V únoru 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
26.2.Střed tabulky odpovídal síle týmu, říká o skončené sezóně trenér Jaroslav StuchlíkJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ukončili svou cestu v této sezoně ve čtvrtfinále, kdy vypadli s celkem Karviné. My jsme pro vás přichystali rozhovor s trenérem týmu, ing. Jaroslavem Stuchlíkem, se kterým jsme shrnuli sezonu. Je pan Stuchlík spokojen s výsledky týmu? Bude ve ValMezu pokračovat i v dalších sezonách? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
23.2.Přemysl Vašut jménem týmu děkuje fanouškům za podporu v celé sezóněKAR - VAL 8:2, 0.kolo | Tomáš SalamonBezprostředně po zápase jsme požádali kapitána Valmezu o jeho postřehy. Přemysl Vašut, který z postu obránce vydatně podporoval i valašskomeziříčskou ofenzivu, přijal nevděčnou roli a jako první ze svého týmu se rozpovídal o sezoně, která pro něj a jeho spoluhráče chvíli před tím skončila. Přes hořkost porážky působil vyrovnaným dojmem a hovořil se smířeným nadhledem a pokorou. Nezapomněl ani poděkovat fanouškům svého týmu za podporu v celé sezoně.
22.2.Bobři hrají o prodloužení sezóny, budeme bojovat, zní z kabiny!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již dnes v podvečer vstoupí na led Karviné hostující Bobři, aby se pokusili s nepříznivou bilancí dvou proher v sérii ještě něco udělat a vrátit se tak zpět na Valašsko. Že to nebude cesta nikterak jednoduchá, je jasné. Karviná má na svých hokejkách pomyslný „matchball“ a bude jej chtít na domácím kluzišti využít. Bobři naopak hrají o prodloužení dosavadní sezóny. Ikdyž se může zdát, že psychická výhoda je na straně domácích, nemusí tomu být tak. Poslední krok je obvykle hodně těžký, a pokud Bobři předvedou bojovnost, jako v předchozích utkáních, nemusí být nic ztraceno. Uvidíme. Zápas mezi HC Plus Oil Karviná a Bobry z Valašského Meziříčí začíná dnes od 18.00 hodin v Karviné. Nezbývá, než klukům popřát konečně to vytoužené štěstíčko v koncovce a držet palce!
22.2.I přes nadějný začátek si Bobři vezou domů debakl a sezóna pro ně skončilaKAR - VAL 8:2, 0.kolo | David Fabián, Tomáš SalamonV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do zápasu o všechno sice vstoupili Bobři výborně a v první třetině dokonce dvakrát vedli. Na oba úspěchy valašskomeziříčského celku však Karviná našla bleskovou odpověď a téměř okamžitě srovnala. O výsledku zápasu rozhodla druhá třetina. Vlachýnský sice čaroval ve svém brankovišti, co to šlo, bohužel převaha karvinského týmu byla tak značná, že se jim za neustálého tlaku podařilo vsítit rozhodující třetí zásah. Od této chvíle, tedy poloviny zápasu, už skóre narůstalo pouze na straně domácí Karviné a zastavilo se až na čísle osm. Pro Bobry tak tato porážka znamená konec sezóny a konečné sedmé místo v tabulce 2. ligy skupiny Východ.
21.2.Chceme ještě vrátit sérii do Valmezu, má jasno o třetím utkání Lukáš BokrošMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři i ve svém druhém čtvrtfinálovém utkání play-off prohráli na domácím ledě s týmem HC Plus Oil Karviná. Jejich předvedená hra a především vyložené šance jako přes kopírák z prvního utkání však říkají, že je stále o co hrát a že tým Karviné porazit mohou a umějí. Jen je potřeba tyto šance zkusit využít a zefektivnit střeleckou produktivitu útočníků. Využít snad jen polovinu včerejších „gólovek“, mohla být série vyrovnána. Zhodnocení utkání nám přinesl autor druhé branky domácích, útočník Lukáš Bokroš. Jak sám vidí prozatím tuto sérii a potažmo třetí utkání v Karviné se můžete dočíst níže.
20.2.Spousta neproměněných šancí a Bobři krůček od vyřazeníVAL - KAR 3:6, 0.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nezvládli druhý čtvrtfinálový souboj proti celku z Karviné a v sérii hrané na tři vítězné zápasy tak prohrávají už 0:2. Proklínat mohou hlavně svou koncovku, protože v zápase byli po většinu času lepším týmem. Avšak pokaždé, když si dokázali vytvořit tlak, znamenalo to pouze spoustu nevyužitých příležitostí a inkasovaný gól z protiútoku. Bobrům se nemůže vytknout nedostatek bojovnosti, o důležitý zápas se však připravili sami. Nic však ještě není ztraceno. Pokud si budou chtít hokejisté Valašského Meziříčí ještě prodloužit sezónu, nesmějí už z ledu odcházet poraženi. Třetí zápas čtvrtfinále je čeká už pozítří na ledě Karviné.
19.2.Rozhodly přesilovky, říká o prvním utkání obránce Jakub BlažekKAR - VAL 4:2, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prvním čtvrtfinálovém zápase v Karviné jsem požádal o dojmy z utkání obránce Jakuba Blažka. S Jakubem jsme rozebrali toto úvodní utkání série, ale stálice v obranných řadách Bobrů mi prozradila i své tipy na vítěze II.ligy skupiny Východ. Více se dočtete v tomto rozhovoru.
19.2.Play-off pokračuje druhým utkáním: Na led Bobrů přijíždí Karviná!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehrají již v pondělí na svém ledě druhý čtvrtfinálový zápas play-off proti celku HC Plus Oil Karviná. V prvním měření sil dokázali svěřenci Ing. Stuchlíka svého soupeře pořádně potrápit a dlouho drželi jednobrankové vedení. To ovšem padlo ve třetí třetině, ve které svěřenci trenéra Aleše Flašara rozhodli o svém prvním bodu do série hrané na tři vítězná utkání. Nutno poznamenat, že Bobři byli po celý zápas svému soupeři vyrovnaným soupeřem a jakékoliv rozdíly ze základní části byly zcela vynulovány. Pojďme tedy podpořit Bobry v tomto veledůležitém utkání již v pondělí, 20. 2. 2012 v 18. hodin na zimní stadion ve Valašském Meziříčí. Bobři mají svému soupeři co vracet a již ukázali v posledním utkání základní části, že Karvinou dokáží a umí porazit. K tomu však budou potřebovat nejen veliké nasazení, ale i Vaši podporu v hledišti! AKTUALIZOVÁNO.
18.2.Bobři sehráli vyrovnanou partii, přesto se Karviná ujímá vedení KAR - VAL 4:2, 0.kolo | Michal Václav, Tomáš SalamonV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O tom, že play-off je jiná soutěž s jiným nasazením a bojovností se mohli přesvědčit všichni přítomní v prvním čtvrtfinále na ledě Karviné. Bobři v zápase dvakrát vedli, nicméně soupeř vždy dokázal srovnat. Po dvou třetinách svítil na ukazateli nerozhodný výsledek. Rozhodnout tedy musela až třetí třetina, ve které domácí Olejáři dokázali využít přesilovku pět na tři. Hosté z Valašska však působili minimálně po dvě třetiny vyrovnaným týmem, který si opět vytvořil velké šance na skórování. Ale ta koncovka se zdá pro Bobry zakletá...Každopádně odvedený výkon je nelepší pozvánkou na pondělní odvetu hranou na ledě Valašského Meziříčí! Karviná vede v sérii hraném na tři vítězná utkání 1:0, pojďme proto všcihni pomoci Bobrům k vyrovnání tohoto stavu.
17.2.Play-off je tady! Bobři míří k prvnímu čtvrtfinálovému utkání do KarvinéKAR - VAL 4:2, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - To, na co se těšili všichni hráči, funkcionáři a fanoušci Bobrů po celou základní část právě nadchází. Mluvíme o vrcholu sezóny - vyřazovacích bojích, které mažou jakékoliv rozdíly ze základní části. Začíná tedy nová soutěž. Soutěž, ve které rozhodne momentální forma útočníků, výkony jednotlivých obran a brankářů. Je tady Play-off 2012! Bobři svůj první čtvrtfinálový zápas odehrají v sobotu, 18. 2. 2012 od 17. hodin na zimním stadionu v Karviné. Pojeďme všichni svými hlasivkami podpořit Bobry v tomto veledůležitém utkání! Uvnitř článku je i audio rozhovor s Jiřím Slovákem a Lukášem Plškem z dnešního vysílání radia VALAŠSKO!
16.2. Neprodáme kůži levně, říká před play-off trenér Jaroslav StuchlíkJan Kramář V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po posledním kole základní části, ve kterém Bobři porazili Karvinou, jsme požádali o pár slov ohledně sezony a nadcházejícím boji v play-off, ve kterém Bobři narazí právě na Karvinou trenéra domácího mužstva Ing. Jaroslava Stuchlíka. Chystá zkušený stratég nějakou speciální taktiku? I to se dočtete v tomto krátkém rozhovoru.
15.2.Bobři v generálce před play-off uspěli na výbornou!VAL - KAR 3:2, 44.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tak to byl závěrečný zápas Bobrů základní části jako hrom! Bobři přivítali na svém ledě doposud vedoucí Karvinou nabitou hvězdnými hráči a dokázali i v deseti hráčích v poli vybojovat dva body za vítězství v prodloužení. Domácí postrádali hned od úvodu utkání jednu celou lajnu, která se nemohla na zápas dostavit z důvodu kalamitního stavu poblíž Olomouce. Domácí trenér Stuchlík měl tedy k dispozici pouze dvě pětky, které pravidelně střídal a udržoval ve velkém tempu. Bobři však ukázali, že dokážou hrát a bodovat s každým týmem bez ohledu na postavení v tabulce. Již v minulém utkání měli nad Havířovem převahu, čehož chtěli docílit i v tomto těžkém utkání. Bobři díky bojovnému výkonu a nasazením jako kdyby hráli již play-off, dokázali odskočit svému soupeři na dvě branky. Hosté dokázali snížit a následně vyrovnat až v závěrečné třetině a v posledních minutách před koncem třetí periody. Bod však byl pro Karvinou málo, chtěla-li zvítězit v celé základní části, musela v té chvíli rozhodnout i v prodloužení. To ovšem rázně odmítl domácí útočník David Varga, který již v první minutě utkání rozhodl o bonusovém bodu pro Bobry. Dvěmi brankami se v zápase blýskl i domácí útočník Martin Ambruz. Výhra Bobrů tak rozhodla o tom, že se Bobři namísto Havířova střetnou ve čtvrtfinále play-off právě s Karvinou! Dnes hráči dokázali, že tento tým je k poražení. Doufáme, že si vítězství v generálce přenesou i do vyřazovacích bojů!
13.2.O soupeři do play-off rozhodne až poslední kolo, Bobři přivítají Karvinou!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Až poslední kolo základní části rozhodne o soupeři Bobrů do nadcházejícího play-off. Karviná nebo Havířov. Tyto dva celky, držící se na špici druholigové tabulky si to na dálku „rozdají“ o pomyslný trůn a vítěze druhé ligy v základní části. Havířov zajíždí na led poslední Poruby, Karviná se střetne právě s meziříčskými Bobry. Poslední utkání základní části se odehraje ve Valašském Meziříčí, 15.2.2012 od 18.hodin. Přijďte se podívat na generálku před vyřazovacími zápasy, které slibuje velice zajímavou podívanou!
11.2.Galerie nevyužitých šancí stála Bobry bodyVAL - HAV 1:3, 43.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předposledním kole základní části hostili Bobři celek Havířova. Utkání bylo velmi vyrovnané, čemuž odpovídal i stav po první třetině. Havířov po té v průběhu utkání přidal další dvě branky a vyhrál 3:1. Valašské Meziříčí ale může litovat svých neproměněných šancí, nezřídkakdy i vyložených. Přesto že Bobři svého soupeře přestříleli, Havířov si připsal důležité body v souboji o první příčku v tabulce. Určitě důležitým aspektem pro Bobry je to, že pokud by byl Havřov jejich soupeř v play-off a podali by Bobři dnešní výkon s proměněnými šancemi, série by byla hodně zajímavá...
11.2.Byli jsme vyrovnaným soupeřem, říká o zápase s Havířovem, obránce Jakub MusilVAL - HAV 1:3, 43.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Havířovem jsem požádal o dojmy z utkání obránce Jakuba Musila, který kroutí v dresu Valašského Meziříčí druhou sezonu. Letos má možnost nakouknout s Bobry i do vyřazovacích bojů. Kterého soupeře z možných by si přál? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
10.2.Bobři hostí HavířovVAL - HAV 1:3, 43.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - A je to tady, playoff se neúprosně blíží. Už pouze dva zápasy zbývají Valašskému Meziříčí odehrát do konce základní části soutěže. A v obou se potká se svými nejpravděpodobnějšími soupeři pro vyřazovací část hry. Nejprve s Havířovem a poté s Karvinou, tyto dva týmy od sebe dělí pouhý jeden bod! Zatím nejpravděpodobnějším soupeřem je právě Havířov, který přijede již tuto sobotu na led Valašského Meziříčí.
8.2.Bobři padli v Prostějově, o svém soupeři do play-off stále nerozhodnutoPRO - VAL 4:1, 42.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším zápase se Bobři utkali v Prostějově s místními hokejisty. První třetina, která skončila 1:1, dávala Bobrům naději na bodový zisk. Gol si připsal útočník Radim Haas. Druhá třetina ale plány Bobrů na body lehce narušila, když tři desetiny před sirénou dokázal dostat puk za Vlachýnského záda Žajgla. Prostějov v poslední třetině přidal další dvě branky a připsal si výhru 4:1. Bobři na body čekají již čtyři zápasy. Poslední dvě utkání základní části sehrají Bobři na vlastním ledě. O soupeři do play-off stále pro Bobry ještě nerozhodnuto, rozhodne se mezi Karvinou a Havířovem!
7.2.Bobři naposledy v základní části venku, míří k Jestřábům z ProstějovaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již jen tři zápasy zbývají meziříčským Bobrům k zakončení základní části druhé ligy. S předstihem je jisté, že Bobři bez ohledu na výsledky zbývajících utkání jak svých, tak i soupeřů, skončí po čtyřiceti odehraných kolech na sedmém místě. Nyní však Bobři budou chtít určitě napravit nepovedený sobotní duel s Porubou a na ledě prostějovských Jestřábů jakkoliv bodovat. Zdali se to svěřencům trenéra Ing. Stuchlíka povede, se dozvíme ve středu, 8. února od 18. hodin na zimním stadionu v Prostějově .
5.2.S takovou nedisciplinovaností nemůžeme vyhrávat, říká nováček Jakub VoznicaVAL - POR 1:6, 41.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném domácím zápase s ostravskou Porubou jsem požádal o dojmy z utkání novice v dresu s Bobrem na prsou útočníka Jakuba Voznicu. Jakub má zatím na kontě odehrány dva zápasy za Valašské Meziříčí. Jak se vůbec do týmu Bobrů dostal? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
4.2.Bobři zápas s Porubou nezvládli, rozhodly přesilovky hostůVAL - POR 1:6, 41.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nezvládli poslední vzájemné měření sil v letošní sezoně s týmem ostravské Poruby a prohráli vysokým rozdílem pěti branek. Přechozí tři duely vždy patřily Valachům, nicméně mrazivý únorový den jako by předurčil i výkon hráčů Valašského Meziříčí. Bobři vstoupili do zápasu aktivně, vytvářeli si brankové příležitosti ovšem Gleich v týmu Poruby byl k nepřekonání. Hosté udeřili buďto vždy po šancích Bobrů, které vychytal Gleich, a nebo využili své přesilové hry, které defacto rozhodly utkání. Jediný čestný úspěch domácích si připsal Marek Knebl. Poruba si tak připisuje tři body do tabulky, které je sice pravděpodobně již neposune výše, ale alespoň zvednou psychiku hráčů. Domácí Boři sice zápas nezvládli, sedmé místo mají do konce základní části již prakticky zajištěné, ale pro nadcházející vyřazovací boje je důležité, aby tým vítězil...