Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2018 vyšly tyto články:

31.12.Bobři přejí všem šťastný nový rok!KlubKlub HC Bobři Valašské Meziříčí přeje všem fanouškům, partnerům, hráčům a rodičům úspěšný rok 2019. Děkujeme za vaší dosavadní přízeň a těšíme se na další společný rok.
24.12.Na led přistálo 571 plyšáků!KlubV rámci sobotního charitativního utkání naházeli fanoušci Valašského Meziříčí na led celkem 571 plyšáků. Vybrané kusy odnesli následující den zástupci A-týmu a realizačního týmu na dětské oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí, kde tak potěšili přítomné děti a jejich rodiče. Celý klub děkuje za skvělou spolupráci fanouškům a příznivcům z řad partnerů a vedení města, kteří na sobotní duel dorazili a pomohli tak naplnit vánoční myšlenku celého večera.
22.12.Poslední duel roku na výbornou. Bobři věnovali vítězství dětem v nemocniciVAL - DAS 4:1, 28.kolo | Daniel GargulákRok 2018 je z hlediska soutěžních zápasů u konce. Valaši v tom posledním zdolali soupeře z Českých Budějovic po zodpovědném výkonu 4:1. Utkání doprovodila akce sběru plyšáků pro děti v nemocnicích, kterých na led přistálo neuvěřitelné množství. Touto cestou děkujeme všem, kteří se zapojili a pomohli tak vykouzlit úsměv dětem v předvánočním čase!
20.12.Bobři otočili duel v Orlové. V samostatných nájezdech rozhodl VaněkORL - VAL 2:3, 27.kolo | Daniel GargulákPo druhé periodě to se svěřenci trenéra Weintritta nevypadalo ve Slezsku příliš dobře, když prohrávali o dvě branky. Mužstvo však v závěrečné periodě ukázalo charakter a srovnalo vývoj utkání. Zápas posléze dospěl až do samostatných nájezdů, kde se stal jediným úspěšným exekutorem Rostislav Vaněk, čímž zajistil Valachům druhý bod z utkání. Bobři tak dotáhli poslední venkovní zápas roku do vítězného konce a vytvořili skvělou pozvánku pro všechny fanoušky na skutečně poslední duel v roce 2018 již tuto sobotu proti DS Českým Budějovicím.
20.12.Plyšáková bouře přichází. Na Valašsko přijedou České BudějoviceVAL - DAS 4:1, 28.kolo | Daniel GargulákUteklo to jako voda. Valašské Meziříčí čeká v sobotu 22. prosince od 17:00 v rámci 28. kola Druhé ligy poslední měření sil v roce 2018. Zápas bude mít charitativní příchuť na základě které proběhne sběr plyšáků pro děti v nemocnici, případně dalších hraček, které bude možno odevzdat na určených místech.
17.12.Poslední výjezd letošního roku zavede Valachy do OrlovéORL - VAL 2:3, 27.kolo | Daniel GargulákRok 2018 se chýlí ke svému konci a Druhou ligu čekají před jeho koncem poslední dvě kola. V tom předposledním tohoto roku čeká Bobry druhý výjezd za sebou, tentokrát do Orlové. V prvním zápase na ledě Slezanů Bobři uspěli po boji 3:2, zopakují tříbodový zisk i tentokrát? Utkání u Orlů začíná ve středu v 18:00.
15.12.Z Tábora za tři body! Rozhodly přesilové hryTAB - VAL 2:5, 26.kolo | Daniel GargulákPovedlo se! Bobři dali zapomenout na nelichotivou bilanci v posledních duelech na ledech soupeřů a utkání u Kohoutů ovládli hned pěti brankami. Výraznou měrou se na výhře podílely hned čtyři využité přesilové hry, které Valachům soupeř nabídl. V dalším kole čeká svěřence trenéra Weintritta výjezd na druhý konec republiky, do slezské Orlové.
14.12.Bobři chystají speciální Vánoční utkání!Richard MüllerAť už chodíte na hokej pravidelně nebo ne, sobotu 22. prosince si určitě zapište do svých kalendářů. Bobři se v rámci mistrovského utkání proti Českým Budějovicím rozhodli uspořádat speciální program, jehož hlavním cílem bude pomoci dětem, které nemají to štěstí trávit svátky doma.
14.12.Kohouti proti Bobrům. Odvezou si Valaši po měsíci body z ledu soupeře?TAB - VAL 2:5, 26.kolo | Daniel GargulákDruhou ligu čeká ještě do Vánočních svátků tři mistrovská utkání. K prvnímu z nich čeká Valachy výjezd do dalekého Tábora, kde se budou svěřenci trenéra Weintritta prát o nápravu posledního zápasu s Hodonínem. Otázník stále visí nad počtem obránců, kteří se s týmem do jižních Čech vydají, sám trenér Weintritt si posteskl po středečním duelu nad počtem marodů právě z řad beků.
12.12.Valašské Meziříčí prospalo třetí třetinu a odevzdalo Hodonínu všechny bodyVAL - HOD 3:6, 0.kolo | Daniel GargulákBobří hráz poprvé v sezóně padla za všechny tři body. Valaši přitom měli skvěle našlápnuto a po druhé periodě vedli 3:1, famózní výkon soupeře v kombinaci s úpadkem výkonu Valachů ve třetí třetině nakonec vyzněl jednoznačně pro Drtiče, kteří si tak z Valašska odvezli všechny tři body. Šanci na nápravu budou mít Bobři už tuto sobotu v Táboře.
10.12.Doma podruhé za sebou. Na Valašsko míří HodonínVAL - HOD 3:6, 0.kolo | Daniel GargulákPřed dalšími dvěma duely na venkovních kluzištích čeká svěřence trenéra Weintritta ještě jedno domácí utkání. Po Žďáru nad Sázavou se na Bobří hrázi představí Drtiči z Hodonína, kteří spolu s Šumperkem drží velmi dobrou formu v posledních zápasech. Začátek obrany domácího prostředí je naplánován na 18:00 ve středu 12. prosince.
8.12.Plameny byly úspěšně uplácány Bobřími ocasy!VAL - ZNS 3:1, 24.kolo | Daniel GargulákSkvělý kousek se znovu vydařil svěřencům trenéra Weintritta až v domácím prostředí. Valaši sehráli se Žďárem vyrovnanou partii a bojovném výkonu nakonec vystřelil vítězství Bobrů Dominik Raška. Valašské Meziříčí tak znovu uhájilo domácí prostředí a to rovnou proti lídrovi jižní skupiny.
6.12.Bobři budou bránit svou hráz před žhavými Plameny ze ŽďáruVAL - ZNS 3:1, 24.kolo | Daniel GargulákPo dvou výjezdech na ledy soupeřů čeká na Valašské Meziříčí měření sil v domácím prostředí s jedním z nejaktraktivnějších soupeřů a to nikým jiným, než Žďárem nad Sázavou. Plameny si podmaňují skupinu Jih a jejich ambice na postup do vyšších pater ligového uspořádání českých soutěží už se jen těžko skrývají. Přijďte podpořit Bobry ve veledůležitém boji, kde budou svěřenci trenéra Weintritta bránit Bobří hráz před žhavými Plameny v sobotu 8. prosince od 17:00.
5.12.Draci ubránili svoji tvrz gólem dvě minuty před koncem třetí třetinySUM - VAL 2:1, 0.kolo | Daniel GargulákUrputnou bitvu sehráli Valaši na ledě šumperských Draků. Po dvou bezbrankových periodách se ujal vedení Šumperk, načež srovnával přesnou tečí Dvořák. O definitivním vítězství soupeře ale stihl ještě v základní hrací době rozhodnout Ďurač, který tak přisoudil všechny tři body svému týmu. Bobry nyní čekají dvě domácí utkání, ve kterých budou chtít navázat na předchozí domácí výsledky.
4.12.Valašské Meziříčí zajíždí k šumperským DrakůmSUM - VAL 2:1, 0.kolo | Daniel GargulákDruhá polovina sezóny má za sebou už dvě kola a perný program Druhé ligy pokračuje dalším utkáním. Valachy v něm čeká výjezd k lídrovi skupiny Východ, Drakům z Šumperka. V dosavadních duelech obou soupeřů platilo můj dům, můj hrad. Bobři tak míří k Drakům s jediným cílem tuhle statistiku narušit a odvézt si domů co největší množství bodů.
1.12.U Žihadel selhala produktivita. Soupeř rozhodl v přesilových hráchMBU - VAL 2:1, 22.kolo | Daniel GargulákPo vydřené výhře nad Kopřivnicí přišlo další venkovní zaváhání. V Moravských Budějovicích Valachy trápila produktivita v zakončení a dokázali vstřelit jedinou branku oproti dvěma na straně soupeře, který využil dvě nabídnuté přesilové hry. Ve středu zajíždějí Valaši na led Šumperku, kde se střetnou s průběžným lídrem východní skupiny.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS