archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.12.Z posledního předvánočního zápasu dorostenci i přes kvalitní výkon vybojovali proti Technice Brno pouze bod za remízu 5:5.VAL - TEC 5:5, 15.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci – sobota 20.12.2014 15-tým kolem krajského přeboru dorostenců se soutěž přehoupla do své druhé poloviny. Bobři se utkali se soupeřem, který aktuálně úřaduje na prvním místě tabulky. O tom, že je čeká těžký zápas, věděli snad všichni hráči včetně trenérů. Naordinovat medicínu, která by vedla k vítězství však nebylo tak jednoduché.
28.12.O předvánočním víkendu odehrála svá utkání také naše žákovská mužstva.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Předvánoční víkend se odehrál ve znamení zápasů našich starších i mladších žáků. Zatímco mladší berou ze dvou utkání všechny body,starší zůstali s prázdnou.
27.12.Rozhovor s obráncem Bobrů Patrikem KovářemZdeněk KonvičnýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na prvním tréninku po vánocích jsme vyzpovídali nového obránce Bobrů Patrika Kováře. Jak se dostal do valmezu a co od zdejšího angažmá očekává se dozvíte v následujícím článku.
24.12.VÁNOČNÍ DÁREK: Rozhovor s Petrem TejklemZdeněk KonvičnýKlub HC Bobři Valašské Meziříčí, Vám, věrným fanouškům jako vánoční dárek věnuje rozhovor s trenérem našich hokejistů - Petrem Tejklem. Co si myslí o mužstvu nebo jak tráví vánoční svátky? To i mnohem více, se dočtete v tomto článku!
22.12.Bobři z posledního zápasu v roce 2014 nevydolovali ani bodOPA - VAL 5:1, 28.kolo | RedakceO P A V A - Bobři vstoupili do zápasu skvěle, jejich aktivita až zaskočila domácí hokejisty. Ve 13. minutě využil zmatku v útočném pásmu David Varga a poslal valašskomeziříčské do vedení. To jim zůstalo až do 29. minuty, kdy střelou Wolfa Slezan vyrovnal, ani né minutu na to, poslal opavské do vedení Svoboda. Bobři ovšem nesložili zbraně a stále se snažili s výsledkem zápasu něco udělat. Střelecké štěstí bylo ovšem na straně soupeřů a tak místo vyrovnání přišel gól Tichého a následně i gól Rouska. V ten okamžik nejenže Opava vedla 4:1, ale ve svatyni Bobrů došlo ke střídání brankářů, kdy Vydržela střídal Svoboda. Ten do konce druhé třetiny již nic nepustil a Opava tak šla do kabin s tří brankovým náskokem. V poslední třetině se sice borci z Valašského Meziříčí snažili s výsledkem něco udělat, ovšem marně. Zkušený tým Slezanu si vítězství pohlídal a přidal ještě jeden gól z hole Měcha, který upravil skóre na konečných 5:1 pro tým ze Slezka.
21.12.Bobři jedou bojovat o body do OpavyOPA - VAL 5:1, 28.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jen jeden jediný den mají valašskomeziříčští hokejisté na to, aby po sobotním duelu s Břeclaví nasbírali síly. V pondělí 22. prosince totiž zajíždějí na led Opavy, kde se budou snažit navázat na výsledek z utkání s Břeclaví. Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 18:00 hod.
21.12.Věřili jsme, že máme pořád šanci, tvrdí David Varga po skvělém obratu s BřeclavíšimV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Série dvou porážek je u konce! Hokejisté Valašského Meziříčí v sobotu dokázali parádním způsobem obrátit bitvu s Břeclaví, ve které Bobři prohrávali po dvou třetinách o tři branky. Díky famózní třetí dvacetiminutovce však Valaši srovnali a 39 sekund před koncem třetího dějství zařídil domácím výhru útočník David Varga, který v zápase dvakrát skóroval.
20.12.Infarktový závěr přinesl Bobrům tři body!VAL - BRE 4:3, 27.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ten kdo navštívil dnešní utkání určitě nelitoval. Málokomu jeho tep neatakoval trojcifernou hodnotu bez toho, aniž by musel vykonávat větší fyzickou námahu. Bobři po dvou třetinách prohrávali s týmem Břeclavi o tři branky. Ve třetí třetině se však událo něco, na co se bude hezky vzpomínat a co by Bobry mohlo do dalších zápasů povzbudit. Bobři nejprve snížili v přesilovce na 1:3 brankou Miroslava Škumáta, aby následně i David Varga dokázal využít přesilovou hru 2:3. Rázem bylo Bobrů plný led. Minutu před závěrečným hvizdem se před brankovištěm dostal k puku Václav Studený a vyrovnal stav utkání na 3:3. Po vyrovnávací brance propukl na stadioně gejzír radosti a euforie. To však nebylo vše. 40 vteřin před třetí sirénou se znova prosadil David Varga a vystřelil tak Bobrům důležité vánoční tři body!
19.12.Bobři přivítají na svém ledě tým HC LVI BřeclavVAL - BRE 4:3, 27.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ale určitě jej nebudou chtít přivítat s otevřenou náručí. Jak se totiž sezóna chýlí ke konci a Bobři se stále potácejí na dně tabulky, tak bytostně potřebují body, zvláště po zaváhání v minulém kole s týmem z Frýdku-Místku. Zápas proti Břeclavi se odehraje v sobotu 20. prosince od 17:00 hod.
17.12.Bobři odjíždějí z Českého Těšína bez bodu.FRM - VAL 6:3, 26.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli zápas v Českém Těšíně proti Frýdku-Místku. Ten jasně prokázal, že je teď lepším týmem a dnešní zápas zaslouženě vyhrál. Bobři pokračují v mizérii a chtělo by to nějaký nový impuls. Doufejme, že to třeba bude nová posila Václav Studený.
16.12.Do Valašského Meziříčí přichází Václav StudenýRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí hlásí příchod posily. Mnozí fanoušci si jej pamatují zejména ze sezóny 2009/2010 a 2012/2013. Kdy byl velkou oporou týmu z Orlové. Řeč není o nikom jiném než o útočníkovi Václavu Studeném, který přichází k Bobrům na hostování do konce sezóny.
15.12.Bobři zajíždějí ve středu do Českého Těšína, kde se utkají s Frýdkem-Místkem.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu se utkají Bobři s Frýdkem-Místkem. Tento zápas bude jistě velmi důležitý, protože Bobři mají stejně bodů jako právě zmiňovaný Frýdek, oba týmy mají 17 bodů. Bobři mají ještě navíc zápas k dobru. Přijďte Bobry podpořit a pomoct jim tak k velmi důležitým třem bodům!
13.12.Dorostenci ve valašském derby porazili Brumov-Bylnici a po čtvrté za sebou berou všechny body za výhru 8:3.Pavel Vanduch,Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - středa 10.12.2014 14. kolo – dorostenci si zápas krajského přeboru předehráli mimořádně již ve středu, protože o víkendu probíhá na zimním stadióně turnaj „Memoriál Dáši Lacinové a Jaroslava Šilhána“.
11.12.Memoriál Dáši Lacinové a Jaroslava Šilhána - 2014Michal Postava,výsledky Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V čase předvánočním 12. - 14. 12. 2014, se koná na zimním stadioně ve Valašském Meziříčí, již šestým rokem, turnaj žáků ročníku 2002. Společně s klubem HC Bobři a ostatními partnery se na organizaci turnaje podílí i Zlínský kraj Druhým rokem je tento turnaj pojmenován po dvou osobnostech, které měly podíl na vzestupu mládežnického hokeje ve Valašském Meziříčí. Bývalá místostarostka Valašského Meziříčí paní Dagmar Lacinová a trenér mládeže Jaroslav Šilhán. Stejně jako v minulých letech k nám zavítají týmy z celé České Republiky a také celky ze zahraničí (Slovensko, Maďarsko).
10.12.Bobři na úspěch s Porubou nenavázali, z Hodonína si odvážejí šest branekHOD - VAL 6:2, 24.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři na led Hodonína zajížděli povzbuzeni domácí výhrou nad ostravskou Porubou, kterou přetlačili v oslabené sestavě. Okleštěná sestava cestovala i na jih Moravy. Ovšem hrdinných 13 bruslařů nedokázalo na tento bodový zisk navázat a podlehlo domácím vysoko 6:2. Čestné úspěchy Bobrů zaznamenali Ondřej Martiník a Jiří Slovák.
10.12.Vítězná série našich dorostenců.Pavel Vanduch,Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Za poslední dva víkendy odehráli dorostenci celkem 3 zápasy. Podařilo se jim naskočit na vítěznou vlnu a dokázali zvítězit ve všech třech zápasech. Plný bodový zisk je opět vrátil na „medailové umístění“ v tabulce.
8.12. S aktuálním postavením v tabulce určitě nejsme spokojeni, chceme se poprat o vyšší příčky, říká odhodlaně útočník Bobrů, Antonín Sprušil redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání proti Porubě vstřelil dvě branky a k tomu přidal důležitou asistencí. Řeč je o rychlém a technickém hráči Bobrů, Antonínu Sprušilovi, který je u Bobrů letos prvním rokem na hostování. Jak tento dravý útočník zhodnotil utkání proti silné Porubě se dočtete uvnitř článku.
7.12.Hodonín, další soupeř Bobrů.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobří zajíždějí na led Hodonína, který se zatím nachází v tabulce na osmém místě. V minulém kole se mu podařilo odvézt s Opavy tři body. Bobři v minulém zápase také získali tři body, a to když porazili doma. Přijeďte Bobry podpořit a pomoct jim tak získat tři body!
6.12.Bobři i přes velkou marodku dokázali porazit Porubu!VAL - POR 4:1, 23.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přesto, že vinou nemoci či zranění chybí Bobrům několik hráčů základní sestavy dokázali Bobři překvapit a svou bojovností vytěžit tři body proti ambiciózní Porubě. Po téměř dvě třetiny utkání se hrál vyrovnaný hokej se spoustou šancí na obou stranách, ovšem bez branek. Tu úvodní vstřelili hosté minutu před druhou sirénou. Bobři však zápas nevzdali a ve třetí třetině dokázali čtyřmi brankami stav utkání otočit a konečně zvítězit za tři body. Dobrý pocit z vítězství tak akorát kazí nepříjemné zranění v obličeji domácího Kysučana, který tak patrně rozšíří početnou domácí marodku. Bobři se tímto vítězstvím, kdy dohrávali utkání na 12 hráčů, odpoutali ode dna tabulky.Za domácí se dvakrát trefil Sprušil a po jedné brance přidali Martiník a Kuchta.
5.12.Další zápas na domácím ledě. Bobři přivítají rozjetou Porubu.VAL - POR 4:1, 23.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tuto sobotu na led Valašského Meziříčí zavítá ostravský celek, a to Poruba. Ta se zatím nachází v tabulce na čtvrtém místě. Bobři jsou poslední a minulém zápase si prohráli zápas sami, a to když prohráli třetí třetinu proti Novému Jičínu 0:4. Přijďte Bobrům pomoct k výhře!