Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 vyšly tyto články:

28.2.Čtvrtfinálový soupeř pod lupou. Jak si před play-off vedly Plameny ze Žďáru?Daniel GargulákVrchol sezóny přichází. Start vyřazovacích bojů je naplánován už na sobotu 3. ledna, kdy Valaši vyrazí k prvnímu čtvrtfinálovému boji do Žďáru nad Sázavou. Jak se momentálně daří našemu soupeři, na koho se Plameny spoléhají nebo v čí prospěch velí statistika vzájemných zápasů ze základní části? Otázky na všechny odpovědi naleznete v následujícím článku. Vstupné na domácí zápas, potažmo zápasy činí 70 Kč.
27.2.Devět výher a konec. Bobři podlehli Opavě v nájezdechOPA - VAL 6:5, 42.kolo | Richard MüllerPoslední utkání základní části zavedlo Bobry na led Opavy. Senzační šňůru devíti vyhraných duelů v řadě se jim po nájezdech nepovedlo udržet. Zisk jednoho bodu jim kvůli výhře Hodonína na konečné druhé místo nestačí a v tabulce končí Valaši na třetím místě, které jim jako soka pro čtvrtfinále přiřklo z jižní skupiny Žďár nad Sázavou.
25.2.Poslední zápas základní části přivede Valachy do OpavyOPA - VAL 6:5, 42.kolo | Daniel GargulákZákladní části sezóny utekla jako voda a Valašské Meziříčí čeká její poslední kolo. To Valachy zavede na led tradičního soupeře Slezanu Opava, kde budou naposledy svádět na dálku bitvu s Drtiči o konečné druhé místo. Boj v Opavě započne netradičně v 18:30 středečního večera 27. února.
23.2.Urputná bitva s Orly opět s vítězným koncem. Bobři zapsali devátou výhru v řaděVAL - ORL 4:2, 41.kolo | Daniel GargulákDrama, drama, drama. Neuvěřitelný boj o druhou pozici před play-off pozná vítěze až v posledním kole. Valaši přidali devátou výhru v řadě i proti Orlové a v posledním zápase základní části budou ve středu v Opavě bojovat o lepší výchozí pozici před play-off na dálku s Hodonínem. Ten se doma poměří s prvním Šumperkem.
21.2.Naposledy doma. Na Valašsko přivítá OrlováVAL - ORL 4:2, 41.kolo | Daniel GargulákV souboji o druhé místo míříme do finiše. Poslední domácí utkání základní části přivede do Valašské Meziříčí poslední Orlovou, která už má jistotu záchrany v kapse a hraje už pouze o čest. Naopak Valaši budou od 17:00 v sobotu 23. února svádět předposlední tuhý boj o lepší postavení v tabulce před vyřazovací částí soutěže.
16.2.Drama až do úplného konce! Bitvu s Hodonínem rozsekl SeidlerHOD - VAL 4:5, 40.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí mělo dlouhou dobu nakročeno k tříbodovému zisku na ledě Drtičů z Hodonína, díky třem přesným zásahům domácích ve třetí periodě ale utkání dospělo až do samostatných nájezdů. V nich se za Bobry trefili přesně Petr Dvořák a Petr Seidler, který zároveň rozhodl o bonusovém bodu pro Valachy. Boj o druhé místo tak nabral další dramatický směr, Drtiči i Bobři mají před posledními dvěma zápasy shodný počet bodů.
15.2.Zápas roku. Valaši mají namířeno do HodonínaHOD - VAL 4:5, 40.kolo | Daniel GargulákJeden z nejdůležitějších zápasů dosavadní sezóny mají před sebou hokejisté Valašského Meziříčí. Svěřenci trenéra Weintritta směřují se sedmi výhrami v zádech na horkou půdu do Hodonína, kde je čeká přímá konfrontace se soupeřem, se kterým svádějí nesmírně vyrovnanou bitvu o druhé místo skupiny Východ. Duel na jihu Moravy započne v sobotu 16. února od 17:00.
13.2.Draci z Šumperku odletěli s prázdnou! Tuhou bitvu rozhodl ŽákVAL - SUM 4:3, 0.kolo | Daniel GargulákBitva jako řemen a Valaši slaví posedmé za sebou! Na neuvěřitelnou formu Bobrů nenašli recept ani první Draci z Šumperku a všechny tři body zůstaly opět na Bobří hrázi. V sobotu čeká svěřence trenéra Weintritta klíčový výjezd závěru základní části, v přímém souboji o druhé místo vyzvou Hodonín.
11.2.Do Valašského Meziříčí směřuje první tým Draků z ŠumperkuVAL - SUM 4:3, 0.kolo | Daniel GargulákMůj dům, můj hrad. Pro tři dosavadní vzájemné duely Draků s Bobry vždy platilo, že všechny tři body zůstávaly na domácím ledě. Poslední měření sil Bobrů s Draky v základní části Druhé ligy začíná od 18:00 ve středu 13. února na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
9.2.Pošesté v řadě! Formu Bobrů odnesl i TáborVAL - TAB 8:3, 38.kolo | Daniel GargulákOsm. Přesně tolik skončilo puků za zády táborského brankáře v utkání 38. kola. Hattrickem se blýskl Petr Seidler, který potvrdil roli jednoho z nejproduktivnějších hráčů Valachů v letošní sezóně. Ve středu budou svěřenci trenéra Weintritta útočit na sedmé vítězství v řadě proti prvnímu Šumperku.
7.2.Směrem k play-off. Bobři budou hostit doma TáborVAL - TAB 8:3, 38.kolo | RedakceDo konce základní části zbývá pět utkání a pět vyhraných duelů mají Bobři v současné době v zádech. Tým kapitána Tomáše Brunce, včetně dvou nových posil přivítá v útoku, přivítá soupeře z jižní skupiny. Do Valašského Meziříčí přijede Tábor, jenž už živí pouze velmi malé šance na vyřazovací části druhé ligy.
6.2.Kopřivnické prokletí zlomeno! Bobři nasázeli Tatře pět branekKOP - VAL 1:5, 37.kolo | Richard MüllerOd postupu Kopřivnice do druhé ligy čekali Bobři čtyři sezóny na to, aby dokázali tohoto, již tradičního, rivala na jeho území porazit. Dnes se jim to konečně povedlo a výhru si užili se vším všudy. Hráči Tatry schytali od svěřenců kouče Weintritta pět gólů a Bobři díky tomu odskočili v tabulce na rozdíl sedmi bodů.
4.2.Petr Dvořák: S týmem jsem spokojen. Návštěvnost mě mrzíRichard MüllerDo konce základní části zbývá šest utkání. Těsně před uzavřením přestupového okna dokázal jako sportovní manažer dotáhnout příchod útočníka Josefa Fojtíka a navíc dojednal střídavé starty hráčů ze Vsetína a Havířova. S výsledky a výhrami nad soupeři z čela jižní skupiny je spokojený, nejvíce ale mrzí Petra Dvořáka návštěvnost a podpora ze strany fanoušků na domácích zápasech.
4.2.Bitva o klíčové body. Bobří vyrážejí směr KopřivniceKOP - VAL 1:5, 37.kolo | Daniel GargulákPo třech utkáních s jižní skupinou se Valašské Meziříčí vrací k soupeřům z Východu. Jeden z posledních výjezdů základní části přivede Valachy na led rivala z Kopřivnice, se kterou se budou prát o jedny z nejdůležitějších bodů sezóny. Začátek zápasu je stanoven na 18:00 ve středu 6. února, těšíme se na vaši podporu.
2.2.Plameny zdolány i podruhé! První body zapsali i Fojtík s VávrouZNS - VAL 4:5, 36.kolo | Daniel GargulákPokud se od hráčů Valašského Meziříčí něco nečekalo, tak to bylo rovných osm bodů z trojice zápasů s těmi nejlepšími mužstvy ze skupiny Jih. Valaši ale znovu prokázali, že předchozí vítězství nebyla dílem náhody a i ze Žďáru odjíždějí s vítězstvím v zádech. Premiérovými body po příchodu k Bobrům přidali i Josef Fojtík a Tomáš Vávra.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS