Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2019 vyšly tyto články:

7.12.Zápas plný vyloučení ovládli hosté ze ŠumperkaVAL - SUM 3:5, 24.kolo | Richard MüllerBobři ani tentokrát nestačili na Šumperk a s lídrem tabulky podlehli v dramatickém utkání plného nasazení 3:5. Už od začátku museli Valaši dotahovat dvougólové manko, což se jim nejprve povedlo, ale následně hosté opět o dva góly odskočili. Za stavu 3:4 v power-play rozhodl ve prospěch draků Daniel Vachutka.
6.12.Lídr míří na valašský led. Bobři budou doma čelit ŠumperkuVAL - SUM 3:5, 24.kolo | Richard MüllerPo volné středě následuje další domácí zápas. Bobři budou skládat reparát proti prvnímu celku tabulky skupiny Východ. V sobotu přijedou do Valašského Meziříčí Draci ze Šumperka a Bobry čeká ostrý zápas s obtížným soupeřem. Duel začíná v 17 hodin.
5.12.Posila do útoku! Velký návrat z Nového Jičína hlásí Jiří SlovákRichard MüllerDo Valašského Meziříčí míří po čtyřech letech útočník Jiří Slovák, který naposled hrál za Bobry v sezóně 2015/16 a poté zamířil ke konkurenčnímu Novému Jičínu. Jiří Slovák doplní svého jmenovce v bráně Bobrů, se kterým taktéž hrál v Novém Jičíně. (foto: Deník)
1.12.Plyšáci na led podruhé. Bobři 14. prosince zopakují loňskou akci!Richard MüllerHC Bobři Valašské Meziříčí se rozhodli i v letošní sezóně navázat na akci Plyšáci na led. Letos tato dobročinná sbírka proběhne v sobotu 14. prosince během domácího utkání proti Žďáru nad Sázavou. Smyslem akce je během prvního gólu Bobrů naházet na led co nejvíce plyšáků, které následně hráči předají na dětské oddělení nemocnice a dalších zařízení, kde musí děti nuceně trávit vánoční období.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive