomoci svými hlasivkami k zisku bodů.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS