Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Radegast fandí moravskému hokeji!RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Radegast fandí moravskému hokeji, a proto Vás ve spolupráci s HC Bobři Valašské Meziříčí zve na finále play-off proti celku SHK Hodonín. Připravili jsme pro vás atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijďte na 1. zápas finále (1. dubna) již o poznání dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.
30.3.Informace pro fanouškyKlubV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve čtvrtek 1.dubna přivítají hokejisté Valašského Meziříčí v prvním finále na svém ledě celek SHK Hodonín. Jelikož jde o vyvrcholení play off, zájem o toto atraktivní utkání převyšuje kapacitu stadionu. Ta je omezena počtem 1200 návštěvníků a proto přinášíme několik informací o organizaci tohoto zápasu.
30.3.Finále je tady!VAL - HOD 3:2, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 1.4.2010 bude k vidění na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí finále II.ligy skupiny Východ. Nejedná se o aprílový vtip, ale o splněný sen hokejistů a fanoušků Valašského Meziříčí. Soupeřem Bobrů ve finále bude celek SHK Baník Hodonín. Utkání začne v 18:00.
27.3.Do finálových zápasů dáme všechno, říká Robin KovářMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Je rychlý, technický, s přímým tahem na bránu. Ano, řeč je o útočníkovi, který začínal sezonu jako hráč Valašského Meziříčí, aby po té odešel hrát do zahraničí. Po Vánocích se však vrátil a od té doby dokazuje, že je vynikajícím hokejistou. Jeho jméno je Robin Kovář. Syn manažera Bobrů ve vyřazovacích zápasech prokazuje své kvality, formu a dokazuje, že jeho přítomnost na ledě je velmi přínosná pro spoluhráče a tým a naopak velmi nebezpečná pro soupeře. Po vyhraném třetím zápase semifinále proti celku Orlové jsem jej požádal o obsáhlejší zhodnocení všech zápasů série. Robin Kovář bez váhání souhlasil, a proto si nyní připomeňme některé momenty, které rozhodovaly tyto vyrovnané zápasy semifinále.
26.3.Je to krásné splnění cíle, říká o finále Michal KrumpochVAL - ORL 3:1, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po historickém postupu Valmezu do finále druhé ligy, jsme požádali o rozhovor jednoho z tahounů týmu a to brankáře Michala Krumpocha. I jeho skvělé zákroky v sérii s Orlovou měly hlavní podíl na tom, že si Bobři zahrají finále. Jak viděl poslední zápas a jaké jsou cíle Bobrů ve finále?
25.3.Bobři postupují do finále!VAL - ORL 3:1, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Historický úspěch v podobě postupu do finále zaznamenali domácí Bobři z Valašského Meziříčí, když ve třech zápasech porazili svého loňského přemožitele, celek Slovanu Orlová. Ozdobou opět tohoto utkání včetně celé série se stali především oba brankáři, jak Michal Krumpoch, tak i Dušan Šafránek několikrát výtečnými zákroky podrželi svůj tým. Důvod k radosti měl nakonec jakožto ve všech předchozích zápasech brankář Bobrů a velkou měrou tak pomohl svým spoluhráčům k vytouženému cíli! Za domácí hokejisty se v utkání krásnými brankami prosadili Dalibor Sochorek, Luděk Lhotský a Milan Ovšák. Bobři tak po šedesáti minutách mohli společně se svými fanoušky oslavovat postup do finálových bojů druholigové skupiny východ. BOBŘI DĚKUJEME!
24.3.Vybojují Bobři na domácím ledě finále?VAL - ORL 3:1, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dramatickém zápasu v Orlové, který v rozhodl v posledních pěti minutách dvěma brankami Ondřej Tatarčík, čeká Bobry zápas na domácím ledě. Díky výhře v Orlové se hokejisté Valašského Meziříčí ujali vedení v sérii 2:0 a mají tak k dispozici první mečbol k vysněnému finále. Třetí zápas semifinále se hraje ve čtvrtek, 25.3. od 18.00 hodin na ZS ve Valašském Meziříčí.
23.3.Bobři brankami Tatarčíka zvítězili i v OrlovéORL - VAL 0:2, 0.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Opět velmi napínavý zápas mohli sledovat fanoušci obou táborů na zimním stadionu v Orlové. Souboj obran, útočníků a brankářů byl dlouho nerozhodný. Skóre zápasu se poprvé měnilo až v 55. minutě utkání zásluhou Ondřeje Tatarčíka, kterému krásně asistovali spoluhráči Kovář s Bruncem, aby následně tentýž hráč v oslabení třech proti šesti v posledních vteřinách hry rozhodl svou druhou brankou do prázdné klece o vítězství Bobrů i na ledě našeho dnešního soupeře. Nutno vyzdvihnout výkon celého týmu Bobrů včetně brankáře Krumpocha. Skvělí byli také hostující fanoušci, kteří připravili Bobrům takřka domácí prostředí i bez použití velmi „jednoduchých transparentů“, kterými se domácí jedinci prezentovali. Bobři se díky tomuto vítězství ujímají vedení v serii 2:0. Další zápas se hraje již ve čtvrtek na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
23.3.Brankáři jsou ozdobou této série, tvrdí Ondřej TatarčíkORL - VAL 0:2, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po druhém semifinále na ledě Orlové jsem požádal o dojmy se zápasu střelce obou branek Bobrů Ondřeje Tatarčíka. Jeho třetí lajna zažívá v play-off velké oživení a střílí i důležité branky.
22.3.Byl to můj typický gól, říká Luděk RůčkaVAL - ORL 3:2, 1.kolo | Lukáš Pořický, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prvním semifinálovém zápase jsme vyzpovídali střelce první branky Bobrů v zápase, obránce Luďka Růčku. V zápase napřáhl od modré a svou typickou "vlaštovkou" rozjásal fanoušky Valašského Meziříčí. V rozhovoru padly otázky i na kanadské bodováni obránců, které ve Valmezu vyhrál a také na populární čepičky od Gucciho. V dalším rozhovoru níže jsme tentokrát vyzpovídali brankáře hostů, Dušana Šafránka.
22.3.Druhé semifinále již dnes v OrlovéORL - VAL 0:2, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhé semifinále čeká hokejisty Valašského Meziříčí již dnes, tj. v úterý 23. března na ZS v Orlové. Po prvním napínavém utkání, které došlo až do samostatných nájezdů, se ujali Bobři v semifinálové sérii vedení 1:0. Toto infarktové vyvrcholení nedělního boje rozhodl v desáté sérii Lukáš Bokroš. Úterní zápas tak slibuje další napínavou podívanou. Po vystřídání pořadatelství tak čeká Bobry cesta do Orlové. Očekává se hojné zastoupení fanoušků Valmezu, takže neváhejte a přijeďte vytvořit Bobrům domácí atmosféru. Utkání začíná v úterý v 18:00 na ZS v Orlové.
21.3.Bobři vstoupili do semifinále vítězně, rozhodla až desátá série nájezdů!VAL - ORL 3:2, 1.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V prvním semifinálovém utkání mezi Bobry a Orlovou bylo k vidění velké drama. Bobři sice zásluhou Růčky a Bokroše vedli 2:0, ale hosté dokázali vyrovnat a vynutili si tak prodloužení. V něm gól nepadl a tak na řadu přišly nájezdy. Po nevídané nájezdové přestřelce rozhodl o vítězství Bobrů v desáté sérii Lukáš Bokroš.
19.3.V neděli začíná semifinále, Bobři vyzvou Orlovou!VAL - ORL 3:2, 1.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Semifinále play off pomalu klepe na dveře zimních stadionů posledních čtyř týmů východní skupiny. Těmi nejočekávanějšími zápasy budou pro fanoušky Bobrů právě loňské reprízy semifinálových bojů mezi domácími Bobry a celkem HC Slovan Orlová. Tento severomoravský tým je právě dalším soupeřem, přes kterého může vést pro Bobry cesta do vytouženého finále. Oplatí tedy Bobři hostům z Orlové vyřazení z minulé sezóny? Úvodní zápas může napovědět. Zápas prvního semifinále začíná v neděli, 21.3. od 17.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Pojďme všichni podpořit domácí celek. Doprovodný program k zápasu připravil pivovar Radegast.
18.3.Bude to vyrovnané semifinále, říká Lukáš BokrošVAL - BRE 10:4, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sérii s Břeclaví nastupoval proti svému mladšímu bratrovi. Lukáš Bokroš stihl doléčit nemoc a nastoupit tak již ve čtvrtfinále play off. Jak hodnotí tuto sérii a co říká na soupeření se svým bratrem? Nejen to ale i názor na semifinálového soupeře najdete v tomto rozhovoru.
17.3.Radegast fandí moravskému hokeji!VAL - ORL 3:2, 1.kolo | KlubRadegast fandí moravskému hokeji, a proto vás ve spolupráci s HC Bobři Valašské Meziříčí zve na první utkání semifinále play-off proti Orlové. Připravili jsme pro vás atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijďte na 1. zápas semifinále (21. března) dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.
16.3.Malí Bobři hráli turnaj v TrenčíněJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 13.3.2010 se malí Bobři zúčastnili turnaje 4. tříd v Trenčíně. Turnaj se uskutečnil na nově postaveném a krásném stadioně J&T Aréna Mariána Gáboríka. Jak si Bobři vedli? To se dozvíte v tomto článku.
14.3.Bobři vybojovali postup do semifinále!VAL - BRE 10:4, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali ve třetím zápase čtvrtfinále celek Břeclavi za stavu série 2:0 a nepřipustili překvapení. V první třetině se postupně trefili Brunec, Kovář a Ovšák. Ve druhé třetině pokračovala útočná smršť domácích a skóre se vyšplhalo až na 7:1. V poslední části přidal osmý gól Dvořák a zdálo se, že je utkání rozhodnuté. Břeclav sice nesložila zbraně, ale na výkon Bobrů to bylo málo. Poslední desátý gól do sítě hostí přidal Přemysl Vašut. Bobři si tak vystříleli postup do semifinále.
14.3.Rádi bychom sezónu protáhli až do dubna, říká po vyhraném čtvrtfinále Jan MatějnýMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve třetím čtvrtfinálovém zápase vstřelili domácí Bobři celkem deset branek, o které se rozdělilo několik domácích hokejistů. Pro náš pozápasový ohlas jsme tentokrát vybrali Jana Matějného, který vstřelil dva góly a pomohl tak k vysokému vítězství domácích hokejistů v tomto zápase i v celé čtvrtfinálové sérii. Jak zhodnotil tento zápas, či jakého soupeře by si přál do semifinálových bojů se dočtete v tomto minirozhovoru.
13.3.Bobři zvládli i druhý zápas a vedou již v sérii 2:0 BRE - VAL 2:3, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zvládli i svůj druhý zápas proti Břeclavi a tentokrát na soupeřově ledě svého soka porazili 3:2. Bobři v Břeclavi dokonce prohrávali, ale po vyrovnání Vašuta přidali další branky Šebesta a Dvořák a stanovili tak výsledek zápasu na 3:2. Bobři se tak ujali vedení 2:0 na zápasy a v neděli mají možnost celou sérii ukončit a postupit tak do semifinále.
13.3.Postoupí Bobři již v neděli do semifinále?VAL - BRE 10:4, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V netradičním termínu a to v neděli 14. března od 17:00 čeká Bobry další zápas play off s Břeclaví. Po pátečním vítězství v Břeclavi 3:2 mají hokejisté Valašského Meziříčí možnost celou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Jestli se to Bobrům podaří se můžete přesvědčit v neděli na ZS ve Valašském Meziříčí od 17:00.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS