Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
26.2.Věřili jsme, že to otočíme, vrátil se ke dvěma inkasovaným gólům David VargaVAL - STE 5:2, 43.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři mohou být s pohledem na tabulku východní skupiny druhé hokejové ligy naprosto spokojeni. Po vítězství 5:2 nad Šternberkem jsou totiž první, o bod předběhli Šumperk. Tříbodová výhra se však nerodila tak lehce, jak by mohlo konečné skóre napovídat. Šternberští totiž v páté minutě vstřelili během dvaapadesáti vteřin dva góly a Valašské Meziříčí tak muselo skóre znovu otáčet: „Určitě to s námi trochu zacloumalo. Ale my jsme věděli, že na ně máme,“ přiznal po utkání útočník Bobrů David Varga.
26.2.Bobři míří do BrnaTEC - VAL 2:6, 44.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli zajíždějí valašskomeziříčtí hokejisté na led momentálně 8. týmu tabulky – VSK Techniky Brno. V minulém domácím zápase potvrdilo Valašské Meziříčí vzestupnou formu před blížícím se play off, když porazilo HC TJ Šterrnberk. Náš nynější hostitel, celek Techniky Brno hrál svůj zápas v Orlové, kde prohrál v prodloužení a dovezl do města pod Špilberkem jeden bod. Zůstanou tentokrát body v krajském městě, nebo si je připíše celek z Valašska? Úvodní buly v hokejové hale dětí a mládeže je naplánovano v neděli v 17. hodin.
25.2.Valašské Meziříčí porazilo Šternberk 5:2!VAL - STE 5:2, 43.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vrátilo porážku Šternberku z jejich ledu, když je porazili po gólech Lukáše Bokroše (2), Matějného, Zrníka a Davida Vargy. I přes nepodařenou první třetinu, kterou Bobři prohráli 1:2, dokázalli zvrátit stav utkání a vyhrát 5:2. A díky tomuto vítězství se posunuli na první místo v tabulce.
23.2.Ondřej Tatarčík: Málokdy se nám podaří, abychom v Přerově vedliPRE - VAL 1:4, 42.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další tři body získali hokejisté Valašského Meziříčí ve druhé hokejové lize. Už v sedmém zápase za sebou tak dokázali bodovat, čtyři poslední duely navíc vyhráli v základní hrací době. Bobři se díky tomu posunuli už na druhé místo tabulky, přičemž na vedoucí Šumperk ztrácí pouhý bod. „Náš hlavní cíl je udržet se v té trojce a vyhnout se předkolu. Nikdy totiž nevíte, koho tam můžete dostat, navíc se to hraje jen na dva vítězné zápasy, takže je to docela loterie,“ zůstává při zemi útočník Bobrů Ondřej Tatarčík.
23.2.Udrží Bobři vítěznou sérii i proti Šternberku?VAL - STE 5:2, 43.kolo | Michal VáclavNa tuto odpověď si budeme muset počkat do středy, kdy na zimním stadionu přivítáme od 18. hodin celek z úpatí Nízkých Jeseníků, a sice mužstvo HC TJ Šternberk. Tento dlouholetý účastník třetí nejvyšší soutěže se v letošní sezoně prozatím nachází na devátém místě, které mu zaručuje pohodlný postup do předkola - play off.
22.2.Bobři vezou z Přerova 3 body!PRE - VAL 1:4, 42.kolo | Jan KramářP Ř E R O V - Po dlouhé době se Bobrům podařilo vyhrát v Přerově. O vítězství se zasloužili zejména Dalibor Sochorek, Ondřej Tatarčík a taky Ivo Kratěna, kteří si připsali gólové úspěchy. A nesmíme zapomenout hlavně na Ondřeje Jirkůva, který jistil Bobry v bráně.
19.2.Žďár není soupeř, který by nás nějak prověřil, říká po výhře 10:4 útočník Petr DvořákVAL - ZNS 10:4, 41.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hned čtrnáct branek nabídlo utkání jednačtyřicátého kola východní skupiny druhé hokejové ligy. Valašské Meziříčí porazilo tým ze spodku tabulky, Žďár nad Sázavou, 10:4. A to i přesto, že Žďár svého soupeře přestřílel. Hattrickem se v zápase blýsknul útočník Ivo Kratěna, dvě branky si do statistik zapsal Matějný. Spokojen musel být i Petr Dvořák, který také jednou rozvlnil síť za žďárským brankářem: „Žďár asi nebyl soupeř, který by nás nějak prověřil. Ale vlastními chybami a také nedisciplinovaností jsme mu dovolili dát góly,“ vyjádřil se k utkání.
19.2.Vrátí Bobři Přerovu poslední dvě porážky?!PRE - VAL 1:4, 42.kolo | Jan Kramář22.2. zavítají hokejisté Valašského Meziříčí na horký led Přerova. Přerov v minulém kole hostila Orlová, kterou Přerov udolal v prodloužení a odvezl si z jejich ledu 2 cenné body. Valašské Meziříčí pro změnu hostilo celek Žďáru nad Sázavou, který deklasoval vysokým výsledkem 10:4.
18.2.Bobři deklasovali Žďár 10:4VAL - ZNS 10:4, 41.kolo | Jan Kramář, Richard ZuzaňákV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Střelecký den, tak by se dal nazvat dnešní zápas mezi Valašským Meziříčím a Žďárem nad Sázavou. Hokejisté Valašského Meziříčí už po první třetině vedli 4:0, po dvou gólech Kratěny a jedno brankovém úspěchu Vargy a Matějného. Ve zbývajících třetinách si Matějný a Kratěna ještě připsali po jednom gólu, dvě trefy si připsal Sochorek a Petr Dvořák s Luďkem Růčkou po jednom gólovém úspěchu. Díky tomuto deklasovali Žďár nad Sázavou 10:4.
16.2.Trenér Prostějova Flašar by se měl zamyslet, říká po vítězném duelu Roman VaněčekPRO - VAL 2:5, 40.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Důležité body získali hokejisté Valašského Meziříčí ve 40. kole východní skupiny druhé ligy. Na ledě Prostějova vyhráli 5:2. Dařilo se jim především díky nedisciplinovanosti hráčů Prostějova. Vždyť Jestřábi v zápase vyfasovali hned 50 trestných minut! „Nejde ani tak o to, že by Prostějov hrát tvrdě. To přece k hokeji patří a tomu se nikdo nebrání. Spíš ale hráli záludně,“ říkal už zcela bez emocí, dva dny po zápase, útočník Roman Vaněček.
16.2.Bobři přivítají ŽďárVAL - ZNS 10:4, 41.kolo | Lukáš PořickýPo sobotní výhře v Prostějově přivítají Bobři na svém ledě celek Žďáru nad Sázavou. Aktuálně dvanáctý tým druhé ligy, který v neděli senzačně porazil Orlovou, si bude chtít připsat další cenný skalp ze špičky tabulky. Potvrdí Bobři svou formu z posledních zápasů?
14.2.Dokonalý obrat! Bobři získali v Prostějově tři bodyPRO - VAL 2:5, 40.kolo | Ondřej Kubát, Jan KramářP R O S T Ě J O V - Prohrávali 1:2, přesto nakonec zvítězili 5:2. Dokonalý obrat se povedl hokejistům Valašského Meziříčí ve 40. kole východní skupiny druhé ligy. Na ledě prostějovských Jestřábů vyhráli po brankách Dvořáka, Zrníka, Vaněčka, Lukáše Bokroše a Krisla. Díky tomu udrží i nadále třetí místo v tabulce. Už ve středu přivítají Bobři na vlastním ledě Žďár nad Sázavou.
13.2.Bobři hrají v Prostějově. Podaří se jim zvítězit?PRO - VAL 2:5, 40.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Východní skupina druhé hokejové ligy nabrala vysoké tempo. Po středeční výhře na Velkým Meziříčím čeká Bobry už tuto sobotu další zápas. V rámci čtyřicátého kola se představí na ledě prostějovských Jestřábů, aktuálně až třináctého týmu tabulky. Naopak Valašské Meziříčí se zatím drží v první trojce, jeho náskok na čtvrtý Hodonín je ovšem pouze jednobodový. Bobrům tedy nezbývá nic jiného, než se rvát o vítězství. Zápas začíná na prostějovském zimním stadionu v sobotu v 17 hodin.
12.2.Soupeře jsme trochu podcenili, přiznal Lukáš ZientekVAL - VEL 5:3, 39.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Důležité tři body získali hokejisté Valašského Meziříčí v souboji s Velkým Meziříčím. Přestože soupeř je v tabulce poslední, vítězství se nerodilo lehce. Horácký hokejový klub totiž dokázal ve druhém dějství vyrovnat na 2:2 a s Bobry to v tu chvíli vypadalo zle nedobře. Potom ale přišly dvě branky Dalibora Sochorka a bylo rozhodnuto. „Určitě tam to podcenění bylo,“ přiznal po zápase obránce Bobrů Lukáš Zientek.
11.2.Po skvělém výkonu Dalibora Sochorka vítězí Bobři 5:3VAL - VEL 5:3, 39.kolo | Michal Berg, Richard ZuzaňákHlavně skvělý výkon Dalibora Sochorka, který dva góly dal sám a na jeden nahrál Krislovi, byl klíčem k vítězství nad posledním týmem tabulky. Bobři za stavu 2:0 polevili a soupeře místy podcenili, čehož hosté využili a srovnali. Sochorek ale strhl vedení opět na stranu Bobrů a hosté už přes drobná klopýtnutí Valašského Meziříčí nedokázali zápas zvrátit.
10.2.Podruhé za sebou doma, střetnou se dvě MeziříčíVAL - VEL 5:3, 39.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské proti tomu Velkému. Které Meziříčí bude úspěšnější? Už tuto středu je na programu devětatřicáté kolo východní skupiny druhé hokejové ligy. Bobrům se nepovedl poslední zápas doma, po dvou výhrách znovu prohráli. Vrátit se na vítěznou vlnu tak budou chtít právě proti Velkému Meziříčí. Jasným favoritem budou Bobři, Velké Meziříčí je totiž v tabulce beznadějně poslední. Zápas se hraje ve středu v 18 hodin.
8.2.Bobři poprvé v historii doma prohráli se ŠumperkemVAL - SUM 4:5, 38.kolo | Michal Berg, Jaroslav SvobodaVelmi nervozní utkání Valašského Meziříčí se Šumperkem došlo až do prodloužení, ve kterém se hosté minutu před jeho koncem radovali z rozhodující branky. Domácí už přitom vedli 3:1 a 4:3, hosté se ale dvakrát dokázali vrátit do zápasu. Po jedné brance v zápase vstřelili Ondřej Dvořák, Jiří Krisl, Petr Dvořák a Ivo Kratěna. Další domácí zápas čeká na Bobry hned ve středu, kdy hostí poslední Velké Meziříčí.
5.2.Sochorek: Chceme skončit do třetího místaOPA - VAL 1:4, 37.kolo | Tomáš KubánekZkušené duo Bobrů Sochorek - Šebesta se prosadilo i v Opavě a proti svému bývalému chlebodárci režírovali výhru 4:1, která vrací Bobry zpět na vítěznou vlnu. Ta by měla podle Dalibora Sochorka dovést mužstvo po základní části mezi nejlepší trojici 2. ligy.
4.2.Bobři vezou z Opavy tři bodyOPA - VAL 1:4, 37.kolo | Michal BergV přímém souboji o třetí příčku porazili Bobři Slezan Opava na jeho ledě 4:1. Hned dvěma body se prezentoval Pavel Šebesta, kterému se na opavském ledě daří. Domácí v průběhu třetí třetiny snížili na 1:2 a mohli i vyrovnat, hráči Valašského Meziříčí ale dokázali dovést zápas do vítězného konce. Své první vítězství v dresu Bobrů vychytal Ondřej Jirkův V sobotu hostí na svém ledě v dalším souboji o špičku tabulky Šumperk.
3.2.Bobři míří do OpavyOPA - VAL 1:4, 37.kolo | Michal BergPotvrdit zlepšení formy jedou Bobři ve středu do Opavy. Na ledě slezského týmu půjde o přímý souboj o třetí místo, které je klíčové pro postavení před play-off, protože první tři týmy se vyhnou zrádnému překolu. Opava je na tom v tabulce jen o jeden bod hůře než Valašské Meziříčí, protože ji byly připsány dodatečně body za kontumovaný zápas v Uničově. Zde se minulý víkend pro nepokoje diváků nedohrálo a původní výsledek 5:3 pro domácí byl kontumován na 0:5 ve prospěch Opavy.
Další stránky
1>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS