Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Bobři se střelecky probudili ve třetí třetině, z Prostějova ale odjíždějí s prázdnouPRO - VAL 6:3, 38.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajížděli na led prvního celku tabulky – Jestřábů z Prostějova s odhodláním co nejvíce znepříjemnit hru domácích. V brance dostal tentokrát příležitost meziříčský odchovanec Ondřej Sekula, kterému však vůbec nevyšla první třetina, kterou domácí vyhráli čtyřbrankovým rozdílem. Ve druhé třetině Jestřábi přidali další dvě branky a s Bobry to opět vypadalo hodně zle. Do třetí periody nastoupil po zranění Ondřeje Sekuly střídající Jiří Slovák, který již svými zákroky nedovolil domácím hráčům skórovat a naopak to byli Bobři, kteří vstřelili tři branky v rozmezí 6 minut. Dá se nakonec s nadsázkou říci, že konečný výsledek měření sil „první s posledním“ nevyšel pro Valachy až tak špatně. Bobři sice body nezískali, ale v souběžně hraném utkání Nový Jičín porazil Břeclav, se kterou se Bobři utkají doma ve středu. Tento zápas mnohé napoví o tom, zda-li se Bobři ještě porvou o předposlední místo, nebo se budou připravovat na baráž. Pokud by porazili Břeclav, stáhnou bodový rozdíl na rozdíl tří bodů…jednoho vyhraného utkání z posledních pěti možných….
2.2.Exhibiční utkání 4. třídy proti "A" týmu.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tento čtvrtek proběhne přátelské exhibiční utkání. Nastoupí proti sobě HC Bobři 4. třída a HC Bobři muži "A". Přijďte podpořit dobrou věc a udělat si pěkný večer.
4.2.Dorostenci v důležitém zápase porazili Nové Mesto nad VáhomVAL - NMV 8:6, 18.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci chtěli otočit nepříznivou bilanci z posledních dvou prohraných zápasů a rádi by se vrátili na vítěznou vlnu. To se jim nakonec podařilo a poměrně solidním výkonem dokráčeli k vítězství.
4.2.Zápas naděje je zde. Bobři doma přivítají Břeclav.VAL - BRE 5:2, 39.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu přivítají Bobři na domácím ledě Břeclav. Ta se nachází na 11. místě a má před Bobry náskok šesti bodů. Tento zápas je pro Bobry velmi důležitý a klíčový, pokud chtějí ještě bojovat o 11. místo a nehrát tedy baráž. Přijďte tedy Bobry podpořit a pomoct jim tak vyhrát tento velmi důležitý zápas!
5.2.Mladší i starší žáci porazili stejným výsledkem Břeclav.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starší žáci se utkali proti Břeclavi, oba týmy předvedly hodně dobrý výkon a zaslouženě vyhrály. Více se dočtete uvnitř článku.
5.2.Bobři porazili Břeclav, ve třetí třetině nasázeli pět gólů!VAL - BRE 5:2, 39.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kdo zavítal dnes na hokejový zápas meziříčských Bobrů s Břeclaví určitě neodcházel zklamaný. Bobři však opětovně nezachytili úvod zápasu a první třetinu prohráli „zaslouženě“ dvoubrankovým rozdílem. Druhá třetina již byla z pozice domácích mnohem lepší, nicméně obrovské šance domácích hráčů vždy dokázal lapit břeclavský brankář. Ovšem brankostroj, co Bobři začali předvádět ve třetí třetině pamatujeme snad jen ještě z dob slavného dua „Š + S“. Bobři naskočili do třetí třetiny jako vyměnění a jejich hra plná bojovnosti, napadání a hezkých kombinačních akcí přinesla tolik vytoužené branky. Celkem 5 branek ve třetí třetině již fanoušci neviděli pěkně dlouho. Tato důležitá výhra tak stále drží Bobry ve hře o 11.místo. Pro mužstvo je velkou vzpruhou, pro sebevědomí samotných hráčů před nadcházejícími posledními pěti utkáními je tak dnešní vítězství velice cenné.
6.2.Poslední vítězství nás nakoplo a je na čase vyhrát poslední derby sezóny, říká Werner Hartmann.VSE - VAL 3:2, 40.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí k poslednímu derby na Lapač. Vsetínu se poslední dobou daří a vyhrál posledních devět zápasů v řadě. Bobrům se poslední dobou moc nedaří, ale v minulém zápase porazili doma Břeclav 5:2. Přijeďte Bobry podpořit a pomoct jim tak vyhrát tento prestižní zápas!
9.2.Bobři podlehli i přes vynikající výkon rozjetému Vsetínu.VSE - VAL 3:2, 40.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajížděli k poslednímu derby sezóny. V něm odehráli velmi dobrý zápas, bohužel dost ovlivnil hru hlavní rozhodčí, a tak skóre skončilo 3:2 pro Vsetín. Bobrům nezbývá nic jiného než bojovat.
9.2.Po neúspěšném derby je tu další zápas. Bobři netradičně v úterý přivítají Techniku Brno.VAL - TEC 2:3, 41.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již toto úterý Bobři na svém ledě přivítají Techniku, která se nachází zatím na sedmém místě a už má zajištěno i play-off. Bobři se stále potácejí na posledním místě a na jedenáctou Břeclav ztrácejí tři body. Přijďte Bobry podpořit a pomoct jim tak získat veledůležité tři body.
9.2.Dorostenci si doma poradili s Technikou Brno.VAL - TEC 7:4, 19.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soupeř sice okupuje spodní místa tabulky, ale to neznamená, že se jedná o soupeře, který by byl až tak úplně neškodný. Po horším výkonu dorostenců v Uherském Brodě bylo potřeba se zvednout a ukázat, že se jednalo o krátkodobé zaváhání.
9.2.Dorost podlehl Uherskému Brodu.UHB - VAL 6:3, 15.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dohrávka 15. kola se odehrála na půdě nevyzpytatelného Uherského Brodu. Blízkost Slovenských hranic napomáhá k tomu, že v utkání se téměř vždy vyskytne nějaká slovensky mluvící posila v dresu domácích. Nejinak tomu bylo i dnes. Soupeř se na nás dokonale připravil a bylo vidět, že by rád zlomil nešťastnou bilanci z předchozích dvou zápasů v letošní sezóně, kdy oba dva zápasy prohrál.
11.2.Tahle prohra s Technikou hodně bolí! Bobři nedokázali udržet vyrovnaný stav a v závěru zápasu inkasovali.VAL - TEC 2:3, 41.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tohle bolí. Bobři, vědomi si důležitosti tohoto domácího utkání nastoupili do utkání s odhodláním urvat nějaký ten bod. V první třetině však vstřelila branku pouze Technika, kdy využila dvojnásobnou přesilovku. Bobři dokázali vyrovnat taktéž v početní výhodě zásluhou Řezáče. Technika však v zápětí opětovně odskočila na rozdíl jediné branky. Tento stav vydržel do konce druhé třetiny. Do třetí třetiny Bobři dali vše. Zásluhou bylo vyrovnání z hole Matějka. Když už se zdálo, že utkání se bude prodlužovat a Bobři získají tolik důležitý bod, Technika vstřelila třetí a rozhodující branku. Tahle prohra hodně bolí. Brno nebylo vůbec lepší, naopak, na vyložené šance byli lepší domácí, ovšem hokej se hraje na góly. Bobrům tak zbývají poslední tři zápasy k tomu, aby se zachránili, k tomu potřebují získat stejný počet bodů jako má Břeclav, tedy minimálně ještě tři, aniž by Břeclav jakýkoliv získala. Úkol těžký, ovšem ne nereálný. Snad se v příštím zápase to hokejové štěstí konečně otočí i na stranu bojujících Valachů…dnes je to krutý výsledek , který hodně bolí…
12.2.Je to stále hratelné, dokud je to jen o jednom zápase, říká Jakub Řezáč.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jakub Řezáč, mladíček ze Zlína, který je ve Valmezu na střídavý start. V utkání s Techniku byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti a byl u obou bobřích branek. Názory na utkání s Technikou a další informace naleznete ve článku.
14.2.Bobři v neděli zajíždějí na led Poruby.POR - VAL 12:1, 42.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto neděli Bobři zajíždějí k svému předposlednímu venkovnímu zápasu letošní sezóny. Zápas odehrají na ledu Poruby. Ta se zatím nachází na velmi dobrém druhém místě, a tak to budou mít Bobři zajistě hodně těžké.
16.2.Bobři odjíždění z Poruby s vysokým debaklem.POR - VAL 12:1, 42.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli na půdu druhé Poruby. Ta v dnešním zápase hru totálně ovládla a Bobrům nedala prakticky žádnou šanci. Jediný tak trochu světlý moment dnešního zápasu je, že Bobrům se alespoň podařila vstřelit čestná branka, a to konkrétně Marku Randýskovi.
17.2.Mladší žáci porazili po bojovném výkonu těsně Kroměříž, starší vysoko prohráli.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Oba naše mládežnické celky čekalo utkání na domácím ledě proti HK Kroměříži. Mladší žáci jí nakonec dokázali porazit těsně 5:4. Starší na tom byli hůře a nakonec prohráli vysoko 1:8.
18.2.Dorostenci si v neděli doma poradili s Uherským Brodem.VAL - UHB 7:4, 21.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Minulý týden, kdy Bobři dohrávali zápas 15. kola na půdě Uherského Brodu, prohráli v poměru 6:3. Proto měli soupeři co oplácet. Reparát nakonec složili na jedničku a radovali se z cenného vítězství.
18.2.Bobři porazili Brumov-Bylnici.BMB - VAL 3:8, 20.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu mladí Bobři zajížděli na půdu Brumovu-Bylnice. Jak dopadli? To se dočtete uvnitř článku.
18.2.Poslední domácí zápas letošní sezóny je tady. Bobři doma přivítají Hodonín.VAL - HOD 3:5, 43.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu budou naposledy letošní sezónu Bobři doma hostit soupeře. Bude to Hodonín, který je na sedmém místě. Pro Bobry to je jeden z klíčových zápasů, potřebují nutně získat tři body. Závěr sezóny tedy bude ještě velmi napínavý.
19.2.I přes dvoubrankové vedení Bobři prohráli a po roce si opět zahrají barážVAL - HOD 3:5, 43.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Aby si Bobři zajistili ještě možnost skončit předposlední, museli proti Hodonínu bezpodmínečně zvítězit za tři body. Bohužel prohráli i tento zápas. Naděje tak pohasla, neboť Břeclav si doma zastřílela na neškodné Orlové. Bobři jdou po roce opět do baráže.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS