Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.Výsledkový servis mládeže 26. - 28.2.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přehled výsledků mládežnických mužstev Bobrů.
25.2. Víkendová porce hokejové mládežep.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kdy,kde,s kým a v kolik? Na rozdíl od "A" týmu našim mladým hokejistům ještě sezóna nekončí. O víkendu je čekají další zápasy.
23.2.Pro "A" tým Bobrů sezóna skončilap.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se nedokázali probojovat do play-off, podle očekávání ale o záchranu hrát nebudou. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje zrušil celou část o udržení.
21.2.Bobři v Porubě sahali po bodech, nakonec však odjíždějí s prázdnouPOR - VAL 4:3, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí zajížděli na půdu jednoho z nejlepších klubů v druhé lize. Zde sehráli velmi vyrovnané utkání, dokonce sahali po všech třech bodech. Nakonec však odjíždějí s prázdnou. Nemusejí být však vůbec zklamaní. Forma je velká a my se můžeme jen těšit na boje v play-out.
21.2.Výsledkový servis mládeže 19. - 21:2.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jak si vedli naši mladí hokejisté během uplynulého víkendu?
19.2.Kolik bude stát Davida Vargu jeho hattrick?VAL - KAR 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Patří mezi nejzvučnější jména v kádru valašskomeziříčských Bobrů. Před utkáním s Karvinou se držel spolu s Jakubem Pořickým na druhém místě v letošních týmových statistikách. Středeční duel mu však po střelecké stránce vyšel náramně a stal se jedním z hlavních protagonistů a strůjcem výhry. David Varga nám po svých třech gólech a úspěšném nájezdu poskytl rozhovor, ve kterém se například dozvíte, kdy naposled takhle vstřelil hattrick.
19.2.Poslední utkání základní části je tady, Bobři se představí v PoruběPOR - VAL 4:3, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Sobotním dnem skončí základní část druhé hokejové ligy skupiny Východ. Bobři se podívají na led ostravské RT Torax arény, kde se postaví tváří tvář jednomu z lepších celků celé ligy.
18.2.Kde a s kým bude hrát naše hokejová mládež o následujícím víkendu?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naši mladí hokejisté mají tento víkend pořádnou porci zápasů.
17.2.O výhře Bobrů rozhodly až nájezdyVAL - KAR 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Očekávaný duel dvou posledních týmů tabulky vyhráli domácí Bobři. Velkou zásluhu na tom měl především David Varga, který se blýskl hattrickem a k tomu ještě přidal úspěšný nájezd. Po nerozhodných 65 minutách rozhodl svým gólem v nájezdech Michael Janota. Bobři si tím pádem upevnili jedenáctou pozici.
15.2.Výsledkový servis mládeže 12. - 14.2.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další kola mládežnických kategorií jsou za námi. Jak si tedy vedli naši hokejisté?
15.2.Poslední domácí utkání základní části proti poslední KarvinéVAL - KAR 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - "Souboj" o poslední místo. I tak by se dal nazvat středeční duel na ledě zimního stadionu ve Valašském Meziříčí, kde proti sobě nastoupí jedenáctí Bobři s poslední Karvinou. Oba týmy se budou herně připravovat na play-out, kterému se nevyhnou. Podle minulých vzájemných zápasech lze očekávat vyrovnaný zápas, ale realita může být jiná. Přijďte Bobry po vítězném derby opět hlasitě podpořit. Začátek utkání je naplánován na středu 17.2.2016 od 18:00.
13.2.Bobři se vrácí z Brna s prázdnouTEC - VAL 3:2, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se vrací z Brna sice z prázdnou, ale podali sympatický výkon. To je teď důležité, soustředění se na boje v play-out.
12.2.Kde a s kým hrají o víkendu naši mladí hokejisté?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobří mládež o tomto víkendu sehraje další kola svých soutěží.
12.2.Do moravské metropole zavítají Bobři tuto sobotu naposledTEC - VAL 3:2, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Všechny tři předcházející souboje s Technikou Brno byly letos docela vyrovnané, přesto z nich modrobílí vydřeli pouze jeden bod. Poslední šanci na sebrání bodů tomuto celku dostávají Bobři v sobotu 13.2.2016. Brňané jsou obvykle velmi houževnatým soupeřem, který vsází na dravost mladých hráčů. Svěřenci Davida Handla poměří síly s Vysokoškoláky od 17:00 v brněnském sportcentru Lužánky.
11.2.Co řekli po derby hráči Bobrů?VAL - VSE 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K vítěznému derby se kromě Jakuba Pořického, se kterým vyjde rozhovor, vyjádřil i brankář Jan Čáp, útočník Martin Kubo a pro redakci Vsetína řekl několik slov i kapitán Bobrů Ondřej Martiník.
11.2.Jakub Pořický: "Musíme zlepšit hru v obraně, play-out bude hodně o bojovnosti." Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dva góly a jedna asistence, to je souhrn získaných bodů Jakuba Pořického z utkání proti Vsetínu. Zvláště ten druhý gól, pak patřil opravdu ke střeleckým lahůdkám. Čtyřiadvacetiletý útočník zhodnotil v rozhovoru především výkon mužstva, který byl příčinou vítězství. Dále také prozradil, na čem musí před vyřazovacími souboji ještě zapracovat.
11.2.Výsledkový servis mládeže 5. - 7.2.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jak si o víkendu vedli naši mladí hokejisté?
10.2.Bobři vsadili na bojovnost a ovládli valašské derbyVAL - VSE 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jako favorité přijeli na území Bobrů hokejisté ze Vsetína a jako poražení z něj odjížděli. Zásluhou plného nasazení a bojovnosti ovládli valašské derby domácí Bobři a to především zásluhou skvělé týmové práce. Lví podíl na výhře má dvoubrankový střelec Jakub Pořický a také brankář Jan Čáp, který si připsal do svých statistik například chycený samostatný nájezd. Po hektickém závěru si mohl celý tým užít závěrečnou děkovačku s fanoušky.
9.2.Jan Čáp: "Fanoušci jsou tady skvělí, podporují nás i těžkých chvílích, které máme"Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do Valašského Meziříčí přišel v průběhu přípravy na hostování z PSG Zlín. Mladý gólman Jan Čáp odchytal několik zápasů jako jednička, poté musel uvolnit místo svým zkušenějším kolegům. Svůj poslední ligový zápas odehrál tuto sobotu v Hodoníně, kde sice Bobři podlehli drtičům 2:4, ale jejich předvedená hra se o něco zlepšila. Nyní je Jan Čáp připraven čelit zápasům v play-out a nám poskytl také rozhovor, nejen o hokejových záležitostech.
8.2.Hráči zvou všechny fanoušky na derbyVAL - VSE 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naše redakce zavítala během pondělního tréninku mezi hráče Valašského Meziříčí a vyzpovídala hned dva z nich. Nejprve toho nejpovolanějšího, jimž je samotný kapitán týmu Ondřej Martiník, který zároveň promlouvá i za celou kabinu. Své slovo také přidal Jan Čáp, se kterým v nejbližších hodinách vyjde i celý rozhovor. A jaký je jejich pohled na valašské derby si můžete přečíst níže.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS