Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
28.2.Za pět minut dvanáct! Bobři si v posledním duelu zajistili čtvrté místoVAL - HOD 4:2, 49.kolo | Daniel GargulákDo posledního utkání základní části vstupovali Valaši na svém ledě s vědomím, že pokud chtějí ještě obsadit čtvrtou pozici před play-off, musí bezpodmínečně vyhrát za tři body a spoléhat na zaváhání Nového Jičína. Zároveň museli hledět za sebe, aby ještě nebyli přeskočeni Kopřivnicí. Nakonec vše pro Bobry dopadlo nejlíp, jak mohlo. V konečné zúčtování obsadili čtvrtou pozici a do play-off vstoupí v sobotu na domácím ledě proti Novému Jičínu.
27.2.Jasno bude až ve středu večer! Základní část ukončují Bobři doma proti HodonínuVAL - HOD 4:2, 49.kolo | Richard MüllerPoslední únorový den a zároveň poslední zápas základní části druhé hokejové ligy skupiny Východ. Nebude se ale jednat o obyčejný zápas. Přestože se za pár dní dočkají Valaši vytouženého play-off, doposud neví, z jaké pozice a proti jakému soupeři do něj nastoupí. Bude záležet na výsledcích soupeře a hlavně na výsledku samotných Bobrů, kteří budou čelit na domácím ledě výběru kouče Čechmánka z Hodonína.
26.2.Výsledky zápasů mládeže - 8. týdenp.š. Se střídavými úspěchy odehráli svá utkání naši mladí hokejisté. Jak si v průběhu uplynulého týdne vedli?
24.2.Poslední výjezd základní části bez bodůSUM - VAL 6:4, 48.kolo | Daniel GargulákSvěřenci trenéra Weintritta se v posledním venkovním utkání dostali v první třetině do vedení 3:1. Draci však otočili vývoj utkání, a i přes opětovné vyrovnání Bobrů na 4:4 si vzali své vedení znovu zpět a závěr utkání si již zkušeně pohlídali. Valaši tak budou ve středu doma proti Hodonínu bojovat o jistotu páté pozice před play-off, na šestou Kopřivnici mají momentálně náskok dvou bodů.
23.2.Předposlední utkání v Šumperku, ve hře je hodně!SUM - VAL 6:4, 48.kolo | Richard MüllerPoslední venkovní zápas a stále je o co hrát. Hokejisté Valašského Meziříčí utnuli právě včas sérii čtyř porážek v řadě a na domácím ledě opět setnuli favorizovaného lídra ligy Porubu. O tom, jaká bude jejich výchozí pozice do play-off napoví sobotní utkání v Šumperku.
21.2.Valaši si vyšlápli počtvrté v sezóně na ostravskou PorubuVAL - POR 2:1, 47.kolo | Daniel GargulákSvěřencům trenéra Weintritta se znovu podařilo uspět nad favoritem celé soutěže Porubou. Po bojovném výkonu zvítězili těsným rozdílem o jednu branku a připsali si veledůležité tři body v závěrečném boji o konečné umístění před blížícím se play-off. Díky prohře Nového Jičína stáhli jeho náskok na tři body před posledními dvěma zápasy. Na záda jim však stále dýchá Kopřivnice s dvoubrankovou ztrátou na páté místo.
20.2.Výsledky zápasů mládeže - 7. týdenp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mládežnické kategorie v plném proudu. Jak si vedli naši mladí hokejisté během uplynulého víkendu?
19.2.Bobři doma vyzvou první PorubuVAL - POR 2:1, 47.kolo | Richard MüllerDo konce základní části zbývají tři zápasy a o konečném umístění Bobrů není stále rozhodnuto. Pokud by ještě Weintrittovi svěřenci chtěli pomýšlet na čtvrtou příčku, musí začít bodovat, a to nejlépe už ve středu na domácím ledě prosti úřadujícímu vicemistrovi druhé ligy Porubě, která přijede do Valašského Meziříčí s cílem utužit svoji vedoucí pozici.
18.2.Zveme vás na úterní otevřené setkání s fanoušky a médiiTisková zprávaHC Bobři Valašské Meziříčí zve všechny své fanoušky a zástupce médií na otevřené setkání, které proběhne v úterý 20. 2. 2018 od 16:30 v místnosti VIP v prostorách zimního stadionu za kuželnou. Zástupci vedení klubu a A-mužstva, včetně vybraných hráčů, vám budou připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyslechnout poznatky. Budeme rádi za vaší účast, protože jenom díky společné diskuzi můžeme posunout naše fungování dál.
17.2.Valaši odjeli z Kopřivnice s vysokým brankovým přídělemKOP - VAL 7:2, 46.kolo | Daniel GargulákS cílem napravit zpackané utkání s Novým Jičínem vyjížděli svěřenci trenéra Weintritta do města Tatry. V zápase se dostali do vedení pouze jednou v první třetině. Posléze už se ke slovo hlásili pouze kopřivničtí, kteří nakonec nadělili na cestu Bobrům celkem sedm branek.
15.2.V sobotu vyráží Bobři do neoblíbené KopřivniceKOP - VAL 7:2, 46.kolo | Richard Müller, Daniel GargulákDo konce základní části zbývají už jen čtyři zápasy a Valaši zatím ještě nemají konečné umístění jisté. Ve hře jsou stále příčky mezi šestým a čtvrtým místem. Dalším ze zápasů, který může hodně napovědět, bude ten sobotní v Kopřivnici. Na stadionu Tatry, která dýchá Bobrům na záda ze šesté pozice, ještě Valašské Meziříčí nevyhrálo jediný ligový souboj.
14.2.Výsledky zápasů mládeže - 6. týdenp.š. Naši mladí hokejisté měli na pořadu další porci mistrovských zápasů.
14.2.Nezvládnutý závěr duelu aneb Bobři odešli s prázdnouVAL - NJI 1:2, 45.kolo | Daniel GargulákVelký boj slibovalo poslední vzájemné střetnutí Bobrů s Ďábly v rámci základní části. Zápas byl vyrovnaný celých šedesát minut, přičemž se Bobři dostali do vedení ze začátku třetí třetiny. Nový Jičín však dokázal zásluhou Jiřího Slováka otočit celý vývoj utkání ve svůj prospěch v posledních dvou minutách. Bobrům se tak vzdálila čtvrtá příčka, o kterou budou bojovat v posledních čtyřech zápasech a zároveň se budou muset spoléhat na zaváhání Nového Jičína.
12.2.Kdo s koho? Je tady domácí boj o čtvrté místo!VAL - NJI 1:2, 45.kolo | Richard MüllerZákladní část se pomalu ale jistě uzavírá. Do jejího konce zbývá už pouhých pět zápasů. Po týdenní pauze vyrukují Bobři v kompletní sestavě do domácího derby proti Novému Jičínu. Náboj duelu je více než lákavý. Ve hře je totiž velmi atraktivní čtvrté místo, které zajišťuje začátek série playoff na domácím ledě. O to víc bude souboj peprný, když jsou Ďáblové nejpravděpodobnější potencionální soupeř Bobrů v prvním kole vyřazovací fáze.
10.2.Videorozhovor: Václav Studený během týdenní pauzyRichard MüllerV průběhu letošní sezóny se opětovně stal kapitánem týmu a nyní ho čeká posledních pět zápasů, po nichž bude následovat už tolik očekávané playoff. Je jedním z nejzkušenějších hráčů v kabině, a tudíž patří mezi její přirozené lídry. Jeho úkolem tak nebude jen podávat co nejlepší výkony na ledě, ale i udržet dobrou psychickou pohodu mezi hráči v nejtěžším období celé sezóny. Jaký je pohled Václava Studeného na současné úspěchy a neúspěchy?
7.2.Valaši i přes vedení nevezou z Opavy jediný bodOPA - VAL 4:1, 43.kolo | Daniel GargulákS absencí posil z Opavy v podobě Šafránka, Seidlera, Vaňka a Rudla na základě dohody obou klubů odjížděli Bobři k dalšímu venkovnímu utkání. I přes vedení po první periodě nakonec ztratili svůj náskok a nakonec nechali v Opavě všechny tři body.
7.2.Výsledky zápasů mládeže - 5. týdenp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přehled zápasů naší mládeže za uplynulý víkend.
5.2.Ve středu čeká Bobry venkovní souboj proti SlezanuOPA - VAL 4:1, 43.kolo | Richard MüllerStředeční zápas proti Opavě bude druhým venkovním střetnutím Valachů v řadě. O víkendu neuspěli nad svěřenci Romana Čechmánka v Hodoníně a v každém případě budou chtít bodovat alespoň proti poslednímu celku tabulky Opavě. Slezané ovšem chytili druhý dech a začali po protrápeném období opět bodovat. Jak si povedou Bobři bojující o čtvrtou pozici s mužstvem, jehož šance na playoff jsou takřka nulové?
3.2.Bobři začali dobře, jenže Hodonín se nenechal obratHOD - VAL 5:2, 42.kolo | Richard MüllerDo sobotního utkání na ledě Hodonína vstoupili Bobři zásluhou Jakuba Pořického lépe a vedli po první třetině jednobrankovým rozdílem. V další části ale doplatili na vyloučení a Drtiči vývoj zápasu otočili. O vyrovnání ještě zabojoval gólem v oslabení Josef Daněk, ovšem následné dějství režírovali jihomoravané a uhájili domácí tvrz v poměru 5:2.
2.2.A teď směle do Hodonína!HOD - VAL 5:2, 42.kolo | Richard MüllerBobři opět nastartovali své motory a v posledních dvou zápasech se těšili z výher. O to cennější to byly body, když je Valaši získali nad tabulkovými favority. A ve své jízdě mohou pokračovat. Na čtvrtou příčku jim chybí pouze bod a v cestě nyní stojí jihomoravský Hodonín pod vedením Romana Čechmánka, který nedokázal vyhrát uplynulé tři duely v řadě.
Další stránky
1>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS