Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.3.Ondřej Jirkův: Rozhodly naše zbytečné chybyORL - VAL 7:2, 52.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí končí v semifinále. Pro jedny historický úspěch meziříčského hokeje, pro druhé smutek z vyřazení a snu o finále. O zhodnocení zápasu jsme požádali brankáře Bobrů Ondřeje Jirkůva.
30.3.Pod lupou: Lukáš BokrošLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhým hráčem, který prochází naším drobnohledem je útočník Lukáš Bokroš. V tomto článku se dozvíte něco o životě a zájmech útočníka Bobrů.
29.3.Bobři dnes hrají o prodloužení sezóny!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí dnes zajíždějí na led Orlové a jakýkoliv jiný výsledek než vítězství znamená, že pro Valachy sezona skončila v semifinále. Meziříčí prohrává 1:2 na zápasy a Orlová určitě bude chtít na domácím ledě zvítězit a postoupit tak do finále. To samé platí ale i pro hráče hostů. O to více jsou odhodlaní meziříčští hokejisté v dnešním zápase zvítězit, případný pátý zápas by nabídl Bobrům výhodu domácího prostředí. Zápas začíná v 17.hodin na zimním stadion v Orlové.
29.3.Bobrům sezóna končí, ve čtvrtém utkání na Orlovou nestačiliORL - VAL 7:2, 52.kolo | Ondřej Kubát, Michal VáclavO R L O V Á - Hokejistům Valašského Meziříčí sezóna skončila. V semifinále play-off druhé ligy podlehli Orlové potřetí za sebou, tentokrát v poměru 2:7. Celou semifinálovou sérii tak vyhrála Orlová 3:1 a může se radovat z postupu do finále. Za Bobry se dnes trefili Dvořák a Varga, pokaždé dotahovali tříbrankovou ztrátu. Soupeř si ale vedení vždy pohlídal. Zhodnocení zápasu nám poskytli oba trenéři.
28.3.Věřím, že se ještě vrátíme na domácí led, říká Lukáš BokrošVAL - ORL 4:8, 51.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí prohrálo třetí zápas 4:8. Jedním z těch, kdo se v zápase prosadil v dresu Bobrů je Lukáš Bokroš. Útočník, který přišel na Valašsko v průběhu sezóny vstřelil krásný gól hostujícímu brankáři Šafránkovi, když kličkou do forhendu překonal právě hostujícího brankáře. V Orlové musíme hrát všichni zodpovědně, praví útočník Bobrů.
27.3.Bobři nezvládli doma třetí semifinálový zápas.VAL - ORL 4:8, 51.kolo | Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Chyby v obraně a nedůraz v útoku může za nepovedený domácí zápas Valašského Meziříčí, které prohrálo třetí semifinálový zápas proti celku HC Orlová, která se tímto ujala vedení v sérii ve stavu 1:2 na zápasy z pohledu Bobrů.
26.3.3. semifinálový zápas je tady!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po úvodní výhře hokejistů Valašského Meziříčí na domácím ledě 8:1 a následné prohře v Orlové 1:6 se série přesouvá zpět na Valašsko. Třetí zápas začíná v pátek, 27.3. od 18. hodin. Přijďte opět v hojném počtu podpořit Bobry v důležitém třetím zápase semifinále.
25.3.Bobři míří k odvetě do OrlovéORL - VAL 6:1, 50.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vynikajícím výkonu z minulého zápasu semifinále , kdy domácí Bobři celkem přesvědčivě porazili Slovan Orlová se blíží odveta. Celek Valašského Meziříčí ví, že ho nečeká na ledě Orlové jednoduchý zápas a podle toho musí k utkání přistoupit. Jak si tedy oba celky povedou máte možnost vidět 25.3. od 18.hodin na zimním stadionu v Orlové.
25.3.Musíme jít více za vítězstvím, říká Ondřej Tatarčík a Roman VaněčekLukáš Pořický, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Orlová vrátila Bobrům porážku. Výsledek 6:1 je možná pro hosty trochu krutý, kór když po II. třetině byl rozdíl jen jednobrankový. Ve třetí třetině se útočníkům Orlové podařilo téměř vše, na co sáhli. O zhodnocení zápasu jsme požádali hostující hráče Ondřeje Tatarčíka a Romana Vaněčka
25.3.Orlová doma vyhrála 6:1 a srovnala stav sérieORL - VAL 6:1, 50.kolo | RedakceVe druhém zápase semifinále nedokázali hokejisté Valašského Meziříčí navázat na vysokou výhru z prvního duelu a na ledě Orlové prohráli 1:6. Po dvou třetinách byl stav zápasu nadějný, když po gólu Pavla Šebesty prohrávali Bobři jen 1:2, v poslední třetině ale přidali domácí další čtyři branky a rozhodli zápas ve svůj prospěch.
23.3.Valmez vykročil pravou nohou do semifinále!VAL - ORL 8:1, 49.kolo | Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři si udělali z prvního semifinálového utkání doslova exhibiční zápas. Deklasovali Orlovou doma 8:1, díky brankám Petra Dvořáka, Pavla Šebesty (2), Ondřeje Martiníka, Romana Vaněčka, Jana Matějného (2) a premiérovou trefu v dresu Valmezu si připsal Miroslav Varga.
23.3.Důležité bylo rychlé vedení, shodují se Petr Dvořák a Ondřej DvořákVAL - ORL 8:1, 49.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Petr Dvořák a Ondřej Dvořák dokazují, že slavné příjmení nemusí být dominantou jen komiků či herců, nýbrž i výborných hokejistů v dresu Bobrů. V Prvním semifinálovém zápase oba dva přispěli k tomu, že Valašské Meziříčí se ujímá vedení v sérii 1:0. Jak oba hráči zhodnotili tento zápas?
22.3.Bobři v semifinále proti OrlovéVAL - ORL 8:1, 49.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poté, co Bobři zvítězili v poměru 2:0 na zápasy ve čtvrtfinále nad Uničovem, se čekalo, se kterým soupeřem změří síly v další části play - off. Možnými soupeři mohli být – Hodonín, Orlová nebo Opava. Právě „hornické“ město z Orlové se nakonec stalo soupeřem, který bude stát v cestě Valachům do finále. První zápas se hraje v pondělí 23. 3. od 18.hodin.
21.3.Pod lupou: Ondřej JirkůvredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Prvním hráčem, který prochází naším drobnohledem je brankář Bobrů Ondřej Jirkův. Otázky kromě redakce pokládaly Verullik s Nikulkou. V tomto článku se dozvíte něco o životě a zájmech naší opory v bráně.
20.3.Bobři slaví postup do semifinále!UNI - VAL 2:3, 48.kolo | Jan KramářU N I Č O V - Valašské Meziříčí zvládlo druhý čtvrfinálový zápas proti Uničovu. Díky brankám Rostislava Zrníka, Jana Matějného a Davida Vargy porazili těsně domácí Uničov 2:3 a můžou slavit postup do semifinále. I když průběh zápasu nebyl zcela jasný, tak si Bobři výsledek pohlídali a nenechali nic náhodě.
20.3.Jsme moc rádi za semifinále, říká Jan Matějný a Luděk RůčkaUNI - VAL 2:3, 48.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí v semifinále! Po velké bitvě postupuje mezi nejlepší 4 celky II.ligy. Cesta k vítězství nebyla nikterak jednoduchá a hráči Uničova svou bojovností dělali vše proto, aby se série vrátila zpět na led Bobrů. Nestalo se tak i díky výkonům útočníka Jana Matějného a obránce Luďka Růčky, kteří nám poskytli rozhovor po utkání. Jsme moc rádi, že jsme postoupili zase dál, říkají oba.
18.3.Bylo to vydřené vítězství, říká obránce Lukáš ZientekVAL - UNI 3:1, 47.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jedním z těch, kteří se bodově prosadili v prvním utkání čtvrtfinále byl i domácí obránce a student VŠB Ostrava - Lukáš Zientek. Tento hráč zaznamenal důležitou asistenci na první brance domácích. I on sám měl během zápasu možnosti skórovat, nicméně jeho šance pokryl vždy výborně chytající brankář hostů Tihlář. Jak tedy on sám viděl samotný zápas?
18.3.Bobři jedou k odvetě do UničovaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po úvodním úterním vítězství Bobrů se odveta stěhuje na uničovský led, kde jistě budou chtít domácí hráči odčinit porážku z Valašského Meziříčí a srovnat stav série na 1:1. Zároveň i meziříčtí Bobři budou chtít tento druhý čtvrtfinálový duel vyhrát a postoupit mezi 4 nejlepší týmy východní skupiny II. ligy. Jak si oba kluby povedou se dozvíme ve čtvrtek,19.3. Utkání začíná v 18.00 hodin.
17.3.Bobři zdolali Uničov a ujali se vedení v sériiVAL - UNI 3:1, 47.kolo | Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První zápas čtvrfinále mezi Valašským Meziříčím a Uničovem skončil výhrou domácího Valmezu 3:1. Góly zaznamenali Ondřej Martiník, Pavel Šebesta, jehož trefa se stala vítěznou. Vítězství pak pojistil ve 49. minutě Jiří Krisl. Na výsledku se podílel dvěmi asistencemi i Lukáš Zientek. Ze hry měli určitě více domácí a taky to na výsledku bylo znát.
15.3.Roman Sedlák: Uničov je hratelný soupeřLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašskomeziříčští hokejisté začnou letošní boje vyřazovací části na svém ledě proti celku HC Uničov. Jak vidí šance Bobrů v této serii a celém play off trenér domacích Roman Sedlák?
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS