archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.12.Snažím se na ledě nechat vše, říká útočník Tadeáš KunderaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jako jediný se dokázal střelecky prosadit proti Frýdku-Místku, kdy rychlou kličkou překonal hostujícího brankáře a poslal Bobry do vedení. Tadeáš Kundera, kmenový hráč PSG Zlín, jenž hostuje u Bobrů již druhý rok. Nutno říci, že letos je v týmu již od začátku sezóny a svou agilní hrou dělá starosti nejednomu obránci a brankáři hostujícího celku. Gól na hokejce měl tento útočník Bobrů již v minulém utkání se Vsetínem, kdy sám proti Hromadovi trefil z kličky tyčku branky. Tadeáš nejenže hraje hokej ve Valašském Meziříčí, ale i současně studuje vysokou školu v Brně. Jak se dá mimo jiné skloubit i každodenní dojíždění se dočtete níže.
28.12.Bobry dělilo půl minuty od tří bodů, přesto berou pouze bodVAL - FRM 1:2, 25.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Velká smůla se snesla na hokejky valašskomeziříčských Bobrů v poslední minutě utkání proti Frýdku-Místku. Bobři po bezgólové první třetině vstřelili ve druhé periodě zásluhou Tadeáše Kundery první branku, která vydržela ve prospěch domácích až do 59.minuty utkání. Půl minuty před koncem však přišlo po prohraném buly vyrovnání z hole hostujícího Stránského, který zápas poslal do prodloužení. I přes šance Bobrů v prodloužení se nakonec radovali hosté a odváží si dva body. Domácí může dnes ztráta dvou bodů velice mrzet, tři body byly více než na dosah. Dobré však je, že ikdyž Valaši berou jen bod, tak i díky jemu se odpoutali od posledního místa, na které seskočila Orlová.
27.12.Bobři v odloženém utkání přivítají FrýdekVAL - FRM 1:2, 25.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - II.liga má sice přes vánoční svátky volno, avšak to neplatí pro týmy Frýdku-Místku a Valašského Meziříčí. Tito dva soupeři se totiž utkají v sobotu 28.prosince od 17 hodin ve Valašském Meziříčí v rámci odloženého utkání. Dokáží Bobři rozšířit svůj dosavadní bodový zisk?
24.12.Jednou se k Bobrům určitě vrátím, klub i fanoušci mi přirostli k srdci, říká zkušený útočník Petr DvořákMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jelikož jsou Vánoce, tak všem fanouškům Bobrů přináším rozhovor s kmenovým hráčem Valašského Meziříčí, nyní ve službách polského mistra Comarch Krakow – útočníkem Petrem Dvořákem. Tohoto elitního hráče jsem zahlédl na posledních dvou domácích utkáních Bobrů, ve kterých měl možnost vidět výkony týmu na vlastní oči. Ikdyž se v derby prohrálo, Petr Dvořák má jasno „fanoušci a klub mi přirostli k srdci“, tvrdí jednoznačně. Slova, která potěší a která jsou v současné situaci určitě příjemným povzbuzením do dalších bojů o druholigové body.
23.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC BOBŘI Valašské Meziříčí přejí všem svým partnerům a fanouškům krásné prožití Vánoc a mnoho sportovních i osobních úspěchů v novém roce 2014.
21.12.I přes velkou bojovnost a nasazení Bobři o jedinou branku se Vsetínem prohráliVAL - VSE 2:3, 29.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí i přes velkou bojovnost a nasazení prohráli se Vsetínem rozdílem jediné branky. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, Vsetín měl více početních výhod, jehož dvě přesilovky proměnil. Bobři po celý zápas dotahovali stav utkání, třetí branku však výbornými zásahy hostujícího brankáře Hromady vstřelit nedokázali. Bobři si tedy nepřipisují žádný bod, ale svému soupeři byli vyrovnaným soupeřem po celé utkání a kdo ví, kdyby David Varga za nerozhodnutého stavu svou velkou šanci proměnil...Na kdyby se však nehraje. Je to sport, vyhrál dnes tým šťastnější. Obou táborům fanoušků se však musel zápas líbit a svými hlasivkami vytvořili parádní hokejové prostředí.
20.12.Další valašské derby je zde. Do Valmezu zajíždí Vsetín. Podaří se Bobrům konečně v této sezóně Vsetín porazit?VAL - VSE 2:3, 29.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Třetí letošní valašské derby je zde. Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Vsetín. Tomu se poslední dobou moc nedaří a nachází se na sedmém místě. Bobři jsou stále na místě posledním. V derby se ale nesmíme dívat na tabulku. Je to úplně jiné utkání, než klasické. Přijďte podpořit Bobry i vy! A pomoct jim tak konečně letos porazit Vsetín.
19.12.Tolik zákroků někdy nemám ve Vítkovicích ani za 2 zápasy dohromady, smál se po zápase v Břeclavi mladý brankář René SvobodaBRE - VAL 3:2, 28.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání v Břeclavi dokázali Bobři urvat bod. Velkou měrou k tomuto bodovému zisku přispěl i mladý brankář René Svoboda, který se poprvé představil nejen v dresu Valašské Meziříčí, ale v mužské kategorii vůbec. Že si nevedl vůbec zle je patrné nejen z výsledku, ale i počtu střel, kterým musel čelit. Jihomoravané jej totiž rozhodně nešetřili a zasypali jeho bránu celkem 48 střeleckými pokusy! Tento mladý gólman, který patří k oporám juniorského týmu Vítkovic, ale svými zákroky udržel Bobry ve hře o důležité body do tabulky.
18.12.Bobři vezou z Břeclavi bodBRE - VAL 3:2, 28.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí zajíždělo k dalšímu důležitému utkání na led Břeclavi. Domácí v zápase dvakrát vedli, Bobrům se však zásluhou Robina Pavlase a Martina Vargy podařilo vždy vyrovnat. Velkou příležitost rozhdonout měli hostující Bobři v posledních minutách utkání, kdy si vytvořili souvislý tlak zakončený tyčkou trestným střílením v jejich prospěch. Tuto šanci však Valaši nedokázali využít. Po šedesáti minutách se tak body dělily. V prodloužení branka nepadla, takže bonusový bod navíc musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí a připisují si bonusový bod.
17.12.Bobry čeká další z důležitých zápasů, zajíždějí do BřeclaviBRE - VAL 3:2, 28.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu zajíždějí Bobři do Břeclavi. Ta se stejně jako Bobři potací ve spodní části tabulky. V posledním zápase prohrála na půdě Nového Jičína. Bobři po bojovném výkonu podlehli prvnímu Prostějovu. Jistě nás čeká velmi zajímavý zápas plný bojovnosti a snahy.
17.12.Dorostenci porazili Nové Mesto nad VáhomNMV - VAL 2:7, 12.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorost zajížděl do Nového Mesta nad Váhom. Nakonec si zaslouženě odvezl tři bodíky za vysokou výhru 7:2.
17.12.Mladí Bobři přivítali doma HodonínVAL - HOD 4:7, 11.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 13. kola uvítali dorostenci na svém domácím ledě celek z Hodonína. Ačkoli přijel soupeř pouze s deseti hráči, tak to bohatě stačilo na nevýrazný výkon, kterým se presentovali naši borci.
15.12.Memoriál Dáši Lacinové a Jaroslava Šilhána - vítězství je naše!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - A máme to za sebou. Třídenní maratón turnaje hráčů ročníku 2002 skončil a je znám vítěz. Deset mužstev - Hoba Bratislava, Šumperk, Vsetín, Černí vlci Rožnov p.R., Uničov, Martin, České Budějovice, Dunaujvaros, Bobři, Vyškov sehrálo spoustu krásných a vyrovnaných zápasů.
14.12.Bobři s Prostějovem prohráli, ovšem bojovnost a nasazení zdobilo tým po celý zápasVAL - PRO 1:5, 27.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se představili po delší době na svém ledě, ve kterém hostili prostějovské Jestřáby, tedy první celek tabulky. Domácí začali dobře, své šance však nedokázali využít, zatímco hostující celek si se svými brankovými příležitostmi poradil mnohem lépe. Bobry však zdobila po celý zápas obrovská bojovnost, která vyvrcholila několikrát v potyčky mezi oběma týmy na ledě. Bobři prohráli, ovšem předvedená hra a nasazení jsou určitě dobrou pozvánkou na příští domácí sobotní utkání proti VHK Vsetín. Jedinou trefu a svou první v dresu Bobrů zaznamenal Roman Škutchan.
12.12.Bobři se představí na domácím ledě. Soupeřem bude první ProstějovVAL - PRO 1:5, 27.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři přivítají na domácím ledě první Prostějov. Tomu se zatím docela dost daří a čtrnáct zápasů v řadě už nepohrál. Bobři jsou na posledním místě a v posledním zápase vyfasovali devítku od Opavy. Určitě tuto velkou prohru budou chtít odčinit. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas.
11.12.Bobři nenavázali na předešlé výkony a odjíždí z Opavy s debaklemOPA - VAL 9:0, 26.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí nedokázali navázat na své předešlé bojovné a srdnaté výkony a z Opavy odjíždí s ostudou! Po celý zápas domácí svého soupeře z Valašska přehrávali, až se skóre utkání zastavilo těsně pod dvouciferným číslem, které značí odsunutí Bobrů zpět na poslední místo tabulky. Bobři však mají jeden zápas k dobru. Na tento zápas musí svěřenci trenéra Vavrečky co nejdříve zapomenout, neboť již v sobotu zavítá na led Bobrů soupeř z nejlepších a nejtěžších - Prostějov!
10.12.Po pauze se Bobři opět vracejí na led. Zajíždějí do OpavyOPA - VAL 9:0, 26.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí do Opavy. Té se letos zatím docela daří a nachází se na pátém místě. Bobři jsou ve spodní části tabulky, ale poslední zápasy mají docela slušnou formu a daří se jim. Určitě nás čeká velmi zajímavý zápas.
5.12.Poslední výsledky jsou zásluhou celého týmu, bojujeme jeden za druhého, říká brankář Jiří SlovákMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V zápase proti Orlové patřil ke nepřehlédnutelným postavá hostujícího týmu na ledě. Svými výkony a zákroky držel Valachy ve hře o body i v situacích, kdy si domácí vytvářeli tlak a brankové příležitosti. Řeč není o nikom jiném, než o brankáři Bobrů, Jiřím Slovákovi, který po celý zápas předváděl nadprůměrné výkony korunované vítězstvím v nájezdech. Jak vnímal tento zápas z pozice brankáře se můžete dočíst uvnitř článku.
4.12.Bobři si odváží z Orlové dva body, rozhodl až 22.nájezd v pořadí!ORL - VAL 3:4, 24.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajížděli k dalšímu důležitému utkání na led Orlové. Domácí tým v letošní sezóně v obou utkáních zvítězil, o motivaci tak měli svěřenci hostujícího trenéra Jana Vavrečky postaráno. A že utkání začali Valaši výborně bylo vidět již v první minutě, ve které se trefil Martin Varga a Ondřej Martiník. Domácí se však z rychlých branek nesložili a ještě do konce první třetiny stačili třemi brankami stav utkání otočit. Ve druhém dějství se za hosty prosadil a vyrovnal Daniel Matušenko. Třetí třetina a následné prodloužení o vítězi utkání nerozhodlo, tak na řadu přišly samostatné nájezdy. Ty lépe vyšly hostujícímu týmu z Valašského Meziříčí a z Orlové si odváží dva cenné body. Rozhodující nájezd a branku vstřelil až jako 22. v pořadí David Varga. Velké absolutorium zaslouží také Jiří Slovák, který nejen v nájezdech, ale i v samotném utkání zneškodnil několik velkých šancí orlovských.
3.12.Bobry čeká další důležitý zápas. Zajíždějí do OrlovéORL - VAL 3:4, 24.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí k velmi důležitému zápasu do Orlové. Ta se nachází zatím na posledním místě, a tak nás jistě čeká velmi zajímavý zápas. Bobři jsou předposledním místě a mají na Orlovou náskok jednoho bodu. Přijeďte Bobry podpořit!