Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.Bobři deklasovali Techniku, vezou si 3 body domůTEC - VAL 2:6, 44.kolo | Michael Voráč, Jan KramářAni nový trenér Techniky nedokázal v zápase 44. kola najít recept na první tým tabulky. Bobři sice ve druhé minutě poprvé inkasovali, ale posléze už měli zápas ve svých rukou. Tento zápas byl v jedné věci vyjímečný. Nejenom, že si Valašské Meziříčí veze z Brna tři body, ale i tím že v tomto zápase padl dvoustý gól Valašského Meziříčí. Tím šťastným, kdo v zápase poslal dvoustou branku za záda Adamce byl Jiří Krisl.
2.3.Bude mě to něco stát, ví střelec dvoustého gólu Jiří Krisl TEC - VAL 2:6, 44.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Porazit Opavu. Tato „maličkost“ chybí k tomu, aby si Bobři zajistili postavení v top trojce východní části druhé hokejové ligy. V praxi to bude znamenat, že se vyhnou předkolu play-off a zasáhnou přímo do čtvrtfinále. Důležitý krok udělali hokejisté Valašského Meziříčí v neděli, když dokázali pošesté za sebou získat plný počet bodů. Tentokrát to odnesla Technika Brno. Bobři ji na jejím ledě smetli v poměru 6:2. „Určitě to pro nás byla důležitá výhra, protože Hodonín i Orlová prohrály, a teď jsme díky tomu o čtyři body před oběma těmito soupeři,“ byl spokojený obránce Jiří Krisl.
2.3.Na valašském ledě se představí OpavaVAL - OPA 8:3, 45.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Slezan Opava – to je další hokejový soupeř, se kterým změří síly domácí Bobři z Valašského Meziříčí. Slezané v minulém kole doma s Orlovou spustili v poslední třetině útočnou kanonádu, na jejímž konci se skvěla na světelné tabuli vyobrazená devítka. Opava stále bojuje o konečné 5.místo, na kterém má nyní náskok tří bodů před dotírajícím Vsetínem. Valašské Meziříčí bude určitě již právě v tomto zápase chtít potvrdit umístění v první trojce a vyhnout se tak zrádnému předkolu play – off. Oba týmy spíše preferují útočný styl, což slibuje určitě skvělou podívanou pro fanoušky obou týmů. Jak si povedou oba celky v boji o ligové body se dozvíme první březnovou středu, 4.3.2009 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
4.3.Bobři deklasovali Opavu!VAL - OPA 8:3, 45.kolo | Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí dneska skvěle zvládli zápas proti Opavě, když jí porazili vysokým rozdílem 8:3. Branky vstřelil Ivo Kratěna (2), Jan Matějný, Pavel Šebesta, Luděk Růčka, Ondřej Tatarčík, Lukáš Bokroš a Petr Dvořák. Tímto vítězstvím si Bobři zajistili účast v první trojce a tím i přímý postup do Play Off.
5.3.Rostislav Zrník: Odehráli jsme to, co jsme potřebovaliVAL - OPA 8:3, 45.kolo | Ondřej KubátV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Cíl splněn. Alespoň tedy ten, který si hokejisté Valašského Meziříčí vytyčili v základní části. Díky středeční vysoké výhře nad Opavou v poměru 8:3 je jasné, že se Bobři vyhnou předkolu play-off. Soustředit se tak mohou nejprve na boj o první příčku po základní části, a pak až na čtvrtfinálovou sérii. „Odehráli jsme to tak, abychom vyhráli, a abychom se dostali do první trojice,“ nepřeceňoval vysokou výhru nad Slezany obránce Rostislav Zrník.
5.3.5. ročník školy bruslení už v půlce březnaMichael Voráč
Hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá pro sportovní nadšence z řad nejmenších 5. ročník školičky bruslení, pod vedením zkušených trenérů.
6.3.Bobři jedou bojovat o 1. místo do ŠumperkuSUM - VAL 6:0, 46.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejlepší útok versus nejlepší obrana – i tak by se mohl pojmenovat poslední zápas základní části mezi hokejisty Valašsského Meziříčí a Šumperku. Oba tyto týmy již mají jistotu přímého postupu do play off. Zápas o první místo slibuje atraktivní podívanou pro oba tábory fanoušků a právem je nazýván šlágrem kola. Pokud valašskomeziříčtí hokejisté zvítězí, stanou se vítězi základní části 2.ligy což by se zapsalo zlatým písmem do mladé historie tohoto klubu v II.lize. Pokud by se přesto nepodařilo udržet první pozici, tak i druhá příčka po základní části zasluhuje naší velkou pozornost, poděkování a chválu všem zainteresovaným v klubu.
8.3.Draci deklasovali Bobry, Valašské Meziříčí skončí druhéSUM - VAL 6:0, 46.kolo | Ondřej KubátŠ U M P E R K - Hokejisté Valašského Meziříčí poslední utkání základní části druhé hokejové ligy nezvládli. Na ledě druhého Šumperka prohráli vysoko 6:0. V 46. kole vstřelil Šumperk v každé třetině svému soupeři dva góly a suverénně tak dokráčel na vrchol. Naopak Valašskému Meziříčí se v koncovce vůbec nedařilo. V konečném zúčtování tak Bobři skončí v tabulce druzí. Na první příčku se posunuli právě šumperští Draci.
9.3.Ivo Kratěna: Zápas jsme nezvládliSUM - VAL 6:0, 46.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes vysokou prohru hostujícího týmu z Valašska na ledě ambiciózního týmu ze Šumperka je cíl splněn. Vyjádření k zápasu nám nyní poskytl hráč, který dříve právě v tomto týmu z podhůří Jeseníků hrával. Bobři sice branku nevstřelili, nicméně konečné 2. místo v základní části je zajisté velkým úspěchem celého klubu. Nejen na otázky týkajících se zápasu právě se Šumperkem nám odpovídal „třetí do party“ druhého útoku útočník Ivo Kratěna.
10.3.Ohlédnutí za Univerziádou: Lukáš Zientek a Ondřej MartiníkMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Lukáš Zientek a Ondřej Martiník. Právě tito dva hráči hokejového klubu HC Bobři reprezentovali Českou republiku na Univerziádě v čínském Harbinu. Rozsáhlý rozhovor přináší zajímavé poznatky nejen o hokeji samotném, ale také o pobytu v nejlidnatější zemi světa.
12.3.Dalibor Sochorek a Pavel Šebesta ovládli bodování II.ligyMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení Valašského Meziříčí se před sezónou podařilo "ulovit" opravdu skvostné posily do útočných řad. Mluvíme o hráčích Dalibor Sochorek – Pavel Šebesta. Tato ostřílená dvojice útočníků přidala v základní části několik vrásek nejednomu trenérovi soupeřů, kdy si připisovali body jako na běžícím pásu. Zároveň oba přináší kvalitu a zkušenosti i do nižších soutěží.
15.3.Roman Sedlák: Uničov je hratelný soupeřLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašskomeziříčští hokejisté začnou letošní boje vyřazovací části na svém ledě proti celku HC Uničov. Jak vidí šance Bobrů v této serii a celém play off trenér domacích Roman Sedlák?
15.3.Předkolo nám přisoudilo Uničov!VAL - UNI 3:1, 47.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předkole Play Off 2. ligy – Východ, se proti sobě utkaly týmy Orlová – Žďár nad Sázavou (konečný stav série 2:1), Opava – Břeclav (konečný stav série 2:1), Vsetín – Nový Jíčín (konečný stav série 2:0), Uničov – Přerov (konečný stav série 2:1) a Technika – Šterneberk (konečný stav série 1:2). Díky této kompilaci zápasů a konečných výsledků jsme dostali Uničov.
17.3.Bobři zdolali Uničov a ujali se vedení v sériiVAL - UNI 3:1, 47.kolo | Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První zápas čtvrfinále mezi Valašským Meziříčím a Uničovem skončil výhrou domácího Valmezu 3:1. Góly zaznamenali Ondřej Martiník, Pavel Šebesta, jehož trefa se stala vítěznou. Vítězství pak pojistil ve 49. minutě Jiří Krisl. Na výsledku se podílel dvěmi asistencemi i Lukáš Zientek. Ze hry měli určitě více domácí a taky to na výsledku bylo znát.
18.3.Bylo to vydřené vítězství, říká obránce Lukáš ZientekVAL - UNI 3:1, 47.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jedním z těch, kteří se bodově prosadili v prvním utkání čtvrtfinále byl i domácí obránce a student VŠB Ostrava - Lukáš Zientek. Tento hráč zaznamenal důležitou asistenci na první brance domácích. I on sám měl během zápasu možnosti skórovat, nicméně jeho šance pokryl vždy výborně chytající brankář hostů Tihlář. Jak tedy on sám viděl samotný zápas?
18.3.Bobři jedou k odvetě do UničovaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po úvodním úterním vítězství Bobrů se odveta stěhuje na uničovský led, kde jistě budou chtít domácí hráči odčinit porážku z Valašského Meziříčí a srovnat stav série na 1:1. Zároveň i meziříčtí Bobři budou chtít tento druhý čtvrtfinálový duel vyhrát a postoupit mezi 4 nejlepší týmy východní skupiny II. ligy. Jak si oba kluby povedou se dozvíme ve čtvrtek,19.3. Utkání začíná v 18.00 hodin.
20.3.Bobři slaví postup do semifinále!UNI - VAL 2:3, 48.kolo | Jan KramářU N I Č O V - Valašské Meziříčí zvládlo druhý čtvrfinálový zápas proti Uničovu. Díky brankám Rostislava Zrníka, Jana Matějného a Davida Vargy porazili těsně domácí Uničov 2:3 a můžou slavit postup do semifinále. I když průběh zápasu nebyl zcela jasný, tak si Bobři výsledek pohlídali a nenechali nic náhodě.
20.3.Jsme moc rádi za semifinále, říká Jan Matějný a Luděk RůčkaUNI - VAL 2:3, 48.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí v semifinále! Po velké bitvě postupuje mezi nejlepší 4 celky II.ligy. Cesta k vítězství nebyla nikterak jednoduchá a hráči Uničova svou bojovností dělali vše proto, aby se série vrátila zpět na led Bobrů. Nestalo se tak i díky výkonům útočníka Jana Matějného a obránce Luďka Růčky, kteří nám poskytli rozhovor po utkání. Jsme moc rádi, že jsme postoupili zase dál, říkají oba.
21.3.Pod lupou: Ondřej JirkůvredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Prvním hráčem, který prochází naším drobnohledem je brankář Bobrů Ondřej Jirkův. Otázky kromě redakce pokládaly Verullik s Nikulkou. V tomto článku se dozvíte něco o životě a zájmech naší opory v bráně.
22.3.Bobři v semifinále proti OrlovéVAL - ORL 8:1, 49.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poté, co Bobři zvítězili v poměru 2:0 na zápasy ve čtvrtfinále nad Uničovem, se čekalo, se kterým soupeřem změří síly v další části play - off. Možnými soupeři mohli být – Hodonín, Orlová nebo Opava. Právě „hornické“ město z Orlové se nakonec stalo soupeřem, který bude stát v cestě Valachům do finále. První zápas se hraje v pondělí 23. 3. od 18.hodin.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS