Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.2.V minulém týdnu naši žáci měli na pořadu hned dvě hrací kola.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naši mladší i starší hráči porazili Brumov-Bylnici. Poté mladší zvítězili nad Břeclaví a starší utrpěli se stejným soupeřem porážku.
27.2.Dorostenci přivezli body za výhru 8:5 nad Hodonínem.HOD - VAL 5:8, 25.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci – neděle 22.2.2015 Zápas 25. kola krajského přeboru dorostenců měl předem daného „papírového“ favorita utkání a zřejmě si toho byli vědomi i samotní hráči.
25.2.Bobři končí těsně před branami play-off. Za bojovnost však zaslouží velké uznání!VAL - NJI 1:2, 44.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříří se v utkání dostali do vedení, ale hosté z Nového Jičína dokázali vyrovnat, aby následně z ojedinělého protiútoku dokázali pár minut před koncem třetí třetiny zvrátit stav utkání na svou stranu. Bobři tak končí druholigový ročník 2014/2015 na devátém místě. Nutno však poděkovat všem hráčům, kteří se v druhé polovině sezony dokázali vymanit z poslednío místa tabulky a do posledního kola bojovali o play-off. Děkujeme! Také děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc v rámci charitiativní akce - ta určitě překonala naše očekávání. Všechny tyto Vaše dárky budou distribuovány jednotlivým organizacím v našem městě. Sezóna skončila. Nutno zmínit, že lépe než předchozí dva roky. Je nyní na vedení klubu, aby nadcházející ročník byl opět úspěšnější a naši fanoušci mohli oslavovat kýžený postup do vyřazovacích bojů.
21.2.Bobři zvítězili v Karviné, o play-off si to na dálku rozdají Bobři s Břeclaví!SKK - VAL 2:4, 43.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Důležitý krok k myšlence postupu do play-off udělali svěřenci trenéra Tejkla, když si odváží tři body z Karviné. Za hosty se v utkání trefili Cink, Martiník, Kysučan a Varga. Bobři tak ve středu doma v posledním utkání základní části zajistých okolností mohou postoupit do play-off. A to: výhra doma nad Novým Jičínem a prohra (jakákoliv) Břeclavi v utkání s Hodonínem. Těšíme se na Vás, přijdte podpořit Bobry!
19.2.Vždy, když se vyhraje, převládá spokojenost, říká obránce Marek KalužaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání vstřelil důležitou branku při power-play hostí téměř přes celé hřiště. Řeč je o obránci Marku Kalužovi, který je téměř po celou sezónu stavebním kamenem obrany Bobrů. Jak zhodnotil vítězné utkání s Technikou Brno se můžete dočíst uvnitř článku.
19.2.Závěrečný zápas s Novým Jičínem ve znamení charitativní akce a boje o play-off!redakcePoslední zápas základní části přinese dvě velmi očekávané situace: Charitativní akci pro děti a naději na postup do play-off! To vše již ve středu, 25.2.2015 od 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte podpořit jednak projekt, který pomůže dětem a poté i samozřejmě podpořit domácí Bobry k zisku důležitých bodů!
19.2.Naděje na playoff stále žije, Bobří míří do KarvinéSKK - VAL 2:4, 43.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K poslednímu venkovní zápasu Bobři zajíždějí do Karviné. Naděje na playoff stále žije, jelikož v posledním utkání Bobři vyhráli a od tíženého osmého místa je dělí pět bodů. Karviná se nachází na posledním místě a na desátý Frýdek-Místek ztrácí také pět bodů. Náboj by utkání tedy mělo mít, přijďte Bobry podpořit!
18.2.V uplynulém víkendu čekalo dorostence dvoukolo v rámci kterého se nejprve v sobotu potkali na domácím ledě s Velkým Meziříčím a v neděli pak putovali do Orlové.VAL - VEL 5:0, 23.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci – sobota 14.02.2015 23. kolo krajského přeboru dorostenců se odehrálo na domácím ledě. Vítěznou šňůru 11-ti neprohraných zápasů jim minulý týden přerušilo družstvo Techniky Brno. Nedá se nic dělat – na prohru je potřeba co nejrychleji zapomenout a připravit se na další soupeře.
18.2.V uplynulém víkendu čekalo dorostence dvoukolo v rámci kterého se nejprve v sobotu potkali na domácím ledě s Velkým Meziříčím a v neděli pak putovali do Orlové. část 2.ORL - VAL 4:6, 24.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci – neděle 15.02.2015 K nedělnímu zápasu 24. kola krajského přeboru dorostenců cestovali na půdu Orlové. Všichni hráči ještě měli v paměti dohrávaný zápas s Orlovou na domácím ledě před cca dvěma týdny. Byl to hodně tvrdý zápas s řadou zranění.
18.2.Bobři po výborném utkání poráží Techniku 6:4!VAL - TEC 6:4, 42.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes zajížděla do Valmezu Technika Brno. Ta se v úvodu zápasu dostala do dvoubrankového vedení. Bobři ale nic nevzdali, brzy vyrovnali. Technika šla ale opět do vedení o dvě branky. Poté přišel skvělý obrat Bobrů a skvělý konečný výsledek 6:4!
17.2.Charitativní akce "Přines hračky pro děti" na utkání s Novým Jičínem!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí organizuje na závěrečné domácí utkání v derby proti Novému Jičínu charitativní akci s názvem „PŘINES HRAČKY PRO DĚTI“.
16.2.Určitě jsme čekali nátlakový hokej, ale že budeme inkasovat tak rychle, to určitě ne, vrací se k derby dvoubrankový střelec Bobrů, Miroslav ŠkumátredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V zápase se Vsetínem patřil Miroslav Škumát k nejlepším hráčům Bobrů, když vstřelil dva góly do sítě Lukáše Plška. Jak sám tento univerzální hráč, který je schopen hrát jak v útoku, tak i v obraně zhodnotil s odstupem času poslední letošní valašské derby se dočtete níže ve článku.
16.2.Naši žáci odehráli v uplynulém týdnu dvě kola svých soutěží.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobří žákovská mládež sehrála svá utkání v Kroměříži a na Vsetíně se střídavými úspěchy. Zatímco mladší žáci oba své zápasy prohráli,starší naopak z obou utkání vyšli vítězně.
15.2.První třetina rozhodla o tom, že se Bobři na soutok Bečev vrací s prázdnou.VSE - VAL 7:3, 41.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První třetina a tři branky v síti Bobrů rozhodla defacto o celém průběhu utkání. Bobři sice následně snížili, ale Vsetín vždy dokázal rychle odpovědět a zvýšit své vedení v utkání. Za hosty se v utkání trefili Martiník a dvakrát Škumát. Bobři tak nadále okupují devátou příčku, se ztrátou pěti bodů na play-off. rámci historických vzájemných utkání je tak nyní srovnaný stav vítězných a prohraných utkání na 13:13.
15.2.Předposlední domácí zápas, do Valmezu zajíždí Technika BrnoVAL - TEC 6:4, 42.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předposledním domácím utkání se Bobři utkají s Technikou Brno. Ta se letošní sezónu nachází na čtvrtém místě. Technika má poslední dobou kolísavé výsledky, svěřenci Romana Kaňkovského ale mají poměrně kvalitní kádr, který může uvažovat v playoff minimálně na semifinále. Bobři mají ještě teoretickou šanci na playoff, ale ta je opravdu jen teoretická. Pro Bobry je hlavně důležité, že záchrana ve druhé lize už je téměř stoprocentní.
13.2.Výlet dorostenců do jihomoravské metropole v rámci 22. kola krajského přeboru dorostenců se vůbec nevydařil.TEC - VAL 9:2, 22.kolo | Michal VáclavNepodařilo se navázat na velmi dobrý výkon při posledním duelu s tímto soupeřem, který Bobři sehráli na domácím ledě (5:5), kdy se tenkrát rozešli se spravedlivou dělbou bodů. A tak se Brňanům podařilo přetrhnout vítěznou šňůru Bobrů ve které nenašli svého přemožitele již plných 11 utkání v řadě !!!
13.2.Poslední valašské derby sezóny je tady!VSE - VAL 7:3, 41.kolo | RedakceNa Valentýna tj. 14. února čeká fanoušky na Valašsku prestižní utkání mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem. To se uskuteční na ledě našeho soupeře od 17:30 hod. Jedná se o poslední derby letošní sezóny a dle zlepšené hry Bobrů a výborné formě Vsetína může být také tím nejzajímavějším v této sezóně.
11.2.Bobrům se utkání nevyvedlo a z Přerova přijeli bez boduPRE - VAL 5:1, 40.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dnešním utkání zavítali na led prvního Přerova. Ten dneska jasně potvrdil roli favorita a s přehledem vyhrál utkání 5:1. Za zmínku opět stojí trefa Ondřeje Martiníka, který letos zažívá jednu z nejlepších sezón a po zásluze je kapitán týmu.
11.2.Žákovský hokejový víkend.Pavel ŠkrhlaŽáci o víkendu odehráli svá utkání se střídavými úspěchy.Mladší hráli nerozhodně se Zlínem a porazili Brumov-Bylnici,starší se Zlínem prohráli.
8.2.Středeční zápas se blíží, Bobři se utkají s PřerovemDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu čeká Bobry venkovní utkání v Přerově. Ten se nachází zatím na prvním místě a má velice slušnou formu. Bobři v minulém zápase podlehli doma Opavě a po dobrých výkonech tak přišla nečekaná porážka. My se jen můžeme těšit na tento duel. Podaří se Bobrům okrást favorita?
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS