Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Bobři se představí v Prostějově, uspějí i nadále?PRO - VAL 4:6, 35.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V následujícím kole zajíždějí Bobři z Valašského Meziříčí na led Jestřábů z Prostějova. Tento hanácký tým v minulém kole svůj zápas v Hodoníně nezvládl a prohrál pro Jestřáby až krutým výsledkem 7:0. Jestřábi však bojují o Play-Off a nezbývá jim, než alespoň na domácím ledě bodovat. Proti však budou hostující Bobři, kteří se opět dostali na první místo východní skupiny a tuto pozici budou chtít obhájit i nadále v nadcházejícím zápase. Střetnutí těchto soupeřů začíná ve středu, 3.února, od 18.00 hodin na zimním stadionu v Prostějově.
3.2.Bobři si po velkém boji odváží z Prostějova tři bodyPRO - VAL 4:6, 35.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I s novou tváří v brance Bobrů - Michalem Gleichem, který oblékal dříve i dres domácích Jestřábů, zvítězili hosté z Valašského Meziříčí po velmi napínavém a vyrovnaném zápase s Prostějovem 6:4. Na úvodní branku Lukáše Bokroše dokázali domácí odpovědět do konce první třetiny dvěma rychlými góly zásluhou Piechy a Zábranského. Ve druhé dvacetiminutovce hosté otočili stav utkání díky brankami obránců Blažka a Ovšáka. Poslední část hry přinesla velmi vyrovnaný souboj. Úspěšnější nakonec byli hosté z Valašska, kteří díky druhé brance Bokroše a Ovšáka a jedné Krisla, dokázali z Hané odvézt všechny tři body a potvrdit tak první místo v tabulce. Nic na tom nezměnily ani branky v poslední části prostějovských hráčů Stejskala a Piluši.
3.2.O play off se chci poprat až do konce, říká prostějovský Lukáš ZientekPRO - VAL 4:6, 35.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání v Prostějově jsme vyzpovídali obránce Prostějova Lukáše Zientka, kterého meziříčští fanoušci dobře znají. Kvůli krachu prvoligového Havířova si Lukáš musel hledat do konce sezony jiné angažmá. Ač měl zájem nastoupit za Bobry, nevyšlo to. Proč? I to nám Lukáš pověděl.
5.2.Udrží se Bobři na špici i po zápase s Hodonínem?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Velmi těžký soupeř čeká v dalším kole valašskomeziříčské Bobry. Na Valašsko přijede momentálně třetí tým naší skupiny, celek SHK Drtiči Hodonín. Souboj těchto nejproduktivnějších týmů dosavadní sezóny slibuje určitě skvělou podívanou a věříme i fantastickou atmosféru na zápase z řad domácích i hostujících fanoušků. Zápas začíná v sobotu, 6. února od 17.00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte v co největším počtu podpořit domácí tým o přímý souboj o setrvání na špici druholigové tabulky!
6.2.Bobři porazili Hodonín 3:2 a drží první příčku!VAL - HOD 3:2, 36.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali ve šlágru 36. kola II.ligy skupiny Východ třetí celek tabulky SHK Baník Hodonín. V zápase prvoligové kvality se po brankách Bokroše, Růčky a Brunce radovali z důležitého vítězství 3:2. Bobři se tak udrželi v čele tabulky.
7.2.Diváci si zaslouží finále, říká Michal KrumpochVAL - HOD 3:2, 36.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Michal Krumpoch, jednička Bobrů mezi tyčemi čelil v zápase proti Hodonínu 36 střelám, z toho jen dvě pronikly za jeho záda. I díky jeho skvělým zákrokům porazili hokejisté Valašského Meziříčí Hodonín 3:2. Nejen na otázky ohledně zápasu nám Michal v krátkém rozhovoru odpověděl.
9.2.Pod lupou: Luděk LhotskýMichal Václav, Jakub NiklJe zde další se série představování hráčů Bobrů s názvem "pod lupou", kde hráči poodhalují čtenářům webu i jiné zajímavosti, než jen hokej. Tentokrát jsme vyzpovídali útočníka s číslem 26 - Luďka Lhotského, který přišel před sezónou na Valašsko ze sousedního Nového Jičína.
10.2.Bobři pořádají již 7. ročník školy bruslení!Michal VáclavDalší možnost přivést své dítě na zimní stadion ve Valašském Meziříčí a okusit tak poprvé první krůčky na bruslích, budou mít děti již od pondělí, 22.února 2010, kdy od 15.30 začíná již 7.ročník školy bruslení, pořádaný místním hokejovým klubem. Všichni malí zájemci z řad chlapců a dívek jsou srdečně zvání, aby absolvovali tuto určitě zábavnější školu za pomocí jak trenérů nejmenších nadějí Bobrů, tak i samotných hráčů "A" týmu. Více uvnitř článku.
11.2.Brno míří na Valašsko!VAL - TEC 4:3, 37.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 13.2.2010 se na ledě lídra tabulky, Valašského Meziříčí, představí tým z Brna, který hraje v Blansku, a sice VSK Technika Brno. Brno je v současné době na 10tém místě a na 8mou příčku ztrácí 6 bodů.
13.2.Bobři porazili Techniku až v prodlouženíVAL - TEC 4:3, 37.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Velmi nepříjemným soupeřem v tomto zápase se ukázal celek VSK Technika Brno, hrající své zápasy v Blansku. Tento jihomoravský tým dokázal držet s domácími Bobry krok po celý zápas. Domácí hráči měli po celý zápas více brankových příležitostí, nicméně nedokázali mnohdy dostat puk za dobře chytajícího exmeziříčského Jirkůva. Za domácí se v průběhu zápasu trefili všichni tři útočníci prvního útoku ( Dvořák, Lhotský, Matějný) a v prodloužení rozhodl o dvoubodovém zisku domácí kapitán Šebesta.
13.2.Teď chci jenom vyhrávat, říká o svých plánech u Bobrů Jiří KrislVAL - TEC 4:3, 37.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání s Technikou jsme vyzpovídali řízného obránce Jiřího Krisla, který do Valašského Meziříčí přišel po krachu Havířova právě odtamtud. Jak si sedl s hráči, kteří v loňské sezoně, když tu Krisl působil, nebyli v týmu Bobrů sedl? I to nám Jiří pověděl.
16.2.Bobři se ve středu představí v OpavěMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším zápase, v pořadí již 38.kole zajíždějí hokejisté Valašského Meziříčí na led Opavy, kde se utkají s místním Slezanem. Tento slezský tým se momentálně nachází na šestém místě a zřejmě se až do konce základní části bude přetahovat o šesté či sedmé místo společně se Vsetínem, který mu již dýchá na záda. Zápas o další důležité druholigové body mezi Bobry z Valašského Meziříčí a Slezanem Opava začíná ve středu, 17. února od 18. hodin na zimním stadionu v Opavě.
16.2.Mladí Bobři přehráli Rožnov ve všech zápasech !Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 14. 2. 2010 sehráli další mistrovské zápasy nejmladší Bobři na ledě svého nejbližšího rivala z Rožnova p. R. Dle tradice nastoupili na ledovou plochu Rožnovského zimního stadionu hráči 3. tříd. Náš soupeř nám chtěl oplatit porážky z minulých zápasů, a proto proti nám nasadil to nejlepší, co mu soupiska 3. tříd nabízí. Zápasy byly tentokrát velmi vyrovnané a přítomným divákům nabídly krásnou hokejovou podívanou.
17.2.Až nájezdy rozhodly o dvou bodech pro BobryOPA - VAL 1:2, 38.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Opava v dnešním zápase nebyla nikterak jednoduchým soupeřem pro hosty z Valašska a ukázala, že i v play-off se s ní musí vážně počítat. Dlouho se Bobři nemohli prosadit proti velmi konsolidované obraně a hlavně proti skvěle chytajícímu Trenčanovi v dresu Slezanu. Na úvodní branku domácího nejproduktivnějšího útočníka Tomáše Měcha odpověděl a srovnal stav utkání Pavel Šebesta. Když se však skóre zápasu nezměnilo ani do konce třetí třetiny, ani nerozhodlo prodloužení, musely přijít na řadu samostatné nájezdy. V nich vystřelil bonusový druhý bod pro Bobry útočník Dalibor Sochorek.
19.2.V sobotním derby proti Novému JičínuMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dalším týmem, který se představí na ledě Bobrů je náš nejbližší druholigový soupeř, celek HK Nový Jičín. Bobři určitě budou chtít po svých dvou zápasech, ve kterých získali shodně dva body, již naplno bodovat, neboť jeho největší soupeři v boji o první místo bodovali naplno a přiblížili se na minimální bodový rozdíl. Derby začíná v sobotu, 20. února od 17. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
20.2.Bobři rozstříleli v derby Jičín 6:1VAL - NJI 6:1, 39.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole II.ligy skupiny Východ přivítali na svém ledě Bobři v derby celek Nového Jičína. Po slepených trefách v oslabení v první třetině Lhotského a Šebesty se domácí ujali vedení 2:0. Ve druhé třetině přidali další góly postupně znovu Lhotský, Sochorek a Ovšák. Bobři tak vedli 5:0 a zdálo se, že je po utkání. V poslední části zvýšil ještě Petr Dvořák, ale Jičínu se v závěru podařilo alespoň snížit na konečných 6:1
21.2.V play off bude rozhodovat obrana, říká Luděk LhotskýVAL - NJI 6:1, 39.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V zápase s Jičínem si připsal tři body za dvě branky a jednu asistenci a i díky jeho výkonu porazili Bobři Jičín 6:1. Tento exjičínský hráč se natrvalo zabydlel v první formaci Bobrů, ovšem v nedávné době laboroval se zraněním nártu. Jak již všichni asi poznali, zhodnocení zápasu nám dnes přinese útočník Luděk Lhotský. Jak vnímá soupeření se svým bývalým mateřským klubem a jak se cítí po zranění? Na to vše nám Luděk odpověděl.
22.2.Nejmladší Bobři nenašli přemožitele, Kroměříž odjíždí bez jediného bodu!Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 20.2.2010 přivítali na domácím stadioně mladí Bobři dalšího soupeře, celek HK Kroměříž. Jak B tým i A tým třetích tříd tak i hokejisté čtvrtých tříd své zápasy vyhráli a tak celek Kroměříže odjížděl bez jediného bodu.
23.2.Potvrdí Bobři svou formu i proti Frýdku - Místku?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve 40. kole čeká Bobry zápas proti poslednímu celku východní skupiny, Frýdku Místku. Ten po rozhodnutí ČSLH o nesestupování z letošní rozehrané soutěže prakticky už jen sezonu dohrává, ikdyž dokáže vítězit i nad silnými celky z horních pater tabulky. Bobři jedou na led našeho hostitele v pozici velkého favorita, naopak domácí mohou jen překvapit. Zápas mezi prvním a posledním týmem tabulky začíná ve středu, 24.února od 18.hodin v multifunkční hale ve Frýdku Místku.
24.2.Bobří probuzení přišlo pozdě, Frýdek vyhrál v prodlouženíFRM - VAL 8:7, 40.kolo | Lukáš Pořický, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V souboji prvního týmu tabulky s posledním se čekal jasný průběh utkání. Po první třetině byl stav 3:3, druhá třetina však Bobrům nevyšla a prohrávali již 6:3. Probuzení však přišlo pozdě, dvě branky v poslední minutě znamenaly pro Bobry zisk pouze jednoho bodu. Hned v první minutě prodloužení rozhodl o vítězství Frýdku Petr Slovák.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS