Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.2.Zápas o naději na playoff, Bobři zajíždějí do Břeclavi.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždění na led Břeclavi, která se nachází v tabulce na osmém místě, tedy posledním, které zajišťuje playoff. Bobři ztrácejí na Břeclav šest bodů, takže když vyhrají, teoretická šance na vysněné playoff stále bude žít. Přijďte Bobry podpořit a pomoct jim tak k výhře.
2.2."Za tři body by to bylo veselejší", říká o zápase s Frýdkem-Místkem Václav StudenýVAL - FRM 4:3, 37.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po důležitém a hlavně vyhraném zápase s Frýdkem-Místkem, jsme vyzpovídali jednoho z nejzkušenějších hráčů z kádrů Bobrů, střelce dvou gólů v již zmíněném zápase, Václava Studeného.
4.2.Víkendové dvojkolo začali dorostenci výhrou nad Uherským Brodem.VAL - UHB 8:2, 20.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchV uplynulém víkendu čekalo dorostence dvojkolo. Nejprve se v sobotu potkali v 20. kole soutěže na domácím ledě se Spartakem Uherský Brod a následně pak v neděli vycestovali na 21. kolo k sousedům do Brumova-Bylnice. A jak se našim borcům vedlo – dovedli prodloužit sérii neporažených zápasů na 11 v řadě ???
4.2.Mladší žáci přivítali na svém ledě soupeře z Uherského Hradiště.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dalším soupeřem našich žáků byl tentokrát tým z Uherského Hradiště. Naši hráči byli lepším týmem a zvítězili 6:3.
4.2.V nedělním zápase naši dorostenci zvítězili v Brumově - Bylnici 10:2.BMB - VAL 2:10, 21.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchV uplynulém víkendu čekalo dorostence dvojkolo. Nejprve se v sobotu potkali v 20. kole soutěže na domácím ledě se Spartakem Uherský Brod a následně pak v neděli vycestovali na 21. kolo k sousedům do Brumova-Bylnice. A jak se našim borcům vedlo – dovedli prodloužit sérii neporažených zápasů na 11 v řadě ???
5.2.Bobři loupili v Břeclavi, hattrick si připsal Ondřej MartiníkBRE - VAL 3:5, 38.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čekalo utkánína ledě Břeclavi. Domácí, jakožto držitel osmého místa zaručující play-off, hájili 6-ti bodový náskok právě na Bobry. Ti však měli parádní vstup do utkání, když se během pěti minut dvakrát trefil Martiník. Když Jedlička zvýšil na 3:0, bylo s domácím týmem hodně zle. Lvi se ale nevzdali a dostali se zpět do utkání. Bobři si ale vedení pohlídali až do konce a nakonec si připisují body za výhru 5:3. Kromě opět skvěle chytajícího Svobody se na výsledku velkou měrou zasloužilo i duo Ondřej Martiník (v utkání 3+1) a David Varga (0+4).
5.2.Do Valmezu zajíždí Opava, podaří se Bobrům navázat na dobré výkony?VAL - OPA 1:3, 39.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu do Valašského Meziříčí zavítá celek Opavy. Ten zrovna neprožívá žádné zářivé období a z posledních devíti zápasů pouze dva vyhrál. Naopak domácí Bobři jsou ve velmi dobré formě a na domácím ledě to určitě budou chtít jenom potvrdit.
7.2.Bobři nenavázali na dobré výkony a proti Opavě prohráliVAL - OPA 1:3, 39.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes se odehrálo utkání, kde šlo hlavně Bobrům přiblížit se blíže k playoff. Ti dnešní utkání nezvládli a Opava dnes zaslouženě odjíždí se třemi body. Za zmínku stojí opět dobrý výkon domácí kapitána Ondřeje Martiníka, který i v dnešním zápase skóroval.
8.2.Středeční zápas se blíží, Bobři se utkají s PřerovemDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu čeká Bobry venkovní utkání v Přerově. Ten se nachází zatím na prvním místě a má velice slušnou formu. Bobři v minulém zápase podlehli doma Opavě a po dobrých výkonech tak přišla nečekaná porážka. My se jen můžeme těšit na tento duel. Podaří se Bobrům okrást favorita?
11.2.Bobrům se utkání nevyvedlo a z Přerova přijeli bez boduPRE - VAL 5:1, 40.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dnešním utkání zavítali na led prvního Přerova. Ten dneska jasně potvrdil roli favorita a s přehledem vyhrál utkání 5:1. Za zmínku opět stojí trefa Ondřeje Martiníka, který letos zažívá jednu z nejlepších sezón a po zásluze je kapitán týmu.
11.2.Žákovský hokejový víkend.Pavel ŠkrhlaŽáci o víkendu odehráli svá utkání se střídavými úspěchy.Mladší hráli nerozhodně se Zlínem a porazili Brumov-Bylnici,starší se Zlínem prohráli.
13.2.Výlet dorostenců do jihomoravské metropole v rámci 22. kola krajského přeboru dorostenců se vůbec nevydařil.TEC - VAL 9:2, 22.kolo | Michal VáclavNepodařilo se navázat na velmi dobrý výkon při posledním duelu s tímto soupeřem, který Bobři sehráli na domácím ledě (5:5), kdy se tenkrát rozešli se spravedlivou dělbou bodů. A tak se Brňanům podařilo přetrhnout vítěznou šňůru Bobrů ve které nenašli svého přemožitele již plných 11 utkání v řadě !!!
13.2.Poslední valašské derby sezóny je tady!VSE - VAL 7:3, 41.kolo | RedakceNa Valentýna tj. 14. února čeká fanoušky na Valašsku prestižní utkání mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem. To se uskuteční na ledě našeho soupeře od 17:30 hod. Jedná se o poslední derby letošní sezóny a dle zlepšené hry Bobrů a výborné formě Vsetína může být také tím nejzajímavějším v této sezóně.
15.2.První třetina rozhodla o tom, že se Bobři na soutok Bečev vrací s prázdnou.VSE - VAL 7:3, 41.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První třetina a tři branky v síti Bobrů rozhodla defacto o celém průběhu utkání. Bobři sice následně snížili, ale Vsetín vždy dokázal rychle odpovědět a zvýšit své vedení v utkání. Za hosty se v utkání trefili Martiník a dvakrát Škumát. Bobři tak nadále okupují devátou příčku, se ztrátou pěti bodů na play-off. rámci historických vzájemných utkání je tak nyní srovnaný stav vítězných a prohraných utkání na 13:13.
15.2.Předposlední domácí zápas, do Valmezu zajíždí Technika BrnoVAL - TEC 6:4, 42.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předposledním domácím utkání se Bobři utkají s Technikou Brno. Ta se letošní sezónu nachází na čtvrtém místě. Technika má poslední dobou kolísavé výsledky, svěřenci Romana Kaňkovského ale mají poměrně kvalitní kádr, který může uvažovat v playoff minimálně na semifinále. Bobři mají ještě teoretickou šanci na playoff, ale ta je opravdu jen teoretická. Pro Bobry je hlavně důležité, že záchrana ve druhé lize už je téměř stoprocentní.
16.2.Určitě jsme čekali nátlakový hokej, ale že budeme inkasovat tak rychle, to určitě ne, vrací se k derby dvoubrankový střelec Bobrů, Miroslav ŠkumátredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V zápase se Vsetínem patřil Miroslav Škumát k nejlepším hráčům Bobrů, když vstřelil dva góly do sítě Lukáše Plška. Jak sám tento univerzální hráč, který je schopen hrát jak v útoku, tak i v obraně zhodnotil s odstupem času poslední letošní valašské derby se dočtete níže ve článku.
16.2.Naši žáci odehráli v uplynulém týdnu dvě kola svých soutěží.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobří žákovská mládež sehrála svá utkání v Kroměříži a na Vsetíně se střídavými úspěchy. Zatímco mladší žáci oba své zápasy prohráli,starší naopak z obou utkání vyšli vítězně.
17.2.Charitativní akce "Přines hračky pro děti" na utkání s Novým Jičínem!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí organizuje na závěrečné domácí utkání v derby proti Novému Jičínu charitativní akci s názvem „PŘINES HRAČKY PRO DĚTI“.
18.2.V uplynulém víkendu čekalo dorostence dvoukolo v rámci kterého se nejprve v sobotu potkali na domácím ledě s Velkým Meziříčím a v neděli pak putovali do Orlové.VAL - VEL 5:0, 23.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci – sobota 14.02.2015 23. kolo krajského přeboru dorostenců se odehrálo na domácím ledě. Vítěznou šňůru 11-ti neprohraných zápasů jim minulý týden přerušilo družstvo Techniky Brno. Nedá se nic dělat – na prohru je potřeba co nejrychleji zapomenout a připravit se na další soupeře.
18.2.V uplynulém víkendu čekalo dorostence dvoukolo v rámci kterého se nejprve v sobotu potkali na domácím ledě s Velkým Meziříčím a v neděli pak putovali do Orlové. část 2.ORL - VAL 4:6, 24.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci – neděle 15.02.2015 K nedělnímu zápasu 24. kola krajského přeboru dorostenců cestovali na půdu Orlové. Všichni hráči ještě měli v paměti dohrávaný zápas s Orlovou na domácím ledě před cca dvěma týdny. Byl to hodně tvrdý zápas s řadou zranění.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS