Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2020 vyšly tyto články:

1.2.Valaši úspěšní i na ledě Žihadel. Čtvrté místo znovu na dosahMBU - VAL 2:4, 37.kolo | Daniel GargulákPoslední daleký výjezd základní části k soupeři z bývalé sousední skupiny zavedl modrobílé bojovníky na led Moravských Budějovic. Valaši se ujali vedení zásluhou Romančíka a svého soupeře již za celý zápas nepustili do vedení. Vítězství nad posledním týmem tabulky nakonec pečetil trefou do prázdné klece Jiří Slovák. Nyní čeká celou Druhou ligu týdenní pauza, po ní se Bobři postaví na domácím ledě Havlíčkovu Brodu.
7.2.Bobři budou čelit Havlíčkovu BroduVAL - HBR 3:6, 38.kolo | KlubPo týdenní pauze čeká Valašské Meziříčí na domácím ledě ostrý souboj s Havlíčkovým Brodem, který momentálně okupuje druhou příčku v tabulce, na niž si brousí zuby hned tři týmy pod ním. Mezi aspiranty na umístění za suverénním Šumperkem jsou i Bobři, kterým se povedlo vyhrát dva předposlední duely. Dokážou v sobotu Valaši navázat na úspěchy z předchozích dvou utkání?
9.2.Valaši nestačili na Havlíčkův Brod. O vítězství soupeře rozhodla první třetinaVAL - HBR 3:6, 38.kolo | Daniel GargulákPo dvou vítězstvích odešli svěřenci trenéra Doboše z utkání bez bodového zisku. Modrobílým vůbec nevyšla první perioda utkání, po které s Bruslaři prohrávali už o čtyři branky. V dalším průběhu duelu se již Bobrům nepodařilo vývoj zápasu zvrátit a nechali tak odjet soupeře se všemi třemi body. V dalším kole svedou Bobři souboj o páté místo s Kopřivnicí na jejím ledě.
12.2.Valašské Meziříčí znovu vítězné! Po prohře s Bruslaři vyzrálo na KopřivniciKOP - VAL 0:4, 39.kolo | Daniel GargulákPo utkání s Havlíčkovým Brodem neskrývali trenéři Bobrů svou frustraci z předvedené hry svých svěřenců. Hned v dalším kole dali ale Valaši na nevýrazný výkon velmi rychle zapomenout na ledě Kopřivnice zvítězili suveréně čtyřbrankovým rozdílem. Napínavá bitva o co nejlepší tabulkové postavení před vyřazovacími boji tak bude pravděpodobně pokračovat až do posledního kola, Bobrům nyní náleží čtvrtá příčka.
14.2.V boji o play-off přituhuje. Na Bobří hráz míří Nový JičínVAL - NJI 3:2, 40.kolo | Daniel GargulákZákladní část Druhé ligy míří do svého finále. Valašské Meziříčí má před sebou posledních 5 duelů, během kterých se mimo jiné rozhodne, z jaké pozice Bobři vstoupí do vyřazovacích bojů. Před volným kolem změří Valaši své síly se svým největším rivalem, Ďáblům z Nového Jičína. Úvodní buly bude vhozeno tradičně v 17:00 v sobotu 15. února.
15.2.Derby pro Bobry! Drama rozhodli ve třetí třetiněVAL - NJI 3:2, 40.kolo | Daniel GargulákTéměř celý zápas měli více ze hry, ale až ve třetí třetině dodali na své hokejky klid po dvou rychlých brankách. Svěřenci trenérů Doboše a Plška zvládli veledůležité derby s Novým Jičínem, čímž si zároveň definitivně zajistili účast v play-off. Nyní čeká na Valachy týden volna, po kterém se představí znovu na domácím ledě proti suverénnímu Šumperku.
16.2.Společně pro dobrou věc! Přijďte na sobotní zápasKlubTouto pozvánkou se neobracíme pouze na naše skalní fanoušky a stálé příznivce, ale i na všechny ostatní, kteří mají podvědomí o hokeji ve Valašském Meziříčí, anebo rádi vloží podíl na dobročinnou věc. V sobotu 22. února sehraje Šumperk ve Valašském Meziříčí v rámci ligového utkání zápas proti Bobrům, ze kterého ale nevzejde pouze jeden vítěz s body do tabulky.
22.2.Z tuhé bitvy s Draky vyšli Valaši nakonec bez bodůVAL - SUM 4:5, 42.kolo | Daniel GargulákAni úvod z říše snů nestačil. Bobři po bleskovém vedení z úvodních minut utkání drželi se suverénním Šumperkem dlouho krok, ba dokonce velkou část zápasu vedli. Šumperští ale zasadili klíčové údery na konci druhé části a v průběhu poslední periody, načež si z Bobří hrázy odvezli všechny tři body za vítězství nejtěsnějším možným rozdílem. Valaši se tak tři kola před koncem propadli na páté místo, na třetí Opavu ale ztrácí pouhé dva body a navíc se právě se Slezanem utkájí již tuto středu na jeho ledě.
22.2.Vybrali jsme 44.883,- pro Amálku a Štěpánka. Děkujeme všem!KlubParádní sumou 44.883,- korun českých se mohou chlubit všichni, kteří se podíleli na sobotní benefiční akci v rámci hokejového utkání mezi domácími HC Bobři Bobři Valašské Meziříčí a hosty Draci Pars Šumperk. Celkový výtěžek z několika souběžných sbírek je skvělým příslibem do budoucna.
25.2.Drama vrcholí. Bobři zajíždějí ke klíčovém duelu do OpavyOPA - VAL 3:4, 43.kolo | Daniel GargulákNa Valachy čeká klíčové utkání v boji o třetí místo. Výjezd do Opavy bude mít ve středu 26. února speciální náboj přímého souboje o tuto příčku, přičemž stále nesmíme zapomínat na Hodonín, který je v tabulkovém postavení přímým konkurentem obou soupeřů. Úvodní buly vhozeno v 18:00 bude znamenat začátek souboje, ve kterém případná výhra Opavy může posunout naděje Bobrů na třetí příčku jen do teoreticky matematické roviny.
26.2.Bobři vítězní! Drama v prodloužení utnul PořízekOPA - VAL 3:4, 43.kolo | Daniel GargulákDlouho to s Valašským Meziříčím nevypadalo dobře, nakonec však svěřencí trenérů Doboše a Plška vytěžila z minima maximum. Valaši ještě 4 minuty před koncem prohrávali se Slezanem rozdílem jedné branky, nakonec však utkání dotáhli do prodloužení díky trefě Radka Pořízka, přičemž ten samý hráč rozhodl i přesným zásahem v prodloužení.
28.2.Naposledy doma. Valašské Meziříčí přivítá Plameny ze ŽďáruVAL - ZNS 4:2, 44.kolo | Daniel GargulákZákladní část Druhé ligy utekla jako voda. Již příští týden ve středu bude jasno a rozdělení pozic před vrcholem sezóny v podobě vyřazovacích bojů. Valaši v posledním týdnu zabojují o třetí místo, konkurentem jim bude Slezan Opava a Drtiči z Hodonína, na které momentálně ztrácejí shodně po jednom bodu. Poslední domácí klání před play-off odehrají Bobři 29. února již tradičně při sobotních utkáních od 17:00.
29.2.Bobři zvládli souboj s Plameny. Ve středu bude rozhodnuto o konečném umístěníVAL - ZNS 4:2, 44.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí zvítězilo i přes okleštěnou sestavu na domácím ledě v předposledním kole proti Plamenům ze Žďáru nad Sázavou. Bobři byli v drtivé většině utkání aktivnějším celkem, duel byl ale dramatický až do samotného konce, rozhodující trefu zaznamenal Tomáš Vávra. Ve středu Valaši vyjíždí k poslednímu utkání základní části do Hodonína a stále živí naději na 3. místo, stejně tak ale můžou v případě prohry skončit na místě pátém.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS