Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Do ValMezu zavítá OpavaVAL - OPA 5:3, 38.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čeká další utkání II.ligy skupiny Východ. Tentokrát na domácím stadionu přivítají celek HC Slezan Opava. Tedy tým, který se nachází na osmé příčce v tabulce a srdnatě bojuje o lepší výchozí postavení v bojích play-off. Připíše si Opava výhru nebo Bobři nedají svou kůži lacino a body zůstanou na Valašsku? To se dozvíme v sobotu 2.února od 17 hodin.
2.2.Bobři porazili OpavuVAL - OPA 5:3, 38.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí přivítalo na svém ledě Slezan Opava. Slezan se po zaváhání domácí obrany dostal do vedení. To ale do konce první třetiny ztratil. Bobři po přestávce přidali další branku a vedli 3:1. Opava ale utkání zdramatizovala. Bobři si ale výsledek utkání pohlídali a zvítězili 5:3.
4.2.Mladší žáci přehráli KometuKOM - VAL 1:5, 20.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 2.2. čekal na mladší žáky Valašského Meziříčí další zápas, v němž se představili na ledě brněnské Kajot areny. Domácí Kometu nakonec přehráli a připsali si tak 20.výhru v řadě.
4.2.Mladší žáci zvítězili v BřeclaviBRE - VAL 1:8, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jižní Morava Bobrům v uplynulém víkendu svědčila. Po výhře na ledě Komety se o den později představili v Břeclavi. Ani tento soupeř nebyl nad síly ValMezu a Bobři tak zvítězili 8:1.
4.2.Starší žáci podlehli KometěKOM - VAL 9:6, 21.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci se, stejně jako žáci mladší, představili na ledě brněnské Kajot areny. Avšak domácí Kometa byla nad síly Bobrů. Přesto se za výsledek 9:6 nemusí hráči z Valašského Meziříčí vůbec stydět.
4.2.Starší žáci zvítězili v BřeclaviBRE - VAL 2:13, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáky čekal další ligový zápas, v němž se představili v Břeclavi. A z jihomoravského města si odvezli vítězství.
6.2.Bobři hostí VsetínredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu, 6. února hostí Bobři z Valašského Meziříčí v posledním letošním vzájemném valašském derby tým VHK Vsetín. Bobři v minulém utkání dokázali porazit celek Opavy, a ikdyž už v podstatě tým vedený trenérem Málkem nemůže opustit poslední místo tabulky, může však sebrat body týmům, bojující o co nejlepší umístění v play-off. Začátek utkání je naplánován na 18.hodin. Přijďte povzbudit Bobry a pomoci tak týmu k vítězství.
6.2.Bobři díky famóznímu závěru porazili VsetínVAL - VSE 5:4, 39.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poslední valašské derby letošní hokejové sezóny přineslo v utkání hodně překvapivých momentů. Nejprve se ujali vedení domácí Bobři, aby na druhé straně dokázali dvakrát skórovat vsetínští. Bobři ale dokázali odpovědět a vyrovnat stav utkání. Ve dvojnásobné přesilovce navíc Vsetín dokázal odskočit domácímu týmu na rozdíl dvou branek. Rychle však Bobři dokázali snížit a vykřesat tak naději alespoň na zisk bodu z tohoto utkání. "Malý jen ten, jenž má malé cíle", i tak by se dala nazvat poslední desetiminutovka domácích hráčů, kteří svého soupeře doslova uzamkli v obranné třetině a rozdíl týmů, hrající o udržení a o první čtyřku play-off byl smazán. Nejprve Bobři dokázali vyrovnat aby neuvěřitelných šest vteřin před koncem strhli vedení na svou stranu. Bobři tak porazili podruhé letos Vsetín a možná i pro domácí v nejlépe vhodnou dobu pro sebevědomí hráčů.Bobři si dokázali, že umí hrát na silné týmy a dokáží je porazit, pokud do hry dají nasazení a bojovnost.Branky Bobrů vsítili Bokroš, dvakrát Coufal, Heča a Vajda.
7.2.Napínavé až do konce, říká o derby Miroslav VargaVAL - VSE 5:4, 39.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí přehráli na svém ledě celek Vsetína, když v závěru dokázali nejen srovnat skore, ale pouhých 6 vteřin před koncem dokonce vstřelit vítěznou branku. Svůj podpis na ni zanechal i útočník Miroslav Varga, který adrssoval přihrávku střelci Vajdovi. A právě rozhovor s jedním ze tří bratrů Vargových si nyní můžete přečíst v tomto článku.
7.2.Dorost podlehl BrumovuVAL - BMB 1:3, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorost Valašského Meziříčí přivítal v dalším kole Brumov-Bylnici. Přestože utkání bylo vyrovnané, Brumov si z Valašského Meziříčí odvezl body za výhru 3:1.
8.2.Bobři zajíždějí do PřerovaPRE - VAL 4:3, 40.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká jedno z posledních kol letošní druholigové sezony, ve kterém se představí na ledě Přerova. Zubři bojují o první příčku v tabulce a proto by chtěli před svým publikem proti poslednímu celku tabulky uspět. Podaří se jim to, nebo Bobři potvrdí zlepšené výkony a odvezou si z Přerova body? To se dozvíme v sobotu 9.2. od 17 hodin.
9.2.Bobři vedli v Přerově o dvě branky, přesto to na výhru nestačilo - odvážejí si bodPRE - VAL 4:3, 40.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí se představilo na ledě Přerova, kde se mu dlouhodobě nedaří. Tento trend nalomil Miroslav Mikel, který poslal Bobry do vedení. Přerov ale dokázal ve druhé třetině srovnat. Coufal a Miroslav Varga vrátili Bobrům vedení,přesto to na tři body nestačilo. Zubři totiž ukázali svou sílu a srovnali skore. Rozhodnout tak musely samostatné nájezdy, které lépe zvládli domácí a připsali si tak bonusový bod.
12.2.Dorost Bobrů prohrál v BoskovicíchBOS - VAL 4:2, 23.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Valašského Meziříčí v dalším kole ligové soutěže zavítali na led Boskovic. Vinou svých chyb a neproměňováním šancí nakonec i z Vysočiny odjíždějí bez bodu.
12.2.Starší žáci porazili rakouskou ViennuVAL - VIE 10:5, 23.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci přivítali na svém ledě rakouský celek Vienna Tigers, se kterým si nakonec dokázali poradit. V utkání dokázali proměňovat své šance a i díky tomu přestříleli svého soupeře 10:5.
15.2.Bobři v posledním domácím zápase základní části přivítají PorubuVAL - POR 1:4, 41.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká poslední domácí utkání v základní části této sezony. Souepřem jim bude momentálně čtvrtý celek tabulky, ostravská Poruba. Poruba bojuje o setrvání na čtvrté pozici, která jí zaručuje výhodu domácího prostředí v prvním zápase play-off. Bobři se sice již v tabulce nemají kam posunout, ovšem zvednutí sebevědomí před barážovými boji je určitě dobrou motivací. Utkání začíná v sobotu 16.2. od 17 hodin.
19.2.Dorostenci prohráli na domácím ledě s Uherským BrodemVAL - UHB 2:3, 24.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Valašského Meziříčí se představili v dalším kole na domácím ledě, kde přivítali celek Uherského Brodu. Přestože měli více šancí ke skorování, nedokázali v tomto utkání bodovat a přenechali všechny vody svému soupeři.
19.2.Mladší žáci zvítězili ve ZnojměZNO - VAL 8:11, 22.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči mladších žáků Valašského Meziříčí se představili na ledě Znojemských Orlů. Přestože se domácí po první třetině ujali vedení 3:2, na bodový zisk jim to nestačilo. Bobři totiž po té průběh utkání dokonale zvrátili ve svůj prospěch a zvítězili 11:8.
19.2.Starší žáci vyhráli ve ZnojměZNO - VAL 1:3, 24.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci zavítali v dalším kole na led Znojma, kde sehráli vyrovnaný zápas. Na konci utkání se však mohli Bobři radovat s vítězství v poměru 3:1.
19.2.Dorost prohrál ve Velkém MeziříčíVEL - VAL 7:3, 25.kolo | Jakub Nikl
20.2.Poslední kolo základní části odehrají Bobři na ledě AZHAV - VAL 7:0, 42.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tečku za nepovedenou základní částí druhé ligy skupiny Východ udělají hokejisté Valašského Meziříčí dnes 20. 2. 2013 na ledě aktuálně druhého týmu tabulky AZ Havířov. Zápas, který je zcela zdarma, začíná v 18:00.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS